اکنون می توانید شبکه خصوصی فایرفاکس را امتحان کنید

۵/۵ - (۶ امتیاز)

اکنون می توانید شبکه خصوصی فایرفاکس را امتحان کنید

موزیلا برنامه آزمایشی خود را مجدداً راه اندازی کرد و با پروژه جدیدی به نام شبکه خصوصی فایرفاکس کارها را آغاز کرد.برای خواندن ادامه مطلب با این HiVPN همراه باشید.

موزیلا برنامه آزمایشی آزمایشی خود را مجدداً راه اندازی کرد و با پروژه جدیدی به نام شبکه خصوصی فایرفاکس کارها را آغاز کرد. این در اصل یک VPN است که برای محافظت از شما و اطلاعات شما در هنگام مرور وب با استفاده از فایرفاکس طراحی شده است.

موزیلا اخیراً اطلاعات امنیتی و حریم خصوصی خود را افزایش داده است. فایرفاکس شروع به مسدود کردن کوکی‌های ردیابی شخص ثالث برای همه کرده است و اکنون این شرکت در حال راه‌اندازی شبکه خصوصی مجازی خود است که برای حفظ امنیت کاربرانش طراحی شده است.

چگونه شبکه خصوصی فایرفاکس را امتحان کنیم

موزیلا شبکه خصوصی فایرفاکس را در وبلاگ موزیلا اعلام کرد و آن را به عنوان “افزونه ای که یک مسیر امن و رمزگذاری شده به وب ارائه می دهد تا از اتصال و اطلاعات شخصی شما در هر کجا و هر جایی که از مرورگر فایرفاکس خود استفاده می کنید محافظت کند.”

این در اصل یک VPN است که هنگام استفاده از فایرفاکس در یک شبکه عمومی محافظت می کند و آدرس IP شما را پنهان می کند تا از تعقیب ردیاب های شخص ثالث شما در سراسر وب جلوگیری کند. و می توانید شبکه خصوصی فایرفاکس را در هر زمان روشن یا خاموش کنید.

شبکه خصوصی فایرفاکس در حال حاضر در حال آزمایش بتا است. شما باید ساکن ایالات متحده باشید، مرورگر دسکتاپ فایرفاکس را روی رایانه شخصی یا مک نصب کرده باشید و یک حساب فایرفاکس داشته باشید. موزیلا قول داده است که نسخه بتا را به مرور زمان برای سایر مناطق و پلتفرم‌ها عرضه کند.

برای امتحان کردن شبکه خصوصی فایرفاکس، از این صفحه دیدن کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید. باید افزونه را نصب کنید و سپس روی نمادی که در نوار ابزار شما نشان داده می شود کلیک کنید. سپس یک منوی کشویی ظاهر می شود که به شما امکان می دهد شبکه خصوصی فایرفاکس را روشن یا خاموش کنید.

VPN های پولی بهتر از VPN های رایگان هستند

در طول مرحله آزمایش بتا، استفاده از شبکه خصوصی فایرفاکس کاملا رایگان است. با این حال، به نظر می‌رسد که VPN جدید فایرفاکس در نهایت هزینه‌ای را در بر خواهد داشت، و موزیلا اشاره کرده است که «گزینه‌های احتمالی قیمت‌گذاری» را بررسی خواهد کرد.

اگر موزیلا پس از راه اندازی رسمی شبکه خصوصی فایرفاکس شروع به شارژ شارژ کند، گزینه های دیگری نیز وجود دارد. در اینجا بهترین VPN های رایگان برای فایرفاکس وجود دارد. با این حال، قبل از نصب هر یک از آنها، توجه داشته باشید که VPN های پولی بهتر از VPN های رایگان هستند.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : بهمن ۹, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…