چرا باید همین الان iOS 15.3 را نصب کنید؟

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

چرا باید همین الان iOS 15.3 را نصب کنید؟

اپل یک به روز رسانی امنیتی مهم برای iOS منتشر کرده است. به کاربران آیفون و آیپد توصیه می شود همین حالا به روز رسانی کنند. با این پست آموزشی HiVPN همراه باشید.

در بیشتر موارد، به‌روزرسانی‌های iOS دارای ویژگی‌هایی هستند که برای بهبود تجربه کاربر طراحی شده‌اند. با این حال، iOS 15.3 با اولویت متفاوتی عرضه می شود رفع نقص های امنیتی در سیستم عامل آیفون.

علی‌رغم تلاش‌های اپل برای ارائه یک تجربه مرورگر بدون ردیاب به کاربران سافاری، یک باگ امنیتی حیاتی در برنامه‌های آن قرار گرفت. خوشبختانه، توسعه دهندگان ممکن است راهی برای دور زدن آن پیدا کرده باشند. به همین دلیل است که باید دستگاه iOS خود را اکنون به روز کنید.

چرا به روز رسانی به iOS 15.3 مهم است

در نوامبر ۲۰۲۱، یک مشکل امنیتی سافاری ۱۵، داده های کاربر را در پلتفرم های مختلف آسیب پذیر کرد. به دلیل یک باگ IndexedDB، سافاری اطلاعات پایگاه داده را فاش کرد که تاریخچه مرورگر کاربران و احتمالاً اطلاعات Google ID آنها را فاش می کند. پیش از این، هیچ رفع مشخصی برای باگ Safari 15 وجود نداشت، بنابراین به کاربران iOS دارای Safari توصیه شد از مرورگرهای جایگزین استفاده کنند.

در ژانویه ۲۰۲۱، اپل آپدیتی منتشر کرد که می تواند این مشکل را با iOS 15.3 حل کند. در حالی که اپل به دلایل امنیتی جزئیات به‌روزرسانی را رسما فاش نمی‌کند، احتمالاً این به‌روزرسانی کلیدی برای حل آسیب‌پذیری سافاری ۱۵ است.

به‌روزرسانی جدید همچنین نقص‌های امنیتی مهم دیگری را در iOS برطرف می‌کند، از جمله مشکلی که دسترسی برنامه‌ها به داده‌های iCloud کاربر را ممکن می‌سازد.

چگونه دستگاه خود را به iOS 15.3 آپدیت کنیم

بسته به تنظیمات شما، برخی از دستگاه های iOS به طور خودکار به روز می شوند. با این حال، راهی برای انجام دستی نیز وجود دارد.

برای به‌روزرسانی آی‌پد یا آیفون خود به iOS 15.3، این کار باید انجام دهید:

 1. در آیفون خود، بهSettings > General > Software Update بروید .
 2. دانلود و نصب را انتخاب کنید .
 3. همزمان، اپل به‌روزرسانی‌هایی را برای مک، اپل واچ، اپل تی‌وی و هوم پاد نیز منتشر می‌کند. با macOS 12.2، این احتمال وجود دارد که اپل همان مشکلات سافاری را برای کاربران مک برطرف کند.

اکنون به‌روزرسانی کنید تا آیفون خود را ایمن و ایمن نگه دارید

با این نسخه، مهم است که دستگاه iOS خود را در اسرع وقت به روز کنید. با به روز نگه داشتن نرم افزار دستگاه خود، می توانید به بهبود ایمنی و امنیت کلی خود کمک کنید.

اگرچه این یک راه حل کامل نیست، یک نرم افزار به روز به جلوگیری از مشکلات امنیتی شناخته شده در دستگاه شما در اسرع وقت کمک می کند. اگر اصلاً امکان به روز رسانی به iOS 15 برای شما وجود ندارد، ممکن است بخواهید دستگاه خود را ارتقا دهید.

  نویسنده : Hivpn
  تاریخ ارسال : بهمن ۲۰, ۱۴۰۰

  نوشته های مرتبط

  آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

  SugarSync چیست
  اینترنت -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  SugarSync چیست

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) SugarSync چیست اگر کاربر جدید HiVPN هستید یا اگر ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کنید، احتمالاً در گذشته از SugarSync® شنیده‌اید. اما SugarSync چیست و چرا ارزش نگه داشتن آن را دارد؟ توضیح می دهیم.

  داکسینگ چیست
  اینترنت -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  داکسینگ چیست

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) داکسینگ چیست داکسینگ رایج‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید. آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه از دکس شدن جلوگیری کنید؟ این ۱۱+ نکته حفاظت HiVPN از داکسینگ را دنبال کنید و در اینترنت ایمن بمانید.

  حریم خصوصی برنامه
  اینترنت -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  حریم خصوصی برنامه

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) حریم خصوصی برنامه به راحتی اجازه دهید برنامه ها در دستگاه تلفن همراه شما جمع شوند. آنها معمولا رایگان هستند، در یک لحظه دانلود می شوند و شما را در نصب آنها راهنمایی می کنند. اما هر برنامه ای که نصب کرده…