۴ دلیل برای نیاز به VPN در خانه

۵/۵ - (۲۷ امتیاز)

۴ دلیل برای نیاز به VPN در خانه

ممکن است در حال حاضر از VPN در محل کار، در مدرسه یا به سادگی زمانی که در حال حرکت هستید استفاده کنید. با رمزگذاری ترافیک خود و ارسال آن از طریق یک تونل امن، VPN سریع ترین و مطمئن ترین روش برای محافظت از خود در شبکه های مشترک یا عمومی است .

هنگامی که در وای فای قابل اعتماد خانگی خود مرور می کنید، ممکن است چندان نگران کننده به نظر نرسد – اما به این معنی نیست که باید از VPN خانگی خودداری کنید. در اینجا چهار دلیل بزرگ وجود دارد که چرا به یک VPN در خانه نیاز دارید.

۱. از ISP خود خصوصی بمانید

بدون VPN برای مخفی کردن آدرس IP شما، تقریباً مطمئناً فعالیت آنلاین شما توسط ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) یا دولت حتی در Wi-Fi خصوصی شما نظارت می شود. یک مطالعه اخیر توسط کمیسیون تجارت فدرال در ایالات متحده نشان داد که ISPها اطلاعات کاربر را بسیار بیشتر از حد انتظار جمع آوری و استفاده می کنند، از جمله اطلاعات شخصی حساس.

راه حل؟ شما درست حدس زدید استفاده از HiVPN

۲. برای افزایش سرعت اینترنت با throttling مبارزه کنید

این را تصور کنید: بعد از یک روز طولانی روی مبل حلقه زده اید و آماده استراحت با YouTube هستید. اما به جای پخش بی‌وقفه‌ای که به آن عادت کرده‌اید، ویدیوی شما دائماً قطع می‌شود، زیرا سرعت شما لاکپشتی می‌شود. قابل درک است این مشکل برای تمامی ایرانیان اتفاق افتاده باشد. اما چرا وقتی از وای فای خانه خود استفاده می کنید به های وی پی ان وصل نمیشوید؟

مقصر در اینجا می‌تواند محدود کردن ISP باشد، جایی که سرعت اینترنت شما عمداً توسط ISP شما کاهش می‌یابد. این به احتمال زیاد زمانی اتفاق می‌افتد که از یک سرویس با پهنای باند بالا (مانند Netflix یا YouTube) استفاده می‌کنید، زیرا ISP شما می‌تواند بسته‌های داده بزرگ را از چنین سرویس‌هایی شناسایی کند و می‌خواهد سرعت شما را محدود کند. با استفاده از VPN خانگی، می‌توانید فشار ISP را دور بزنید و از سرعت بسیار بالاتر و بدون دردسر لذت ببرید.

۳. از هر کجا به محتوا دسترسی داشته باشید

علاوه بر ایمن نگه داشتن فعالیت شما، جعل آدرس IP شما با یک VPN می تواند شما را به گونه ای جلوه دهد که گویی در کشور دیگری هستید – که راهی عالی برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی و سانسور آنلاین است. با اتصال به سرور VPN در مکانی دیگر، می‌توانید با آزادی و انتخاب بیشتری در بین برنامه‌ها، سایت‌ها و خدمات مختلف در خانه مرور کنید.

۴. از تمام وسایل خانه محافظت کنید

حتی پس از اینکه تلفن، تبلت و رایانه خود را به VPN وصل کردید، هنوز دستگاه‌هایی در خانه شما وجود دارند که هنوز محافظت نشده‌اند—خانه هوشمند یا دستگاه‌های IoT . اینها شامل تلویزیون های هوشمند، دستیارهای صوتی، یخچال های هوشمند، چراغ های هوشمند و غیره هستند. در حالی که آنقدر رایج نیست، تلاش‌های هک در دستگاه‌های خانه هوشمند در گذشته اتفاق افتاده است. استفاده از VPN در خانه نه تنها تمام دستگاه های معمولی شما، بلکه دستگاه های اینترنت اشیا شما را نیز ایمن می کند.

برای محافظت از دستگاه های خانه هوشمند خود، از HiVPN در روتر خود استفاده کنید .

یک VPN روی روتر خانگی خود دریافت کنید

می‌توانید hivpn را روی روتر خانگی خود نصب کنید ( بررسی کنید که آیا روتر شما سازگار است ) یا یکی را با hivpn از قبل نصب شده دریافت کنید. اگر اشتراک hivpn دارید، استفاده از آن در روتر شما هیچ هزینه اضافی ندارد. چند مزیت:

  • هر دستگاه روی Wi-Fi شما بدون محدودیت دستگاه محافظت می شود.
  • دستگاه‌هایی که معمولاً نمی‌توانند از VPN استفاده کنند، مانند زنگ‌های هوشمند در و Apple TV، از مزایای کامل VPN بهره می‌برند.
  • لازم نیست به یاد داشته باشید که برنامه های VPN خود را روشن کنید. اگر آنها روی Wi-Fi شما هستند، محافظت می شوند.
های vpn را بر روی روتر خود نصب کنید — خرید اکانت hivpn
نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : آذر ۲۳, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

HiVPN بهترین VPN برای سفر است
VPN -
آبان ۱, ۱۴۰۱

HiVPN بهترین VPN برای سفر است

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) HiVPN بهترین VPN برای سفر است سفر احتمالا بهترین زمان برای استفاده از VPN است، و نه فقط به این دلیل که بسیاری از کشورها اینترنت را سانسور می کنند. به احتمال زیاد زیاد در حال جابجایی هستید و به مجموعه کاملی از…

خرید vpn برای ios جدید
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

خرید vpn برای ios جدید

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) خرید vpn برای ios جدید یک VPN iPhone می تواند محتوای محدود جغرافیایی را رفع انسداد کند، ISP شما را از ردیابی و کاهش سرعت شما باز دارد، ترافیک شما را رمزگذاری می کند تا از داده های شما محافظت…

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN

۵/۵ - (۹ امتیاز) ۱۰ دلیل برای استفاده از VPN VPN (شبکه خصوصی مجازی) یک نرم افزار ساده است که برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما ایجاد شده و با ناشناس کردن ترافیک و مکان شما زندگی را برای هکرها سخت تر می کند. اما می…