چرا یک VPN ارزان بهترین انتخاب نیست؟

۵/۵ - (۵ امتیاز)

چرا یک VPN ارزان بهترین انتخاب نیست؟

سرویس آنلاین VPN یک ابزار حریم خصوصی و امنیت که برای رمز گذاری ترافیک شما و تغییر محل مجازی شما است. این کار را با مسیریابی تمام ترافیک اینترنت شما از طریق یک سرور راه دور انجام می دهد. به این ترتیب، هیچ‌کس حتی ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی شما  نمی‌تواند کارهایی را که به صورت آنلاین انجام می‌دهید مشاهده کند. در این مقاله که توسط HiVPN ارائه شده است شما می توانید معایب یک VPN ارزان قیمت و رایگان را متوجه شوید.

یک VPN مستقیماً تمام ترافیک آنلاین شما از جمله داده های حساس شما را کنترل می کند. بنابراین ابزاری است که برای استفاده باید به آن اعتماد کنید. با این حال، حتی بهترین VPN های ارزان قیمت به اندازه کافی قابل اعتماد نیستند.

چگونه یک VPN ارزان درآمد کسب می کند؟

مانند هر کسب و کاری، یک VPN برای پوشش هزینه های عملیاتی خود و حتی کسب سود نیاز به کسب درآمد دارد. یک ارائه دهنده VPN باید سرورهای زیادی را در سرتاسر جهان راه اندازی، نگهداری و ایمن کند. همچنین باید پرسنل فنی عالی را برای ارائه خدمات سریع و ایمن استخدام کند.

ارزان ترین VPN ها به سختی پول کافی برای پوشش صورتحساب های خود به دست می آورند. بنابراین آنها به سایر جریان های درآمد ، داده های شما ، روی می آورند. آن‌ها می‌توانند ترافیک شما را مشاهده کنند، داده‌های حساس شما را جمع‌آوری کنند و آن‌ها را به بالاترین قیمت پیشنهادی بفروشند.

اگر یک VPN به طور مستقل در مالکیت و بهره برداری نباشد، قیمت پایین آن ممکن است از این واقعیت ناشی شود که تلاشی برای کسب درآمد ندارد. هدف اصلی آن ممکن است جمع آوری و تحویل داده های شما به شرکت یا دولت صاحب VPN باشد.

حتی یک VPN خوب و ارزان که به حریم خصوصی شما احترام می گذارد، ممکن است تبلیغات مزاحم را به شما نشان دهد یا ویژگی های مهم را در پشت دیوار پرداخت پنهان کند.   VPNهای Freemium ممکن است به شدت اینترنت شما را کند کنند تا زمانی که با پرداخت هزینه خدمات آنها موافقت نکنید.

آیا VPN های ارزان ایمن هستند؟

تصور کنید ارزان ترین VPN ماهانه را پیدا کرده اید، از طریق کمک های مالی پشتیبانی می شود، و در مورد امور مالی آن بسیار شفاف است. شما هیچ دلیلی ندارید که مشکوک باشید که داده های شما را می فروشد. اما آیا می توانید به ظرفیت آن برای حفظ خصوصی و امنیت شما اعتماد کنید؟

یک VPN ارزان ذاتا ناامن نیست. اما برای درک خطرات، باید از ماهیت نامتقارن امنیت سایبری آگاه باشید. توسعه دهندگان VPN باید تمام آسیب پذیری ها را پیدا کرده و آنها را اصلاح کنند. از طرف دیگر، یک هکر باید فقط یک آسیب پذیری را پیدا کند تا از آن سوء استفاده کند.

یک ارائه دهنده VPN باید تسترهای نفوذ و کارشناسان امنیت سایبری را استخدام کند تا خدمات را تا حد امکان ایمن کند. این فراتر از ابزار اکثر خدمات ارزان‌قیمت VPN است.

یک VPN با کیفیت می تواند نوآوری کند، از رمزگذاری نسل بعدی استفاده کند و از نشت اطلاعات کاربر جلوگیری کند، چیزی که حتی بهترین VPN با بودجه نیز نمی تواند به کاربران خود ارائه دهد.

مزایای یک VPN سطح بالا

HiVPN با بیش از ۳۰ سرور در چندین کشور یک رهبر بازار است. ما از رمزگذاری نسل بعدی استفاده می کنیم .می‌توانید از HiVPN در ۶ دستگاه به طور همزمان در هر پلتفرم اصلی استفاده کنید ، این محافظت برای کل خانواده است.

این نه تنها یکی از بهترین ها بلکه یک سرویس VPN مقرون به صرفه است. بسته به برنامه ای که انتخاب می کنید، می تواند هزینه ای مقدور به صرفه ای را در ماه برای شما داشته باشد. شما می توانید بهترین قیمت را برای یک طرح VPN که مناسب شماست پیدا کنید. به علاوه، همیشه می توانید از تخفیف های مکرر HiVPN استفاده کنید .

شفافیت درجه یک

HiVPN به طور مستقل  است.

کسب و کار ما امنیت اینترنتی است و نه چیز دیگر. HiVPN به یک خط مشی سختگیرانه عدم ورود به سیستم پایبند است.

قابل اعتماد بودن هزینه دارد، اما در درازمدت باعث صرفه جویی در پول شما می شود.

سرعت بالا

به سختی می توانید یک VPN ارزان و سریع پیدا کنید. دلیل آن ساده است ،سرعت اتصال به کیفیت رمزگذاری، فاصله شما از سرور VPN و بار سرور VPN بستگی دارد. شما نمی توانید از یک ارائه دهنده VPN ارزان قیمت با تعداد کمی سرور در چند مکان انتظار سرعت شگفت انگیزی داشته باشید.

با HiVPN، همیشه می توانید یک سرور VPN را که در نزدیکی شما است یا یک سرور تحت بار کم پیدا کنید. شما می توانید از بین بیش از ۳۰۰ سرور در سراسر جهان یکی را انتخاب کنید، بنابراین بارگذاری سرور باعث ایجاد مشکل در اتصال شما نمی شود.

اتصال فوق امن

HiVPN از استاندارد رمزگذاری پیشرفته (AES) با کلیدهای ۲۵۶ بیتی برای ایمن سازی داده های آنلاین شما استفاده می کند. دولت ها، کارشناسان امنیت سایبری و رمزنگاران AES را با کلیدهای ۲۵۶ بیتی توصیه می کنند زیرا هیچ حمله عملی شناخته شده ای نمی تواند آن را شکست دهد.

علاوه بر آن، HiVPN به طور مرتب زیرساخت های خود را ارتقا می دهد. اخیرا داریم:

  • به سرورهای بدون دیسک ارتقا یافته است که هیچ داده یا پیکربندی را در سایت ذخیره نمی کنند.

اگر می خواهید بهترین ارزش را برای پول خود داشته باشید، این VPN برای شماست.

ویژگی های امنیتی اضافی

اگر می‌خواهید ترافیک آنلاین خود را ایمن کنید یا مکان مجازی خود را تغییر دهید، یک VPN غیرقابل جایگزین است، اما برخی از تهدیدات فراتر از محافظت آن هستند. به همین دلیل است که HiVPN ویژگی های امنیتی اضافی را از قبیل زیر ارائه می دهد.

  • وب سایت های خطرناک را مسدود می کند. اگر وب سایتی به میزبانی بدافزار یا انجام کلاهبرداری های فیشینگ معروف باشد، به طور خودکار در لیست سیاه قرار می گیرد.
  • از کنترل بات نت محافظت می کند. دستگاه شما برای حمله به یک قربانی ناآگاه به ارتش ربات نمی‌پیوندد.
  • تبلیغات مزاحم را پنهان می کند. دیگر خبری از پاپ آپ نیست که تمام صفحه شما را در لحظه ورود به وب سایت پوشش دهد.

به‌جای جستجوی بهترین VPN ارزان‌قیمت، تمام مزایا و ویژگی‌های پیشرفته‌ای را که در صورت پرداخت مقداری بیشتر برای VPN درجه یک دریافت خواهید کرد، در نظر بگیرید.

شهرت مهم است

HiVPN یکی از پرکاربردترین و قابل اعتمادترین ارائه دهندگان VPN در ایران است که بیش از میلیون ها کاربر در سراسر جهان دارد.

به نوبه خود، ما تحت فشار بسیار زیاد برای ارائه بهترین خدمات ممکن کار می کنیم. ما هیچ امیدی به پنهان کردن عیوب خود نداریم، پس باید آنها را برطرف کرده و بهبود دهیم.

برای VPN چقدر باید پرداخت کنید؟

به نیاز های شما بستگی دارد. اگر برای کوتاه مدت به یک VPN نیاز دارید، بهتر است به دنبال مقایسه مستقیم قیمت VPN به صورت آنلاین باشید.

می توانید یک VPN با کیفیت با کمترین قیمت در ماه خریداری کنید.  اگر اشتراک ۱ ساله یا ۲ ساله HiVPN را خریداری کنید، ۲ یا ۳ برابر کمتر از آن هزینه خواهید کرد.

گزینه های خود را بسنجید و تمام ویژگی هایی را که یک سرویس VPN ارائه می دهد بررسی کنید.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : دی ۵, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

HiVPN بهترین VPN برای سفر است
VPN -
آبان ۱, ۱۴۰۱

HiVPN بهترین VPN برای سفر است

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) HiVPN بهترین VPN برای سفر است سفر احتمالا بهترین زمان برای استفاده از VPN است، و نه فقط به این دلیل که بسیاری از کشورها اینترنت را سانسور می کنند. به احتمال زیاد زیاد در حال جابجایی هستید و به مجموعه کاملی از…

خرید vpn برای ios جدید
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

خرید vpn برای ios جدید

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) خرید vpn برای ios جدید یک VPN iPhone می تواند محتوای محدود جغرافیایی را رفع انسداد کند، ISP شما را از ردیابی و کاهش سرعت شما باز دارد، ترافیک شما را رمزگذاری می کند تا از داده های شما محافظت…

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN

۵/۵ - (۹ امتیاز) ۱۰ دلیل برای استفاده از VPN VPN (شبکه خصوصی مجازی) یک نرم افزار ساده است که برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما ایجاد شده و با ناشناس کردن ترافیک و مکان شما زندگی را برای هکرها سخت تر می کند. اما می…