امنیت سایبری در آینده چگونه خواهد بود؟

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

امنیت سایبری در آینده چگونه خواهد بود؟

سال ۲۰۱۸ سال سختی برای امنیت سایبری و حریم خصوصی بود. ما شاهد نقض‌های بزرگ داده‌ها بوده‌ایم که میلیون‌ها نفر را تحت تأثیر قرار داده و حملات بدافزار پیچیده جدید حتی قربانیان بیشتری را تحت تأثیر قرار داده است. دولت‌ها در سراسر جهان قوانین خود را تغییر داده‌اند تا بتوانند زندگی روزمره شهروندان خود را تماشا کنند. پس از چنین سال پرتلاطمی، سال ۲۰۱۹ چه چیزی برای ما خواهد داشت؟ در این مقاله HiVPN با ما همراه شوید.

۱. از دست دادن اطلاعات شخصی به اوج جدیدی خواهد رسید

اطلاعات بیش از یک میلیارد نفر در سال گذشته به خطر افتاد . از نقض های متعدد داده های فیس بوک گرفته تا Marriott و Quora ، هکرها اکنون پایگاه داده عظیمی از اطلاعات لو رفته دارند که بدون شک در سال ۲۰۱۹ مورد استفاده قرار خواهند گرفت. اگر نمی خواهید قربانی سرقت هویت شوید، زمان آن رسیده که کنترل حساب های خود را در دست بگیرید. . می توانید با تغییر رمزهای عبور خود شروع کنید .

۲. دولت ها به سمت استانداردهای بالاتر امنیت داده ها متمایل خواهند شد

با اجرایی شدن GDPR، جهان به اتحادیه اروپا به عنوان نمونه نگاه می کند. مشخص نیست که آیا سایر کشورهای غیر اروپایی نیز از این روش پیروی کرده و قوانین مشابهی را برای تنظیم داده ها اجرا خواهند کرد یا خیر. با این حال، ما در حال مشاهده تغییر در ذهن مردم هستیم. مشتریان اکنون از کارهایی که با داده های آنها در اتحادیه اروپا انجام می شود آگاه هستند و انتظار دارند در جاهای دیگر نیز همین استانداردها وجود داشته باشد. همه نگاه ها به ایالات متحده در سال آینده خواهد بود ، ما امیدواریم که قانون حفظ حریم خصوصی مصرف کنندگان کالیفرنیا فراتر از مرزهای ایالت گسترش یابد.

۳. استفاده از ارتباطات رمزگذاری شده با چالش های جدیدی روبرو خواهد شد

استرالیا اخیراً لایحه Assistance and Access (A&A) را تصویب کرده است که به عنوان قانون ضد رمزگذاری نیز شناخته می شود. به گفته دولت استرالیا، این قانون جدید به دستگیری مجرمان کمک می کند و تنها در صورت نیاز توسط سازمان های مجری قانون مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال، این لایحه ممکن است شرکت‌هایی را که از رمزگذاری سرتاسر استفاده می‌کنند ملزم کند تا کد خود را تغییر دهند و درهای پشتی را در نرم‌افزار و برنامه‌های خود ایجاد کنند. شرکت های جهانی مانند فیس بوک و گوگل با این قانون مخالفت کرده اند. منتقدان از این بیم دارند که استرالیا ممکن است نمونه ای برای کشورهای «۱۴ چشم» یا کشورهایی با رژیم های توتالیتر سختگیرانه باشد.

۴. شرکت های فناوری تلاش خواهند کرد تا اعتماد مشتریان خود را جلب کنند

با وجود سرمایه‌گذاری میلیون‌ها دلار در «بهترین شیوه‌های امنیتی»، بسیاری از شرکت‌های معروف هنوز نمی‌توانند از داده‌های مشتریان خود در برابر مجرمان سایبری محافظت کنند. در سال آینده، شرکت ها باید از اشتباهات خود درس بگیرند، تغییرات قابل توجهی ایجاد کنند و اعتماد مشتریان خود را بازسازی کنند.

۵. امنیت ابری به یک مسئله بزرگتر تبدیل خواهد شد

همانطور که افراد بیشتری اطلاعات حساس خود را به ابر منتقل می کنند، محافظت از آن مهم تر از همیشه می شود. هکرها قبلاً آسیب‌پذیری‌های امنیتی و راه‌هایی برای نفوذ به حساب‌های افراد مشهور یا حساب‌های GoDaddy و Viacom پیدا کرده‌اند. از آنجایی که ما انتظار نشت داده‌ها و نقض‌های بیشتری را داریم، باید تدابیر امنیتی جدیدی در فضای ابری نیز اعمال شود.

تعداد بیشتری از ما به VPN ها روی می آورند

از آنجایی که داده های شخصی ما طلای جدید برای شرکت ها است، نظارت در بالاترین حد خود قرار دارد. ثانیاً، از آنجایی که تبلیغات تهاجمی هر پلتفرم و وب‌سایت استریمینگ را محدود می‌کند و هکرها راه‌های جدیدی برای کاشت بدافزار در این تبلیغات پیدا می‌کنند  VPN‌ها راهی سریع و قابل اعتماد برای محافظت از خود ارائه می‌دهند. با فکر کردن به آینده، CyberSec را در برنامه HiVPN قرار دادیم، بنابراین به کاربران در برابر وب سایت های مخربی که به دلیل میزبانی از کلاهبرداری های فیشینگ و تبلیغات پاپ آپ بارگذاری شده با بدافزار معروف هستند هشدار داده می شود.

حریم خصوصی خود را در دستان خود بگیرید.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : دی ۲۵, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…