PayPal چه ویژگی های امنیتی دارد؟

۵/۵ - (۷ امتیاز)

PayPal چه ویژگی های امنیتی دارد؟

به دلیل محبوبیت روزافزون و سهولت استفاده، PayPal به یک پلتفرم عالی برای کلاهبرداری های فیشینگ و کلاهبرداری تبدیل شده است. ممکن است فکر کنید که از یک وب سایت قانونی استفاده می کنید در حالی که در واقعیت، جزئیات مالی خود را با یک هکر به اشتراک می گذارید. آیا می توانید به پولی که به سختی به دست آورده اید به PayPal اعتماد کنید؟ بیایید در این پست HiVPN نگاهی به ابزارهای امنیتی که آنها برای محافظت از شما دارند بیاندازیم.

شماره ۱ رمزگذاری

این شرکت اطمینان حاصل می کند که اطلاعات شخصی و مالی شما رمزگذاری شده است و توسط چشمان کنجکاو قابل مشاهده نیست. پی پال از رمزگذاری SSL برای اطمینان از ایمن بودن داده های بین مرورگر شما و سرورهای آنها استفاده می کند. آنها همچنین داده های در حال انتقال و داده های ذخیره شده شما در سرورهایشان را رمزگذاری می کنند.

شماره ۲ احراز هویت ایمیل

نام PayPal اغلب برای پنهان کردن حملات فیشینگ استفاده می شود. خوشبختانه، این شرکت با ارائه دهندگان اصلی ایمیل مانند جیمیل و یاهو برای احراز هویت ایمیل های ارسالی خود همکاری می کند. این برای شما چه معنایی دارد؟

ارائه‌دهنده ایمیل شما ایمیل‌هایی را که از یک دامنه معتبر PayPal می‌آیند را قانونی تشخیص می‌دهد و مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می‌کند. ایمیل های فیشینگ از دامنه های جعلی به عنوان هرزنامه علامت گذاری می شوند. با اکثر ارائه دهندگان ایمیل محبوب، نیازی به بلند کردن انگشت ندارید.

با این حال، این بدان معنا نیست که شما نباید هوشیار باشید. همیشه مطمئن شوید که در آدرس فرستنده ایمیلی که می خوانید اشتباه املایی وجود نداشته باشد.

شماره ۳ کارت پیش پرداخت

با یک حساب پی پال، می توانید مستر کارت پیش پرداخت نیز سفارش دهید. این یک ابزار عالی برای هر خریدار آنلاین است زیرا خطرات کلاهبرداری آنلاین و سرقت هویت را به حداقل می رساند. همچنین، برخی از وب سایت ها ممکن است Paypal را به عنوان گزینه پرداخت نداشته باشند، بنابراین این یک جایگزین امن خواهد بود.

اگر در نهایت وارد یک وب سایت جعلی شوید و جزئیات کارت اعتباری خود را وارد کنید، این اطلاعات همچنان به یک هکر نشت می کند. با این حال، اگر با یک کارت از پیش پرداخت شده پرداخت کرده باشید، هکر تنها می‌تواند به وجوهی که در آن حساب دارید دسترسی داشته باشد و نمی‌تواند پس‌انداز شما را خالی کند. کارت‌های پیش‌پرداخت نیز اطلاعات شخصی بسیار کمتری را در خود جای می‌دهند تا هکرها نتوانند از آن برای سرقت هویت شما استفاده کنند.

شماره ۴ احراز هویت دو مرحله ای

پی پال همچنین احراز هویت دو مرحله ای ۲FA را ارائه می دهد. این به این معنی است که شما یک مرحله تأیید اضافی دارید که باید تکمیل کنید، اما همچنین هک کردن حساب شما را دشوارتر می کند.

برای ورود با ۲FA ، با وارد کردن رمز عبور حساب خود شروع می‌کنید. سپس یک کد تأیید به دستگاه تلفن همراه شما ارسال می شود. همزمان با وارد کردن رمز عبور، کد ارسال خواهد شد. این امر تقریباً غیرممکن است که هر کسی فقط با رمز عبور شما وارد حساب شما شود ،آنها همچنین نیاز به دسترسی به تلفن شما دارند.

متأسفانه، ۲FA به طور پیش فرض روشن نیست. برای فعال کردن آن، راهنمای گام به گام PayPal را دنبال کنید.

شماره ۵ از رمز عبور سه بعدی استفاده می کند

خریدارانی که از PayPal استفاده می کنند با یک رمز عبور سه بعدی نیز مواجه می شوند که یک مرحله امنیتی اضافی است که فروشگاه های آنلاین از آنها می خواهند که تکمیل کنند. نوع احراز هویت به بانک و صادرکننده کارت شما بستگی دارد، اما در بیشتر موارد، باید رمز عبور اضافی یا کد تأیید دیگری را که با بانک خود تنظیم کرده‌اید وارد کنید. ممکن است قبلاً این صفحات را با برچسب “MasterCard SecureCode”، “Verified by Visa” یا “Safekey” برای دارندگان کارت American Express دیده باشید.

مراحل اضافی که باید بردارید

مهم نیست که PayPal چقدر ابزار امنیتی دارد، بسیاری از افراد همچنان درگیر کلاهبرداری می شوند و پول خود را از دست می دهند. یکی از آنها نباش اقدامات پیشگیرانه زیر را برای محافظت از حساب خود انجام دهید:

 • نرم افزار و آنتی ویروس دستگاه خود را به روز نگه دارید. حساب شما فقط به اندازه دستگاه شما ایمن است.
 • یک کارت اعتباری به جای کارت نقدی به حساب پی پال خود پیوند دهید. در بیشتر موارد، صادرکننده کارت اعتباری شما از شما در برابر کلاهبرداری محافظت می کند و ممکن است بتواند پول را به شما بازپرداخت کند.
 • یک رمز عبور قوی ایجاد کنید که به راحتی قابل حدس زدن نباشد.
 • یاد بگیرید ایمیل های فیشینگ و وب سایت های جعلی را تشخیص دهید .
 • از وای فای عمومی برای تراکنش های مالی استفاده نکنید.
 • از یک VPN برای محافظت از خود در برابر هرگونه جاسوسی که سعی در دریافت اطلاعات ورود به سیستم شما دارند، استفاده کنید.
  نویسنده : Hivpn
  تاریخ ارسال : دی ۲۴, ۱۴۰۰

  نوشته های مرتبط

  آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

  سافاری را در آیفون خود به روز کنید
  اینترنت -
  خرداد ۲۹, ۱۴۰۱

  سافاری را در آیفون خود به روز کنید

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) سافاری را در آیفون خود به روز کنید اگر از آیفون استفاده می‌کنید، بسیار مهم است که همیشه به‌روزرسانی‌های Safari و WebKit را نصب کنید، حتی اگر مرورگر انتخابی شما Chrome، Firefox یا چیز دیگری باشد. در این پست

  امنیت ایمیل چیست؟
  اینترنت -
  خرداد ۲۹, ۱۴۰۱

  امنیت ایمیل چیست؟

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) امنیت ایمیل چیست؟ امنیت ایمیل از فناوری برای بازرسی ایمیل‌های دریافتی از نظر تهدیدات مخرب و رمزگذاری یا ایمن  ترافیک ایمیل‌های خروجی استفاده می‌کند تا از صندوق‌های پستی، داده‌ها، کاربران و سازمان‌ها در برابر حملات و طرح‌های امنیت سایبری محافظت…

  از حریم خصوصی خود محافظت کنید
  اینترنت -
  خرداد ۲۹, ۱۴۰۱

  از حریم خصوصی خود محافظت کنید

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) از حریم خصوصی خود محافظت کنید وقتی نوبت به مرور آنلاین می شود، کارهای بیشتری برای ایمن ماندن می توانید انجام دهید