www2 چیست و چرا باید مهم باشد؟

۵/۵ - (۶ امتیاز)

www2 چیست و چرا باید مهم باشد؟

آدرس های عجیب صفحه وب گاهی اوقات نشان می دهد که شما در حال بازدید از مکان اشتباه هستید. اما آیا همه آنها به یک اندازه بدخواه هستند؟ در این مقاله HiVPN بررسی خواهیم کرد www2 چیست و چرا با دامنه های مشابه دیگری مواجه می شویم.

www چیست؟

پیشوند www یک قرارداد نامگذاری برای تشخیص اینکه آدرس به یک وب سایت اشاره دارد. برای دسترسی به سرویس‌های مختلف باید از پیشوندهای دیگری مانند FTP، mail یا NNTP سرور خبری Usenet استفاده کنید. آنها همچنین می توانند سرورهای مختلفی را برای راحتی مدیران صفحه وب نشان دهند.

www2 چیست؟

Www با یک عدد اضافه شده یک تکنیک نامگذاری دامنه کمی قدیمی است که هنوز توسط برخی وب سایت ها استفاده می شود. توسعه دهندگان از آن برای شناسایی و نامگذاری زیر دامنه ها یا نام های میزبانی که متعلق به سرورهای مختلف هستند استفاده می کنند. به عنوان مثال، بخش های فرعی یک وب سایت فرضی به نام www.website.com ممکن است www2.website.com، www3.website.com و غیره باشد.

اپراتورهای وب سایت از این تکنیک برای متعادل سازی بار استفاده می کنند. اگر سروری با دامنه www در حال تجربه اضافه بار، خرابی یا تعمیرات فنی باشد، می‌توانید به سرور دیگری به نام‌های www2، www3، www4 و غیره هدایت شوید. تغییر مسیر می‌تواند به صورت خودکار انجام شود. تکنیک های مدرن و پیشرفته تری برای متعادل کردن حجم کاری اینترنت وجود دارد، اما این آدرس ها هنوز هم وجود دارند.

این یک عنصر دامنه غیرعادی است که به ندرت با آن مواجه می شویم. آیا باید دلیلی برای نگرانی باشد؟

آیا www2 امن است؟

اگر ناگهان شماره ای بعد از www ظاهر شد وحشت نکنید. در صورتی که سرور دوباره در دسترس باشد، می توانید به www هدایت شوید. وب‌سایت‌های شماره‌دار www هیچ گونه تهدیدی را ایجاد نمی‌کنند.

با این حال، همیشه باید مطمئن شوید که قسمت باقی مانده از دامنه همان چیزی است که نیاز دارید. اگر شک دارید، همیشه دوبار بررسی کنید که آیا دامنه اصلی است یا خیر. از باز کردن پیوندهایی که از منابعی که کاملاً به آنها اعتماد ندارید یا نام اصلی آنها تغییر یافته است، خودداری کنید.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : دی ۱۹, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

۷ برنامه برتر حریم خصوصی و امنیت اندروید
اینترنت -
دی ۳۰, ۱۴۰۰

۷ برنامه برتر حریم خصوصی و امنیت اندروید

۵/۵ - (۶ امتیاز) ۷ برنامه برتر حریم خصوصی و امنیت اندروید ایمن نگه داشتن رایانه یا لپ تاپ یکی از اساسی ترین و ساده ترین مراحل برای همه ما است.اما آیا ما به همان اندازه برای تلفن هایمان بررسی می کنیم؟بسیاری…

بهترین برنامه های کیف پول بیت کوین برای اندروید
اینترنت -
دی ۳۰, ۱۴۰۰

بهترین برنامه های کیف پول بیت کوین برای اندروید

۵/۵ - (۶ امتیاز) بهترین برنامه های کیف پول بیت کوین برای اندروید بیت‌کوین‌ها دنیای ارزهای دیجیتال را تسخیر کرده‌اند  و اگر عضو جامعه بیت‌کوین هستید و اندروید دارید، احتمالاً می‌خواهید بدانید بهترین برنامه‌های کیف پول بیت‌کوین چیست. در این پست با HiVPN همراه…

FCC به قوانین جدید جمع آوری داده های خصوصی برای ISP ها رأی می دهد
اینترنت -
دی ۳۰, ۱۴۰۰

FCC به قوانین جدید جمع آوری داده های خصوصی برای ISP ها رأی می دهد

۵/۵ - (۶ امتیاز) FCC به قوانین جدید جمع آوری داده های خصوصی برای ISP ها رأی می دهد به روز رسانی قانون در ۲۷ اکتبر با نگرانی های قابل توجهی در مورد جمع آوری داده ها توسط ISP ها به اجرا در…