تست رگرسیون چیست؟

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

تست رگرسیون چیست؟

به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار هم می‌توانند اشکالات را برطرف کنند و هم ایجاد کنند. بیایید بررسی کنیم که چگونه تست رگرسیون به جلوگیری از این امر کمک می کند. در این مقاله HiVPN به مزایای تست رگرسیون و نحوه عملکرد آن می پردازیم.

اگر از عاشقان تسلا هستید و اغلب از وب‌سایت رسمی این شرکت بازدید می‌کنید، ممکن است متوجه شده باشید که هر زمان که مدل کامیون جدیدی را وارد بازار می‌کند، اطلاعات جدیدی را آپلود می‌کند. این شامل موارد آزمایشی است که کاملاً متفاوت از مواردی است که در مدل های قبلی انجام شده است.

هدف اصلی از آخرین آزمایش، شناسایی اشکالات و رفع آنها هر زمان که تسلا تغییر جزئی در جریان رابط کاربری (UI) ایجاد می کند، است. این یک تمرین حیاتی است و شما باید این کار را به اندازه کافی انجام دهید تا کیفیت کلی شرکت خود را بهبود بخشید.

تست رگرسیون چیست؟

تست رگرسیون فرآیندی است برای تأیید اینکه تغییرات ایجاد شده در یک برنامه نرم افزاری به طور تصادفی عملکرد نرم افزار مورد نظر را تغییر نداده است. یک روش تست تضمین کیفیت، تضمین می کند که نرم افزار مورد نظر در شرایط عالی قرار دارد.

هر زمان که اطلاعات جدیدی را در وب سایت خود آپلود می کنید، کد برنامه را تغییر می دهد. غفلت ممکن است منجر به اشکالات و رفع بیشتر شود. به همین دلیل است که هر زمان که از بخش بررسی هر برنامه ای در فروشگاه برنامه بازدید می کنید، بازخوردهای رضایت بخشی را مشاهده می کنید.

اگر اشکالات جدید را نمی بینید، احتمالاً در جایی پنهان شده اند. این اشکالات، مانند باگ Shellshock ، برنامه های وب را به خطر می اندازند. شما باید یک سری تست رگرسیون انجام دهید تا به نقاط پنهان آنها نفوذ کنید و آنها را آشکار کنید. به این ترتیب، می‌توانید مطمئن شوید که نرم‌افزارتان به‌خوبی اجرا می‌شود.

شما باید موارد آزمایش را به درستی انجام دهید. یک سوء استفاده جزئی ممکن است منجر به بارگیری باگ شود. از این رو، آزمون های تصادفی نیز باید وارد عمل شوند.

در حالی که اکثر شرکت‌ها متخصصی برای انجام و نظارت بر پیشرفت این آزمایش‌ها دارند، برخی استارت‌آپ‌ها هنوز خودشان این کار را انجام می‌دهند. بسته به اینکه چگونه و چه چیزی را می خواهید آزمایش کنید، ابزارهایی که برای یک کار نیاز دارید ممکن است متفاوت باشد. ضروری است که به یکی از مواردی که با انگیزه شما سازگار است بسنده کنید. با این حال، باید خود را به دانش مجهز کنید.

یک آزمایش اکتشافی نیز ضروری است. بهتر است تست های جداگانه ای برای ویژگی های جدید اضافه شده طراحی کنید. احتمالاً در این مرحله باگ های جدیدی ظاهر خواهند شد. همچنین، هرگز پس از اولین آزمایش آزمایشی احساس رضایت نکنید. زیبایی تست رگرسیون موثر در اجرای دقیق تست های موجود بارها و بارها نهفته است

مزایای تست رگرسیون چیست؟

تست رگرسیون یک نرمال جدید برای دنیای فناوری است. حضور آن برای کسب‌وکارها، به ارزیابی رقابت کمک کرده و همه را تشویق به بهبود کیفیت کسب‌وکار خود کرده است.

یک تکنیک پیشگیرانه امنیت سایبری ، تست رگرسیون چندین مزیت از جمله موارد زیر را ارائه می دهد:

۱. معرفی پوشش تست بیشتر در زمان کمتر

تست نرم افزار اصلی بسیار آشکار است و صدها اشکال بالقوه را در چندین منطقه نشان می دهد. در تست رگرسیون، پوشش نه به همه حوزه‌ها، بلکه به اجزای ضروری که اشکالات اساسی را در خود جای می‌دهند، گسترش می‌یابد. این کار را در زمان کمتری نسبت به انواع دیگر آزمایش انجام می دهد.

۲. بهبود عملکرد نرم افزار

نرم افزار با کیفیت بالا یک منبع حیاتی برای هر استارتاپ فناوری است. تست رگرسیون ثبات وب سایت شما را در حالی که تغییرات اخبار اعمال می شود تضمین می کند. این نرم افزار شما را کنار می گذارد و به کاربران امکان می دهد بیشترین بهره را از آن ببرند.

۳. شناسایی زود هنگام باگ های مشکل ساز

نرم افزار زمانی در خطر است که شامل بسیاری از اشکالات اساسی باشد که دیده نشده اند. و با گذشت زمان، این اشکالات بر ویژگی ها و اجزای نرم افزاری تسلط بیشتری پیدا می کنند.

شما باید آزمایشات را به طور منظم انجام دهید. یک اتوماسیون برای آن تنظیم کنید، بنابراین هر زمان که تغییری در جریان UI وب سایت خود ایجاد کردید، بلافاصله شروع به آزمایش کل برنامه می کند. نرم افزار با کیفیت بالا خانه ای برای باگ نیست. هرچه زودتر، بهتر.

۴. مداخله مناسب

اغلب، صاحبان وب سایت به روشی مطمئن برای ثبت پاسخ های رابط کاربری گرافیکی (GUI) به عنوان ورودی خودکار نیاز دارند. تست رگرسیون به شناسایی خطاها از طریق ظرفیت اسکن آسیب پذیری آن کمک می کند و آنها را در کوتاه ترین زمان برطرف می کند. کسب‌وکارها از همین آزمایش بهترین را می‌برند، زیرا پردازش یک برنامه را بهبود می‌بخشد و راه‌حل‌های کافی برای بازگرداندن عملکرد بهینه ارائه می‌دهد.

۵. مقرون به صرفه بودن

تست رگرسیون خودکار از حداقل منابع استفاده می کند و شامل تعاملات انسانی کمتری است. این به شما امکان می دهد منابع خود را بر روی کارهای حیاتی متمرکز کنید. این موارد تست خودکار مولد، مقرون به صرفه هستند و نتایج بهینه را به همراه دارند.

۶. ارتقاء نرم افزار

تست رگرسیون کمک می کند تا نرم افزار را در شرایط خوبی نگه دارید، به طوری که بتوانید دوباره از آن استفاده کنید. هنگام به‌روزرسانی نرم‌افزار، این موارد آزمایشی با کمک به بازیابی رفع‌ها و در عین حال محدود کردن باگ‌های جدید در به‌روزرسانی، به کار کمک می‌کنند. از آنجایی که می‌توانید تست‌ها را خودکار کنید، بازده سرمایه‌گذاری (ROI) بالایی دارند و زمان کمتری می‌برند.

تست رگرسیون چگونه کار می کند؟

می توانید تست رگرسیون را به صورت دستی یا خودکار انجام دهید. آزمایش رگرسیون دستی به ورودی انسانی بیشتری نیاز دارد. به این ترتیب، وقت گیر است. از سوی دیگر، تست رگرسیون خودکار به ورودی کمتری از انسان نیاز دارد، سریعتر است و نتایج بهینه را به همراه دارد. بیایید نگاهی دقیق تر به نحوه عملکرد تست رگرسیون بیندازیم.

بعضی چیزها تا زمانی که مخرب نباشند قابل بازگرداندن نیستند. این مورد در مورد تست رگرسیون است. نحوه شروع تست و رویکردهای شما نیز نقش اساسی در عملکرد نرم افزار شما دارد. ابتدا باید تست های با اولویت بالا را انجام دهید و سپس ویژگی های پیچیده را ارزیابی کنید.

تست رگرسیون از چندین نوع تشکیل شده است. بسته به شرایط وب سایت خود می توانید تست های زیر را انجام دهید:

۱. استراتژی رگرسیون انتخابی

بر خلاف تست عمومی، تست رگرسیون انتخابی اشکالات سیستم را شناسایی می کند. این استراتژی به دور از اصول اولیه، به اندازه سایر موارد تست رگرسیون فشرده نیست. بخش‌های آسیب‌دیده از کد منبع را ارزیابی می‌کند، باگ‌های مخرب را انتخاب می‌کند و آن‌ها را برای اصلاح قرار می‌دهد.

رگرسیون انتخابی پیامدهای کدهای جدید اضافه شده به سیستم را بر روی کدهای موجود آن تجزیه و تحلیل می کند. این امر ضروری است زیرا کد جدید می تواند کدهای موجود را تغییر دهد، به خصوص اگر با هم سازگار نباشند. عدم اطمینان از سازگاری هر دو کد باعث اختلال در عملکرد نرم افزار می شود.

۲. استراتژی مجدد همه چیز

آزمایش انجام شده در استراتژی همه آزمایش مجدد در سراسر سیستم با سرعت اجرای بالاتر گسترش می یابد. این یک تست همه جانبه است که کل نرم افزار را بررسی می کند تا از سالم بودن آن مطمئن شود. اگرچه یافته های این تکنیک تست به تعریف کارایی نرم افزار شما کمک می کند، اما زمان بر و پیچیده است.

مهندسان نرم افزار از استراتژی تست مجدد برای حل مشکل ایجاد باگ در طول یک فرآیند آزمایش عادی استفاده می کنند. نتایج این استراتژی بینش هایی را در مورد جنبه هایی از نرم افزار ارائه می دهد که سایر انواع تست رگرسیون ممکن است از دست بروند.

۳. آزمون رگرسیون اصلاحی

تست رگرسیون اصلاحی یک فرآیند ساده را دنبال می کند. شما نیازی به تغییر روش آزمون خود ندارید. این تکنیک شامل استفاده از موارد آزمایشی موجود برای بهبود عملکرد شرکت شما بدون ایجاد تغییرات عمده در مشخصات محصول است. در عوض، آنها دست نخورده باقی می مانند.

در تلاش برای اصلاح هر گونه ناهنجاری در نرم افزار، تست رگرسیون اصلاحی کدهای تازه پیاده سازی شده را به دقت بررسی می کند تا اطمینان حاصل شود که آنها تأثیر منفی بر سیستم ندارند. هر گونه مشکلی که در این آزمایش شناسایی شود بر این اساس رفع می شود تا سیستم بتواند به خوبی کار کند.

۴. تست رگرسیون پیشرونده

همانطور که تغییرات از آزمایش سیستم شما ظاهر می شود، باید مشخصات جدیدی را معرفی کنید. شناسایی باگ های بیشتر نیاز به آزمایش بیشتر برای اطمینان از عدم وجود اشکال در سیستم دارد. تست رگرسیون پیشرونده آسیب های فزاینده را تعمیر می کند.

شما تنها پس از ارزیابی کل برنامه وب، ابزارهای مورد نیاز برای این تست ها را خواهید شناخت. برای مشاهده کامل وضعیت فعلی اپلیکیشن، باید در حین اجرای این تست ها به عنوان یک کاربر عمل کنید. هر خطایی که با آن مواجه می شوید احتمالاً بر جریان UI وب سایت شما تأثیر می گذارد. آزمایش تدریجی به مدیریت چنین شرایطی کمک می کند.

از تست رگرسیون برای ایجاد یک شرکت ایمن و ایمن استفاده کنید

وقتی صحبت از ایجاد یک شرکت امن آنلاین می شود، مشاهده بهترین معلم است. شرکت های محبوبی که می بینید، مهندسان آزمون استثنایی را برای این تست ها تعیین می کنند. تست رگرسیون به حفظ ثبات سرور کمک می کند.

همیشه وب سایت خود را برای مداخله به موقع و تشخیص اشکالات اساسی آزمایش کنید. سیستم را بارها و بارها مجدداً آزمایش کنید تا زمانی که آثار هر خطا را از بین ببرید. با این کار، می توانید استارتاپی بسازید که در هر صنعتی که روی آن تمرکز می کنید، پیشرفت کند.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : بهمن ۲۶, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…