What is my IP address location?

هنگامی که آنلاین هستید از این بخش میتوانید موقعیت مکانی و ip و شهر خود را مشاهده کنید.

مشخصات IP و لوکیشن شما

IP آدرس شما

18.232.179.5

کشور

United States

Internet service provider

-

Gift

ساخت اکانت

درصورتی که از HiVPN اکانت ندارید هم اکنون از لینک زیر اقدام نمایید.

خرید اکانت

مجوز تغییر آدرس IP و پنهان کردن مکان

تغییر آدرس IP و خصوصی نگه داشتن مکان و فعالیت آنلاین شما بسیار آسان است. تمام آنچه شما نیاز دارید VPN (شبکه خصوصی مجازی) است.

با استفاده از HiVPN می توانید آدرس IP خود را تغییر دهید و خود را در مکان دیگری قرار دهید. VPN ترافیک اینترنت شما را از طریق یک تونل امن و رمزگذاری شده هدایت می کند تا هیچ کس ، حتی ISP شما نتواند کاری را که به صورت آنلاین انجام می دهید مشاهده کند.

با استفاده از HiVPN به نظر می رسد شما در همان مکان سرور هستید. به عنوان مثال ، اگر در ایران هستید و به یک مکان VPN در هلند متصل می شوید ، با اتصال به سرویس های HiVPN نظر می رسد در هلند هستید.

خرید سرویس تغییر IP
Image Description

نیاز به تغییر IP دارید؟

هم اکنون میتوانید به ما بپیوندید

استفاده از VPN برای محافظت از آدرس IP خود مزایای بسیاری دارد:

مکان واقعی خود را خصوصی نگه دارید.

داده های اینترنتی خود را رمزگذاری کنید تا بتوانید با ناشناس ماندن و امنیت بیشتر آنلاین شوید.

به راحتی بین مکان های مجازی جابجا شوید ، اطمینان از تجربه کاملتر اینترنت ، عدم محدودیت در سانسور یا سایر محدودیت های دیوار آتش.

آدرس IP چیست؟

آدرس پروتکل اینترنت (آدرس IP) شماره منحصر به فردی است که به همه دستگاه ها (مانند رایانه ، رایانه لوحی یا تلفن) هنگام اتصال به اینترنت اختصاص می یابد.

Gift

هر کسی که آنلاین است یک آدرس IP عمومی دارد

برای استفاده از اینترنت ، همه دستگاه های متصل باید دارای آدرس IP عمومی باشند. آدرس IP به دو دستگاه - فرستنده و گیرنده ارتباطات اینترنتی - اجازه می دهد تا اطلاعات را با یکدیگر پیدا و مبادله کنند

تنظیمات مشابه سیستم های آدرس زندگی واقعی است. به عنوان مثال ، اگر قرار است در مجله مشترک شوید ، توزیع کننده مجله (فرستنده) به آدرس شما نیاز دارد تا نسخه های شما (گیرنده) را برای شما ارسال کند. بدون آدرس شما ، توزیع کنندگان نمی دانند مجله را کجا بفرستند.

همین مورد در مورد اینترنت نیز صدق می کند. بدون داشتن آدرس IP ، دو دستگاه قادر به یافتن و تبادل اطلاعات با یکدیگر نیستند.

آنچه آدرس IP شما می تواند در مورد شما و موقعیت مکانی شما فاش کند

آدرس IP شما اطلاعات بسیار عمیقی درباره مکان شما نشان می دهد:

 • شهر
 • کشور
 • استان / استان
 • پستی / پستی
 • هر زمان که از یک وب سایت بازدید می کنید ، به طور بالقوه می تواند حتی اطلاعات بیشتری درباره شما جمع آوری کند. با ترکیب آدرس IP شما با سایر اطلاعات جمع آوری شده از فراداده ، کوکی ها ، ردیاب ها و تاکتیک های انگشت نگاری مرورگر ، دارندگان وب سایت ها ، بازاریاب ها و تبلیغ کنندگان می توانند نمایه کاملی در مورد شما ایجاد کنند.

  آنها می توانند مکان شما ، وب سایتهایی را که بازدید می کنید ، آنچه به آن علاقه مند هستید ، آنچه بارگیری می کنید و با چه کسی صحبت می کنید ، و سپس محتوای هدفمند و تبلیغات را به شما ارائه می دهند - یا داده های شما را به بالاترین پیشنهاد دهنده

  سرویس دهندگان اینترنت حتی اطلاعات بیشتری را در اختیار دارند. در مورد شما اطلاعات کمی وجود دارد که ISP شما نمی داند. از آنجا که مشتری هستید ، این نام ، آدرس ، شماره تلفن ، شماره کارت اعتباری ، جزئیات حساب بانکی ، سابقه اعتبار و حتی به طور بالقوه دیگر شما را می داند. یک ISP همچنین می تواند با استفاده از آدرس IP شما فعالیت وب شما را مسدود ، هدایت و سانسور کند.

  در کشورهایی مانند استرالیا و انگلستان ، ISP در واقع موظف است گزارش فعالیت های مرور شما را حفظ کرده و آنها را بدون هیچ گونه حکم قانونی به سازمان های بی شماری دولتی تحویل دهد. اگر در حال مرور وب سایت هایی هستید که امنیت HTTPS ندارند ، ISP شما می تواند صفحات وب رمزگذاری نشده ای را که بازدید می کنید مشاهده کند.

  شروع راه اندازی

  با HiVPN ارتباط خصوصی و امن برقرار کنید

  HiVPN برای ارائه یک تجربه اینترنت کاملاً امن و خصوصی کار می کند.

  هنگامی که از VPN ما استفاده می کنید ، یک "تونل" امن و رمزگذاری شده بین دستگاه شما و اینترنت ایجاد می کند و آدرس IP جدیدی را به شما می دهد و ip واقعی شما مخفی میماند .

  HiVPN سختگیرانه برای جلوگیری از ثبت سوابق اتصال و فعالیت آنلاین شما تلاش میکند که آنها را ناشناس و خصوصی نگه دارد، و بهترین رمزگذاری 256 بیتی را برای شما ارائه میدهد که به معنای امنیت کامل اطلاعات شماست.

  اگر می خواهید تجربه اینترنتی آزاد با امنیت بالا را داشته باشید مانند مرور ایمن و با بی هویتی بیشتر ، یا لذت بردن از تماشای محتوای جهانی در هر مکانی و برا ی همه دستگاه ها و با سرعت بسیار بالا - اکنون با HiVPN از مکان ، هویت و فعالیت آنلاین خود محافظت کنید.

  Gift