Brave Wallet چیست؟

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

Brave Wallet چیست؟

آیا می دانستید که Brave با یک کیف پول رمزنگاری داخلی عرضه می شود؟ در این پست HiVPN میگوییم Brave Wallet چیست و چگونه می توانید از آن استفاده کنید.

Brave Wallet چیست؟

Brave به دلیل تمرکز بر حفظ حریم خصوصی، مسدود کردن تبلیغات و ردیاب و این واقعیت که استفاده از آن دور شدن از مرورگرهای رایج است، یک انتخاب محبوب در مرور است. اگر این نام را شنیده اید، احتمالاً نام Brave Ads و Brave Rewards را شنیده اید.

با این حال، اگر Brave Wallet زیر رادار شما افتاد، این مقاله توضیح می دهد کهBrave Wallet چیست؟ و چگونه می توانید آن را دریافت کنید.

Brave Wallet چیست؟

Brave Wallet یک کیف پول ارز دیجیتال است که مستقیماً در مرورگر Brave ساخته شده است. می توانید از آن برای خرید، ذخیره، مبادله، و مدیریت توکن های خود، ارسال و دریافت NFT، مشاهده داده های بازار و موارد دیگر استفاده کنید.

اگر با این اصطلاح آشنا نیستید، کیف پول رمزنگاری مکانی است که می‌توانید ارزهای دیجیتالی مانند بیت‌کوین یا توکن‌های توجه اولیه را که به عنوان بخشی از برنامه Brave Rewards دریافت می‌کنید، ذخیره کنید .

از آنجایی که Brave Wallet بومی مرورگر است، به برنامه‌های افزودنی متکی نیست، که خطرات امنیتی را کاهش می‌دهد و عملکرد نرم‌تری به آن می‌دهد.

این همان چیزی است که آن را از کیف پول رمزنگاری Brave قبلی مبتنی بر MetaMask متمایز می کند، کیف پول رمزنگاری دیگری که بر روی iOS، Android و افزونه های مرورگر کار می کند.

نحوه استفاده از کیف پول شجاع

اگر قبلاً از Brave استفاده می‌کنید، شروع با این ویژگی به سادگی کلیک کردن روی نماد کیف پول در گوشه سمت راست بالای مرورگر است. در اینجا یک رمز عبور وارد می‌کنید، یک کد پشتیبان دریافت می‌کنید و پس از تأیید کد، کیف پول شما برای شما آماده است.

اگر از مرورگر استفاده نمی‌کنید، اگر می‌خواهید به این ویژگی دسترسی داشته باشید – و بسیاری از ویژگی‌های عالی دیگر ، مانند دریافت رمزنگاری پولی برای مرور و عدم استفاده از مرورگری که هر حرکت شما را ردیابی می‌کند، باید این کار را انجام دهید.

ساخت سوئیچ به Brave

اگرچه Brave مجموعه گسترده ای از خدمات مانند Google Workspace را ارائه نمی دهد، می توانید حریم خصوصی و داده های خود را با موتور جستجوی اختیاری، کنفرانس ویدیویی، لیست های پخش و ویژگی های خبری که مستقیماً در مرورگر آن تعبیه شده است، پس بگیرید.

همچنین این فرصت را خواهید داشت که Brave Wallet را امتحان کنید تا ببینید آیا این کیف پول ارز دیجیتال مناسب شماست یا خیر.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : اسفند ۱, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

آیا ورود با گوگل فیسبوک یا اپل ایمن است؟
اینترنت -
مهر ۱۴, ۱۴۰۱

آیا ورود با گوگل فیسبوک یا اپل ایمن است؟

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) آیا ورود با گوگل فیسبوک یا اپل ایمن است؟ ورود به حساب‌های Google، Apple یا Facebook شما را از ایجاد نام کاربری و مجموعه رمز عبور جدید نجات می‌دهد. علیرغم راحتی، ورود به سیستم واحد (SSO) می تواند به معنای یک…

حمله سلب SSL چیست؟
اینترنت -
مهر ۹, ۱۴۰۱

حمله سلب SSL چیست؟

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) حمله سلب SSL چیست؟ حمله سلب SSL راهی برای حذف امنیت وب سایت ها از طریق HTTPS است. این سایت رمزگذاری را که برای محافظت از داده ها در برابر عبور آنلاین به صورت متن ساده است، از بین می برد….

دریافت AirDrop های تصادفی را متوقف کنید
اینترنت -
شهریور ۲۸, ۱۴۰۱

دریافت AirDrop های تصادفی را متوقف کنید

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) دریافت AirDrop های تصادفی را متوقف کنید این را تصور کنید: شما در هواپیمایی هستید که برای یک تعطیلات سزاوار عازم است، و آیفون شما با یک اعلان AirDrop در اواسط پرواز شما را پینگ می کند. چیزی که نشان می…