Brave Wallet چیست؟

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

Brave Wallet چیست؟

آیا می دانستید که Brave با یک کیف پول رمزنگاری داخلی عرضه می شود؟ در این پست HiVPN میگوییم Brave Wallet چیست و چگونه می توانید از آن استفاده کنید.

Brave Wallet چیست؟

Brave به دلیل تمرکز بر حفظ حریم خصوصی، مسدود کردن تبلیغات و ردیاب و این واقعیت که استفاده از آن دور شدن از مرورگرهای رایج است، یک انتخاب محبوب در مرور است. اگر این نام را شنیده اید، احتمالاً نام Brave Ads و Brave Rewards را شنیده اید.

با این حال، اگر Brave Wallet زیر رادار شما افتاد، این مقاله توضیح می دهد کهBrave Wallet چیست؟ و چگونه می توانید آن را دریافت کنید.

Brave Wallet چیست؟

Brave Wallet یک کیف پول ارز دیجیتال است که مستقیماً در مرورگر Brave ساخته شده است. می توانید از آن برای خرید، ذخیره، مبادله، و مدیریت توکن های خود، ارسال و دریافت NFT، مشاهده داده های بازار و موارد دیگر استفاده کنید.

اگر با این اصطلاح آشنا نیستید، کیف پول رمزنگاری مکانی است که می‌توانید ارزهای دیجیتالی مانند بیت‌کوین یا توکن‌های توجه اولیه را که به عنوان بخشی از برنامه Brave Rewards دریافت می‌کنید، ذخیره کنید .

از آنجایی که Brave Wallet بومی مرورگر است، به برنامه‌های افزودنی متکی نیست، که خطرات امنیتی را کاهش می‌دهد و عملکرد نرم‌تری به آن می‌دهد.

این همان چیزی است که آن را از کیف پول رمزنگاری Brave قبلی مبتنی بر MetaMask متمایز می کند، کیف پول رمزنگاری دیگری که بر روی iOS، Android و افزونه های مرورگر کار می کند.

نحوه استفاده از کیف پول شجاع

اگر قبلاً از Brave استفاده می‌کنید، شروع با این ویژگی به سادگی کلیک کردن روی نماد کیف پول در گوشه سمت راست بالای مرورگر است. در اینجا یک رمز عبور وارد می‌کنید، یک کد پشتیبان دریافت می‌کنید و پس از تأیید کد، کیف پول شما برای شما آماده است.

اگر از مرورگر استفاده نمی‌کنید، اگر می‌خواهید به این ویژگی دسترسی داشته باشید – و بسیاری از ویژگی‌های عالی دیگر ، مانند دریافت رمزنگاری پولی برای مرور و عدم استفاده از مرورگری که هر حرکت شما را ردیابی می‌کند، باید این کار را انجام دهید.

ساخت سوئیچ به Brave

اگرچه Brave مجموعه گسترده ای از خدمات مانند Google Workspace را ارائه نمی دهد، می توانید حریم خصوصی و داده های خود را با موتور جستجوی اختیاری، کنفرانس ویدیویی، لیست های پخش و ویژگی های خبری که مستقیماً در مرورگر آن تعبیه شده است، پس بگیرید.

همچنین این فرصت را خواهید داشت که Brave Wallet را امتحان کنید تا ببینید آیا این کیف پول ارز دیجیتال مناسب شماست یا خیر.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : اسفند ۱, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…