آیا می خواهید تنظیمات VPN را در آیفون خود حذف کنید؟

۵/۵ - (۵ امتیاز)

آیا می خواهید تنظیمات VPN را در آیفون خود حذف کنید؟

اگر در گذشته از VPN استفاده می‌کردید اما به یاد نمی‌آورید که چگونه آن را حذف کنید، در این پست HiVPN نحوه حذف آن آمده است. ساده تر از آن چیزی است که فکرش را می کنید.

در حالی که بسیاری از خدمات VPN تنظیم یک نمایه را در آیفون شما بسیار آسان می کنند، با برنامه هوشمند HiVPN  که در واقع تمام کارهای سنگین را برای شما انجام می دهند، روش حذف آن پروفایل ها در تلفن شما مدفون است. در اینجا نحوه یافتن آن تنظیم آمده است.

دو راه برای حذف تنظیمات VPN وجود دارد و انجام هر روش بسیار آسان است. با برنامه هوشمند مانند HiVPNکه تنظیمات را برای شما انجام می دهند، تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنامه را از تلفن خود حذف کنید. با این کار نمایه به طور کلی حذف می شود.

اگر تنظیمات VPN را به صورت دستی وارد کرده اید، به تنظیمات > عمومی > VPN بروید . در آنجا لیستی از پروفایل های VPN را که تنظیم کرده اید پیدا خواهید کرد. روی دکمه «i» در کنار دکمه‌ای که می‌خواهید حذف کنید ضربه بزنید، یک دکمه حذف را در زیر جزئیات پیدا خواهید کرد.

از شما خواسته می شود تأیید کنید که می خواهید نمایه را حذف کنید و از تلفن شما حذف می شود.

آیا از VPN در گوشی خود استفاده می کنید؟

  نویسنده : Hivpn
  تاریخ ارسال : بهمن ۱۲, ۱۴۰۰

  نوشته های مرتبط

  آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

  موقعیت مکانی دیجیتال خود را تغییر دهید
  VPN -
  خرداد ۶, ۱۴۰۱

  موقعیت مکانی دیجیتال خود را تغییر دهید

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) موقعیت مکانی دیجیتال خود را تغییر دهید از اینترنت بپرسید “من کجا هستم؟” و احتمالاً پاسخی خواهید گرفت. در این پست HiVPN نحوه فریب دادن ردیابی موقعیت مکانی آنلاین آمده است.

  چندین اتصال VPN از یک حساب HiVPN را داشته باشید
  VPN -
  خرداد ۳, ۱۴۰۱

  چندین اتصال VPN از یک حساب HiVPN را داشته باشید

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) چندین اتصال VPN از یک حساب HiVPN را داشته باشید HiVPNتعداد اتصالات VPN متعددی را که کاربر می تواند از ۲ به ۵ در هر حساب ایجاد کند افزایش داده است.

  سرورهای VPN هنگ کنگ به قانون ۱ امنیت ملی حذف شد
  VPN -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  سرورهای VPN هنگ کنگ به قانون ۱ امنیت ملی حذف شد

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) سرورهای VPN هنگ کنگ به قانون ۱ امنیت ملی حذف شد این وظیفه ماست که از حریم خصوصی کاربران خود بیش از هر چیز دیگری محافظت کنیم. و با توجه به قانون جدید امنیت ملی تحمیل شده در هنگ کنگ ، و