بهترین VPN برای چین چیست؟

۵/۵ - (۳۱ امتیاز)

بهترین VPN برای چین چیست؟

فایروال بزرگ چین کاربران را از دسترسی به اینترنت رایگان و باز محدود می کندیک VPN ( شبکه خصوصی مجازی ) می تواند برای مرور آزادانه استفاده شود، اما تعداد کمی از آنها در چین کار می کنند و پیدا کردن بهترین VPN برای چین را سخت می کندبا این حال، اگر قصد دارید به آنجا سفر کنید، HiVPN یک انتخاب عالی است.

چرا به VPN در چین نیاز دارید

در چین، اینترنت توسط دولت کنترل می شود. فایروال بزرگ ترافیک اینترنت ورودی و خروجی بین چین و سایر نقاط جهان را تنظیم می کند. کاربران از بسیاری از وب سایت ها و شبکه های اجتماعی محبوب مسدود می شوند و برخی از کلمات کلیدی از موتورهای جستجو فیلتر می شوند.

برای دسترسی به اینترنت بدون محدودیت، به یک VPN قابل اعتماد برای چین نیاز دارید. این به شما کمک می کند به محتوای مسدود شده دسترسی پیدا کنید، با عزیزان خود در کشورهای دیگر ارتباط برقرار کنید و از ترافیک اینترنت خود در برابر جاسوسان و نظارت دولتی محافظت کنید.

فایروال بزرگ چین چیست؟

این اصطلاح برای توصیف ابزارهای سانسور قانونی و فناوری مورد استفاده توسط دولت چین برای محدود کردن دسترسی به اینترنت در این کشور استفاده می شود. به طور رسمی، پروژه سپر طلایی نامیده می شود. از آنجایی که دولت مالک تمام ارائه دهندگان خدمات اینترنتی (ISP) است، می تواند بر اطلاعاتی که مردم چین به صورت آنلاین به آن دسترسی دارند نظارت و کنترل کند.

سانسور چگونه کار می کند؟

دولت از چندین تاکتیک مختلف برای محدود کردن دسترسی کاربران به وب‌سایت‌ها و پلتفرم‌های آنلاین خاص استفاده می‌کند. ساده ترین آنها مسدود کردن IP است. همه ISP های چینی آدرس های IP وب سایت های نامطلوب را مسدود می کنند. علاوه بر این، آنها از روش های مختلف دستکاری DNS استفاده می کنند. این موارد شامل مسمومیت DNS و پیکربندی اشتباه عمدی سرورهای DNS به طوری که آدرس‌های IP نادرست را به کاربران برمی‌گردانند.

دولت همچنین از فیلتر کردن کلمات کلیدی برای ردیابی سایر محتوای آنلاین مانند موتورهای جستجو، انجمن‌ها و برنامه‌های پیام‌رسانی استفاده می‌کند. آنها ترافیک اینترنتی را برای کلمات کلیدی نامطلوب اسکن می کنند و کاربران و وب سایت هایی را که قوانین را رعایت نمی کنند مسدود می کنند. بخشی از آن خودکار است، اما یک نیروی پلیس اینترنتی بزرگ نیز دائماً اینترنت را رصد می کند و محتوای بحث برانگیز را ممنوع می کند.

چگونه بررسی کنیم که آیا یک وب سایت در چین مسدود شده است؟

محبوب ترین صفحات وب در جهان که روزانه توسط میلیون ها کاربر استفاده می شود، توسط دولت چین مسدود می شود. اینها شامل سایت هایی مانند ویکی پدیا و برنامه هایی مانند Google Suite و Instagram می شود. در نتیجه ممکن است دسترسی به ابزارهای مورد علاقه خود، ارتباطات خود با دوستان و عزیزان و حتی برخی منابع خبری جهانی را از دست بدهید. استفاده از یک VPN قابل اعتماد در چین بهترین گزینه برای جلوگیری از این انسدادها است.

در اینجا برخی از سایت ها و برنامه های اصلی مسدود شده در چین آمده است.

آیا استفاده از VPN در چین قانونی است؟

چین بسیاری از VPN ها را مسدود کرده است و بسیاری از ارائه دهندگان در آنجا کار نمی کنند. با این حال، مواردی وجود دارند که می توانند بدون شناسایی فایروال بزرگ را دور بزنند – HiVPN یکی از آنهاست.

اما آیا خدمات VPN در چین قانونی است؟ پاسخ کوتاه “نوعی” است. استفاده از اتصال VPN در چین به طور عمومی غیرقانونی اعلام نشده است، اما بسیاری از آنها در این کشور ممنوع هستند و دولت تهدید می کند که تمام خدمات VPN را برای همیشه ممنوع خواهد کرد.

به طور رسمی، دولت چین استفاده از VPN های تایید نشده توسط دولت را ممنوع کرده است (VPN ها برای تایید باید دسترسی درب پشتی را برای دولت فراهم کنند که باعث ناامن شدن آنها می شود). با این حال، این قانون برای شرکت ها و شرکت ها اعمال می شود تا افراد. شهروندان چینی که متوجه ایجاد یا فروش VPN های تایید نشده شده اند، جریمه نقدی و محکومیت های زندان از سه روز تا بیش از پنج سال دریافت کرده اند، اما این موارد به طور متناقض اعمال می شوند.

در مورد بازدیدکنندگانی که VPN برای چین می آورند چطور؟ در حال حاضر، به نظر می رسد می توانید از یک نرم افزار VPN در هنگام بازدید از کشور استفاده کنید. با این حال، این بدان معنا نیست که اگر مشکلی داشته باشید، با مشکل مواجه نخواهید شد. در طول جستجوهای تصادفی تلفن، پلیس ممکن است از بازدیدکنندگان بخواهد برنامه های VPN را در تلفن های خود حذف کنند. برخی از افرادی که وارد منطقه شمال غربی سین کیانگ می شوند گزارش داده اند که مقامات برنامه های نظارتی را روی تلفن های خود نصب کرده اند.

TL;DR: افراد می توانند از VPN برای چین استفاده کنند، اما باید سطح اولیه احتیاط را رعایت کنند.

اگر می‌خواهید درباره محدودیت‌های VPN در کشورهای مختلف اطلاعات بیشتری کسب کنید، مقاله ما را در مورد مکان‌هایی که VPN غیرقانونی یا قانونی هستند، بررسی کنید .

آیا VPN رایگان در چین کار می کند؟

خیر. ارائه دهندگان VPN باید از سرورهای مبهم ، فناوری VPN مضاعف و پروتکل های رمزگذاری مختلف استفاده کنند تا بتوانند محدودیت هایی را که چین اعمال کرده است دور بزنند. VPN های رایگان هیچ یک از این ویژگی ها را ارائه نمی دهند، و بسیار بعید است که هرگز ارائه دهند. روش‌های رمزگذاری اولیه و پروتکل‌های اتصال آن‌ها به راحتی قابل شناسایی هستند و بنابراین با نیروهای بزرگ پلیس اینترنت چین همخوانی ندارند.

مشکل دیگر ارائه دهندگان VPN رایگان این است که آنها قابل اعتماد نیستند. ارتباطات آنها اغلب قطع می شود و شما را به صورت آنلاین در معرض دید قرار می دهد. بهترین VPN ها دارای ویژگی kill-switch هستند که حتی در صورت قطع شدن اتصال شما را غیرقابل شناسایی نگه می دارد. آنها معمولاً هیچ پشتیبانی مشتری ارائه نمی دهند، بنابراین در صورت مواجهه با هر مشکلی هیچ کس به شما کمک نمی کند. و حتی اگر بتوانید یک اتصال پایدار برقرار کنید، داده های شما به طور ایمن رمزگذاری نمی شوند و سرعت اینترنت پایین خواهد بود.

به طور خلاصه – آنچه را که برای آن پرداخت کرده اید دریافت می کنید. بهترین VPN ها برای چین، به اشتراک یک سرویس پولی معتبر نیاز دارند.

نحوه استفاده از VPN هنگام اقامت در چین

همه VPN ها نمی توانند از فایروال بزرگ چین عبور کنند. با این حال، HiVPN در چین کار می کند.

اگر هنوز با HiVPN آشنایی ندارید، نگران نباشید – استفاده از سرویس VPN ما بسیار آسان است. برای مرور ایمن اینترنت در چین، لطفا از قسمت خرید اکانت hivpn اقدام کنید.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : آذر ۲۷, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

HiVPN بهترین VPN برای سفر است
VPN -
آبان ۱, ۱۴۰۱

HiVPN بهترین VPN برای سفر است

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) HiVPN بهترین VPN برای سفر است سفر احتمالا بهترین زمان برای استفاده از VPN است، و نه فقط به این دلیل که بسیاری از کشورها اینترنت را سانسور می کنند. به احتمال زیاد زیاد در حال جابجایی هستید و به مجموعه کاملی از…

خرید vpn برای ios جدید
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

خرید vpn برای ios جدید

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) خرید vpn برای ios جدید یک VPN iPhone می تواند محتوای محدود جغرافیایی را رفع انسداد کند، ISP شما را از ردیابی و کاهش سرعت شما باز دارد، ترافیک شما را رمزگذاری می کند تا از داده های شما محافظت…

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN

۵/۵ - (۹ امتیاز) ۱۰ دلیل برای استفاده از VPN VPN (شبکه خصوصی مجازی) یک نرم افزار ساده است که برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما ایجاد شده و با ناشناس کردن ترافیک و مکان شما زندگی را برای هکرها سخت تر می کند. اما می…