ویژگی اتصال خودکار VPN: نحوه عملکرد آن را بیابید

۵/۵ - (۷ امتیاز)

ویژگی اتصال خودکار VPN: نحوه عملکرد آن را بیابید

چه یک کاربر سنگین Wi-Fi باشید یا گهگاهی به شبکه های بی سیم دسترسی داشته باشید، هر بار که فراموش کنید به VPN خود وصل شوید، خود را در معرض خطر قرار می دهید. HiVPN شما را با ویژگی اتصال خودکار VPN پوشش داده است.

ویژگی اتصال خودکار HiVPN چیست؟

ویژگی اتصال خودکار HiVPN به شما امکان می دهد به طور خودکار به سرور VPN متصل شوید. این بدان معناست که شما بدون محافظت در اینترنت مرور نمی‌کنید. ویژگی اتصال خودکار VPNدربرنامه‌های Android ، iOS ، Windows ، macOS  پشتیبانی می‌شود . در لینوکس نیز می توانید به آن دسترسی داشته باشید .

برنامه HiVPN حتی ویژگی های بیشتری دارد ، از جمله Kill Switch ، CyberSec، و موارد دیگر.

چگونه کار می کند؟

ویژگی اتصال خودکار VPN به شما امکان می دهد بدون هیچ تلاشی از امنیت نهایی در شبکه های بی سیم لذت ببرید.

به این صورت است: هر زمان که به یک شبکه Wi-Fi بپیوندید، HiVPN به طور خودکار یک اتصال VPN را راه اندازی می کند. پس از اتصال، ترافیک اینترنت شما از طریق یک تونل VPN رمزگذاری شده اجرا می شود که از آن در برابر هکرها و جاسوسان ناخواسته محافظت می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک بار ویژگی اتصال خودکار را تنظیم کنید و HiVPN آن را از آنجا دریافت می کند. با انتخاب زمانی که می خواهید اتصال VPN خود را به طور خودکار شروع کنید، ویژگی را سفارشی کنید:

 • فقط در شبکه های ناامن
 • فقط در شبکه های Wi-Fi.
 • همیشه.

بهترین چیز در مورد ویژگی اتصال خودکار VPN این است که دیگر هرگز مجبور نخواهید بود به آن فکر کنید: هنگامی که آن را راه اندازی کردید، همیشه در هر شبکه Wi-Fi که به آن متصل هستید ایمن خواهید بود.

چرا باید از خود در شبکه های Wi-Fi محافظت کنید؟

چه کسی Wi-Fi را دوست ندارد؟ راحت است، داده های تلفن همراه شما را ذخیره می کند و به شما امکان می دهد از اتصالات اینترنت رایگان لذت ببرید. اما یک جنبه تاریک نیز وجود دارد: Wi-Fi عمومی به شدت در برابر هک آسیب پذیر است.

هات اسپات های رایگان اغلب به دلیل پیکربندی ضعیف روتر و رمزهای عبور ضعیف (در صورت وجود) امن نیستند. حفره‌های امنیتی منحصر به شبکه‌های Wi-Fi عمومی نیستند، اگر روتر بی‌احتیاطی راه‌اندازی شود، می‌تواند در خانه‌های افراد نیز اتفاق بیفتد.

مجرمان سایبری شبکه های وای فای عمومی را معدن طلا برای سرقت اطلاعات شخصی شما می دانند. راه های متعددی وجود دارد که آنها می توانند حریم خصوصی شما را تهدید کنند:

حملات Man-in-the-Middle (MITM)

در شبکه‌های Wi-Fi با امنیت ضعیف، هکرها می‌توانند به راحتی بین دستگاه شما و یک وب سرور قرار بگیرند. با انجام این کار، آنها می توانند تمام ترافیک آنلاین شما را بخوانند و داده های ارزشمندی را ضبط کنند.

بوییدن وای فای

هکرها با کمک برخی نرم افزارهای اولیه (که حتی غیرقانونی هم نیستند) می توانند ترافیک اینترنت شما را که از طریق یک شبکه بی سیم ناامن انجام می شود، استراق سمع کنند. شنود Wi-Fi به مجرمان سایبری اجازه می دهد تا وب سایت هایی را که بازدید می کنید مشاهده کنند، محتویات فرم هایی را که پر می کنید مشاهده کنند، اعتبار ورود شما را دریافت کنند و حساب های آنلاین شما را ربودند.

تزریق بدافزار

یک شبکه بی‌سیم ناامن را با آسیب‌پذیری‌های نرم‌افزاری ترکیب کنید و آن را در اختیار دارید ، هدفی عالی برای هکرها برای نفوذ بدافزارها . هنگامی که بدافزار وارد سیستم عامل شما شد، می‌تواند به مجرمان سایبری اجازه دسترسی به فایل‌های شخصی، عکس‌ها و سایر اطلاعات حساس شما را بدهد.

نقاط داغ

هکرها می توانند هات اسپات های جعلی را راه اندازی کنند و شما را فریب دهند تا به آنها وصل شوید که گویی اتصالات شبکه ای قانونی هستند. بعد چه اتفاقی می افتد؟

هکرها می‌توانند ترافیک اینترنتی شما را ببینند، داده‌های حساس مانند اعتبارنامه ورود به سیستم را ضبط کنند و حتی شما را به سایت‌های بانکی جعلی هدایت کنند تا به حساب شما دسترسی پیدا کنند. این روش های هک حریم خصوصی شما را به خطر می اندازد و ممکن است عواقب شدیدی مانند سرقت هویت داشته باشد.

اگر هیچ اقدام محافظتی انجام ندهید، شانس خود را برای افتادن در دام مجرمان سایبری افزایش می دهید. اتصال خودکار به یک سرویس گیرنده VPN هر بار که به اتصالات شبکه ناامن ملحق می شوید یک نجات دهنده واقعی است ، سوئیچ را فقط یک بار بچرخانید و هر بار که به شبکه Wi-Fi متصل می شوید محافظت بمانید.

اکنون اتصال خودکار VPN را برای Wi-Fi تنظیم کنید

حداقل، ما قویاً اتصال خودکار به VPN در شبکه‌های Wi-Fi ناامن را توصیه می‌کنیم. برای امنیت همه جانبه و حفظ حریم خصوصی نهایی، همیشه باید به طور خودکار یک اتصال VPN را در شبکه های بی سیم ایمن و ناامن ایجاد کنید. همچنین می‌توانید محل اتصال خودکار را انتخاب کنید. گزینه های ذیل در دسترس هستند:

 • از یک اتصال اخیر استفاده کنید (یک سرور را از لیست اتصالات اخیر خود انتخاب کنید).
 • از Quick Connect استفاده کنید (به طور خودکار به یک سرور توصیه شده متصل خواهید شد.)
 • یک کشور یا سرور را انتخاب کنید (به صورت دستی یک کشور یا حتی یک سرور خاص را انتخاب کنید.)

در اندروید

 1. روی نماد تنظیمات در گوشه سمت چپ بالا ضربه بزنید و اتصال VPN را انتخاب کنید .
 2. روی Auto-connectضربه بزنید .
 3. زمانی را انتخاب کنید که می خواهید به طور خودکار یک اتصال VPN برقرار کنید.
 4. روی Auto-connectto ضربه بزنید و سروری را که می خواهید به طور خودکار متصل شود انتخاب کنید.

در iOS

 1. به تنظیماتبرنامه خود بروید و اتصال VPN را انتخاب کنید .
 2. روی Auto-Connectضربه بزنید .
 3. اگر می‌خواهید اتصال خودکار در Wi-Fi یا همیشه فعال شود، انتخاب کنید.

در macOS

 1. به Preferences(گوشه سمت چپ بالا) بروید و روی Auto-connect کلیک کنید .
 2. دکمه کنار هنگام استفاده از شبکه غیرقابل اعتماد راتغییر دهید .
 3. سروری را که می خواهید به طور خودکار متصل شود انتخاب کنید.

در ویندوز

 1. به تنظیمات بروید و روی Auto-connect کلیک کنید .
 2. دکمه کنار همیشه هنگام راه‌اندازی برنامه راروشن کنید.
 3. همچنین، می‌توانید اتصال خودکار را فقط در شبکه‌های ناامن تنظیم کنید.

حریم خصوصی خود را در دستان خود بگیرید.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : دی ۲۷, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

HiVPN بهترین VPN برای سفر است
VPN -
آبان ۱, ۱۴۰۱

HiVPN بهترین VPN برای سفر است

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) HiVPN بهترین VPN برای سفر است سفر احتمالا بهترین زمان برای استفاده از VPN است، و نه فقط به این دلیل که بسیاری از کشورها اینترنت را سانسور می کنند. به احتمال زیاد زیاد در حال جابجایی هستید و به مجموعه کاملی از…

خرید vpn برای ios جدید
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

خرید vpn برای ios جدید

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) خرید vpn برای ios جدید یک VPN iPhone می تواند محتوای محدود جغرافیایی را رفع انسداد کند، ISP شما را از ردیابی و کاهش سرعت شما باز دارد، ترافیک شما را رمزگذاری می کند تا از داده های شما محافظت…

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN

۵/۵ - (۹ امتیاز) ۱۰ دلیل برای استفاده از VPN VPN (شبکه خصوصی مجازی) یک نرم افزار ساده است که برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما ایجاد شده و با ناشناس کردن ترافیک و مکان شما زندگی را برای هکرها سخت تر می کند. اما می…