۷ برنامه برتر حریم خصوصی و امنیت اندروید

۵/۵ - (۶ امتیاز)

۷ برنامه برتر حریم خصوصی و امنیت اندروید

ایمن نگه داشتن رایانه یا لپ تاپ یکی از اساسی ترین و ساده ترین مراحل برای همه ما است.اما آیا ما به همان اندازه برای تلفن هایمان بررسی می کنیم؟بسیاری از ما آن را در نظر گرفتیم، اما به ندرت به محافظت از تلفن در برابر هکرها و انواع دیگر سرقت اطلاعات شخصی می پردازیم.بنابراین، امروز، در این مقاله HiVPN به ۷ برنامه برتر برای کمک به ایمن نگه داشتن شما در تلفن اندرویدی خود نگاه خواهیم کرد.

Crypt4All Lite (AES)

این نرم افزار رایگان رمزگذاری فایل برای اندروید استاین به کاربر اجازه می دهد تا فایل ها را به دلخواه با یک الگوریتم AES 256 بیتی رمزگذاری یا رمزگشایی کند AES Crypt نسخه ۲

این کار با رمزگذاری هر فایلی که می خواهید قبل از انتقال آنها به فضای ابری ایمن نگه دارید، کار می کندفقط شما می‌توانید به آن فایل‌ها دسترسی داشته باشید ،فقط به یاد داشته باشید که رمز عبور خود را به اشتراک نگذارید.

پیام رسان خصوصی سیگنال

این برنامه برای برقراری تماس های خصوصی، ایمن و ارسال پیام های متنی به صورت رایگان عالی استاستفاده از آن بسیار آسان است و رمزگذاری انتها به انتها را ارائه می دهداین بدان معنی است که هیچ کس نمی تواند به تماس های تلفنی شما گوش دهد.

هیچ تنظیم پیچیده ای ندارد و سرورهای آنها به هیچ یک از ارتباطات شما دسترسی ندارند و هیچ یک از داده های شما را ذخیره نمی کنند.

HiVPN

نسخه اندروید HiVPN  یک نرم افزار بصری، آسان برای استفاده و مدرن است که یکی از سخت ترین راه حل های امنیتی VPN در بازار را ارائه می دهداین برنامه برای آن دسته از مصرف کنندگانی که عاشق توانایی انتخاب هستند و خواسته های زیادی دارند عالی است.

این برنامه برای گوش دادن به ایستگاه های رادیویی پخش جریانی مورد علاقه شما (اما با محدودیت جغرافیایی)، تماشای محتوا به صورت آنلاین یا هر چیز دیگری که برای آن از VPN استفاده می کنید بسیار عالی است، همه اینها در تلفن شمااین یک خط مشی سختگیرانه بدون ثبت گزارش دارد، سرورهای بسیار زیادی دارد و پشتیبانی چت زنده ۲۴/۷ را مستقیماً از تلفن شما ارائه می دهد.

امنیت ۳۶۰

از توسعه دهنده Qihu ، این برنامه برای شناسایی و خنثی کردن هرگونه تهدید مخرب سیستم تلفن شما عالی استاستفاده از آن آسان است، تلفن شما را تقویت می کند، و حتی بهتر، زیبا و روان است.

همچنین با ویژگی های زیادی همراه نیست، زیرا نسخه سبک وزن (اما هنوز قدرتمند) کاملا رایگان استاین وعده می دهد که از شما در برابر بدافزارها، جاسوس افزارها و سایر اشکال تهدید علیه امنیت سیستم شما محافظت می کند.

AppLock

این برنامه برای محافظت از همه فایل‌ها و داده‌های شخصی شما استفاده می‌شود ، بر اساس اولویت خاص (نه همه فایل‌ها در یک زمان)این با قفل برنامه گوشی متفاوت است، زیرا به طور کلی گوشی را قفل می کنداین برنامه به شما امکان می‌دهد برنامه‌هایی را که از جمله پیامک، مسنجر، فیس‌بوک، تماس‌ها یا هر چیز دیگری را قفل کنید، انتخاب کنید.

به این ترتیب، نیازی به نگرانی در مورد ورود دوستان یا اعضای خانواده به پرونده های شخصی خود ندارید.

Avast Mobile Security

یک برنامه آنتی ویروس دیگر، Avastبا ابزارهای متنوع و چشمگیر محافظت عالی ارائه می دهد، اگرچه بهترین ویژگی ضد سرقت استاین به شما این امکان را می دهد که گوشی خود را با ارسال پیامک کنترل کنید.

اگر تلفن شما به سرقت رفت یا گم شد، می توانید آن را قفل کنید، پاک کنید یا از راه دور آن را پیدا کنیدحتی می توانید کاری کنید که صدای بلندی پخش کند و سیم کارت را قفل کنیدو این تنها یکی از بسیاری از ویژگی های عالی این برنامه است که ارائه می دهد.

  نویسنده : Hivpn
  تاریخ ارسال : دی ۳۰, ۱۴۰۰

  نوشته های مرتبط

  آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

  SugarSync چیست
  اینترنت -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  SugarSync چیست

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) SugarSync چیست اگر کاربر جدید HiVPN هستید یا اگر ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کنید، احتمالاً در گذشته از SugarSync® شنیده‌اید. اما SugarSync چیست و چرا ارزش نگه داشتن آن را دارد؟ توضیح می دهیم.

  داکسینگ چیست
  اینترنت -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  داکسینگ چیست

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) داکسینگ چیست داکسینگ رایج‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید. آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه از دکس شدن جلوگیری کنید؟ این ۱۱+ نکته حفاظت HiVPN از داکسینگ را دنبال کنید و در اینترنت ایمن بمانید.

  حریم خصوصی برنامه
  اینترنت -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  حریم خصوصی برنامه

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) حریم خصوصی برنامه به راحتی اجازه دهید برنامه ها در دستگاه تلفن همراه شما جمع شوند. آنها معمولا رایگان هستند، در یک لحظه دانلود می شوند و شما را در نصب آنها راهنمایی می کنند. اما هر برنامه ای که نصب کرده…