۹ مجموعه ایمیل برتر برای تنظیمات صندوق ورودی امن

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

۹ مجموعه ایمیل برتر برای تنظیمات صندوق ورودی امن

هکرها کسب‌وکارها را هدف قرار می‌دهند تا داده‌ها را فاش کنند، باج‌افزار را راه‌اندازی کنند و به مشتریان حمله کنند. بنابراین HiVPN به شما می گوید بهترین تنظیمات ایمیل ایمن برای نیازهای شما کدام است؟

9 مجموعه ایمیل برتر برای تنظیمات صندوق ورودی امن

حملات سایبری ایمیل می تواند منجر به نتایج فاجعه آمیزی برای سازمان شما شود، زیرا هکرها داده های محرمانه را می دزدند، هویت مدیران شما را جعل می کنند، مشتریان شما را هدف قرار می دهند و حملات باج افزاری را راه اندازی می کنند. کسب و کار شما باید امنیت ایمیل خود را پیکربندی کند و این تهدیدات در حال تحول را در نظر داشته باشد.

اما از کدام سرویس گیرنده ایمیل باید استفاده کنید؟ در اینجا تعدادی از بهترین مجموعه های ایمیل وجود دارد که می توانید از آنها برای پیکربندی ارتباطات دیجیتال امن استفاده کنید.

۱. امنیت غیر طبیعی ایمیل یکپارچه ابری

مجموعه امنیت ایمیل یکپارچه ابری توسط امنیت غیر طبیعی از شما در برابر باج افزار، کلاهبرداری دیجیتال، مهندسی اجتماعی، حملات زنجیره تامین، جعل هویت کارمندان، ایمیل خاکستری، هرزنامه، و انواع دیگر تلاش های فیشینگ محافظت می کند.

ICES شما را با یک استراتژی دفاع سایبری در برابر تهدیدات خارجی و داخلی تنظیم می کند. رفتار کاربر را بررسی می کند تا حملات مهندسی اجتماعی را که ممکن است از بررسی شهرت فرار کنند، جدا کند، زیرا به نظر قابل اعتماد می رسند.

این نرم‌افزار بر اساس رفتار، روابط، لحن، پیوست‌های محتوا و موارد دیگر، بررسی‌های ریشه‌ای را بر روی انواع فروشنده و کاربر انجام می‌دهد. هوش مصنوعی آن تمام پروفایل‌های کاربر را در برابر ۴۵۰۰۰ سیگنال رفتاری بررسی می‌کند و در صورت انحراف از خط اصلی، آنها را برای شما علامت‌گذاری می‌کند.

شرکت‌ها می‌توانند با لغو اشتراک امنیت چندلایه اضافی ارائه شده توسط Google و Microsoft، هزینه‌ها را کاهش دهند.

۲. افق ناحیه ۱

Horizon Area 1 دارای قابلیت‌های شناسایی و پیشگیری از فیشینگ ایمیل از طریق سرویس محافظت از ایمیل مبتنی بر ابر خود است. این نرم افزار امنیتی در جلوگیری از از دست دادن داده ها و حملات سایبری آسیب مالی دارد.

مشتری امنیتی علاوه بر ارتباطات الکترونیکی شما، از امنیت وب و شبکه نیز چشم انداز دارد. Horizon از ارتباطات تجاری روزانه شما همراه با کمپین‌های ایمیل سازمانی پر حجم با هدف حملات فیشینگ در حال تکامل محافظت می‌کند.

Horizon به شما یک امنیت DNS بازگشتی و توزیع شده جهانی در برابر حملات فیشینگ مبتنی بر وب می دهد. می‌تواند به‌طور خودکار با Windows، Bind و سرورهای DNS مورد تأیید صنعت برای دفاع از MTAها و APIها/کانکتورهای مبتنی بر ابر ادغام شود.

Horizon از کاربران راه دور و سیستم عامل های تلفن همراه در برابر کمپین های فیشینگ ایمیل هدفمند محافظت می کند. این می تواند به طور مستقیم به صفحات بلوک مشتری و اعلان های کمپین های فیشینگ مسدود شده ارائه دهد.

۳. حفاظت از ایمیل Barracuda

با محافظت از ایمیل Barracuda ، ارتباطات دیجیتال خود را از بیش از ۹۱ درصد حملات سایبری رایج فیشینگ نجات دهید . سرویس گیرنده امنیت ایمیل سرتاسر شما را در برابر مهندسی اجتماعی پیشرفته ای که کاربران را از طریق دروازه های ایمیل هدف قرار می دهد، محافظت می کند.

Barracuda از طریق ترکیبی از امنیت دروازه ایمیل، امنیت وب و سیستم های دفاعی صندوق ورودی مبتنی بر API به شناسایی ها پاسخ می دهد. می‌توانید ایمیل‌های مجزا و کانال‌های ارتباطی خود را در برابر ۱۳ نوع هرزنامه، باج‌افزار، حملات فیشینگ نیزه‌ای و نفوذکنندگان ایمیل تجاری چندلایه محافظت کنید.

پاسخ‌های خودکار Barracuda از طریق برنامه‌های آگاهی از تهدید ایمیل بصری، کاهش تهدید پیشگیرانه را ارائه می‌کند. این به اجرای انطباق امنیتی کمک می‌کند و با پشتیبان‌گیری‌های حیاتی از تلفات داده‌ها جلوگیری می‌کند.

۴. Cisco Secure Email

Cisco Secure Email یک راه حل امنیتی ایمیل از Cisco است که متخصص در امنیت سازمانی است. به شما یک بسته پیشگیری جامع از مصالحه ایمیل تجاری (BEC) در برابر باج افزار، بدافزار، هرزنامه، از دست دادن داده، و رایج ترین انواع فیشینگ ارائه می دهد.

سیسکو به دلیل راه حل ها و محصولات شبکه پایان به انتها شناخته شده است. این سازمان مبتنی بر امنیت خدمات خود را گسترش می دهد تا امنیت ایمیل با کیفیت بالا را برای استقرار درون محل/ابر/هیبرید، که توسط تیم امنیتی سیسکو Talos نگهداری و به روز می شود، به شما ارائه دهد.

علاوه بر این، ماژول‌های Cisco Secure Email Malware Defense و Cisco Threat Grid باج‌افزار پنهان شده در پیوست‌های بی‌خطر را شناسایی می‌کنند.

ارتباطات تجاری شما با لایه اضافی تجزیه و تحلیل URL بلادرنگ CSE امن است. مشتری یک مرحله ای آموزش رمزگذاری ایمیل و آگاهی از امنیت را برای آموزش کاربران در کانال های تجاری شما ارائه می دهد.

۵. امنیت ایمیل FireEye

نرم افزار دروازه ایمیل سازمانی FireEye اقدامات امنیتی را در برابر لیست گسترده ای از تهدیدات ایمیل ارائه می دهد. این راه حل امنیتی برنده جایزه پیام های مشکوک را در ترافیک وب شرکت شما شناسایی می کند. مطمئن باشید، این بهتر از معاصرترین راه حل های دفاعی مبتنی بر امضا و سیاست در بازار است.

پایگاه داده تهدید ایمیل FireEye که مرتباً به روز می شود، امنیت ایمیل کسب و کار شما را برای به حداقل رساندن موارد مثبت کاذب و شناسایی سریع خطرات در آینده آماده می کند.

این به شما کمک می کند تا استراتژی های امنیتی را با یادگیری از تحقیقات خط مقدم و مهاجمان سایبری تطبیق دهید. متناسب با سطوح تهدید عمل می‌کند تا خستگی هشدار را کاهش دهد و با اجازه دادن به تیم امنیتی شما برای پیاده‌سازی راه‌حل‌های مسدودکننده تهدید به حفظ بهره‌وری کمک می‌کند.

۶. ولتاژ SecureMail

Voltage SecureMail یک راه حل امنیتی ایمیل سازمانی است که متناسب با ارتباطات تجاری شما است.

نرم افزار امنیتی ایمیل در حفاظت از اطلاعات شناسایی شخصی (PII) و اطلاعات سلامت شخصی (PHI) تخصص دارد. این رمزگذاری سرتاسر چرخه عمر داده های ایمیل شما را از فرستنده تا گیرنده ارائه می دهد.

از داده های ایمیل با پروتکل های رمزگذاری بصری محافظت می کند تا فقط سازمان شما بتواند آن را رمزگشایی کند. SecureMail با اسکن و فیلتر کردن خودکار تهدیدات موجود در ترافیک کسب و کار شما در پلتفرم های مختلف، تجربه کاربری بسیار ساده تری را نسبت به نمونه های امروزی خود ارائه می دهد.

SecureMail با رمزگذاری و ذخیره آن در سرورهای داخلی به جای گزینه های خارجی و شخص ثالث، مالکیت داده های ایمیل گسسته شما را منتقل می کند. این نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) یکی از معدود شرکت هایی است که گزینه های رمزگذاری استاندارد، کارآمد و مبتنی بر هویت را ارائه می دهد.

۷. امنیت ایمیل Mimecast

Mimecast از ارتباطات تجاری شما در برابر تهدیدات ایمیل هدف محافظت می کند. از نشت داده ها جلوگیری می کند و از هرزنامه، بدافزار، حملات فیشینگ و باج افزار جلوگیری می کند.

این سرویس به ویژه در برابر کمپین های فیشینگ انبوه مرگبار و نیزه فیشینگ که میلیون ها خسارت به کسب و کارها وارد می کند مؤثر است. دفاع بصری آن در برابر حملات پروفایل به شما کمک می کند تا محیط ایمیل خود را با محافظت از گیرندگان تقویت کنید.

Mimecast در تلاش است تا انطباق با امنیت ایمیل را به حداقل برساند تا نفوذهای ناشی از خطاهای انسانی درون سازمانی را به حداقل برساند. علاوه بر این می تواند از هویت تجاری شما در برابر جعل هایی که به نام برند شما انجام می شود محافظت کند.

۸. Trustifi

Trustifi با بالا بردن سطح انطباق امنیت سازمانی سرتاسر، کنترل امنیت ایمیل تجاری شما را کاملاً در دستان شما قرار می دهد. به راحتی با حساب‌های Office 365 و Google Workspace و سرورهای ایمیل شما یکپارچه می‌شود تا یک طرح حفاظتی کاربرپسند را اجرا کند.

رمزگذاری یک کلیک Trustifi به دلیل خط مشی های تعامل کاربر با دستورالعمل آن شایسته ذکر ویژه است. این محافظت بصری را برای هر معماری ابری حاوی ترافیک ایمیل ارائه می دهد.

یکپارچه‌سازی سریع API و رمزگذاری شما را در برابر تلاش‌های BEC، باج‌افزار و فیشینگ محافظت می‌کند.

سیستم‌های نظارتی تقویت‌شده با هوش مصنوعی Trustifi با اسکن ایمیل‌ها بر اساس حجم، زمینه، موقعیت جغرافیایی و قابلیت اطمینان دستگاه، ناهنجاری‌ها را تشخیص می‌دهند. این می تواند از ارتباطات خارجی محرمانه برای سازمان شما محافظت کند.

۹. Zix Secure Cloud Email Security Suite

همانطور که از نام آن پیداست، Zix یک ابر امنیت ایمیل در محل کار مدرن است که انطباق و ایمنی را افزایش می دهد. Zix دارای یک رابط کاربری بصری است که کاملاً قابل مدیریت است و به راحتی برای ایمنی کارآمد ایمیل سازمانی در دسترس است.

Zix بهره وری کسب و کار شما را در یک محیط دیجیتالی با ارائه بینش های بصری برای افزایش انطباق افزایش می دهد.

برای آگاه نگه داشتن شما، رمزگذاری درجه معیار و تحلیل تهدید و رفتار در زمان واقعی را ارائه می دهد.

Zix بومی ابری با برخی از قابل توجه ترین خدمات بهره وری اداری و اسناد ادغام می شود. با حصول اطمینان از اینکه کاربران در شبکه می توانند داده های مجزا را بدون نگرانی در مورد حملات مبادله کنند، همکاری تجاری را تقویت می کند.

بهترین مجموعه های ایمیل در بازار امنیت

مجموعه های ایمیل با شیوع باج افزارها و نقض گسترده داده ها به طور فزاینده ای محبوب می شوند. این بدان معناست که افراد بیشتری به ارائه‌دهندگان خدمات ایمیل خود و سیاست‌های امنیتی که هکرها را دور نگه می‌دارد توجه می‌کنند.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : بهمن ۳۰, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…