۱۰ ابزار برتر تست نفوذ برای حرفه ای ها

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

۱۰ ابزار برتر تست نفوذ برای حرفه ای ها

اگر نمی‌پرسید چگونه تست نفوذ را انجام دهید، این راهنما HiVPN به شما کمک می‌کند.

10 ابزار برتر تست نفوذ

یک تستر نفوذ نیاز به ابزار مناسب برای بازرسی، شناسایی و کاهش حملات مخرب دارد.

ابزارهای متعددی برای تست قلم درجه یک برای تسریع روند کار وجود دارد. هر یک از این ابزارها از اتوماسیون برای شناسایی اشکال جدید حملات استفاده می کنند. آیا می دانید که می توانید آزمایش قلم پیشرفته را با یک زنجیره ابزار که کاملاً از نرم افزار منبع باز تشکیل شده است انجام دهید؟

۱۰ ابزار برتر تست نفوذ برای حرفه ای های امنیتی برای آزمایش قلم جامع استفاده می شود، بررسی کنید.

۱. کالی لینوکس

کالی لینوکس یک ابزار تست نفوذ صرف نیست، بلکه یک توزیع کامل است که به تست نرم افزار پیشرفته اختصاص داده شده است.

توزیع بسیار قابل حمل است و دارای پشتیبانی گسترده از چند پلتفرم است. می‌توانید برای تست قلم روی پلتفرم‌های دسکتاپ، موبایل، داکر، ARM، زیرسیستم‌های لینوکس مبتنی بر ویندوز، بره‌متال، VM و بسیاری دیگر به Kali اعتماد کنید.

Kali با تطبیق پذیری خود برای ارائه خدمات در موارد استفاده آزمایشی نرم افزاری متفاوت، خواستارترین منتقدان را تحت تأثیر قرار می دهد. با توجه به بسته‌های متا کالی، هر کسی می‌تواند ISO را برای تولید نسخه توزیع سفارشی مناسب برای موارد استفاده خاص تغییر دهد.

Kali اسناد و پشتیبانی فراوانی را از جامعه و توسعه دهندگان آن Offensive Security به دست می آورد و آن را به یک توزیع شناخته شده برای کار تبدیل می کند.

دانلود: کالی

۲. NMap

Nmap یا Network Mapper یک ابزار ممیزی و تست امنیت شبکه است. این یک افزودنی ارزشمند به زرادخانه شما است، به خصوص اگر مدیر شبکه هستید، از موجودی شبکه، برنامه های ارتقاء یا مدیریت خدمات و وظایف نظارت میزبان مراقبت می کنید.

Nmap برای تعیین میزبان های موجود در شبکه شما به بسته های IP خام متکی است. این ابزار منبع باز انعطاف‌پذیر است، زیرا به شما کمک می‌کند اسکن‌های شبکه را برای شبکه‌های کوچک تا بزرگ انجام دهید تا اطلاعات سیستم‌عامل، اطلاعات سرور، پینگ‌سواری، نوع فیلتر بسته‌ها و فایروال‌های فعال را به دست آورید.

قابلیت حمل و پشتیبانی از چند پلتفرم Nmap به شما امکان می دهد از آن در سیستم های ممتاز و منبع باز استفاده کنید. این سفارشی سازی به انطباق آن مطابق با رژیم های مختلف تست امنیتی کمک می کند. می‌توانید Nmap را در حالت CUI یا GUI اجرا کنید.

Nmap با مستندات گسترده همراه است. انجمن پشتیبانی اختصاصی مرتباً اسناد را برای کاربران نهایی خود به روز می کند.

مطمئن باشید، می توانید آن را در پروتکل های تست امنیتی خود در سیستم های مختلف ادغام کنید.

دانلود: Nmap

۳. متاسپلویت

Metasploit یک چارچوب تست قلم است که به شما کمک می کند هر شبکه ای را از نظر آسیب پذیری های امنیتی ارزیابی کنید. می‌توانید از نرم‌افزار کدگذاری شده با زبان Ruby برای از بین بردن آسیب‌پذیری‌ها از طریق روش‌های هدایت‌شده توسط CUI یا GUI استفاده کنید.

Metasploit Framework Edition برای دستیابی به واردات شخص ثالث، بهره برداری دستی و brute-forcing به CUI متکی است. نسخه تجاری این ابزار برای تست برنامه های کاربردی وب، امنیت کمپین مهندسی اجتماعی و مدیریت بار آنتی ویروس پویا مفید است.

این ابزار به شما امکان می دهد موارد تست سفارشی بنویسید که به شناسایی آسیب پذیری ها کمک می کند. علاوه بر این، از یافته‌ها برای شناسایی نقص‌ها و ضعف‌های کل سیستم استفاده می‌شود.

Metaspoilt ابزارهایی مانند آرمیتاژ را برای کاهش حملات سایبری گرافیکی با قابلیت‌های اشتراک‌گذاری جلسه، داده و ارتباطات ارائه می‌کند. این شامل یک ماژول Cobalt Strike برای کمک به شبیه سازی محیط های تهدید برای آزمایش آمادگی حمله سایبری است.

دانلود: Metasploit

۴. Wireshark

به عنوان یک تحلیلگر پروتکل شبکه، Wireshark کنترل دانه ای بر فعالیت های شبکه می دهد. ابزار تست قلم به تجزیه و تحلیل طیف گسترده ای از پروتکل های امنیتی برای تهدیدات سایبری کمک می کند. ابزار امنیتی شبکه چند پلتفرمی قادر به ضبط زنده و تجزیه و تحلیل آفلاین است.

مجموعه ای از ابزارهای بازرسی VoIP بسیار ساده را در اختیار شما قرار می دهد، زیرا از فرمت های فایل های متعدد مانند Microsoft Network Monitor، NetXray، WildPackets EtherPeek/TokenPeek/AiroPeek، NetScreen snoop و بسیاری دیگر پشتیبانی می کند.

برای بهترین نتایج، می‌توانید ابزار تحلیلگر را برای کار با امنیت سازمان دولتی گسسته و محرمانه، امنیت شرکت تجاری، امنیت آموزشی و سایر داده‌های بخش تطبیق دهید.

دانلود: Wireshark

۵. John the Ripper

John the Ripper یک ابزار بازیابی رمز عبور است که برای بازیابی رمز عبور سیستم یونیکس ساخته شده است. به عنوان یک ابزار، عملکردهای آن در ویندوز، macOS و برنامه های رمز عبور وب به طور همزمان در دسترس هستند.

از انواع هش و رمز برای سرورهای پایگاه داده، گروه افزار، کلیدهای خصوصی رمزگذاری شده، ضبط ترافیک، دیسک ها و سیستم های فایل متفاوت پشتیبانی می کند.

با John the Ripper، فهرست کلماتی را خواهید یافت که از زبان های رایج معاصر، ابزارهای بررسی قدرت رمز عبور، ابزارهای هش رمز عبور مودم و موارد دیگر پشتیبانی می کنند.

دانلود: جان چاک دهنده

۶. Hashcat

Hashcat یک ابزار بازیابی رمز عبور چند پلتفرمی است که می تواند بیش از ۹۰ الگوریتم از جمله MD4، MD5، UNIX Crypt، NTLM، MySQL، SHA1، DCC، MySQL، Cisco PIX و بسیاری دیگر را شکست دهد. این به شما کمک می کند تا حملات خاص معماری سیستم را شبیه سازی کنید.

ابزار pentesting به خوبی برای تقویت سیستم شما در برابر حملات brute force آماده است. ابزار شکستن رمز عبور دارای مجوز MIT اولین و تنها شکن رمز در جهان است که دارای موتور قانون درون هسته است.

Hashcat به عنوان یک ابزار بازیابی مبتنی بر CPU و aoclHashcat/cudaHashcat، یک ابزار با شتاب GPU در دسترس است.

نسخه مدرن هش‌کت قدیمی ابزار بازیابی در همه سیستم‌های ممتاز و منبع باز با GPU، CPU و پشتیبانی عمومی OpenCL برای کارت‌های شتاب‌دهنده و FPGA در دسترس است.

دانلود: Hashcat

۷. هیدرا

Hydra یک رمز عبور موازی Kali است. این به تحلیلگران امنیتی، محققان و کارشناسان کلاه سفید کمک می کند تا دسترسی و امنیت از راه دور را آزمایش کنند.

Hydra از ICQ، IMAP، IRC، LDAP، MS-SQL، MySQL، Cisco AAA، Cisco auth، Cisco enable، CVS، FTP، HTTP(S)-FORM-GET، HTTP(S)-FORM-POST، HTTP(S) پشتیبانی می کند. )-GET، HTTP(S)-HEAD، و HTTP-Proxy.

این ابزار بسیار همه کاره است و پشتیبانی خود را از ماژول های جدید، از جمله پروتکل های امنیتی/احراز هویت کمتر شناخته شده معاصر، گسترش داده است.

این برای تست پروتکل ورود مفید است، که معمولا برای همه چیز مورد نیاز است – از امنیت پورتال وب گرفته تا امنیت برنامه یا سیستم.

دانلود: Hydra

۸. Burp Suite

Burp Suite یک ابزار ضروری برای موجودی قلم شما است. این یک ابزار خودکار تشخیص آسیب‌پذیری وب است. Burp بسیار انعطاف‌پذیر است، زیرا می‌تواند اسکن آسیب‌پذیری‌ها را هنگام آزمایش بر روی سیستم‌های بزرگ در مقیاس سازمانی به سرعت مقیاس‌بندی کند.

Burp Suite ویژگی های عالی فیلتر آسیب پذیری را با اسکن های برنامه ریزی شده و ادغام CI/CD ارائه می دهد. مطمئن باشید، می‌توانید برای آزمایش قلم روزانه DevOps خود روی Burp Suite حساب کنید، همراه با توصیه‌ها و گزارش‌های اصلاحی بصری آن برای تقویت قدرت تشخیص آسیب‌پذیری شما.

دانلود: Burp Suite

۹. Zed Attack Proxy

OWASP’s Zed Attack Proxy یا ZAP یک اسکنر وب منبع باز است که هدف آن خدمت به افراد تازه کار تست قلم است. با توجه به ویژگی‌های اتوماسیون پیشرفته آن، این یک قدم مهم در جریان کار تست امنیتی موجود شماست.

این ابزار دارای اسناد گسترده، به علاوه توسعه عالی و پشتیبانی جامعه است. می‌توانید روی ماژول‌های الحاقی ZAP که توسط آن‌ها ارائه می‌شود حساب کنید تا به گسترش دامنه روال تست قلم شما کمک کند.

دانلود: Zed Attack Proxy

۱۰. Sqlmap

Sqlmap یک ابزار نفوذ است که به شما کمک می کند نقص های تزریق SQL را که سرورهای پایگاه داده شما را فلج می کند، شناسایی و از آن جلوگیری کنید. ابزار تست قلم منبع باز یک موتور تشخیص آسیب پذیری ماهرانه با طیف گسترده ای از سوئیچ ها، از جمله انگشت نگاری پایگاه داده، واکشی داده های پایگاه داده، دسترسی به سیستم فایل، و اجرای فرمان اتصال خارج از باند را ارائه می دهد.

Sqlmap به شما کمک می کند طیف گسترده ای از DBMS ها را آزمایش کنید، از جمله MariaDB، MemSQL، MySQL، Oracle، PostgreSQL، Microsoft SQL Server، Microsoft Access، IBM DB2، SQLite و چندین مورد دیگر.

دانلود: Sqlmap

بهترین ابزارهای تست نفوذ برای حرفه ای های امنیتی

مهم نیست که از کدام سیستم عامل استفاده می کنید، مهم است که سیستم را ایمن کنید و همچنان از آن در برابر هکرها و نرم افزارهای جاسوسی محافظت کنید. با این وجود، بسته به سیستمی که استفاده می کنید، ممکن است بخواهید از انواع مختلفی از ابزارهای سازگار استفاده کنید.

به عنوان مثال، برخی از ابزارهای ذکر شده در بالا ممکن است برای ویندوز و لینوکس کار کنند، اما برای مک کار نمی کنند. هنگامی که به دنبال ابزارهای pentesting هستید، قبل از دانلود مطمئن شوید که سازگاری ابزار خود را با سیستم عامل خود بررسی کرده اید.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : اسفند ۶, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…