معرفی بهترین سایت معتبر برای خرید vpn

۵/۵ - (۶ امتیاز)

معرفی سایت معتبر برای خرید vpn

اگر بخواهیم یک سایت معتبر برای خرید vpn به شما معرفی کنیم بدون تردید HiVPN را توصیه میکنیم، چون شما تمام مزایای VPN معتبر را دریافت میکنید. خرید VPN یا  فیلترشکن، یکی از نیازهای کاربران در  ایران و کشورهایی که برای اینترنت و فضای مجازی محدودیت اعمال کرده اند بوده است.

دلایلی مثل رفع تحریم ها مانند تحریم های گوگل و اپل و اسپاتیفای و حتی سایت بایننس که در چین واقع شده است و یا غیره باعث شده که سایت های ایرانی و خارجی مختلفی اقدام به فروش وی پی ان کنند ، ولی در بین این سایت ها تعداد انگشت شماری هستند که به کیفیت خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته معروف و معتبر میباشند، در این بین شاید کاربرانی که از خدمات HiVPN استفاده کرده اند بهتر بدانند که بهترین و معتبرترین سایت در ضمینه فروش VPN فقط HiVPN است.

معرفی سایت معتبر برای خرید vpn

با HiVPN از خود و داده های خود به صورت آنلاین محافظت کنید. دسترسی ایمن به برنامه ها ، وب سایت ها ، سرگرمی ها و موارد دیگر.

HiVPN چگونه می تواند برای شما سودمند باشد؟

حریم خصوصی
مکان ، نوع دستگاه ، آدرس IP ، سابقه مرور شما – اینها تنها برخی از ردپاهایی است که هنگام گشت و گذار در شبکه به جا می گذارید. این داده ها چه برای یک تبلیغ کننده سرزده و چه یک مجرم آب زیر کاه ، فوق العاده ارزشمند است.

HiVPN به شما کمک می کند حریم شخصی خود را بازیابی کنید. این اتصال شما را به اینترنت رمزگذاری می کند ، بنابراین هیچ کس نمی تواند از وب سایت هایی که بازدید می کنید یا داده هایی که به اشتراک می گذارید شنود کند. همچنین آدرس IP و موقعیت مکانی شما را پنهان می کند ، بنابراین افراد ناشناس نمی توانند شما را ردیابی کنند.

امنیت
اینترنت فضای امنی نیست. چند کلیک بی دقت روی یک پیوست مرموز یا یک پاپ آپ زیبا ، و دستگاه شما به بدافزار آلوده است. چند دقیقه استفاده از Wi-Fi عمومی در کافه محلی خود ، و یک مجرم اینترنتی از اعتبار شما مطلع است.

VPN اتصال شما را رمزگذاری می کند ، بنابراین حتی اگر شبکه ای که به آن متصل هستید از امنیت ضعیفی برخوردار باشد ، ترافیک داده های شما ایمن است. ویژگی HiVPN وب سایت ها و تبلیغات مخرب را مسدود می کند ، بنابراین حتی اگر به صورت آنلاین اشتباه روی بیاورید ، این برنامه از دسترسی شما به یک سایت خطرناک جلوگیری می کند.

آزادی اینترنت
به کشورهایی که برای اینترنت محدودیت اعمال کرده اند سفر می کنید؟ این بدان معنا نیست که شما باید اجازه دهید مانع آزادی شما شود. HiVPN سرور امن در کشور های مختلف جهان ارائه می دهد. می توانید به هر یک از آنها متصل شوید و از محتوای مورد علاقه خود بدون توجه به جایی که هستید لذت ببرید.

در چند ثانیه به منطقه خانه خود متصل شوید و به وب سایت های خبری یا حساب های رسانه های اجتماعی مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید. با HiVPN ، فارغ از اینکه چقدر دور هستید ، می توانید اینترنت را مثل اینکه در خانه هستید تجربه کنید.

بهترین و معتبرترین سایت فقط HiVPN – اینترنت امن و باز – از مزایای VPN لذت ببرید!

سرعت
اگر در ایران هستید و وب سایت ها برای شما کند باز میشود نگران نباشید ،HiVPN با سرورهای کاملا اختصاصی جز، بهترین سایت های خرید vpn در ایران میباشد ، کیفیت و خدماتی که ما به شما ارائه میدهیم را هیچ جا پیدا نخواهید کرد.

HiVPN ، سریعترین  و معتبرترین VPN  علاوه بر اطمینان از ایمنی اتصال شما با کمترین سرعت از دست دادن ، تضمین می کند. همچنین از اتصال اینترنت شما در برابر فشارهای داخلی محافظت می کند ، بنابراین ISP نمی تواند سرعت شما را کم کند.

راحتی
اطلاعات حساس شما فقط در یکی از وسایل شما قرار ندارد. همه جا است – در تلفن ، لپ تاپ و رایانه لوحی شما. اما تهیه نرم افزار امنیت سایبری مخصوص دستگاه برای هر ابزار کمترین دردسر است.

همان جایی است که HiVPN وارد بازار می شود. با یک حساب ، می توانید داده های خود را حداکثر در ۴ دستگاه ایمن کنید. و ما برای هر دستگاهی که شما در اختیار دارید برنامه هایی داریم: تلفن های هوشمند ، رایانه ها ، روترها و حتی Android TV شما.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : تیر ۹, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

آیا ورود با گوگل فیسبوک یا اپل ایمن است؟
اینترنت -
مهر ۱۴, ۱۴۰۱

آیا ورود با گوگل فیسبوک یا اپل ایمن است؟

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) آیا ورود با گوگل فیسبوک یا اپل ایمن است؟ ورود به حساب‌های Google، Apple یا Facebook شما را از ایجاد نام کاربری و مجموعه رمز عبور جدید نجات می‌دهد. علیرغم راحتی، ورود به سیستم واحد (SSO) می تواند به معنای یک…

حمله سلب SSL چیست؟
اینترنت -
مهر ۹, ۱۴۰۱

حمله سلب SSL چیست؟

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) حمله سلب SSL چیست؟ حمله سلب SSL راهی برای حذف امنیت وب سایت ها از طریق HTTPS است. این سایت رمزگذاری را که برای محافظت از داده ها در برابر عبور آنلاین به صورت متن ساده است، از بین می برد….

دریافت AirDrop های تصادفی را متوقف کنید
اینترنت -
شهریور ۲۸, ۱۴۰۱

دریافت AirDrop های تصادفی را متوقف کنید

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) دریافت AirDrop های تصادفی را متوقف کنید این را تصور کنید: شما در هواپیمایی هستید که برای یک تعطیلات سزاوار عازم است، و آیفون شما با یک اعلان AirDrop در اواسط پرواز شما را پینگ می کند. چیزی که نشان می…