بهترین وب سایت های دارک که در گوگل پیدا نمی کنید

۵/۵ - (۵ امتیاز)

بهترین وب سایت های دارک که در گوگل پیدا نمی کنید

وب تاریک برای همه مناسب نیست، اما برخی از آن ارزش کاوش را دارد. در این پست HiVPN بهترین وب سایت هایی که دارک وب هستند که ارزش بررسی دارند را برای شما قرار داده ایم.

قبلاً درباره آن شنیده اید: وب تاریک مرموز . شما احتمالاً به همان اندازه در مورد کل موضوع کنجکاو و نگران هستید.

اما تاریک وب چیست؟ و مهمتر از آن، چه وب‌سایت‌های تاریک جالبی وجود دارند در اینجا لیست ما از بهترین وب‌سایت‌های تاریک برای بازدید آمده است.

دارک وب در مقابل دیپ وب: تفاوت چیست؟

وب عمیق به هر چیزی در اینترنت اطلاق می شود که با استفاده از موتور جستجو نمی توان آن را پیدا کرد. این شامل ایمیل‌های موجود در حساب جیمیل شما، پیام‌های مستقیم در شبکه‌های اجتماعی و حتی عکس‌های فیسبوک شما است که به‌عنوان خصوصی علامت‌گذاری کرده‌اید.

تاریک وب زیربخشی از وب عمیق است. این مسئول شهرت بد وب عمیق است. بازارهای سیاهی برای فروش مواد مخدر و مواد دیگر، تصاویر وحشتناک و حتی هویت های جدید و حساب های آنلاین برای فروش وجود دارد. در واقع، دلایل زیادی برای اجتناب از وب تاریک وجود دارد.

با این حال، در عین حال، وب تاریک ارزش کاوش را دارد. در میان هرج و مرج، وب سایت های خوبی پیدا خواهید کرد.

برای دسترسی به وب تاریک از VPN استفاده کنید

ما قویاً توصیه می کنیم قبل از دسترسی به وب تاریک از خود با یک VPN محافظت کنید. این تصور که مرورگر Tor ناشناس بودن امن را ارائه می دهد نادرست است. شما باید از خود محافظت کنید

نمی دانید کدام VPN برای شما بهترین است؟ گزینه های زیادی وجود دارد، هم رایگان و هم پولی، اما VPN برتر ما HiVPN است که ارائه می شود.

بهترین وب سایت های دارک

در اینجا بهترین سایت های دارک نت هستند که می توانید امروز از آنها بازدید کنید.

۱. ویکی پنهان

برای بازدید از یک سایت .onion، باید هم از وجود آن و هم URL آن را بدانید. چند راه برای یافتن سایت های فعال پیاز وجود دارد . یکی از آنها استفاده از فهرستی از سایت‌ها، مانند ویکی پنهان است.

برخی از سایت ها کاملاً قانونی هستند . مانند خدمات دامنه و ارائه دهندگان ایمیل. برخی – مانند افشاگری – ممکن است در کشور شما با سانسور دولتی مواجه شوند. برخی دیگر از این شکاف به غیرقانونی عبور می کنند. مطمئن شوید که در مورد پیوندهای تاریک وب که روی آنها کلیک می کنید هوشمند هستید.

۲. فیس بوک

با استفاده از آینه رسمی فیس بوک .onion می توانید از طریق وب تاریک به فیس بوک دسترسی داشته باشید.

انجام این کار دو فایده اصلی دارد. ابتدا می توانید یک حساب کاربری به صورت ناشناس ایجاد و استفاده کنید. شما می توانید از خدمات فیس بوک بدون قرار گرفتن در معرض شاخک های مخرب حریم خصوصی شرکت استفاده کنید.

در مرحله دوم، اگر فیس بوک در مکان شما مسدود شده است، می توانید از آینه تاریک فیس بوک برای دور زدن سانسور استفاده کنید.

۳. SoylentNews

فرقی نمی کند که در کجای طیف سیاسی بنشینید. تقریباً همه می توانند موافق باشند که رسانه های اصلی به سختی برای هدف مناسب هستند.

یک راه حل این است که از یک منبع باز و جمع‌آوری اخبار جامعه محور مانند SoylentNews استفاده کنید. کاربران می‌توانند داستان‌هایی از سرتاسر جهان ارسال کنند و همچنین تالارهای گفتگوی عمومی و سیستم نظارت خودکار نظرات وجود دارد.

۴. ProPublica

ProPublica یکی از اولین رسانه های خبری مهمی بود که نسخه تاریک وب سایت خود را در سال ۲۰۱۶ راه اندازی کرد.

ProPublica یک سازمان خبری غیرانتفاعی است که هدف آن افشای سوء استفاده از قدرت و خیانت به اعتماد عمومی توسط دولت، تجارت و سایر نهادها با استفاده از نیروی اخلاقی روزنامه نگاری تحقیقی است.

یکی از روزنامه نگاران آن، هانا درایر، برنده جایزه پولیتزر ۲۰۱۹ برای نویسندگی بلند برای پوشش باندهای جنایی در لس آنجلس شد. این پنجمین جایزه پولیتزر ProPublica بود.

۵. DuckDuckGo

DuckDuckGo یکی از موتورهای جستجوی اینترنتی خصوصی پیشرو در وب باز است. تاریخچه مرور، مکان یا هر داده دیگری را ردیابی نمی کند.

همچنین یک نسخه وب تاریک از موتور جستجو وجود دارد. این یک موتور جستجوی وب تاریک عالی است که به کاربران یک لایه حفاظتی اضافی و ناشناس بودن می دهد.

۶. Galaxy3

اگر نمی خواهید به نسخه تاریک وب فیس بوک اعتماد کنید، می توانید یک شبکه اجتماعی کاملاً تاریک مبتنی بر وب را امتحان کنید.

یکی از مواردی که ارزش بررسی دارد Galaxy3 است. بدیهی است که بسیاری از دوستان واقعی خود را در آنجا پیدا نخواهید کرد، اما متخصصان کدهای کامپیوتری، افرادی که به دنبال ملاقات بزرگسالان هستند و بسیاری از شخصیت های “جالب” دیگر را خواهید یافت.

۷. پاسخ های پنهان

ردیت بیش از یک دهه است که بر فضای «فوروم-مقایسه-اخبار» تسلط داشته است، اما مجموعه ای از جنجال ها، هجوم کاربران جدید و اتهامات سانسور مداوم باعث شده این سایت در سال های اخیر جذابیت خود را از دست بدهد.

پاسخ های پنهان شبیه به نسخه تاریک وب Reddit است. ما فکر می کنیم یکی از بهترین وب سایت های تاریک است. کاربران به دنبال مشاوره، ارسال داستان، و بحث در مورد طیف گسترده ای از موضوعات هستند. بر خلاف Reddit، Hidden Answers ناشناس بودن کامل را به کاربران ارائه می دهد.

۸. Mail2Tor

ایمیل یکی از کم امنیت ترین سیستم های ارتباطی است. ارائه دهندگان ایمیل به محتویات صندوق ورودی شما دسترسی دارند. برای شواهد، دیگر به این فکر نکنید که Google به طور خودکار اطلاعات سفر، جلسات، و سایر یادداشت های روزانه را به تقویم شما اضافه می کند.

Mail2Tor یک ارائه دهنده ایمیل جایگزین است. این امکان را به هر کسی می‌دهد که به صورت ناشناس از طریق ایمیل یا با یک سرویس گیرنده ایمیل ایمیل ارسال و دریافت کند.

همه پیام ها رمزگذاری شده اند و شرکت آدرس IP شما را ثبت نمی کند.

۹. OnionDomain

اگر می خواهید وب سایت .onion خود را میزبانی کنید، به یک نام دامنه نیاز دارید. شما می توانید یک دامنه غیرمعنی به صورت رایگان دریافت کنید، اما اگر یک URL بیهوده می خواهید، باید هزینه کنید.

به دلیل نحوه عملکرد شبکه، نمی توانید یک دامنه پیاز را از یک ثبت کننده معمولی مانند GoDaddy خریداری کنید. در عوض، باید از یک سرویس تخصصی استفاده کنید. OnionDomain یکی از این خدمات است.

۱۰. لینک های توری

TorLinks یک سایت جایگزین برای ویکی پنهان است. این فهرستی از وب سایت های تاریک را در دسته های بی پایان ارائه می دهد.

اگرچه مقداری متقاطع وجود دارد، لیست سایت‌ها در TorLinks به طور کلی با سایت‌های ویکی پنهان متفاوت است. با توجه به منظم بودن آفلاین شدن و ناپدید شدن سایت های .onions، هرچه تعداد سایت های دایرکتوری بیشتری را بشناسید، بهتر است.

درباره دارک وب بیشتر بدانید

این وب سایت های تاریک که در این مقاله فهرست کرده ایم، چندان برای شما مفید نخواهند بود، مگر اینکه بدانید چگونه به وب تاریک دسترسی داشته باشید و از آن استفاده کنید. قبل از دسترسی به وب تاریک، مطمئن شوید که می دانید چگونه این کار را به صورت ایمن و ناشناس انجام دهید.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : بهمن ۶, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…