۱۰ بهترین برنامه جستجوی عکس معکوس برای آیفون و اندروید

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

۱۰ بهترین برنامه جستجوی عکس معکوس برای آیفون و اندروید

جستجوی عکس معکوس به شما امکان می دهد در مورد هر تصویری بیشتر بدانید. در این پست HiVPN بهترین برنامه ها و ابزارهای جستجوی تصویر برای اندروید و آیفون آورده شده است.

موتورهای جستجو یافتن اطلاعات یا خرید محصولات را آسان می کنند، اما اگر بخواهید تصویری را که دارید شناسایی کنید چه؟ در این موارد، جستجوی عکس معکوس به کمک می آید. این ویژگی قدرتمند به شما امکان می دهد به جای وارد کردن متن، یک تصویر را برای جستجو آپلود کنید.

بیایید نگاهی به بهترین ابزارهای جستجوی عکس معکوس موجود در دستگاه iPhone یا Android شما بیندازیم.

۱. CamFind

CamFind یک ابزار اصلی و در عین حال کاربردی جستجوی عکس معکوس است. دفعه بعد که می خواهید برای یک تصویر جستجو کنید، کافی است CamFind را باز کنید و عکس بگیرید. پس از بارگذاری تصویر، برنامه آن را با سایرین در اینترنت مطابقت می دهد و شی را شناسایی می کند. پس از این، به نتایج موجود نگاهی بیندازید.

برخلاف سایر برنامه های جستجوی تصویر، عملکرد CamFind بر کمک به شما برای یافتن ویدیوهای مرتبط از برنامه خود تمرکز دارد. در حالی که نسبت به سایر گزینه های موجود در این لیست تطبیق پذیری کمتری دارد، می توانید یک یادآور بصری تنظیم کنید و یافته های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

دانلود: CamFind برای iOS اندروید (رایگان)

۲. لنز گوگل

گوگل لنز در ابتدا به عنوان یک پیکسل انحصاری عرضه شد. این شرکت بعداً این ویژگی را در Google Photos ادغام کرد. اکنون هم کاربران iOS و هم اندروید می توانند از لنز گوگل برای معکوس کردن تصاویر جستجو استفاده کنند.

در اندروید، Google Lens به عنوان یک برنامه مستقل در دسترس است. کاربران iOS می‌توانند به لنز در برنامه جستجوی Google یا برنامه Google Photos دسترسی داشته باشند. در Google Photos، تصویری را که گرفته‌اید باز کنید و روی نماد لنز (دوم از سمت راست، در کنار نماد سطل زباله) ضربه بزنید. در برنامه Google Lens، روی نماد لنز در نوار جستجو ضربه بزنید، سپس دوربین خود را بگیرید و روی نماد ذره بین ضربه بزنید.

موتور جستجوی بصری گوگل تصویر را تجزیه و تحلیل خواهد کرد. نتایج مرتبط ترین اطلاعات را نشان می دهد. به عنوان مثال، اگر از یک حیوان ناآشنا عکس بگیرید یا از گالری خود استفاده کنید، نتایج جستجوی Google را خواهید دید. از محصولی مانند لپ تاپ عکس بگیرید یا از آن استفاده کنید و Google Lens نتایج خرید را به شما پیشنهاد می دهد.

گوگل لنز یکی از بهترین اپلیکیشن های جستجوی تصاویر است.

دانلود: Google Photos برای iOS (خریدهای درون برنامه ای رایگان در دسترس است)

دانلود: لنز گوگل برای اندروید (رایگان)

۳. صحت

Veracity یک برنامه موتور جستجوی بصری بصری برای کاربران آیفون است. این به شما امکان می دهد تصاویر را از دوربین رول یا کتابخانه عکس خود انتخاب کنید ، به علاوه می تواند به حساب Dropbox شما پیوند دهد.

Veracity یک ویرایشگر تصویر اولیه ارائه می دهد، اما برای باز کردن قفل آن باید هزینه پرداخت کنید. نکته منفی دیگر این است که Veracity گزینه ای برای اشتراک گذاری نتایج با دیگران ندارد.

دانلود: Veracity برای iOS (رایگان، نسخه پریمیوم موجود است)

۴. برنامه جستجوی عکس معکوس

برنامه جستجوی عکس معکوس یک تجربه موتور جستجوی معکوس مینیمالیستی دیگر را ارائه می دهد. برای معکوس کردن جستجوی تصویر از طریق جستجوی تصویر Google، جستجوی تصویر Yandex، و جستجوی تصویر Bing، از رول یا گالری دوربین خود عکس بگیرید .

همچنین می توانید تصاویر را برش داده، بچرخانید و به صورت رایگان در دستگاه خود ذخیره کنید. با این حال، تبلیغات را نمی توان از برنامه جستجوی عکس معکوس حذف کرد. در عوض، می‌توانید با ضربه زدن روی نماد در گوشه بالا سمت راست به نتایج جستجوی واقعی بروید.

در حالی که این برنامه در iOS در دسترس نیست، برای تجربه نزدیک، برنامه مشابه جستجوی عکس معکوس را بررسی کنید.

دانلود: برنامه جستجوی عکس معکوس برای iOS (رایگان، نسخه پریمیوم موجود)

دانلود: جستجوی عکس معکوس برای اندروید (رایگان)

۵. جستجوی مستقیم تصویر در گوگل

می توانید از جستجوی مستقیم تصویر گوگل در سافاری یا کروم استفاده کنید، اما کمی پیچیده است. برای ادامه جستجو باید از سایت دسکتاپ درخواست کنید. برای استفاده از عملکرد جستجوی عکس معکوس Google در دستگاه های تلفن همراه این مراحل را دنبال کنید :

  1. سایت Google Images را در مرورگر خود باز کنید.
  2. برای Safari در iOS، روی دکمهaA در بالا سمت چپ ضربه بزنید. از منو درخواست وب سایت دسکتاپ را انتخاب کنید. اگر از Chrome در iOS استفاده می‌کنید، روی نماد اشتراک‌گذاری در سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید و به سمت پایین به درخواست سایت دسک‌تاپ در لیست بروید.
  3. برای کروم در اندروید، روی دکمه منویسه نقطه در بالا سمت راست ضربه بزنید و کادر سایت Desktop را علامت بزنید.
  4. روینماد دوربین که در صفحه ظاهر می شود ضربه بزنید.
  5. اکنون می‌توانید انتخاب کنید یا یک تصویر آپلود کنید یا یک URL را بچسبانید، درست مانند آنچه روی دسکتاپ خود انجام می‌دهید

۶. عکس شرلوک

Photo Sherlock با یک رابط کاربری ساده ارائه می شود. این برنامه به شما امکان می دهد مستقیماً با استفاده از دوربین خود یک تصویر را معکوس جستجو کنید. اگر ترجیح می دهید، می توانید از رول دوربین خود نیز برای آپلود تصاویر استفاده کنید. پس از آپلود، می توانید انتخاب کنید که تصویر را برش دهید تا روی عنصر اصلی تمرکز کنید. سپس برنامه یک نتیجه جستجوی تصویر را از Google، Yandex یا Bing دریافت می کند.

Photo Sherlock دارای برخی تبلیغات مزاحم است. آنها را می توان با هزینه کمی از برنامه حذف کرد.

دانلود: عکس شرلوک برای iOS | اندروید (رایگان، نسخه پریمیوم موجود)

۷. جستجوی عکس معکوس TinEye

اگر نمی خواهید یک برنامه اختصاصی دانلود کنید، بسیاری از ابزارهای آنلاین جستجوی عکس معکوس را در قالبی مناسب برای موبایل ارائه می دهند. TinEye یکی از این سرویس‌هاست که به شما امکان می‌دهد یک تصویر را با URL یا با اشتراک‌گذاری یک فایل جستجو کنید.

پس از آپلود، ابزار در وب می خزد و تصاویر را به فهرست آن اضافه می کند. TinEye به شما امکان می دهد نتایج را بر اساس بهترین تطابق ، بیشترین تغییر ، بزرگترین تصویر ، جدیدترین و قدیمی ترین مرتب سازی کنید . علاوه بر این، می توانید نتیجه را در دامنه ها و مجموعه های برتر فیلتر کنید.

بازدید از: TinEye

۸. جستجوی عکس عکس معکوس

Reverse Photos Search یکی دیگر از ابزارهای وب جستجوی عکس معکوس است. مانند سایرین، این یکی هم پایه است و به شما امکان می دهد تصاویر را از دوربین، کتابخانه عکس یا سایر پوشه ها آپلود کنید.

پس از آپلود، ابزار تصویر شما را در اختیار Google Images قرار می دهد، جایی که سعی می کند مطابقت را پیدا کند. اگر نمی خواهید با درخواست سایت Google Images دسکتاپ در دستگاه تلفن همراه خود به خود زحمت دهید، این یک ابزار ساده است، اما تبلیغات مزاحم ناخوشایند هستند.

بازدید از: جستجوی عکس‌های معکوس

۹. جستجوی تصویر بایدو

همانطور که می دانید، خدمات گوگل در چین در دسترس نیست. بنابراین، موتور جستجوی چینی Baidu در آن منطقه ظاهر می شود. اگر در چین هستید یا می خواهید تصویری را جستجو کنید که مربوط به چین باشد، جستجوی تصویر Baidu یکی از بهترین گزینه ها است.

همانطور که انتظار دارید، وب سایت به شما امکان می دهد عکس بگیرید یا آن را از کتابخانه خود آپلود کنید. Baidu همچنین به شما امکان می دهد قبل از جستجو، تصویر را برش دهید.

بازدید از: Baidu Images

۱۰. Yandex

Yandex یک موتور جستجوی محبوب در روسیه است. مانند گوگل، ویژگی جستجوی تصویر را ارائه می دهد. با ضربه زدن روی نماد دوربین در نوار جستجو، یک تصویر آپلود کنید. همچنین می توانید از دوربین خود استفاده کنید و بدون ذخیره عکس در کتابخانه خود، تصویری را جستجو کنید.

نتایج جستجوی شما سعی می کند متن را در تصویر شما شناسایی کند، به شما امکان می دهد تصویر خود را برش دهید و تصاویر مشابه را به شما نشان دهد. اگر برخی از دلایل ما برای اینکه ما برای لنز Google در کروم هیجان زده هستیم ، طنین انداز نباشد، Yandex Images می تواند یک جایگزین مستقیم ارائه دهد.

مشاهده : Yandex Images

اهمیت جستجوی عکس معکوس

جستجوی عکس معکوس زمانی بسیار مفید است که بخواهید چیزی را که دیده اید اما اطلاعات زیادی درباره آن ندارید جستجو کنید. جدای از خرید و کشف محصول، جستجوی عکس معکوس کاربردهای بسیار دیگری نیز دارد. می‌توانید از آن برای بررسی معتبر بودن عکس‌ها، حذف اخبار جعلی و ردیابی اطلاعات مورد نیاز استفاده کنید.

اگر به دنبال یک برنامه Google Images یا Google Lens به سبک عکس معکوس در Android یا iOS هستید، حتی تعدادی گزینه مشابه بدون مراجعه به Google وجود دارد.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : بهمن ۱۹, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…