۱۰ بهترین نرم افزار پولی برای ویندوز که ارزش خرید دارد

۵/۵ - (۴ امتیاز)

۱۰ بهترین نرم افزار پولی برای ویندوز که ارزش خرید دارد

در این مقاله HiVPN بهترین نرم افزارهای پولی برای رایانه شخصی ویندوز شما آورده شده است. در حالی که برنامه های رایگان عالی هستند، گاهی اوقات ارزش آن را دارد که برای گزینه های برتر هزینه کنید.

هنگامی که می خواهید یک برنامه دسکتاپ جدید دانلود کنید، احتمالاً اولین غریزه شما این است که به دنبال یک گزینه رایگان باشید. و در حالی که این در بسیاری از موارد عالی است، نرم افزاری وجود دارد که ارزش پرداخت را دارد.

بیایید نگاهی به بهترین نرم افزار پولی برای رایانه شخصی ویندوزی شما بیندازیم. ما بر روی برنامه‌های کاربردی تمرکز می‌کنیم که به اکثر کاربران در قبال پولشان چیزی ارزشمند ارائه می‌دهند.

۱. Backblaze

 

اگر یک نوع نرم افزار پولی وجود دارد که ارزش هزینه را دارد، یک ابزار پشتیبان است. بدون پشتیبان‌گیری از رایانه، عکس‌ها، اسناد و سایر داده‌های چند ساله ممکن است در یک لحظه ناپدید شوند.

در حالی که ویندوز یک گزینه پشتیبان محلی جامد داخلی دارد، اما از درایو پشتیبان شما در برابر آسیب های فیزیکی مانند آتش سوزی یا سرقت محافظت نمی کند. بنابراین، یک سرویس پشتیبان‌گیری ابری مانند Backblaze بخشی ضروری از راه‌اندازی شما است.

با پرداخت هزینه ای ثابت، می توانید از یک کامپیوتر به اندازه دلخواه از داده ها نسخه پشتیبان تهیه کنید. پشتیبان‌گیری‌ها به‌طور خودکار اجرا می‌شوند و در صورت تمایل می‌توانید پوشه‌های خاصی را حذف کنید. بازیابی یک فایل یا کل نسخه پشتیبان در صورت نیاز آسان است.

Backblaze یک راه حل پشتیبان عالی “تنظیم و فراموش کردن” را برای کسانی که به حفاظت از داده ها نیاز دارند، اما نمی خواهند نگران تنظیم دستی آن باشند، ارائه می دهد.

۲. گروهی

مرور زبانه‌ها به قدری راحت است که شاید آرزو کنید دیگر برنامه‌های رایانه شما نیز این ویژگی را داشته باشند. اینجاست که Groupy وارد می شود — این یک ابزار ساده ویندوز است که گروه بندی برگه ها را به همه برنامه ها می آورد.

به سادگی یک پنجره برنامه را روی دیگری بکشید تا آنها را با هم گروه بندی کنید. به عنوان مثال، این به شما امکان می‌دهد تا زمانی که از برنامه‌های متعدد برای کار بر روی یک کار استفاده می‌کنید، برگه‌ها را با هم نگه دارید. می‌توانید گروه‌های برگه را ذخیره کنید تا بعداً به راحتی باز شوند، و همچنین Groupy را طوری تنظیم کنید که همیشه چندین نمونه از برنامه‌های خاص را با هم گروه‌بندی کند.

اگر عاشق تب ها هستید، این چند دلار به خوبی خرج شده است. این یک راه عالی برای سازماندهی ده‌ها پنجره برنامه‌ای است که در اطراف شما شناور است – به ویژه، برگه‌ها در File Explorer بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرند.

۳. مایکروسافت ۳۶۵

ما قبلاً بحث کرده‌ایم که به لطف جایگزین‌های رایگان مانند LibreOffice و Office Online، ممکن است به مایکروسافت آفیس نیاز نداشته باشید. و در حالی که این موضوع برای بسیاری از افراد صادق است، مایکروسافت ۳۶۵ ارزش پرداخت هزینه را دارد اگر شما در مورد استفاده درست قرار بگیرید.

Microsoft 365 Family 100 دلار در سال هزینه دارد و شامل دسترسی کامل آفیس برای حداکثر شش نفر است. به عنوان یک جایزه، همچنین شامل ۱ ترابایت فضای ذخیره سازی OneDrive برای هر کاربر، به علاوه ۶۰ دقیقه تماس اسکایپ در ماه است.

با توجه به اینکه بسیاری از ارائه دهندگان فضای ذخیره سازی ابری ۱۰ دلار در ماه برای ۲ ترابایت فضای ذخیره سازی ابری دریافت می کنند، دریافت ۱ ترابایت فضای ذخیره سازی ابری هر کدام برای شش نفر با قیمت ۱۰۰ دلار در سال ارزش بسیار خوبی است. به‌علاوه، اگر همه از آفیس حداقل بر روی یک رایانه و دستگاه تلفن همراه خود استفاده کنند، پول زیادی دریافت می‌کنید. این مورد به ویژه زمانی که در نظر بگیرید که Microsoft 365 Personal فقط برای یک نفر ۷۰ دلار در سال است، بیشتر می شود.

۴. DisplayFusion

اگر با چندین مانیتور کار می کنید، احتمالاً متوجه شده اید که ویندوز کار زیادی برای شخصی سازی آنها انجام نمی دهد. DisplayFusion عملکردهای زیادی را در این زمینه اضافه می کند و اگر می خواهید صفحه نمایش خود را بهینه کنید، ارزش هزینه را دارد.

ویژگی‌ها عبارتند از گزینه‌های سفارشی‌سازی مانند نمایه‌های کاغذدیواری متعدد، که به شما امکان می‌دهد “مانیتورهای کوچک” را در هر صفحه نمایش ایجاد کنید، مانیتورهای غیرفعال را کم‌نور می‌کند، و حتی برنامه‌نویسی که به شما امکان می‌دهد اقدامات را بر اساس محرک‌ها اجرا کنید. در حالی که یک نسخه رایگان محدود وجود دارد، مجوزهای Pro با یک بار خرید ۲۹ دلاری برای یک رایانه شروع می شوند.

۵. VPN پولی

قبلاً در مورد اینکه چگونه VPN یک ابزار عالی برای افزایش حریم خصوصی آنلاین شما، دسترسی به محتوای سایر مناطق و مرور ایمن در شبکه های باز صحبت کرده ایم.

مهم نیست که کدام VPN پولی را انتخاب می کنید، نصب آن در ویندوز یک خرید ارزشمند است.

۶. Spotify

چرا برای دانلود آهنگ ها و آلبوم های جداگانه هزینه کنید در حالی که می توانید همه آن ها را با یک اشتراک داشته باشید؟ Spotify برای دسترسی نامحدود به میلیون‌ها آهنگ، ماهانه ۱۰ دلار (کمتر برای هر نفر با طرح‌های Family، Duo یا Student) دریافت می‌کند.

با Spotify Premium، جریان های موسیقی با کیفیت بالا، توانایی ذخیره موسیقی به صورت آفلاین در دستگاه خود و بدون تبلیغات را دریافت می کنید. اگر همیشه در رایانه خود به موسیقی گوش دهید، ارزش زیادی دارد، بنابراین اگر از سرویس پخش دیگری مانند Apple Music استفاده نمی‌کنید، به آن نگاه کنید.

۷. بریوی

این احتمال وجود دارد که تکه های متنی مشابهی را چندین بار در روز تایپ کنید. در این هفته چند بار آدرس منزل، آدرس ایمیل یا ایمیلی را که از قبل آماده کرده اید را در فیلد متنی وارد کرده اید؟

گسترش متن یک تقویت کننده بهره وری عظیم است که ارزش هزینه را دارد و Breevy یک انتخاب عالی برای آن است. این برنامه به شما امکان می‌دهد میانبرهایی (مانند “@@”) تنظیم کنید که به شما امکان می‌دهد تا بلوک متنی بزرگ‌تری (مانند آدرس ایمیل خود) گسترش دهید. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود — دیگر نگران بلوک های متنی تکراری نخواهید بود که وقت شما را می گیرد.

Breevy بیش از گسترش متن، از جمله هزاران ورودی تصحیح خودکار، سازماندهی پوشه برای بسط، ورودی پویا و بسیاری موارد دیگر را ارائه می دهد. آزمایش را مرور کنید و متعجب خواهید شد که چگونه بدون آن زندگی می کردید.

۸. Malwarebytes Premium

برای اکثر مردم، Windows Defender به اندازه کافی خوب از رایانه شما محافظت می کند. اما اگر به دنبال لایه‌های حفاظتی اضافی هستید، Malwarebytes Premium خط دوم دفاعی عالی است.

علاوه بر اسکن مورد اعتماد نسخه رایگان، Malwarebytes Premium شامل سپرهای همیشه روشن، حفاظت باج افزار، اسکن های برنامه ریزی شده و موارد دیگر می شود. اگر می خواهید برای یک ابزار امنیتی هزینه کنید، این یکی از مواردی است که باید در نظر بگیرید. همچنین می‌توانید طرح پنج دستگاهی را برای محافظت از رایانه‌های اضافی انتخاب کنید.

۹. مدیر رمز عبور

ما قبلاً در مورد اینکه چگونه همه باید از یک مدیر رمز عبور برای تولید رمزهای عبور ایمن و ایمن نگه داشتن آنها استفاده کنند صحبت کرده ایم. در حالی که برخی از مدیران رمز عبور به صورت رایگان در دسترس هستند، بسیاری از مدیران رمز عبور پولی وجود دارند که ارزش چند دلار در ماه را دارند.

به عنوان مثال، ۱Password نسبت به برخی از گزینه های رایگان، مانند LastPass، رابط نرم تری ارائه می دهد. همچنین دارای ویژگی‌های مفیدی مانند برج مراقبت (که به شما در مورد نقض رمز عبور هشدار می‌دهد) و حالت سفر دارد که به شما امکان می‌دهد هنگام عبور از مرزهای کشور، برخی از رمزهای عبور را از دستگاه خود حذف کنید.

گزینه رایگان عالی Bitwarden همه چیز مورد نیاز شما را دارد، اما تنها با ۱۰ دلار در سال، می‌توانید برخی از ویژگی‌های اضافی مانند ذخیره‌سازی امن فایل و دسترسی اضطراری را دریافت کنید. شما مجبور نیستید برای آنها پول بپردازید، اما مقداری پول نقد برای مدیریت رمز عبور ممتاز به خوبی خرج می شود. بعلاوه، پشتیبانی از این سرویس های مهم به ادامه فعالیت آنها کمک می کند.

۱۰. دستور زبان

اگرچه Grammarly یکی از گران‌ترین برنامه‌های موجود در لیست است، اما Grammarly برای هر کسی که زیاد روی رایانه‌اش می‌نویسد ارزشمند است. چه بخواهید مقالات خود را برای مدرسه بهبود بخشید یا در حین وبلاگ نویسی یا کار بر روی یک رمان، چشم انداز دیگری داشته باشید، این کمک بزرگی است.

Grammarly یک طرح رایگان دارد، اما Premium کمک بسیار بیشتری را برای نوشتن باز می کند، از جمله گزینه های واژگان. اگر از نوشتن قوی‌تر بهره می‌برید، به آن نگاه کنید.

بهترین نرم افزار پولی برای ویندوز ۱۰

این فقط نمونه ای از بهترین نرم افزارهای پولی برای ویندوز است که ارزش وقت شما را دارد. بسیاری از برنامه های دیگر مانند ضبط کننده های صفحه، ابزارهای اسکرین شات و برنامه های خلاقانه ارزش بررسی دارند. اما آنچه ارزش خرید در آن دسته‌ها را دارد به نیازهای فردی شما بستگی دارد، در حالی که ما سعی کردیم در اینجا بر روی برنامه‌های کاربردی متمرکز تمرکز کنیم.

در همین حال، مطمئن شوید که همیشه نرم افزار ویندوز خود را از وب سایت های معتبر دانلود می کنید.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : بهمن ۷, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…