۱۰ بهترین برنامه رایگان برای مدیریت حساب های اجتماعی شما

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

۱۰ بهترین برنامه رایگان برای مدیریت حساب های اجتماعی شما

اگر به دنبال افزایش فالوور در رسانه های اجتماعی هستید، مدیریت حساب های خود به آزادسازی زمان و ادامه ارائه محتوای با کیفیت کمک می کند.آیا نگران مدیریت حساب های رسانه های اجتماعی خود در چندین پلت فرم هستید؟ این برنامه های رایگان را که در این پست HiVPN آمده است را امتحان کنید.

10 بهترین برنامه رایگان برای مدیریت حساب های اجتماعی شما

با افزایش تعداد پلتفرم های اجتماعی، مدیریت دستی تمام حساب های اجتماعی شما تقریبا غیرممکن شده است. در عین حال، دور ماندن از همه آنها گزینه مناسبی نیست.

خوشبختانه، برخی از ابزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی به صورت رایگان در دسترس هستند. این برنامه های مدیریت رسانه های اجتماعی را که به شما کمک می کنند و زندگی شما را آسان تر می کنند، بررسی کنید.

۱. Tailwind

اگر می‌خواهید در اینستاگرام فعال باشید یا می‌خواهید از Pinterest برای نمایش آثار خود در جهان استفاده کنید، Tailwind را انتخاب کنید. این برنامه مدیریت رسانه‌های اجتماعی به شما امکان می‌دهد بدون نگرانی با ویژگی‌هایی مانند زمان‌بندی پست‌ها و داده‌های تحلیلی اولیه کار کنید. با این ابزار می توانید یک پروفایل اینستاگرام و یک پروفایل پینترست را مدیریت کنید.

این اپلیکیشن به شما امکان می دهد هر ماه ۲۰ پست را طراحی و برنامه ریزی کنید. علاوه بر این، می توانید به پنج انجمن Tailwind بپیوندید. اینها گروهی از افراد همفکر هستند که می توانید دسترسی و شبکه خود را افزایش دهید. ویژگی های دیگری مانند آپلود انبوه، پشتیبانی از عکس و ویدیو، پیوند سفارشی Smart.bio و غیره را برای ارسال سریع و یکپارچه محتوا ارائه می دهد.

دانلود: Tailwind برای اندروید iOS (خریدهای درون برنامه ای رایگان در دسترس است)

۲. Crowdfire

Crowdfire از چهار پلتفرم اجتماعی فیس بوک، توییتر، لینکدین و اینستاگرام پشتیبانی می کند. با این حال، می توانید حداکثر سه نمایه را از یک حساب مدیریت کنید. هر ماه می توانید ۱۰ پست برای هر حساب را از طریق این ابزار برنامه ریزی کنید. می توانید از اندروید، iOS و وب به این برنامه رایگان دسترسی داشته باشید.

Crowdfire به شما امکان می دهد مقالات و تصاویر نامحدودی را برای پست های رسانه های اجتماعی خود انتخاب کنید. این برنامه همچنین هشتگ‌ها را توصیه می‌کند و پیش‌نمایش پست‌های سفارشی شده خودکار را قبل از ارسال محتوا در هر پلتفرم نمایش می‌دهد. جدا از ویژگی های فوق، به مدت یک روز به تجزیه و تحلیل اجتماعی و داده های تجزیه و تحلیل پیشرفته پروفایل های خود دسترسی خواهید داشت.

دانلود: Crowdfire برای اندروید iOS (خریدهای درون برنامه ای رایگان در دسترس است)

۳. Friends+Me

هدف این برنامه انتشار محتوای شما در زمان مناسب و کمک به افزایش تعامل است. از ارسال محتوا در صفحات فیس بوک ، پروفایل های لینکدین، صفحات شرکت لینکدین، توییتر و تامبلر پشتیبانی می کند. با استفاده از این ابزار می توانید در هر دو پلتفرم ذکر شده پست ارسال کنید.

ویژگی برنامه‌ریزی Friends+Me به شما امکان می‌دهد هر ماه پنج پست را برای هر پلتفرم برنامه‌ریزی کنید. می توانید به کاربر دیگری (یکی از اعضای خانواده یا دوست) نیز اجازه دهید از طرف شما پست بگذارد.

می‌توانید از این ابزار از طریق دسک‌تاپ یا برنامه تلفن همراه استفاده کنید، جدای از افزونه مرورگری که برای کروم، سافاری، فایرفاکس و اپرا ارائه می‌کند – که فقط در رایانه شما در دسترس هستند. با پشتیبانی از bit.ly، به شما امکان می دهد URL را نیز کوتاه کنید. علاوه بر این، با این ابزار، پشتیبانی مشتری استاندارد و یک تسهیلات یکپارچه‌سازی شخص ثالث را با Zapier دریافت می‌کنید.

دانلود: Friends+Me برای اندروید (خریدهای درون برنامه ای رایگان در دسترس است)

۴. Socialoomph

اگر می خواهید یک حساب رسانه اجتماعی خود را مدیریت کنید، Socialoomph را امتحان کنید. پلتفرم های پشتیبانی شده آن کانال های Discord، صفحات فیس بوک، پروفایل های توییتر، تابلوهای Pinterest، Subreddits Reddit، پروفایل های LinkedIn، پروفایل های Mastodon و پروفایل های StockTwits هستند. هر یک از این ها را انتخاب کنید و شروع به برنامه ریزی تعداد نامحدودی از پست ها در هر ماه کنید.

با این حال، به شما امکان می دهد هر ساعت سه پست را برنامه ریزی کنید. در حین زمان‌بندی از طریق این ابزار، فقط می‌توانید به ویژگی‌های اساسی پست پلتفرم انتخابی خود دسترسی داشته باشید. اگر مشکل یا سؤالی دارید، می توانید از طرف این ابزار پشتیبانی رایگان دریافت کنید.

۵. بافر

بافر به نامی رایج در میان کاربران شبکه های اجتماعی تبدیل شده است. این به شما امکان می‌دهد سه نمایه از موارد زیر را مدیریت کنید: صفحات و گروه‌های فیس‌بوک، نمایه‌های توییتر، پروفایل‌ها و صفحات لینکدین، تابلوهای Pinterest و اینستاگرام (فقط نمایه‌های تجاری.) می‌توانید ۱۰ پست در هر کانال اجتماعی در ماه ایجاد و برنامه‌ریزی کنید.

همچنین امکان تنظیم بازه های زمانی برای انتشار محتوا در طول هر هفته وجود دارد. با بافر، با بیش از ۳۰ برنامه شخص ثالث، از جمله Zapier، Pocket، IFTTT، Quuu و Feedly یکپارچه می شوید. علاوه بر برنامه های گوشی های هوشمند iOS و اندروید، می توانید از طریق افزونه مرورگر وب خود به این ابزار دسترسی داشته باشید.

دانلود: بافر برای اندروید iOS (خریدهای درون برنامه ای رایگان در دسترس است)

۶. IFTTT

آیا ادغام چندین اکانت رسانه های اجتماعی خود و ایجاد هماهنگی در کارکرد آنها عالی نیست؟ IFTTT با ویژگی های خود این امکان را فراهم می کند که پست های خود را در پلتفرم های مختلف اجتماعی یکسان کنید. جدا از خودکارسازی وظایف حیاتی رسانه های اجتماعی، مطمئن می شود که آنها به خوبی کار می کنند.

با استفاده از این ابزار می توانید سه اپلت برای خود بسازید و اپلت های نامحدود را فعال کنید. شما این فرصت را دارید که دستورات خود را برای اتصال برنامه های مختلف ایجاد کنید.

بنابراین، اقدامات به طور خودکار در هنگام فعال شدن انجام می شود. به عنوان مثال، می‌توانید تنظیماتی را فعال کنید که به محض ارسال آن در فیس‌بوک، یک تصویر را توییت کند یا آن تصویر را در اینستاگرام به اشتراک بگذارد.

دانلود: IFTTT برای اندروید | iOS (خریدهای درون برنامه ای رایگان در دسترس است)

۷. Later

چه در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی تازه کار باشید، چه مدتی است که از آنها استفاده می‌کنید، Later در هر دو مورد مناسب است. از اینستاگرام، فیسبوک، توییتر، Tiktok، LinkedIn و Pinterest پشتیبانی می کند. با این برنامه می توانید ۳۰ پست در هر یک از این پلتفرم ها را در ماه برنامه ریزی کنید.

جدا از ارائه دسترسی به تصاویر استوک با کیفیت بالا، یک کتابخانه رسانه ارائه می دهد. در اینجا، می‌توانید تعداد نامحدودی عکس و ویدیو را برای ارسال در حساب‌های اجتماعی خود آپلود و ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید زیرنویس‌ها، هشتگ‌ها و متن‌های دیگر را در اینجا برنامه‌ریزی و ذخیره کنید. همچنین دارای ویژگی هایی مانند برنامه ریز اینستاگرام بصری، افزونه کروم، Linkin.bio برای TikTok و غیره است.

دانلود: بعدا برای اندروید | iOS (خریدهای درون برنامه ای رایگان در دسترس است)

۸. فالوورونک

اگر Twitterati نام مستعار شماست، از این ابزار برای اتصال حساب توییتر خود و شروع به مدیریت آن استفاده کنید. علاوه بر نمایش تمام فالوورهای شما و مکان آنها، همچنین به شما امکان می دهد از زمانی که فالوورهای شما بیشتر فعال هستند مطلع شوید. بنابراین، بهترین زمان برای رسیدن به توییت برای دستیابی به اکثر فالوورهای خود را می شناسید.

این برنامه همچنین شما را از رتبه بندی Social Authority در نمایه توییتر خود مطلع می کند. می توانید روزانه ۵۰ نمایه توییتر را جستجو کنید. با هر جستجو، ۱۰۰ نتیجه خواهید داشت.

با استفاده از اپلیکیشن followerwonk می توان پروفایل های توییتر را که تا ۲۵۰۰۰ فالوور دارند، آنالیز کرد. هر روز می توانید ۲۰ پروفایل را تجزیه و تحلیل کنید.

۹. پلانولی

این ابزار پیچیده برای مدیریت کانال های اجتماعی از یک اینستاگرام و یک پروفایل پینترست پشتیبانی می کند. هر ماه می توانید ۳۰ پست در هر دو حساب اضافه کنید. با این حال، فقط از آپلود تصاویر در سیستم عامل های اجتماعی پشتیبانی می کند.

می‌توانید مستقیماً به نظرات پنج پست جدید اینستاگرام از داشبورد برنامه پاسخ دهید. هدایت ترافیک به وبلاگ یا وب سایت شما از اینستاگرام نیز با Linkit امکان پذیر است – ابزار رایگان Planoly برای ایجاد یک گالری قابل کلیک متشکل از چند پست انتخابی اینستاگرام.

این ابزار به شما امکان می دهد داده های تحلیلی اولیه اکانت های پینترست و اینستاگرام را در اختیار داشته باشید. بنابراین، ردیابی معیارهای رسانه های اجتماعی در هر دوره ای که انتخاب می کنید بسیار آسان می شود.

دانلود: Planoly برای اندروید | iOS (خریدهای درون برنامه ای رایگان در دسترس است)

۱۰. اسپارکورو

Sparkotoro اساسا یک ابزار تحقیقاتی است که می‌توانید از آن برای شناخت هشتگ‌ها، عبارات و بینش مخاطبان استفاده کنید. یک عبارت را در این ابزار جستجو کنید، تا اندازه مخاطب آن عبارت، وب‌سایت‌های پربازدید و حساب‌های اجتماعی مخاطبان، کانال‌های یوتیوب و پادکست‌هایی که مخاطب دنبال می‌کند و غیره را به شما نشان می‌دهد.

همچنین می‌توانید پرکاربردترین کلمات/عبارات را در محتوا یا بیوگرافی اینفلوئنسرهای محبوب بیاموزید. پنج جستجوی ماهانه را به صورت رایگان ارائه می دهد.

مدیریت حضور شما در رسانه های اجتماعی را آسان می کند

هر ابزار رایگانی که برای مدیریت حساب های اجتماعی فهرست کرده ایم دارای ویژگی های مختلفی است. آنها را امتحان کنید تا مناسب ترین موردی را که برای استراتژی رسانه های اجتماعی شما مناسب است، بیابید.

در کنار این برنامه‌های مدیریت رسانه‌های اجتماعی، استفاده از ابزارهای رایگان دیگر مانند پلتفرم‌های طراحی گرافیکی برای بهبود ظاهر محتوای بصری‌تان نیز ارزشمند است. با ادغام چندین برنامه و پلتفرم، می توانید حضور خود در رسانه های اجتماعی را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

ما در این پست ۱۰ بهترین برنامه رایگان برای مدیریت حساب های اجتماعی شما را معرفی کرده ایم.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : اسفند ۲, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…