Spotify Premium Duo را برای زوج‌های عاشق راه‌اندازی کرد

۵/۵ - (۶ امتیاز)

Spotify Premium Duo را برای زوج‌های عاشق راه‌اندازی کرد

Spotify Premium Duo آخرین طرح اشتراک Spotify است. و این یکی برای زوج های عاشق موسیقی که با هم زندگی می کنند طراحی شده است. با ما در این پست HiVPN همراه باشید.

Spotify یک طرح اشتراک جدید به نام Premium Duo راه اندازی کرده است. همانطور که از نام آن پیداست، Premium Duo برای دو نفر که در یک آدرس زندگی می کنند طراحی شده است. این بدیهی است که برای زوج ها صدق می کند، اما دوستانی که با هم زندگی می کنند نیز می توانند از Premium Duo استفاده کنند.

برنامه های پریمیوم Spotify

Spotify طیف وسیعی از برنامه ها را برای پاسخگویی به همه بودجه ها و نیازها دارد. Spotify Free برای کسانی که در خانه گوش می دهند و از گوش دادن به تبلیغات گاه به گاه اهمیتی ندارند وجود دارد. و سپس طیف وسیعی از پیشنهادات Premium، از جمله Premium برای خانواده و Premium برای دانشجویان وجود دارد.

Premium for Family به شش نفر اجازه می دهد تا با کسری از قیمت اشتراک های فردی از Spotify Premium استفاده کنند. با این حال، Spotify اصرار دارد که همه باید در یک آدرس زندگی کنند و Premium Duo یک معامله مشابه (اما کمی ارزان‌تر) را فقط برای دو نفر ارائه می‌دهد.

Spotify Premium Duo چیست؟

در مارس ۲۰۱۹، Spotify Premium Duo را در چند کشور از جمله دانمارک، ایرلند و لهستان راه‌اندازی کرد. اکنون، ۱۵ ماه بعد، Spotify در حال گسترش دسترسی Premium Duo به ۵۵ کشور از جمله ایالات متحده است. به مشترکین Spotify گزینه دیگری با هزینه پرداخت می شود.

Premium Duo همه مزایای Spotify Premium را به شما می دهد، اما با نرخ تخفیف. بنابراین، دو نفر می توانند هر آهنگی را در خانه یا موبایل پخش کنند، به صورت آفلاین گوش دهند و تبلیغات را با هزینه ۱۲.۹۹ دلار آمریکا در ماه حذف کنند. هزینه اشتراک انفرادی Spotify Premium 9.99 دلار آمریکا در ماه است.

هر دو مشترک Premium Duo حساب شخصی خود را دارند، به این معنی که Spotify موسیقی را به صورت جداگانه به هر فرد توصیه می کند. با این حال، مشترکین Premium Duo به Duo Mix نیز دسترسی پیدا می‌کنند ، فهرست پخشی که سلیقه هر دو نفر را در موسیقی ترکیب می‌کند.

اگر هنوز در Spotify مشترک نشده اید و فکر می کنید که Premium Duo برای شما مناسب است، فقط در Spotify.com ثبت نام کنید . اگر مشترک Premium فعلی هستید، می‌توانید با مراجعه به صفحه حساب خود و تغییر اشتراک خود از Premium به Premium Duo، به Duo بروید.

Spotify می خواهد به همه پاسخ دهد

Spotify Premium Duo پیشنهاد جالبی است. این نشان می‌دهد که Spotify در تلاش است تا حد ممکن طیف وسیعی از افراد، از جمله زوج‌هایی که با هم زندگی می‌کنند، ارائه دهد. اما باید دید که آیا زوج‌ها Premium Duo را به جای اشتراک‌گذاری یک حساب انتخاب می‌کنند یا خیر.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : بهمن ۱۰, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…