آیا باید VPN را همیشه روشن بگذارم؟

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

آیا باید VPN را همیشه روشن بگذارم؟

احتمالاً نمی خواهید کسی از پنجره خانه شما خیره شود و کارهای شما را تماشا کند. اما آیا می دانستید که غریبه ها می توانند از طریق پنجره مرورگر شما را نگاه کنند؟به همین دلیل است در این مقاله HiVPN به شما می گوید که باید VPN خود را همیشه روشن بگذارید.

 

آیا باید VPN خود را همیشه روشن بگذارم؟ بله، و اجازه دهید توضیح بدهیم که چرا؟

پاسخ به “آیا باید VPN را روشن بگذارم؟” بله است VPN ها بهترین امنیت آنلاین را ارائه می دهند، بنابراین برای محافظت از خود در برابر نشت داده ها و حملات سایبری، در حالی که از W-Fi عمومی استفاده می کنید و در برابر جاسوسان مزاحم مانند ISP ها یا تبلیغ کنندگان، باید VPN خود را همیشه روشن بگذارید. بنابراین همیشه VPN خود را روشن نگه دارید.

همیشه هنگام آنلاین شدن از VPN استفاده کنید. یک VPN با اتصال شما به یک سرور راه دور، موقعیت مکانی شما را پنهان می کند تا هیچ کس نتواند بگوید چه چیزی و کجا را مرور می کنید.

دقیقا چه زمانی باید VPN خود را روشن نگه دارید؟ در اینجا ۸ دلیل است که باید همیشه VPN خود را روشن نگه دارید:

  1. وقتی از Wi-Fi عمومی استفاده می کنید VPN خود را روشن نگه دارید.

وای فای عمومی رمزگذاری نشده است، بنابراین هکرها می توانند به راحتی اتصال را رهگیری کرده و اطلاعات شخصی شما را بدزدند. رمزگذاری از هر کاری که به صورت آنلاین انجام می‌دهید محافظت می‌کند و با درهم‌کوبی ترافیک‌تان به صورت حرف‌های بی‌معنی، هکرها می‌توانند آن را ببینند.

خوشبختانه، استفاده از VPN اتصال WiFi عمومی شما را رمزگذاری می کند. الگوریتم های رمزگذاری قوی HiVPN فعالیت آنلاین شما را پنهان می کند و از شما در برابر عوامل مخربی که سعی می کنند مخفیانه اتصال شما را رهگیری کرده و اطلاعات شخصی شما را سرقت کنند، محافظت می کند.

یک ترفند رایج وای فای عمومی، یک حمله دوقلو شیطانی است که در آن یک هکر یک شبکه وای فای مشابه شبکه ای را که شما انتظار دارید استفاده کنید، راه اندازی می کند، به این امید که به جای آن به آن متصل شوید. این شبکه های فریب به طور بالقوه می توانند اطلاعات شخصی یا مالی شما را بدزدند، بنابراین هر زمان که در هتل، کافه یا فرودگاه به وای فای وصل شدید، این را در نظر داشته باشید.

  1. هنگامی که در کشوری با محدودیت های شدید اینترنت و شاخص کم آزادی اینترنت هستید، VPN خود را روشن نگه دارید.

برخی از کشورها برای دسترسی به محتوای خاص مجازات های شدیدی اعمال می کنند. در برخی مکان‌ها حتی ممکن است به زندان بروید، بنابراین استفاده از VPN می‌تواند به معنای واقعی کلمه شما را نجات دهد. برخی از VPN ها محافظت های اضافی برای این تهدیدات دارند. به عنوان مثال، عملکرد Kill Switch HiVPN اتصال اینترنت شما را در صورت قطع ناگهانی اتصال VPN قطع می کند.

  1. هنگام ارسال داده های حساس یا انجام تراکنش های مالی، VPN خود را روشن نگه دارید.

هکرها ممکن است اتصال شما را رهگیری کنند، اما با رمزگذاری VPN، ترافیک شما از جاسوسان احتمالی و اشخاص ثالث پنهان می شود، که اگر در حال حرکت به صورت آنلاین بانکداری می کنید مفید است.

کلاهبرداری های بانکی و کلاهبرداری از کارت های اعتباری برخی از نگران کننده ترین حملات سایبری هستند زیرا در طول یک بیماری همه گیر که جهان را مجبور به آنلاین کرده است، به شدت در حال افزایش هستند. در واقع، وب تاریک مملو از پایگاه های داده پر از جزئیات کارت اعتباری است که اغلب بین هکرها با چند دلار مبادله می شود.

در یک حمله سایبری انسان در وسط ، یک هکر خود را بین دستگاه شما و اتصال اینترنت قرار می‌دهد تا اطلاعات شما را در حین انتقال بدزدد. خود سایت های بانکی همیشه رمزگذاری شده اند، بنابراین اطلاعات شما باید در سایت های آنها امن باشد. اما اطلاعات شما را می‌توان به روش‌های دیگری نیز به سرقت برد و رهگیری کرد، مانند زمانی که به Wi-Fi عمومی متصل هستید و تراکنش‌هایی انجام می‌دهید یا اگر برای چیزی در یک وب‌سایت رمزگذاری نشده پرداخت کرده‌اید. همیشه از VPN برای رمزگذاری هر اتصال اینترنتی و کمک به محافظت از داده های خود استفاده کنید.

  1. هنگامی که می خواهید از محدود شدن پهنای باندجلوگیری کنید VPN خود را روشن نگه دارید.

گاهی اوقات ISP ها تمایل دارند ترافیک کاربران را کاهش دهند. این به این دلیل است که برخی از ISP ها منابع کافی برای مقابله با استریم و بازی ۲۴/۷ را ندارند. بنابراین کاری که آنها انجام می دهند کاهش ترافیک در ساعات خاصی برای کاربرانی است که در این فعالیت ها شرکت می کنند یا به طور کلی زمانی که چنین فعالیت هایی در اوج هستند. با استفاده از VPN، یک ISP کارهایی که شما انجام می دهید را نمی بیند، بنابراین احتمال کاهش سرعت اتصال شما کمتر خواهد بود.

  1. هنگامی که هیچ برنامه افزودنی HTTPS وجود ندارد، VPN خود را روشن نگه دارید.

همه وب سایت ها به یک اندازه ایمن نیستند. برخی از وب سایت ها هنوز از پسوند امن HTTPS استفاده نمی کنند و HTTP قدیمی را دارند. HTTPS از پروتکل TLS برای رمزگذاری داده هایی که بین کاربران و یک وب سایت در حال حرکت است استفاده می کند. با این حال، هنگام دسترسی به سایت های HTTPS همچنان باید از VPN استفاده کنید.

HTTPS فقط ارتباط بین شما و وب سایت را رمزگذاری می کند، در حالی که VPN همه اتصالات شما را رمزگذاری می کند. رمزگذاری HTTPS معمولاً ضعیف‌تر از VPN است.

قبل از ورود به وب‌سایت‌های مخرب به شما هشدار می‌دهد و اگر VPN شما از کار بیفتد، سوئیچ VPN Kill دستگاه‌های شما را از اینترنت قطع می‌کند. به این ترتیب، شما حتی در شرایط غیرقابل پیش بینی محافظت می شوید.

  1. هنگامی که می خواهید فایروال ها را دور بزنید VPN خود را روشن نگه دارید.

فایروال ها برای اینترنت همان چیزی هستند که یک منشی برای یک مدیر عامل، کنترل، محدود کردن یا حتی مسدود کردن اطلاعاتی که از طریق آن می رسد. این عملکرد به محافظت از شبکه در برابر فعالیت های مخرب کمک می کند.

دانشگاه، مدرسه یا محل کار شما معمولاً دارای یک فایروال برای محافظت از سایر کاربران در شبکه است. کاربران با آدرس IP دستگاه خود شناسایی می شوند، اما گاهی اوقات اگر مثلاً به خارج از کشور بروید، آدرس IP تغییر می کند. فایروال ها می توانند با مسدود کردن دسترسی شما به این موضوع واکنش نشان دهند.

یک VPN به شما اجازه می‌دهد با اتصال شما از طریق سرورهای مستقر در کشورهای دیگر، فایروال‌ها را دور بزنید، این باعث می‌شود که اینترنت فکر کند به‌عنوان مثال به جای ایالات متحده، در بریتانیا هستید. HiVPN به شما امکان می دهد به سرورهای ۱۰کشور در سراسر جهان متصل شوید.

  1. اگر با پاپ آپ های مخرب یا تبلیغات مزاحم مواجه شدید VPN خود را روشن نگه دارید.

HiVPN فعالیت آنلاین شما را پنهان می کند و از شما در برابر تبلیغات ناخواسته محافظت می کند تا یک تجربه مرور روان تر داشته باشید.

تبلیغات شخصی دردناک است. یک روز مبل تختخواب شو چرمی مشکی را جستجو می کنید، و برای ماه بعد این تنها چیزی است که تبلیغات آنلاین را می بینید. اما چگونه این تبلیغات شما را دنبال می کنند؟ خوب، اشخاص ثالث و ISP شما می توانند فعالیت آنلاین شما را زیر نظر داشته باشند و آن را به تبلیغ کنندگانی بفروشند که از آن برای هدف قرار دادن شما با محصولات مرتبط استفاده می کنند. VPN فعالیت آنلاین شما را از اشخاص ثالث و ISP پنهان می کند و شما را عملاً به صورت آنلاین نامرئی می کند. بنابراین اگر از تبلیغات شخصی‌شده که شما را به صورت آنلاین دنبال می‌کنند خسته شده‌اید، VPN خود را همیشه روشن نگه دارید.

ویژگی CyberSec HiVPN همچنین از شما در برابر تبلیغات مخرب و همچنین وب سایت هایی که به حملات فیشینگ و میزبانی بدافزار معروف هستند محافظت می کند. CyberSec ابزاری ارزشمند برای داشتن بخشی از VPN است، به خصوص که به سختی می توانید تشخیص دهید که یک تبلیغ مخرب است. کلیک کردن روی تبلیغات مخرب می تواند به طور بالقوه بدافزار یا ویروسی را در دستگاه شما بارگیری کند و وب سایت های مخرب می توانند اطلاعات شخصی شما را بدزدند، به خصوص که رمزگذاری نشده اند.
هنگامی که می خواهید به صورت خصوصی مرور کنید VPN خود را روشن نگه دارید.

VPN ها یک ابزار ضروری روزمره برای حفظ حریم خصوصی و امنیت آنلاین هستند. VPN را به عنوان یک معادل مجازی برای پرده های پنجره در خانه خود در نظر بگیرید.

هر وقت آنلاین می شویم، تحت نظر هستیم ISP شما هر وب سایتی را که بازدید می کنید ضبط می کند و اشخاص ثالث ناشناس هر کاری را که به صورت آنلاین انجام می دهید ردیابی می کنند. داده‌های شما اغلب به تبلیغ‌کنندگان فروخته می‌شود و با مقاماتی که اغلب پروفایل‌های پیچیده‌ای را برای شهروندان ایجاد می‌کنند، معامله می‌شود. و اجازه دهید با آن روبرو شویم: بیشتر جنبه های زندگی ما را می توان به صورت آنلاین ردیابی کرد – بنابراین اطلاعات در مورد شما ممکن است آشکارتر از آنچه فکر می کنید باشد.

هنگامی که از VPN استفاده می کنید، به جای سرورهای رمزگذاری نشده ISP خود، از طریق سرورهای خصوصی و رمزگذاری شده VPN به اینترنت متصل می شوید. این بدان معناست که هر کاری که به صورت آنلاین انجام می دهید از ISP، جاسوسان و سایر اشخاص ثالث پنهان می شود.

VPN ها به شما حریم خصوصی و امنیت عالی آنلاین می دهند. اگر VPN خود را همیشه روشن نگه دارید، مرور شما را خصوصی نگه می دارد و به محافظت از اطلاعات شخصی شما در برابر جاسوسان کمک می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که HiVPN را دانلود کنید و برنامه را روشن کنید تا مرور خصوصی را شروع کنید.

و قبل از اینکه شروع به تعجب کنید که تفاوت بین VPN و برگه های مرور خصوصی چقدر است، بدانید که بسیار زیاد است. برگه‌های مرور خصوصی مطمئن شوید که وب‌سایت‌هایی که بازدید می‌کنید در تاریخچه مرور دستگاهی که استفاده می‌کنید ذخیره نمی‌شوند. با این حال، فعالیت آنلاین شما همچنان توسط ISP شما و اشخاص ثالث جاسوسی قابل مشاهده است.

زمانی که باید به خاموش کردن VPN خود فکر کنید.

در حالی که ما به شما توصیه می کنیم تا حد امکان به ندرت VPN خود را غیرفعال کنید، نیاز به سرعت بالای مداوم می تواند یک استثنای نادر باشد:

سرعت اینترنت در شرایط خاص (به عنوان مثال، هنگام بازی یا دانلود فایل های عظیم) از اهمیت بالایی برخوردار است. گاهی اوقات VPN ها می توانند سرعت شما را کاهش دهند زیرا یک تونل رمزگذاری شده ایجاد می کنند و شما را به یک سرور راه دور متصل می کنند که به منابع ترافیک اضافی نیاز دارد. با این حال ، HiVPN سرعت فوق العاده بالایی ارائه می دهد ، بنابراین ممکن است حتی متوجه تفاوتی نشوید.

در حالی که ما قویاً توصیه می کنیم VPN را در بیشتر مواقع روشن نگه دارید، همچنین باید مطمئن شوید که از یک سرویس قابل اعتماد استفاده می کنید. اطمینان حاصل کنید که سرویس VPN داده های شما را ذخیره نمی کند، انتخاب گسترده ای از سرورها دارد و از یک ارائه دهنده قابل اعتماد ارائه می شود HiVPN را برای سرعت های بسیار سریع و یک رابط کاربری ساده و آسان امتحان کنید.

با HiVPN یک لایه امنیتی اضافی دریافت کنید

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : دی ۱۶, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

HiVPN بهترین VPN برای سفر است
VPN -
آبان ۱, ۱۴۰۱

HiVPN بهترین VPN برای سفر است

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) HiVPN بهترین VPN برای سفر است سفر احتمالا بهترین زمان برای استفاده از VPN است، و نه فقط به این دلیل که بسیاری از کشورها اینترنت را سانسور می کنند. به احتمال زیاد زیاد در حال جابجایی هستید و به مجموعه کاملی از…

خرید vpn برای ios جدید
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

خرید vpn برای ios جدید

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) خرید vpn برای ios جدید یک VPN iPhone می تواند محتوای محدود جغرافیایی را رفع انسداد کند، ISP شما را از ردیابی و کاهش سرعت شما باز دارد، ترافیک شما را رمزگذاری می کند تا از داده های شما محافظت…

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN

۵/۵ - (۹ امتیاز) ۱۰ دلیل برای استفاده از VPN VPN (شبکه خصوصی مجازی) یک نرم افزار ساده است که برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما ایجاد شده و با ناشناس کردن ترافیک و مکان شما زندگی را برای هکرها سخت تر می کند. اما می…