پورت فوروارد Xbox One شما

۵/۵ - (۶ امتیاز)

پورت فوروارد Xbox One شما

بالاخره موفق شدید یک ایکس باکس وان بخرید شما قبلاً همه بازی های مورد علاقه خود ر لیست کردید و آنها را مد نظر گرفته اید. پس از مدتی که به نظر می رسد یک دوره انتظار است، می توانید به یک سرور متصل شوید، اما تاخیر شما سر زیاد شده است و مدام تحت فشار قرار می گیرید. به نظر می رسد باید با این پست HiVPN همراه شوید تا بتوانید قابلیت های پورت فوروارد Xbox One خود را کشف کنید.

آشنایی با ارسال پورت

Port Forwarding زمانی است که روتر خود را طوری تنظیم می کنید که بسته های خاصی را به مکان های مختلف هدایت کند. چندین کاربرد خانگی دارد، مانند دسترسی از راه دور به دوربین خانگی از محل کار یا اتصال مستقیم به یک سرور بازی آنلاین. پس از راه‌اندازی، ارسال پورت تضمین می‌کند که بسته‌های ورودی فقط از پورت‌هایی استفاده می‌کنند که اختصاص داده شده‌اند. این اجازه می دهد تا یک پیوند مستقیم بین رایانه شما و یک سرور برقرار شود و به طور بالقوه چند اتصال را تثبیت کند.

۱۰ دقیقه تلاش کافی است تا Xbox خود را به جلو منتقل کنید و آن را برای Halo Infinite آماده کنید . اما ابتدا، بیایید بررسی کنیم که چرا ارسال پورت برای کسانی که به دنبال بهینه سازی تنظیمات بازی خود در خانه هستند بسیار مهم است.

چرا به ارسال پورت نیاز دارید؟

روتر شما مملو از پورت است، هر یک از آنها به عنوان یک “باجه عوارض” عمل می کنند که بسته های داده را قبل از ارسال از طریق روتر بررسی می کند و مطمئن می شود که ماهیت مخربی ندارند. اگر چنین است، فایروال روتر شما آنها را در جای خود متوقف می کند. برای مثال، با هدایت بسته‌ها از یک سرور Xbox Live مستقیماً به یک پورت باز روتر، بسیاری از آن «باجه‌های عوارض» را دور می‌زنید، بنابراین اتصال کوتاه‌تر و افزایش قابل توجهی در کارایی امکان‌پذیر است.

اگر انواع بازی‌هایی که بازی می‌کنید عمدتاً چند نفره هستند، باید اولین کاری که انجام می‌دهید، راه‌اندازی پورت فورواردینگ در ایکس‌باکس وان است. مزایای ارسال پورت ایکس باکس وان شما زمانی آشکار می شود که متوجه شوید چقدر تجربه بازی آنلاین شما را تثبیت و ساده می کند. چنین مزایایی عبارتند از:

 • توانایی میزبانی بازی های چند نفره. آیا از اینکه مجبور باشید هم تیمی های خود را در یک بازی سلطنتی مانند PUBG Lite یا Fortnite حمل کنید خسته شده اید؟ اگر به اندازه کافی اینترنت پایدار دارید، میزبانی بازی های خود را شروع کنید.
 • مشکلات تاخیر کمتر هنگامی که انتقال پورت فعال می شود و مستقیماً به سرور Xbox Live متصل می شوید، باید متوجه تاخیر کمتری در بازی شوید. بازی هایی مانند Overwatchب ه آن زمان واکنش دقیق نیاز دارند. بدون تاخیر به معنای زمان پاسخگویی بهتر است.
 • چت صوتی با کیفیت بالاتر از باختن مسابقات آنلاین خسته شده اید زیرا هم تیمی های شما نمی توانند دستورات شما را بشنوند؟ حمل و نقل پورت باید این مشکل را برطرف کند.
 • ثبات بهتر در بازی حذف شدن در اواسط مسابقه به دلیل مشکلات اتصال به گذشته خواهد بود.

به نظر همه چیزهایی که یک گیمر برای موفقیت نیاز دارد.

لیست پورت های ایکس باکس وان

قبل از شروع به تنظیم پورت های Xbox One، باید بدانید که کدام پورت ها را باز کنید. باز کردن پورت‌ها برای ایکس‌باکس وان ممکن است کار دلهره‌آوری به نظر برسد، اما فوق‌العاده ساده است ، فقط باید بدانید که کدام اعداد را باید جستجو کنید. پورت های Xbox One برای فوروارد در اینجا آمده است:

 • پورت ۸۸ (UDP)
 • پورت ۵۰۰ (UDP)
 • پورت ۳۵۴۴ (UDP)
 • پورت ۴۵۰۰ (UDP)
 • پورت ۳۰۷۵ (UDP + TCP)
 • پورت ۵۳ (UDP + TCP)
 • پورت ۸۰ (TCP)

اینها همه اعدادی هستند که در روتر خود وارد می کنید.

چگونه Xbox One را به جلو منتقل کنیم؟

فهمیدن نحوه پورت کردن ایکس باکس وان به یک مهندس نرم افزار نیازی ندارد و سادگی این فرآیند این را ثابت می کند. بیایید شروع کنیم.

 • از صفحه اصلی Xbox One خود، به تنظیمات بروید.
 • تنظیمات شبکه را انتخاب کنید.
 • تنظیمات پیشرفته را انتخاب کنید.
 • به آدرس IP، آدرس‌های MAC و شماره Subnet MaskXbox One خود توجه داشته باشید .
 • اکنون باید مطمئن شویم که آدرس IP ایکس باکس وان ثابت می ماند و پورت ها را قادر می سازد مستقیماً به کنسول شما ارسال شوند. از تب تنظیمات پیشرفته ، تنظیمات IP را انتخاب کنید .
 • Manual را انتخاب کنید .
 • حالا اعدادی را که قبلاً یادداشت کرده اید تایپ کنید. با این کار، IP Xbox One شما هرگز تغییر نخواهد کرد.
 • زمان ورود به روتر است. اگر مطمئن نیستید که چگونه، با پشت روتر خود مشورت کنید. بیشتر آنها دستورالعمل هایی در مورد نحوه ورود به سیستم دارند.
 • تنظیمات ارسال پورت را پیدا کنید، که باید گزینه ای برای افزودن یک قانون داشته باشد. این گزینه را انتخاب کنید.
 • اکنون یک پنجره ظاهر می شود. شروع به اضافه کردن قوانین جداگانه برای همه پورت های Xbox One بالا کنید. اگر نمی‌خواهید نام پورت‌ها را نام گذاری کنید، فقط آنها را با شماره پورت نامگذاری کنید، به عنوان مثال xbox_80، xbox_53، پس از اضافه شدن همه پورت ها، مطمئن شوید که تغییرات را ذخیره کرده اید.
 • Xbox خود را خاموش کنید و روتر خود را ریست کنید. همه چیز را دوباره روشن کنید و دوباره به سمت تنظیمات شبکه بروید .
 • اطلاعات نشان داده شده باید عبارت Nat Type:Open باشد.
 • اگر اینطور نیست، دوباره بررسی کنید تا مطمئن شوید شماره پورت و آدرس IP صحیح است.

به همین راحتی است. در حالی که فریب دادن چند اعداد طولانی ممکن است دلهره آور باشد، این فقط یک مورد ساده برای اطمینان از وارد کردن صحیح داده ها است.

آیا باید از VPN در کنار روتر فعال پورت خود استفاده کنم؟

HiVPN می تواند برای بهبود تجربه بازی خود به روش های دیگر استفاده شود. می تواند از شما در برابر حملات DDoS بی پایان رقبا محافظت کند یا به شما امکان دسترسی به محتوایی را بدهد.

از رقابت جلوتر باشید و تجربه بازی خود را با HiVPN افزایش دهید.

  نویسنده : Hivpn
  تاریخ ارسال : دی ۱۰, ۱۴۰۰

  نوشته های مرتبط

  آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

  ۱ تماس در واتس اپ برای ایجاد نظارت کافی است
  اینترنت -
  تیر ۵, ۱۴۰۱

  ۱ تماس در واتس اپ برای ایجاد نظارت کافی است

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) ۱ تماس در واتس اپ برای ایجاد نظارت کافی است یک آسیب پذیری جدید کشف شده به هکرها اجازه می دهد تا کاربران واتس اپ را استراق سمع کنند، چت های آنها را بخوانند و نرم افزارهای جاسوسی را فقط…

  جنایت سیا
  اینترنت -
  تیر ۵, ۱۴۰۱

  جنایت سیا

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) جنایت سیا کلاهبردارانی که خود را به عنوان ماموران سیا معرفی می کنند، برای ادعای داشتن پورن کودکان، باج می خواهند و تهدید می کنند که دستگیر شوند. با ادامه این مطلب در HiVPN همراه باشید.

  نحوه شناسایی کلاهبرداران در اینترنت
  اینترنت -
  تیر ۵, ۱۴۰۱

  نحوه شناسایی کلاهبرداران در اینترنت

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی کلاهبرداران در اینترنت کلاهبرداران مهربانی مردم را شکار می کنند. ما در این پست HiVPN به شما می گوییم که چگونه آنها را از کسانی که واقعاً نیازمند هستند متمایز کنید.