Netflix شروع به محدود کردن آنچه کاربران VPN می‌توانند تماشا کنند، می‌کند

۵/۵ - (۵ امتیاز)

Netflix شروع به محدود کردن آنچه کاربران VPN می‌توانند تماشا کنند، می‌کند

آیا آخرین سرکوب VPN آن به اهداف مناسب خواهد رسید؟نتفلیکس نبردی طولانی مدت با کاربران VPN دارد و سعی کرده است محتوای موجود را برای افرادی که محدودیت ها را دور می زنند محدود کند. با این حال، در بیشتر موارد، به نظر می رسد که خدمات VPN و کاربران VPN برنده هستند، با راهنماهای بی شماری در مورد نحوه استفاده از هر تعداد VPN برای دسترسی به محتوای Netflix مسدود شده جغرافیایی با HiVPN همراه شوید.

اما اکنون، به نظر می رسد که نتفلیکس به اندازه کافی شکایات فزاینده ای از دارندگان حق چاپ در مورد دسترسی کاربران به محتوا در مناطق بدون مجوز داشته است.

Netflix دستکش را برای ارائه دهندگان VPN قرار می دهد

موضوع نتفلیکس دو جنبه است. اول، کاربران برای دسترسی به محتوای موجود در سایر کشورها، که معمولاً به نسخه ایالات متحده یا بریتانیا نتفلیکس دسترسی دارند، محدودیت های جغرافیایی را کنار می گذارند. نتفلیکس می داند که کاربران و دارندگان حق چاپ این کار را انجام می دهند که مشکلاتی را ایجاد می کند.

اما حل مشکل geoblocking VPN آنقدرها هم که فکر می کنید آسان نیست. نتفلیکس نمی تواند فقط شیر را خاموش کند. همانطور که Netflix متوجه شد، استفاده از مسدود کردن VPN اضافی برای جلوگیری از راه‌حل‌ها می‌تواند نتیجه معکوس داشته باشد. اندکی پس از اینکه نتفلیکس جنگ صلیبی جدید VPN خود را آغاز کرد، کانال‌های رسانه‌های اجتماعی مملو از گزارش‌هایی از کاربران غیر VPN بود که در آتش متقابل گرفتار شده بودند، به طوری که هزاران گزارش از حساب‌ها به طور ناگهانی از مشاهده هر گونه محتوایی در هر کشوری منع شدند یا بخش‌هایی از محتوایی را که باید از دست داد.

چگونه Netflix ارائه دهندگان VPN را مسدود می کند؟

اگرچه نتفلیکس به جزئیات نپرداخته است، اما قابل درک است، گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر اینکه چگونه کاربران VPN را از دسترسی به محتوای محدود جغرافیایی مسدود می‌کنند وجود دارد.

در حال حاضر، تصور می‌شود که برخی از سرویس‌های VPN از آدرس‌های IP معمولی مسکونی برای پنهان کردن سرویس خود استفاده می‌کنند. ورود از محدوده IP مسکونی به احتمال بسیار کمتری توجه را به محدودیت‌های حاشیه سرویس VPN جلب می‌کند و به این ترتیب، به ارائه‌دهنده VPN اجازه می‌دهد بدون محدودیت به Netflix دسترسی داشته باشد.

شایعات ادعا می کنند که Netflix محدوده های آدرس IP مسکونی متعددی را ممنوع کرده است، به همین دلیل است که بسیاری از کاربران غیر VPN خود را تحت تأثیر سرکوب VPN Netflix قرار داده اند.

در یک نمونه، تیم پشتیبانی نتفلیکس حتی به یک کاربر گفت که باید تنظیمات VPN خود را بررسی کند، علیرغم اینکه نتفلیکس در ابتدا این سرویس را مسدود کرده بود.

آیا Netflix می تواند VPN ها را متوقف کند؟

مسئله دیگری که به نتفلیکس خیره شده است، نقش خود VPN ها است. ارائه دهندگان VPN هیچ مشکلی با دسترسی کاربران خود به Netflix برای مشاهده محتوای محدود جغرافیایی ندارند. در واقع، این یک نقطه فروش بزرگ برای خدمات VPN است، به ویژه خدماتی که می توانند دسترسی سریع، پایدار و ایمن را ارائه دهند.

همانطور که TorrentFreak گزارش می دهد ، خدمات عمده VPN مانند CyberGhost و Private Internet Access راهی برای مقابله با اقدامات متقابل جدید VPN Netflix پیدا کردند. البته، انتظار دارید که دیگر ارائه دهندگان VPN نیز زمان زیادی را صرف نکنید. از این گذشته، همانطور که نتفلیکس بهترین نفع آن است که محتوا را مسدود کند، این VPN ها هستند که دیوارها را بشکنند.

  نویسنده : Hivpn
  تاریخ ارسال : بهمن ۵, ۱۴۰۰

  نوشته های مرتبط

  آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

  سرورهای VPN هنگ کنگ به قانون ۱ امنیت ملی حذف شد
  VPN -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  سرورهای VPN هنگ کنگ به قانون ۱ امنیت ملی حذف شد

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) سرورهای VPN هنگ کنگ به قانون ۱ امنیت ملی حذف شد این وظیفه ماست که از حریم خصوصی کاربران خود بیش از هر چیز دیگری محافظت کنیم. و با توجه به قانون جدید امنیت ملی تحمیل شده در هنگ کنگ ، و

  ماهیت دیالکتیکی VPN ها
  VPN -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  ماهیت دیالکتیکی VPN ها

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) ماهیت دیالکتیکی VPN ها پاسخ دادن به این سوال آسان نیست: “آیا VPN خوب است یا بد؟” ابتدا باید مشخص کنید چه کسی این سوال را می پرسد. از دیدگاه یک رهبر یک رژیم استبدادی که نمی تواند…

  Tor در مقابل VPN کدام یک بهتر است
  VPN -
  اردیبهشت ۳۱, ۱۴۰۱

  Tor در مقابل VPN کدام یک بهتر است

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) Tor در مقابل VPN کدام یک بهتر است هم VPN و هم Tor حریم خصوصی و امنیت شما را در اینترنت افزایش می دهند. اما تفاوت چیست و کدام یک در نبرد بهتر است، Tor vs VPN؟ با ما در این…