به دنبال VPN هستید؟

۵/۵ - (۹ امتیاز)

به دنبال VPN هستید؟

انتخاب یک سرویس VPN قابل اعتماد که متناسب با نیازهای فردی شما باشد بسیار دشوار است، به خصوص اگر در وهله اول تجربه VPN نداشته باشید. ممکن است این فناوری پیچیده به نظر برسد، انتخاب ارائه دهندگان گیج کننده باشد، و پس از لغو قوانین حفظ حریم خصوصی FCC در سال گذشته ، داستان هایی در مورد خدمات جعلی VPN ظاهر می شود.برای انتخاب بهترین VPN با ما در این پست HiVPN همراه باشید.

به طور طبیعی، برای اینکه بفهمند کدام سرویس ها ممکن است بهترین محافظت اینترنتی را ارائه دهند، معمولاً کاربران به منابع مختلف اینترنتی مراجعه می کنند. یک ابر رشته Reddit در مورد توصیه‌های VPN، بیش از ۵ هزار سؤال مرتبط با VPN در Quora و تعداد زیادی سایت مقایسه با بررسی‌های عمیق وجود دارد. اما کدام یک از سایت های مقایسه VPN معتبرترین هستند و عینی ترین نظرات را ارائه می دهند؟

چه چیزی یک سایت مقایسه VPN خوب را ایجاد می کند

اگر مقایسه VPN یا بهترین خدمات VPN را در قسمت جستجوی Google تایپ کنید، صدها هزار و حتی میلیون ها نتیجه دریافت خواهید کرد. شما فقط می توانید روی چند مورد اول کلیک کنید، اما آیا می توان به آنها اعتماد کرد؟ چند نکته وجود دارد که باید به آنها توجه کنید.

اطلاعات به طور مرتب به روز می شود

بازار VPN بسیار پویا است ، اطلاعات مربوط به سال ۲۰۱۵ تاکنون به طرز ناامیدکننده ای منسوخ شده است. بنابراین، معتبرترین سایت های مقایسه، حداقل یک بار در سال نظرات خود را به روز می کنند تا آخرین ویژگی ها، مکان سرور و عملکرد کلی را منعکس کنند. اگر سایتی در مقالات خود تاریخ ندارد، مقاله مربوطه را در گوگل جستجو کنید ، گاهی اوقات تاریخ انتشار را در کنار پیوند نشان می دهد.

استدلال روشن پشت رتبه بندی ها

اگر شغل شخصی شما بررسی خدمات VPN است، بهتر است بدانید چه چیزی برخی از ارائه دهندگان را از دیگران ایمن تر می کند، یا اینکه چرا یک VPN ممکن است برای یک هدف خاص بهتر از دیگری کار کند. آنها همچنین باید بتوانند آن را به روشی واضح و مختصر بدون تکیه بیش از حد به اصطلاحات تخصصی توضیح دهند. به دنبال مقالاتی باشید که به خوبی نوشته شده اند و نکات خاصی دارند: بدون سر و صدا، بدون اشتباهات واقعی، بدون بررسی عمومی که به نظر می رسد تقریباً هر سرویسی را در بازار توصیف می کند.

روش شناسی به خوبی تعریف شده است

یکی دیگر از عوامل مهم این است که دقیقاً چگونه آزمایش های مقایسه VPN انجام می شود. یک چیز این است که خدمات مختلف را روی کاغذ مقایسه کنید یعنی بررسی قیمت، شرایط خدمات، سیاست های حفظ حریم خصوصی، ویژگی ها و غیره. آسان است و هر کسی که کمی وقت آزاد دارد می تواند این کار را انجام دهد. با این حال، اجرای آزمایش‌های واقعی و بررسی نحوه عملکرد یک سرویس در سناریوهای واقعی کاملاً چیز دیگری است.

برای به دست آوردن نتایج عینی، آزمایش ها باید دقیقاً در شرایط و محیط مشابه انجام شوند. این نه تنها شامل آزمایش سرویس‌های مختلف با استفاده از سرورهای VPN واقع در همان شهر، با استفاده از پروتکل، رمزگذاری یا دستگاه مشابه VPN، بلکه در همان زمان روز، ISP و غیره می‌شود.

شفافیت

اگرچه اکثریت قریب به اتفاق سایت‌های بررسی، پرداخت‌هایی را از حامیان مالی می‌پذیرند، اما سایت‌هایی که به شهرت خود اهمیت می‌دهند، سعی می‌کنند عینیت خود را حفظ کنند، حتی گاهی اوقات به بازبین‌های مستقل متکی هستند. به بخش سلب مسئولیت سایت توجه کنید ، اگر به غرامتی از سوی توسعه دهندگان VPN اشاره نشود، صاحبان آن یا واقعاً به حفظ حریم خصوصی علاقه دارند یا به سادگی ناصادق هستند. بخش درباره همچنین می گوید: سایت های بزرگ کمتر از صاحبان و کارمندان خود طفره می روند و به اعتبار آنها می افزاید.

بهترین سایت های مقایسه VPN

PCMag

غول‌پیکر بررسی‌های فناوری و بهترین انتخاب‌ها برای هر چیزی، از نرم‌افزار آنتی ویروس گرفته تا هواپیماهای بدون سرنشین، که تقریباً ۴۰ میلیون خواننده در ماه از آن بازدید می‌کنند. مانند همه دسته های دیگر، بخش VPN آن به خوبی ساختار یافته است و دارای یک جدول مقایسه مناسب برای نگاهی سریع به تمام پارامترهای کلیدی است.

Vpnetic

Vpnetic با ارائه یک تجزیه و تحلیل ساده و مبتنی بر داده از بهترین VPN های موجود در بازار، مکانی عالی برای دریافت یک نمای کلی از آنچه در دسترس است است. این شرکت مقایسه های مختصری را با اطلاعاتی در مورد سرعت، هزینه ها و رتبه بندی کاربران ارائه می دهد.

راهنمای VPN

راهنمای VPN یک منبع رایگان است که به شما کمک می کند یک VPN مناسب برای تمام نیازهای حریم خصوصی خود پیدا کنید. آنها افتخار می کنند که دروازه ای برای تامین امنیت کاربران اینترنت در سراسر جهان هستند. می توانید انتخاب های برتر VPN آنها را در اینجا بیابید .

TechAdvisor

TechAdvisor یکی دیگر از شرکت‌های همه جانبه با میلیون‌ها فالوور، بیشتر بر بازار بریتانیا متمرکز است اما در کشورهای دیگر نیز محبوبیت دارد. بخش مقایسه VPN به خوبی تحقیق شده است، به طور منظم به روز می شود و به راحتی قابل پیگیری است.

VPN ویژه

یک سایت مقایسه نسبتا جدید اما به سرعت در حال رشد با یک طرح عالی. در حالی که سایر سایت‌های کوچک اغلب مملو از بنرها، نشان‌ها، پنجره‌های پاپ‌آپ و غیره می‌شوند، VPN Special برای چشم آسان است و به خوبی سازماندهی می‌شود.

بدون کد

در حالی که Codeless در سیستم عامل های میزبانی وب متخصص است، آنها همچنین مقایسه های عالی VPN را ارائه می دهند. با رتبه بندی گزینه های برتر VPN در کنار تعدادی از پارامترهای مفید، سایت در دسترس، آموزنده است و ممکن است در انتخاب سرویس VPN مناسب برای شما مفید باشد.

VPN.nl

این سایت هلندی زبان، یک پلت فرم عالی بررسی VPN، تجزیه و تحلیل عمیقی از ویژگی های امنیتی، مقایسه محصولات و برنامه های قیمت گذاری ارائه می دهد.

VPNDada.com

این وب سایت به کاربران چینی کمک می کند تا بهترین VPN ها را برای دور زدن سانسور و فیلتر اینترنت پیدا کنند. تیم آن به طور منظم سرویس‌های VPN مختلف را آزمایش و نظارت می‌کند تا فقط سرویس‌های قابل اعتمادی را که در حال حاضر در چین به خوبی کار می‌کنند، توصیه کند. با افتخار به اشتراک می گذاریم که HiVPN در میان انتخاب های برتر آنهاست.

AlwaysVPN

AlwaysVPN یک سایت مقایسه VPN مستقر در ایالات متحده است که بررسی های عمیق نرم افزار را ارائه می دهد. شما می توانید VPN ها را در چندین دسته از جمله سرعت، عملکرد، حریم خصوصی، امنیت و موارد دیگر مقایسه کنید. بهتر از این، خوانندگان می توانند راهنمای کاربر دقیق و آخرین اخبار صنعت را بیابند تا به آنها کمک کند تا حریم خصوصی آنلاین خود را کنترل کنند.

سایبرنیوز

سایبرنیوز وب سایت دیگری است که واقعا ارزش بازدید دارد. در اینجا می توانید برخی از ویژگی های فنی روشنگر، تجزیه و تحلیل اخبار و همچنین بررسی VPN را بیابید. این یک منبع بسیار غنی از نظر محتوایی است که برای پیمایش راحت و خواننده پسند است.

ProPrivacy

علاوه بر بررسی‌های VPN که به‌طور مرتب به‌روزرسانی می‌شوند و مجموعه‌ای از ۵ لیست برتر VPN برای هر مناسبت ممکن، BestVPN روزانه مقالات مختلفی در مورد امنیت سایبری و حقوق دیجیتال ارسال می‌کند و آن را به یکی از سایت‌های قابل دسترسی برای هر کسی که علاقه‌مند به حفظ حریم خصوصی اینترنت است تبدیل می‌کند.

بهترین نظرات آنلاین

یک سایت نسبتاً جدید دیگر که بر مقایسه خدمات VPN متمرکز شده است . اما با بررسی ویدیویی،اگر بخواهید خلاصه ای سریع از تمام ویژگی های کلیدی هر سرویس ارائه شده به صورت بصری داشته باشید، اینها خوب هستند.

Comparitech

برخلاف سایت‌هایی که فقط بر روی تست، بررسی و مقایسه محصولات VPN تمرکز می‌کنند، Comparitech دارای طیف گسترده‌تری از موضوعات مرتبط با امنیت، از جمله آنتی ویروس، پشتیبان‌گیری، مدیریت رمز عبور و موارد دیگر است.

VPN برتر کانادا

این سایت به جای نگاه کردن به طیف گسترده ای از ارائه دهندگان VPN، با ارائه بازخورد بی طرفانه در مورد برخی از خدمات پیشرو VPN، زندگی شما را بسیار آسان تر می کند. هر بررسی اطلاعات پس زمینه، معایب و مزایا، و نگاهی عمیق به سرویس ارائه می دهد، بنابراین می توانید به راحتی مقایسه کنید و تصمیم بگیرید که کدام یک برای شما بهترین کار را دارد.

VPNportalen

یک سایت مقایسه VPN که بر بازار نروژ تمرکز دارد. VPNportalen راهنماها و بررسی های VPN را منتشر می کند، آخرین اخبار امنیت سایبری را ارائه می دهد، و نکات و ترفندهایی را در مورد نحوه استفاده از VPN در نروژ به اشتراک می گذارد. این سایت دارای معادل های سوئدی و دانمارکی است و با هم آنها پیشروترین سایت های بررسی VPN در اسکاندیناوی هستند.

VPNAlist

VPNAlist یک سایت جدید بررسی VPN است که محتوای آموزشی، بررسی VPN و لیست های گسترده ای از سایت های پروکسی و آینه ای را در اختیار خوانندگان خود قرار می دهد. دارای یک نوار کناری با Find-IP است که موقعیت مکانی و آدرس IP شما را دریافت می کند. این یک لمس خوب و یادآوری عالی برای استفاده از VPN است.

TheBestVPN

TheBestVPN یک سایت بررسی عمیق VPN است که توسط سه علاقه مند نگهداری می شود. فرآیند بررسی ۱۳ مرحله ای آنها یک رویکرد چند زاویه ای را برای خدمات VPN که آنها ارزیابی می کنند تضمین می کند. آنها نظرات خود را بر اساس تجربیات دست اول قرار می دهند و همیشه سعی می کنند خودشان از این سرویس استفاده کنند. متون TheBestVPN به راحتی قابل هضم هستند، بنابراین حتی افراد غیرمتخصص نیز می توانند نکات اصلی را به راحتی درک کنند. همچنین خوانندگان می توانند مقالات خود را برای چاپ ارسال کنند.

Top10VPN

Top10VPN یک وب سایت بررسی VPN مستقر در لندن است که به زیبایی طراحی شده است که بررسی های عمیق را در قالبی خواننده پسند ارائه می دهد. این یکی از اولین وب سایت هایی است که بهترین لیست های VPN را جمع آوری کرده است. آنها همچنین از یک فرآیند بررسی کامل استفاده می کنند که یک رویکرد عینی به نرم افزار بررسی شده و همچنین تست های سرعت فوق العاده دقیق را تضمین می کند. علاوه بر این، وب سایت شامل یک بخش اخبار به طور مداوم به روز شده، نظرات کاربران و دستورالعمل های راه اندازی است.

Vpndiensten.nl

Vpndiensten.nl یکی دیگر از سایت های VPN عالی هلندی است. بررسی های عمیق و جامع آنها ویژگی ها و مزایای هر ارائه دهنده VPN را فهرست می کند تا خوانندگان بتوانند آنها را بر اساس هر جنبه ای که برای آنها مهم است مقایسه کنند. آنها همچنین مقالات آموزنده ای در مورد نحوه استفاده کاربران هلندی از VPN در زندگی روزمره خود دارند.

cooltechzone.com

Cooltechzone.com یک سایت نقد و بررسی جدید است که ارزیابی های کاملی از ارائه دهندگان VPN پیشرو و کوچکتر انجام داده است. آنها همچنین بررسی هایی برای VPN های رایگان دارند – در حالی که ما آنها را توصیه نمی کنیم، این به کاربران امکان می دهد تصمیم آگاهانه تری در مورد امنیت خود بگیرند.

VPNTESTER

VPNTESTER چیزی بیش از یک بازبین متخصص VPN برای مخاطبان آلمانی زبان است . آنها عملاً کتابخانه ای از نکات و توضیحات روشنگر در مورد اینکه VPN ها چیستند، چگونه کار می کنند و چگونه می توانید از آنها به روش های مختلف استفاده کنید، ارائه می دهد. ما قطعاً توصیه می کنیم که آلمانی زبانان مقالات گسترده و عمیق خود را در مورد کاربردهای مختلف VPN بررسی کنند. همچنین ارزش بررسی جامع HiVPN آنها را دارد، که کاملاً منصفانه است ، حتی برخی از مکان‌هایی را که می‌توانند از بهبود استفاده کنند برجسته می‌کند.

vpnAlert

این سایت به بررسی های بی طرفانه و صداقت می بالد. vpnAlert دوست دارد نظرات خود را پوشش دهد تا همه چیزهایی را که شخصی به دنبال VPN می خواهد بداند پوشش دهد. آیا به دنبال VPN هستید که کمترین تأثیر را روی برنامه های پخش شما داشته باشد؟ یا شاید شما فقط به دنبال سریع ترین یا خصوصی ترین هستید؟ vpnAlert به شما اطلاع می دهد که دقیقاً چگونه VPN بررسی شده در فرآیندهای آزمایش دقیق آنها عمل می کند.

فرصت های دیجیتال

Opportunités Digitales یک سایت بررسی جامع فرانسوی است که طیف گسترده ای از خدمات آنلاین را بررسی می کند. تجزیه و تحلیل دقیق آنها مواردی مانند ارائه دهندگان میزبانی و پلت فرم های وبلاگ را پوشش می دهد. تیم کارشناسان فناوری آنها یک مقایسه جامع VPN را نیز انجام داده است.

فروشگاه VPN

TheVPNShop.com ها را برای سرویس های مختلف فهرست می کند و کاربران می توانند بسته به قیمت، سرعت و محبوبیت آنها را فیلتر کنند. این وب سایت با ارائه دهندگان VPN به صورت غیر تعهدی کار می کند، بنابراین تیم آنها فقط VPN هایی را که به آنها اعتماد و توصیه می کنند بررسی می کند.

VPNGids

VPNGids.nl پیشرو وب سایت بررسی VPN در هلند و بلژیک است. مردم هلند عموماً پذیرنده‌های اولیه و باهوش فناوری هستند، به این معنی که در انتخاب ارائه‌دهنده VPN از استانداردهای بالایی برخوردار هستند. به همین دلیل VPNGids.nl یک پروتکل تست دقیق برای تعیین کیفیت هر ارائه دهنده VPN در بازار ایجاد کرده است.

VPNOverview

VPNOverview.com یک سایت بین المللی بررسی چند زبانه است که بر بررسی نرم افزارهای امنیت سایبری تمرکز دارد. این تیم VPN ها، آنتی ویروس ها، مدیران رمز عبور و ارائه دهندگان ایمیل ایمن را از جمله موارد دیگر پوشش می دهد. علاوه بر این، تیم VPNOverview.com راهنمایی کلی در مورد اینکه چگونه مردم می توانند زندگی دیجیتال خود را خصوصی و ایمن نگه دارند، ارائه می دهد. سطح جزئیات در بررسی HiVPN آنها آن را به یکی از تجزیه و تحلیل های جامع و عمیق HiVPN تبدیل می کند که تا به حال دیده ایم.

امیدواریم این مقاله مفید بوده باشد! به یاد داشته باشید که یکی از راه‌های مفیدتر کردن سایت‌های مقایسه، ارائه نظرات صادقانه خود در هر کجا که ممکن است است. اینترنت در گردآوری نظرات عالی است و هر چه کاربران بیشتر تجربیات معتبر خود را به اشتراک بگذارند، اطلاعات مرتبط بیشتری به کسانی می رسد که هنوز به دنبال مناسب ترین سرویس VPN هستند.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : دی ۲۵, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

HiVPN بهترین VPN برای سفر است
VPN -
آبان ۱, ۱۴۰۱

HiVPN بهترین VPN برای سفر است

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) HiVPN بهترین VPN برای سفر است سفر احتمالا بهترین زمان برای استفاده از VPN است، و نه فقط به این دلیل که بسیاری از کشورها اینترنت را سانسور می کنند. به احتمال زیاد زیاد در حال جابجایی هستید و به مجموعه کاملی از…

خرید vpn برای ios جدید
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

خرید vpn برای ios جدید

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) خرید vpn برای ios جدید یک VPN iPhone می تواند محتوای محدود جغرافیایی را رفع انسداد کند، ISP شما را از ردیابی و کاهش سرعت شما باز دارد، ترافیک شما را رمزگذاری می کند تا از داده های شما محافظت…

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN

۵/۵ - (۹ امتیاز) ۱۰ دلیل برای استفاده از VPN VPN (شبکه خصوصی مجازی) یک نرم افزار ساده است که برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما ایجاد شده و با ناشناس کردن ترافیک و مکان شما زندگی را برای هکرها سخت تر می کند. اما می…