Lightway منبع باز و ممیزی شده است

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

Lightway منبع باز و ممیزی شده است

HiVPN  به طور مداوم در حال نوآوری در پیگیری بی وقفه راه های جدید برای ایمن تر کردن خدمات ما و در واقع همه VPN ها است. این یک دلیل کلیدی است که Lightway را توسعه دادیم: هدف ما ایجاد یک پروتکل VPN بود که حریم خصوصی و امنیت را در اولویت قرار دهد، بدون اینکه سرعت یا قابلیت اطمینان اتصال به خطر بیفتد.

Lightway منبع باز و ممیزی شده است

در طول یک سال گذشته، کاربران ما توانسته‌اند سرعت اتصالاتشان با Lightway را تجربه کنند، با چه سرعتی می‌توانند اتصال VPN را دریافت کنند اغلب در کسری از ثانیه و چقدر اتصالات آنها قابل اعتماد است، حتی در هنگام تغییر شبکه های. Lightway دلیل دیگری است  به همراه زیرساخت سرور و پهنای باند پیشرفته ای که ساخته ایم  ما می توانیم بهترین سرویس VPN را برای کاربران خود ارائه دهیم.

و اکنون، هر کسی می‌تواند خودش ببیند چه چیزی در کد اصلی لایت‌وی آمده است، و همچنین ممیزی مستقل از امنیت لایت‌وی توسط شرکت امنیت سایبری Cure53 را بخواند.

تعهد به شفافیت: منبع باز هسته Lightway

ما خوشحالیم که اعلام کنیم کد منبع Lightway تحت یک مجوز منبع باز (مجوز عمومی عمومی گنو، نسخه ۲) منتشر شده است. این بدان معناست که پایگاه کد اصلی آن برای مشاهده در دسترس است. هر کسی می‌تواند در این کد مشارکت داشته باشد، و همچنین آزادانه از آن استفاده کند  حتی سایر ارائه‌دهندگان VPN.

نرم افزار منبع باز امن تر در نظر گرفته می شود زیرا چشمان بیشتری روی کد وجود دارد. این بدان معنی است که هر کسی می تواند آزادانه کد را بررسی کند و میزان امنیت پروتکل را ارزیابی کند و به شناسایی زمینه های بهبود کمک کند.

منبع باز نیز یکی از راه های ما برای بهره مندی از جامعه گسترده تر VPN است. ما هیجان زده هستیم که با به اشتراک گذاشتن نوآوری خود با جهان، به جامعه کمک کنیم، و مشتاقانه منتظریم ببینیم دیگران چه کاری می توانند با آن انجام دهند. مطابق با اخلاق نوآوری برای همه، ما قبلاً افزونه‌های مرورگر و ابزارهای تست نشت را نیز منبع باز کرده بودیم .

ممیزی امنیتی شخص ثالث

Lightway اخیراً توسط شرکت امنیت سایبری Cure53 نیز مورد ارزیابی قرار گرفته است که آزمایش نفوذ و ممیزی کد منبع را برای تأیید قدرت امنیت پروتکل انجام داده است. یافته‌ها مثبت بودند، با این گزارش که « پایه کد مشاهده‌شده در Lightway Core از الگوهای کدگذاری ثابت پیروی می‌کند و از نظر آزمایش‌کنندگان کیفیت بالایی را نشان می‌دهد».

ما از نتایج راضی هستیم که سطح کلی امنیتی قوی را که برای Lightway طراحی کرده‌ایم را نشان می‌دهد. ارزیابی چندین ضعف را شناسایی کرد و ما از آن زمان اقداماتی را برای کاهش خطرات مرتبط انجام دادیم که Cure53 آنها را به عنوان بخشی از حسابرسی تأیید کرد.

 HiVPN  به طور منظم ممیزی ها و ارزیابی های مستقل را روی محصولات ما به عنوان راهی برای آزمایش ادعاهای امنیتی ما و تأیید آنها برای کاربران خود سفارش می دهد.

نوآوری های امنیتی برای همه

ما مفتخریم که برخی از نوآوری هایی که پیشگام بوده ایم به پیشبرد صنعت VPN کمک کرده اند.

برای مثال، ما برای اولین بار در صنعت TrustedServer را ایجاد کردیم . یکی از نوآوری های TrustedServer این است که تمام سرورهای ما را فقط بر روی حافظه فرار یا فقط RAM اجرا می کند. از آنجایی که RAM برای ذخیره داده ها به انرژی نیاز دارد، هر بار که سرور خاموش و دوباره روشن می شود، تمام اطلاعات موجود در سرور پاک می شود و از ماندگاری داده ها و مزاحمان احتمالی روی دستگاه جلوگیری می کند. از آن زمان، دیگران از ما پیروی کردند تا فناوری مشابهی را عرضه کنند.

Lightway نمونه دیگری از فناوری است که ما از ابتدا ساخته ایم و امیدواریم که بر صنعت VPN به طور کلی تأثیر بگذارد.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : بهمن ۲۷, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…