بیاموزید که چرا باید دستگاه تلفن همراه خود را رمزگذاری کنید

۵/۵ - (۵ امتیاز)

بیاموزید که چرا باید دستگاه تلفن همراه خود را رمزگذاری کنید

با افزایش زمان صرف شده روی تلفن، مردم بیشتر و بیشتر از زندگی شخصی خود را روی تلفن های خود سرمایه گذاری می کنند. با ما در این پست HiVPN همراه شوید.

بر اساس یک نظرسنجی در سال ۲۰۱۵ که توسط آزمایشگاه کسپرسکی انجام شد، تا ۸۷ درصد از مردم اطلاعات بسیار شخصی مانند رمز عبور، پیام‌های خصوصی، عکس‌ها، فیلم‌ها، مخاطبین، جزئیات بانکی و سایر فایل‌ها را در گوشی‌های هوشمند خود ذخیره می‌کنند.

در واقع، شما احتمالاً اطلاعات شخصی و خصوصی بیشتری را در اختیار تلفن‌های خود قرار می‌دهید تا به گوشی‌های مهم خود، اما آیا اقدامات لازم را برای محافظت از تلفن خود انجام می‌دهید؟

طبق نظرسنجی کسپرسکی، ظاهراً خیر.

به نظر می رسد که تنها ۳۶ درصد از کاربران تنظیمات حریم خصوصی قوی روی تلفن های خود دارند و ۱۹ درصد از آنها اصلاً هیچ گونه احتیاط را انجام نمی دهند!

همچنین ممکن است درهای خود را در شب باز بگذارید یا اطلاعات حساب بانکی خود را روی یک تی شرت چاپ کنید. زیرا برای هکرها و دیگر چشمان کنجکاو، این دقیقاً همان کاری است که شما انجام می دهید.

تلفن شما دفترچه خاطرات جدید شماست، این رایانه شخصی جدید شماست. هک، برای برخی این بهترین دوست جدیدشان است. بنابراین امروز بهترین راه را برای کمک به ایمن نگه داشتن اطلاعات شما در تلفنتان بررسی خواهیم کرد.

اما ابتدا باید بپرسیم:

چرا محافظت از گوشی اینقدر مهم است؟

طبق نظرسنجی کسپرسکی، ۴۵ درصد از کل پاسخ دهندگان گفتند که حداقل یک مورد بدافزار در تلفن خود دارند و ۴۴ درصد گفتند که فردی را می شناسند که تحت تأثیر قرار گرفته است.

اگر بدافزاری در گوشی شما وجود داشته باشد چه اتفاقی می‌افتد. چه اطلاعاتی را می توان از دستگاهی استخراج کرد که بسیاری از اطلاعات شخصی شما را ذخیره می کند؟

دو سناریو محتمل اولی فقط به شما مربوط می شود، دومی می تواند بر معیشت دیگران تأثیر بگذارد. به یاد داشته باشید، تلفن هدف هکرها نیست، بلکه اطلاعاتی است که در آن وجود دارد و آنها می خواهند.

 • در این سناریو، هکرها قادر خواهند بود تمام اطلاعات لازم را در مورد شما به دست آورند. عکس‌های شما، پیام‌ها و ایمیل‌های خصوصی، ویدیوها، ذخیره‌شده در تلفن یا از طریق تلفن شما در فضای ابری؛ از نظر مالی، ممکن است بتوانند به اطلاعات بانکی شخصی شما یا اطلاعات Google Wallet، Apple Pay یا Paypass شما دسترسی داشته باشند.
 • از سوی دیگر، اکثر شرکت ها یا مشاغلی که ارزش هک شدن دارند، کارمندانی دارند که از تلفن های هوشمند خود برای تجارت نیز استفاده می کنند. می‌توانید بدافزاری را بر روی تلفن محل کار خود یا تلفنی که برای کار از آن استفاده می‌کنید دریافت کنید و سپس هکر به تمام آن اطلاعات گرانبها و محرمانه شرکت دسترسی خواهد داشت. این یک فرصت عالی برای یک هکر است، زیرا شرکت‌ها در تشخیص نقض‌ها از طریق تلفن کارمندان چندان خوب نیستند .

بنابراین، چه Android، iOS، یا هر چیز دیگری داشته باشید، محافظت از گوشی و تمام اطلاعات موجود در آن بسیار مهم است. در میان سایر نکات امنیتی تلفن همراه ، رمزگذاری نه تنها در لپ تاپ یا رایانه، بلکه در دستگاه های تلفن همراه شما نیز کلیدی است.

از برنامه HiVPN برای محافظت از تلفن خود استفاده کنید

رمزگذاری از داده های شما در هنگام انتقال آنلاین محافظت می کند. شبکه خصوصی مجازی رمزگذاری شده (VPN) اطمینان حاصل می کند که اتصال شما از طریق یک شبکه امن هدایت می شود و ردیابی نمی شود.

تعداد زیادی برنامه VPN برای دستگاه های مختلف موجود است، اما هنگام انتخاب بهترین برنامه برای شما، باید به چند فاکتور مهم توجه کنید. اینها عبارتند از سرعت، قیمت، مکان سرور، حریم خصوصی (این که آیا آنها گزارش ها را نگه می دارند)، و ویژگی ها و خدمات اضافی.

HiVPN   برنامه‌های اندروید و iOS  همه این نکات را پوشش داده‌اند.

به دلیل سرمایه گذاری سنگین آن در سرورها و معماری، این برنامه دارای سرعت های عالی ، رابط کاربری عالی و رابط کاربری آسان و یک خط مشی سختگیرانه ثبت صفر است. همچنین قیمت های قابل مقایسه خوبی وجود دارد که برای هر نیاز شما مناسب است.

برنامه های HiVPN پهنای باند نامحدود و دسترسی به ۵۶۷ مکان سرور در ۴۹ کشور را ارائه می دهند.

تا آنجا که ویژگی های اضافی وجود دارد، این سرویس رمزگذاری دوگانه داده و حتی Tor over VPN را برای آن لایه امنیتی اضافی فراهم می کند.

برنامه‌های HiVPN با هدایت بازخورد کاربر Android , iOS ساخته شده‌اند. با چندین هزار آزمایش‌کننده بتا که مسیر برنامه را هدایت می‌کنند که رمزگذاری دشوار است اما استفاده از آن نیز بسیار آسان است.

با گذشت زمان، ما حتی بیشتر از زندگی شخصی خود را در دستگاه های تلفن همراه خود سرمایه گذاری خواهیم کرد، بنابراین بهتر است برای ایمن سازی داده های خود همین حالا اقدام کنید.

امنیت آنلاین با یک کلیک شروع می شود.

  نویسنده : Hivpn
  تاریخ ارسال : بهمن ۱, ۱۴۰۰

  نوشته های مرتبط

  آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

  SugarSync چیست
  اینترنت -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  SugarSync چیست

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) SugarSync چیست اگر کاربر جدید HiVPN هستید یا اگر ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کنید، احتمالاً در گذشته از SugarSync® شنیده‌اید. اما SugarSync چیست و چرا ارزش نگه داشتن آن را دارد؟ توضیح می دهیم.

  داکسینگ چیست
  اینترنت -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  داکسینگ چیست

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) داکسینگ چیست داکسینگ رایج‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید. آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه از دکس شدن جلوگیری کنید؟ این ۱۱+ نکته حفاظت HiVPN از داکسینگ را دنبال کنید و در اینترنت ایمن بمانید.

  حریم خصوصی برنامه
  اینترنت -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  حریم خصوصی برنامه

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) حریم خصوصی برنامه به راحتی اجازه دهید برنامه ها در دستگاه تلفن همراه شما جمع شوند. آنها معمولا رایگان هستند، در یک لحظه دانلود می شوند و شما را در نصب آنها راهنمایی می کنند. اما هر برنامه ای که نصب کرده…