آیا مک شما با قفل فعال سازی محافظت می شود؟

۵/۵ - (۱۱ امتیاز)

آیا مک شما با قفل فعال سازی محافظت می شود؟

در این پست HiVPN دریابید که آیا مک شما با Activation Lock در برابر سرقت محافظت شده است یا خیر، و در غیر این صورت آن را روشن کنید.

آیا مک شما با قفل فعال سازی محافظت می شود؟

دریابید که آیا مک شما با قفل فعال سازی محافظت می شود؟ در برابر سرقت محافظت شده است یا خیر، و در غیر این صورت آن را روشن کنید.

چه مک هایی با قفل فعال سازی سازگار هستند؟

قفل فعال سازی در تمام مک های سیلیکونی اپل موجود است . اما در دستگاه‌هایی که از تراشه‌های اینتل استفاده می‌کنند، این ویژگی به مدل‌هایی با تراشه امنیتی Apple T2 که دارای macOS Catalina یا بالاتر هستند محدود می‌شود. بنابراین به عنوان مثال، یک مک اینتل غیر T2 – مانند MacBook Air (2017)  از قفل فعال سازی پشتیبانی نمی کند.

اطلاعات سیستم را برای بررسی قفل فعال سازی باز کنید

به طور پیش فرض، ورود به سیستم Mac سازگار با Activation-Lock با Apple ID به طور خودکار Activation Lock را در کنار Find My Mac فعال می کند. اما اگر می خواهید مطمئن باشید، در اینجا چیزی است که باید انجام دهید:

  1. منوی اپل را باز کنید .
  2. کلیدOption را نگه دارید و System Information را انتخاب کنید .
  3. در قسمت مرور کلی سخت افزار (انتخاب پیش فرض)، وضعیت قفل فعال سازی را در کنار وضعیت قفل فعال سازی خواهید دید باید به عنوان فعال یا غیرفعال خوانده شود.
  4. توجه : اگر وضعیت قفل فعال‌سازی را در بخش مرور کلی سخت‌افزار نمی‌بینید ، این نشان می‌دهد که مک شما از قفل فعال‌سازی پشتیبانی نمی‌کند.

نحوه فعال کردن قفل فعال سازی در مک

اگر مک شما از Activation Lock پشتیبانی می‌کند، اما فعال نیست، کافی است این مراحل را دنبال کنید تا آن را روشن کنید و از مک خود محافظت کنید:

  1. منویApple را باز کنید و System Preferences را انتخاب کنید .
  2. Apple IDرا انتخاب کنید (یا اگر هنوز این کار را انجام نداده اید، وارد مک خود شوید).
  3. در زیر برگهiCloud ، کادر کنار Find My Mac را علامت بزنید. خودشه.
  4. برای اطلاعات بیشتر راهنمای کامل ما را برای تنظیم قفل فعال سازی در مک خود بررسی کنید.

مک خود را ایمن و ایمن نگه دارید

جدا از قفل فعال سازی، مک شما همچنین دارای مجموعه ای از ویژگی های امنیتی اضافی مانند FileVault، احراز هویت دو مرحله ای و محافظت از یکپارچگی سیستم است. درباره آنها بیشتر بیاموزید تا Mac خود را تا حد امکان ایمن و ایمن نگه دارید.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : بهمن ۲۹, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

حمله سلب SSL چیست؟
اینترنت -
مهر ۹, ۱۴۰۱

حمله سلب SSL چیست؟

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) حمله سلب SSL چیست؟ حمله سلب SSL راهی برای حذف امنیت وب سایت ها از طریق HTTPS است. این سایت رمزگذاری را که برای محافظت از داده ها در برابر عبور آنلاین به صورت متن ساده است، از بین می برد….

دریافت AirDrop های تصادفی را متوقف کنید
اینترنت -
شهریور ۲۸, ۱۴۰۱

دریافت AirDrop های تصادفی را متوقف کنید

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) دریافت AirDrop های تصادفی را متوقف کنید این را تصور کنید: شما در هواپیمایی هستید که برای یک تعطیلات سزاوار عازم است، و آیفون شما با یک اعلان AirDrop در اواسط پرواز شما را پینگ می کند. چیزی که نشان می…

بانک دیجیتال چیست؟
اینترنت -
شهریور ۲۸, ۱۴۰۱

بانک دیجیتال چیست؟

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بانک دیجیتال چیست؟ بانک‌های دیجیتال در سرتاسر جهان در حال اوج‌گیری هستند، با نام‌هایی که به‌جز بانک‌ها به نظر می‌رسند: Ally، WeBank، Klarna، Mox، Trust، Nubank، Wise، K Bank، Chime، Revolut، Monzo. آن‌ها به آرامی اما مطمئناً سهم بازار را از…