آیا مک شما با قفل فعال سازی محافظت می شود؟

۵/۵ - (۱۱ امتیاز)

آیا مک شما با قفل فعال سازی محافظت می شود؟

در این پست HiVPN دریابید که آیا مک شما با Activation Lock در برابر سرقت محافظت شده است یا خیر، و در غیر این صورت آن را روشن کنید.

آیا مک شما با قفل فعال سازی محافظت می شود؟

دریابید که آیا مک شما با قفل فعال سازی محافظت می شود؟ در برابر سرقت محافظت شده است یا خیر، و در غیر این صورت آن را روشن کنید.

چه مک هایی با قفل فعال سازی سازگار هستند؟

قفل فعال سازی در تمام مک های سیلیکونی اپل موجود است . اما در دستگاه‌هایی که از تراشه‌های اینتل استفاده می‌کنند، این ویژگی به مدل‌هایی با تراشه امنیتی Apple T2 که دارای macOS Catalina یا بالاتر هستند محدود می‌شود. بنابراین به عنوان مثال، یک مک اینتل غیر T2 – مانند MacBook Air (2017)  از قفل فعال سازی پشتیبانی نمی کند.

اطلاعات سیستم را برای بررسی قفل فعال سازی باز کنید

به طور پیش فرض، ورود به سیستم Mac سازگار با Activation-Lock با Apple ID به طور خودکار Activation Lock را در کنار Find My Mac فعال می کند. اما اگر می خواهید مطمئن باشید، در اینجا چیزی است که باید انجام دهید:

  1. منوی اپل را باز کنید .
  2. کلیدOption را نگه دارید و System Information را انتخاب کنید .
  3. در قسمت مرور کلی سخت افزار (انتخاب پیش فرض)، وضعیت قفل فعال سازی را در کنار وضعیت قفل فعال سازی خواهید دید باید به عنوان فعال یا غیرفعال خوانده شود.
  4. توجه : اگر وضعیت قفل فعال‌سازی را در بخش مرور کلی سخت‌افزار نمی‌بینید ، این نشان می‌دهد که مک شما از قفل فعال‌سازی پشتیبانی نمی‌کند.

نحوه فعال کردن قفل فعال سازی در مک

اگر مک شما از Activation Lock پشتیبانی می‌کند، اما فعال نیست، کافی است این مراحل را دنبال کنید تا آن را روشن کنید و از مک خود محافظت کنید:

  1. منویApple را باز کنید و System Preferences را انتخاب کنید .
  2. Apple IDرا انتخاب کنید (یا اگر هنوز این کار را انجام نداده اید، وارد مک خود شوید).
  3. در زیر برگهiCloud ، کادر کنار Find My Mac را علامت بزنید. خودشه.
  4. برای اطلاعات بیشتر راهنمای کامل ما را برای تنظیم قفل فعال سازی در مک خود بررسی کنید.

مک خود را ایمن و ایمن نگه دارید

جدا از قفل فعال سازی، مک شما همچنین دارای مجموعه ای از ویژگی های امنیتی اضافی مانند FileVault، احراز هویت دو مرحله ای و محافظت از یکپارچگی سیستم است. درباره آنها بیشتر بیاموزید تا Mac خود را تا حد امکان ایمن و ایمن نگه دارید.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : بهمن ۲۹, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…