آیا مک شما با قفل فعال سازی محافظت می شود؟

۵/۵ - (۱۱ امتیاز)

آیا مک شما با قفل فعال سازی محافظت می شود؟

در این پست HiVPN دریابید که آیا مک شما با Activation Lock در برابر سرقت محافظت شده است یا خیر، و در غیر این صورت آن را روشن کنید.

آیا مک شما با قفل فعال سازی محافظت می شود؟

دریابید که آیا مک شما با قفل فعال سازی محافظت می شود؟ در برابر سرقت محافظت شده است یا خیر، و در غیر این صورت آن را روشن کنید.

چه مک هایی با قفل فعال سازی سازگار هستند؟

قفل فعال سازی در تمام مک های سیلیکونی اپل موجود است . اما در دستگاه‌هایی که از تراشه‌های اینتل استفاده می‌کنند، این ویژگی به مدل‌هایی با تراشه امنیتی Apple T2 که دارای macOS Catalina یا بالاتر هستند محدود می‌شود. بنابراین به عنوان مثال، یک مک اینتل غیر T2 – مانند MacBook Air (2017)  از قفل فعال سازی پشتیبانی نمی کند.

اطلاعات سیستم را برای بررسی قفل فعال سازی باز کنید

به طور پیش فرض، ورود به سیستم Mac سازگار با Activation-Lock با Apple ID به طور خودکار Activation Lock را در کنار Find My Mac فعال می کند. اما اگر می خواهید مطمئن باشید، در اینجا چیزی است که باید انجام دهید:

 1. منوی اپل را باز کنید .
 2. کلیدOption را نگه دارید و System Information را انتخاب کنید .
 3. در قسمت مرور کلی سخت افزار (انتخاب پیش فرض)، وضعیت قفل فعال سازی را در کنار وضعیت قفل فعال سازی خواهید دید باید به عنوان فعال یا غیرفعال خوانده شود.
 4. توجه : اگر وضعیت قفل فعال‌سازی را در بخش مرور کلی سخت‌افزار نمی‌بینید ، این نشان می‌دهد که مک شما از قفل فعال‌سازی پشتیبانی نمی‌کند.

نحوه فعال کردن قفل فعال سازی در مک

اگر مک شما از Activation Lock پشتیبانی می‌کند، اما فعال نیست، کافی است این مراحل را دنبال کنید تا آن را روشن کنید و از مک خود محافظت کنید:

 1. منویApple را باز کنید و System Preferences را انتخاب کنید .
 2. Apple IDرا انتخاب کنید (یا اگر هنوز این کار را انجام نداده اید، وارد مک خود شوید).
 3. در زیر برگهiCloud ، کادر کنار Find My Mac را علامت بزنید. خودشه.
 4. برای اطلاعات بیشتر راهنمای کامل ما را برای تنظیم قفل فعال سازی در مک خود بررسی کنید.

مک خود را ایمن و ایمن نگه دارید

جدا از قفل فعال سازی، مک شما همچنین دارای مجموعه ای از ویژگی های امنیتی اضافی مانند FileVault، احراز هویت دو مرحله ای و محافظت از یکپارچگی سیستم است. درباره آنها بیشتر بیاموزید تا Mac خود را تا حد امکان ایمن و ایمن نگه دارید.

  نویسنده : Hivpn
  تاریخ ارسال : بهمن ۲۹, ۱۴۰۰

  نوشته های مرتبط

  آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

  SugarSync چیست
  اینترنت -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  SugarSync چیست

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) SugarSync چیست اگر کاربر جدید HiVPN هستید یا اگر ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کنید، احتمالاً در گذشته از SugarSync® شنیده‌اید. اما SugarSync چیست و چرا ارزش نگه داشتن آن را دارد؟ توضیح می دهیم.

  داکسینگ چیست
  اینترنت -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  داکسینگ چیست

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) داکسینگ چیست داکسینگ رایج‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید. آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه از دکس شدن جلوگیری کنید؟ این ۱۱+ نکته حفاظت HiVPN از داکسینگ را دنبال کنید و در اینترنت ایمن بمانید.

  حریم خصوصی برنامه
  اینترنت -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  حریم خصوصی برنامه

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) حریم خصوصی برنامه به راحتی اجازه دهید برنامه ها در دستگاه تلفن همراه شما جمع شوند. آنها معمولا رایگان هستند، در یک لحظه دانلود می شوند و شما را در نصب آنها راهنمایی می کنند. اما هر برنامه ای که نصب کرده…