چگونه VPN ها می توانند از شما در برابر نشت داده های بعدی محافظت کنند

۵/۵ - (۶ امتیاز)

چگونه VPN ها می توانند از شما در برابر نشت داده های بعدی محافظت کنند

بیشتر از آن چیزی که خیالمان راحت باشد، در اخبار منتشر شده است.هک ها نشت می کند. نقض داده ها هر چه می خواهید آن را بنامید، معنای اصلی آن این است که اطلاعات خصوصی شما توسط شخص ثالثی به سرقت رفته است که می خواهد از آن برای اهداف خود استفاده کند. HiVPN برای اطلاعات بیشتر این مقاله را ارائه داده است.

جدیدترین هک دسته جمعی اخیراً در لوئیزیانا رخ داد، جایی که بیش از ۲۹۰۰۰۰ پرونده گواهینامه رانندگی توسط هکری به نام NSA به سرقت رفت. این هک حاوی اطلاعات شخصی مانند نام، جرایم رانندگی، جزئیات تولد، آدرس و حتی اطلاعات مربوط به جنایات جدی تر مانند قتل است.

بدیهی است، آن دسته از رانندگانی در لوئیزیانا که اطلاعات آنها به سرقت رفته است، از اقدامات امنیتی اغلب ضعیفی که توسط دولت های شهری و ایالتی اعمال می شود، راضی نیستند. آنها هیچ اشتباهی مرتکب نشدند، و با این حال باید بخوابند چون می دانند اطلاعات شخصی آنها به هر دلیل شومی در هارد دیسک شخصی وجود دارد.

این هک تنها آخرین مورد از یک سلسله طولانی ناخوشایند هک‌ها، نشت‌ها و نقض‌های داده‌های اخیر است. بیایید نگاهی به برخی از بزرگ‌ترین هک‌های ماه‌های اخیر بیندازیم که از بیشترین کاربرانی شروع می‌کنیم که تحت تأثیر قرار گرفته‌اند.

هک مای اسپیس – می ۲۰۱۶ – ۳۶۰ میلیون کاربر تحت تأثیر قرار گرفتند

در اواخر ماه مه ۲۰۱۶، Myspace متوجه شد که هکری به نام Peace در ژوئن ۲۰۱۳ به سیستم آنها نفوذ کرده و اطلاعات خصوصی بیش از ۳۶۰ میلیون حساب کاربری را به سرقت برده است. این هکر اطلاعات VK و LinkedIn را نیز به سرقت برده است.

این ممکن است مانند یک نفوذ جدی به نظر نرسد، به خصوص که مای اسپیس از یک شبکه رسانه اجتماعی ناموفق به پلتفرم موسیقی ناموفق تبدیل شد. با این حال، اطلاعاتی که در سرورهای آن ذخیره شده است شامل اطلاعات ورود کاربر مانند ایمیل، نام کاربری، رمز عبور و رمز عبور ثانویه است.

در حالی که بسیاری از ما از سال ۲۰۰۷ رمزهای عبور خود را به روز کرده ایم، هنوز هم بسیاری از افراد دیگر هستند که حتی یک کاراکتر را تغییر نداده اند. آنچه ترسناک است این است که بسیاری از بزرگسالان از رمز عبور یکسانی برای اکثر، اگر نه همه، سایت ها استفاده می کنند ، به این معنی که هکرهایی که رمز عبور Myspace شما را دریافت کرده اند ممکن است به حساب های دیگر – حساس تر – شما وارد شده باشند.

پایگاه داده رأی دهندگان ایالات متحده – دسامبر ۲۰۱۵ – ۱۹۱ میلیون نفر تحت تأثیر قرار گرفتند

در اواخر دسامبر ۲۰۱۵، یک محقق مستقل کامپیوتری کشف کرد که اطلاعات بیش از ۱۹۱ میلیون رای دهنده آمریکایی به طور تصادفی در اینترنت در معرض دید قرار گرفته است. مشکل از یک پایگاه داده ظاهراً پیکربندی نادرست ناشی می شود.

محققی به نام ویکری، اهل آستین، تگزاس، به دنبال اطلاعات افشا شده برای افزایش آگاهی از نشت داده ها بود. اطلاعاتی که او پیدا کرد، اطلاعات رای دهندگان راحت و بسیار متمرکز مانند نام، آدرس، وابستگی به حزب، شماره تلفن و ایمیل بود.

هک VK – ژوئن ۲۰۱۶ – ۱۰۰ میلیون کاربر تحت تأثیر قرار گرفتند

در ۵ ژوئن ۲۰۱۶، VK.com، نسخه روسی فیس بوک، توسط هکری به نام صلح نفوذ کرد. این هکر توانست اطلاعات بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر را دانلود کند و این داده ها شامل شماره تلفن، ایمیل، رمز عبور، نام و موقعیت مکانی آنها است.

به گفته پیس، این سایت قبلاً بین سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ مورد نفوذ قرار گرفته بود و هکر ادعا می‌کند که ۷۱ میلیون دلار دیگر نیز در اختیار دارد، اما تصمیم به فروش آنها گرفته است.

بر اساس تجزیه و تحلیل LeakedSource، محبوب ترین رمزهای عبور “۱۲۳۴۵۶” و همچنین “qwerty” و “۱۲۳۱۲۳” معمولی بودند.

Anthem Leak  فوریه ۲۰۱۵ – ۸۰ میلیون تحت تأثیر قرار گرفتند

در ۵ فوریه ۲۰۱۵، Anthem، دومین ارائه دهنده بزرگ بیمه سلامت در آمریکا، ۸۰ میلیون از مشتریان و اطلاعات کارمندان خود را به سرقت برد.

خوشبختانه هیچ اطلاعات پرداخت یا جزئیات پزشکی مانند ادعاها یا کدهای تشخیصی به سرقت نرفت. با این حال، متأسفانه، تصور می شود آنچه هکرها به سرقت بردند، ۱۰ برابر بیشتر از داده های اعتباری ارزشمند است .

این اطلاعات شامل شماره تامین اجتماعی، تاریخ تولد، شناسه پزشکی، نام و اطلاعات بسیار حساس تر است. باز هم، اینها ممکن است برای یک خواننده معمولی ارزشمند به نظر نرسند، اما برای یک هکر معدن طلا است که می تواند دسترسی نامحدود به اطلاعات دیگر بسیاری از کاربران را فراهم کند.

راه شماره یک که بیشتر اطلاعات این موارد و بسیاری از موارد دیگر درز می کند، در سرقت هویت است. به یاد داشته باشید، با اطلاعات شخصی شما، یک هکر ممکن است وام، وام مسکن، سایر اشکال اعتبار، حتی قراردادهای تلفنی را به نام شما بگیرد و شما از آن مطلع نخواهید شد مگر اینکه به طور منظم امتیاز اعتباری خود را بررسی کنید. اکثر آمریکایی ها فقط یک بار در سال آن را بررسی می کنند.

چگونه می توانم از خودم محافظت کنم؟

بهترین راه برای محافظت از خود استفاده از سرویس VPN در حین مرور اینترنت است. یک VPN به شما این امکان را می دهد که به طور ایمن به یک سرور در مکان دیگری متصل شوید و تمام ترافیک از آنجا عبور کند، به طوری که به هر سایتی که بازدید می کنید، به نظر می رسد که در مکان آن سرور هستید.

بنابراین می‌توانید فیس‌بوک و توییتر خود را بررسی کنید، با خیال راحت آنلاین کار کنید، از هر مکانی فیلم تماشا کنید، ایمیل‌های تجاری ارسال کنید و حساب بانکی شخصی خود را بررسی کنید، همه با آگاهی از اینکه اطلاعات شما خصوصی و امن است.

سرویس‌های VPN شخصی مانند HiVPN به شما این امکان را می‌دهند که به طور ایمن از هر دستگاهی که انتخاب می‌کنید، هر زمان و هر کجا که هستید به اینترنت متصل شوید. HiVPN دارای سرعت و امنیت بی نظیری است، با بسیاری از سرورهای واقع در سراسر جهان و قیمت گذاری انعطاف پذیر برای نیازهای شما.

این به شما امکان می دهد بدون نگرانی از اینکه کسی اطلاعات شخصی شما را جاسوسی می کند یا اطلاعات خصوصی شما را رهگیری می کند، با خیال راحت در اینترنت روی لپ تاپ، تلفن یا تبلت خود مرور کنید.

مهم است که بر میزان هک، نشت و نقض داده‌ها که تقریباً روزانه اتفاق می‌افتد، کم‌تأکید نشود. می‌توانید در مورد یک ماه گذشته ۲۷۲ میلیون تحت تأثیر)، هک پایگاه داده شهروندی ترکیه یک ماه قبل از آن ۵۰ میلیون تحت تأثیر(، نشت داده‌های IRS قبل از آن (۷۰۰۰۰۰) یا موردی که احتمالاً در حال حاضر در حال وقوع است، بخوانید.

اطلاعات شما خصوصی است و بهتر است مراقب باشید زیرا هکرها همیشه مشتاق دریافت آن هستند.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : بهمن ۱, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

HiVPN بهترین VPN برای سفر است
VPN -
آبان ۱, ۱۴۰۱

HiVPN بهترین VPN برای سفر است

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) HiVPN بهترین VPN برای سفر است سفر احتمالا بهترین زمان برای استفاده از VPN است، و نه فقط به این دلیل که بسیاری از کشورها اینترنت را سانسور می کنند. به احتمال زیاد زیاد در حال جابجایی هستید و به مجموعه کاملی از…

خرید vpn برای ios جدید
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

خرید vpn برای ios جدید

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) خرید vpn برای ios جدید یک VPN iPhone می تواند محتوای محدود جغرافیایی را رفع انسداد کند، ISP شما را از ردیابی و کاهش سرعت شما باز دارد، ترافیک شما را رمزگذاری می کند تا از داده های شما محافظت…

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN

۵/۵ - (۹ امتیاز) ۱۰ دلیل برای استفاده از VPN VPN (شبکه خصوصی مجازی) یک نرم افزار ساده است که برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما ایجاد شده و با ناشناس کردن ترافیک و مکان شما زندگی را برای هکرها سخت تر می کند. اما می…