نحوه استفاده از تلفن اندرویدی به عنوان وب کم IP

۵/۵ - (۱۱ امتیاز)

نحوه استفاده از تلفن اندرویدی به عنوان وب کم IP

تلفن Android خود را به عنوان یک وب کم IP تنظیم کنید تا بتوانید فیلم ویدیویی را از طریق اینترنت پخش کنید. در این پست HiVPN نحوه انجام آن آمده است.

نحوه استفاده از تلفن اندرویدی به عنوان وب کم IP

به دنبال راهی برای استفاده از تلفن اندرویدی قدیمی خود هستید؟ برای پخش تصاویر زنده از رویدادها از طریق اینترنت به یک دوربین IP نیاز دارید، اما نمی توانید یک دوربین IP واقعی بخرید؟

خوشبختانه، چندین برنامه برای تبدیل دستگاه اندرویدی شما به وب کم IP موجود است. در عرض چند دقیقه، از آن برای به اشتراک گذاشتن فیلم ویدیویی در سراسر اینترنت با دوستان، خانواده یا شاید فقط خودتان استفاده خواهید کرد.

از اندروید به عنوان وب کم IP استفاده کنید

یک تلفن هوشمند اندرویدی معمولی، قدیمی یا جدید، حداقل دارای یک دوربین است. در همین حال، سیستم عامل اندروید به توسعه دهندگان اجازه می دهد برنامه هایی را ایجاد کنند که تقریباً هر کاری را انجام می دهند. این امر اندروید را به یک پلتفرم ایده آل برای استفاده به عنوان وب کم IP تبدیل می کند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که Wi-Fi را فعال کنید، برنامه مناسب را پیدا کنید، آن را راه اندازی کنید، سپس دستگاه Android خود را در صورت نیاز قرار دهید. نتیجه یک تصویر وب کم IP ثابت است که در سراسر وب پخش می شود. شما می توانید فیلم را در هر مرورگری مشاهده کنید.

وب کم در مقابل وب کم IP: تفاوت چیست؟

این امکان وجود دارد که تلفن خود را به عنوان یک وب کم استاندارد و همچنین یک وب کم IP تنظیم کنید. اما تفاوت در چیست؟

خوب، وب کم دوربینی است که از طریق USB وصل شده یا به رایانه یا دستگاه های دیگر شما تعبیه شده است. هدف آن ضبط ویدیو و عکس است، چه برای استفاده محلی و چه در یک برنامه چت ویدیویی مانند اسکایپ. در یک سیستم امن، وب کم بدون اجازه شما از طریق وب قابل دسترسی نیست. جالب اینجاست که می توانید از دستگاه اندروید خود به عنوان وب کم رایانه شخصی نیز استفاده کنید . در این پست نحوه استفاده از تلفن اندرویدی به عنوان وب کم IP با ما همراه باشید.

در همین حال، دوربین IP دستگاهی است که برای پخش ویدئو در سراسر اینترنت در نظر گرفته شده است. برای مثال، ممکن است یک دوربین ترافیکی یا یک دوربین ثابت دیگر باشد که برای عموم قابل دسترسی است. از طرف دیگر، می تواند یک دوربین امنیتی باشد که می توانید از راه دور به آن دسترسی داشته باشید.

تفاوت واضح است: یک وب کم می تواند چندین هدف داشته باشد – در حالی که یک دوربین IP برای مشاهده از راه دور در نظر گرفته شده است.

به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید چگونه گوشی اندرویدی خود را به دوربین IP تبدیل کنید.

نحوه استفاده از اندروید به عنوان وب کم IP با یک برنامه

چندین برنامه دوربین IP برای اندروید موجود است. برای این پروژه، ما مشخص کردیم که مفیدترین گزینه IP Phone Camera by Deskshare است. اگر تلفن شما به اینترنت متصل است، این برنامه دستگاه را به دوربین IP تبدیل می کند.

برنامه دوربین IP Phone خریدهای درون برنامه ای دارد، اما برای عملکرد اولیه دوربین IP به این موارد نیاز ندارید.

دانلود: دوربین تلفن IP (خریدهای درون برنامه ای رایگان در دسترس است)

ویژگی های کلیدی دوربین تلفن IP

از دوربین تلفن IP استفاده می کنید؟ خواهید دید که سه گزینه را ارائه می دهد:

 • Wi-Fi: به طور مستقیم به هر دستگاه مجهز به مرورگر در همان شبکه پخش می شود
 • نقطه اتصال تلفن همراه: اگر تلفن Android شما از اتصال بی سیم پشتیبانی می کند (که به احتمال زیاد این کار را می کند)، هات اسپات تلفن همراه موقت خود را پخش کنید.
 • داده تلفن همراه: این ویژگی پولی به شما امکان می دهد وب کم را از هر کجای دنیا مشاهده کنید

این برنامه همچنین گزینه های کنترلی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد دوربین را از مرورگر دستکاری کنید. تو می توانی:

 • روشنایی را تنظیم کنید
 • چراغ قوه را فعال کنید
 • بزرگنمایی/کوچک کردن
 • فوکوس خودکار
 • چرخش
 • بین دوربین های جلو و عقب سوئیچ کنید

همه اینها ابزارهای پیکربندی راه دور مفیدی هستند که به شما کمک می کنند بهترین تصویر ممکن را از وب کم IP Android خود دریافت کنید.

برنامه دوربین IP Phone را پیکربندی کنید

همانطور که در بالا ذکر شد، شما چند گزینه دارید، اما ارزش آن را دارد که ابتدا از Wi-Fi استفاده کنید تا با برنامه مقابله کنید.

بنابراین، با نصب دوربین تلفن IP، Wi-Fi را در صفحه اصلی (یا در منوی تنظیمات ) انتخاب کنید، سپس روی Start Broadcasting کلیک کنید . از دکمه های پلاس و منهای برای بزرگنمایی و بزرگنمایی سوژه استفاده کنید.

به برخی از گزینه های دیگر در صفحه تنظیمات توجه کنید . در اینجا، می‌توانید برنامه را طوری تنظیم کنید که هنگام راه‌اندازی برنامه به‌طور خودکار پخش شروع شود ، و همچنین از تنظیمات کیفیت ویدیو برای صرفه‌جویی در پهنای باند استفاده کنید. گزینه Require Password نیز وجود دارد ، اما این گزینه فقط با اشتراک Premium برای برنامه در دسترس است.

برای ارتقا، روی دکمه منو و سپس ارتقا ضربه بزنید . یک دوره آزمایشی رایگان هفت روزه وجود دارد، سپس گزینه ای برای پرداخت ۲.۴۹ دلار در ماه یا ۲۱.۴۹ دلار در سال وجود دارد.

از طریق هر مرورگری به وب کم IP خود دسترسی پیدا کنید

اگر وب کم IP Android را از داخل شبکه بی سیم خود مشاهده می کنید، از URL نمایش داده شده در صفحه پخش استفاده کنید. این به عنوان یک آدرس IP با شماره پورت، مانند ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱۰۳:۶۶۷۷ فرمت شده است .

یک گزینه ثانویه نیز وجود دارد، در صورتی که از نرم افزار دسکتاپ Deskshare’s Security Monitor Pro برای ویندوز استفاده می کنید. این برنامه ممتاز عملکردهای اضافی را ارائه می دهد، اما در بیشتر موارد، احتمالاً به نرم افزار ۸۹.۹۵ دلاری نیاز نخواهید داشت.

در همین حال، برای گزینه پخش اینترنت تلفن همراه، URL مورد بازدید ipphonecamera.deskshare.com است .

تنها کاری که باید انجام دهید این است که URL را در هر مرورگر رایانه یا هر دستگاه متصل به شبکه دیگری کپی کنید. اگر از گزینه اینترنت تلفن همراه برای پخش جریانی استفاده می کنید، برنامه اعتبار مورد نیاز برای دسترسی به فید را نمایش می دهد.

کنترل IP وب کم از راه دور

کنسول مرورگر این برنامه شامل یک پنل کنترل لمسی با کاربری آسان است. در اینجا می توانید زوم و سطح روشنایی را کنترل کنید، دوربین را بچرخانید و در صورت لزوم نور دوربین را فعال کنید.

همچنین می‌توانید برای چرخش بین دوربین‌های جلو و عقب دستگاه اندرویدی خود ، Switch Camera را بزنید. شما یک ویژگی Record Video را نیز مشاهده خواهید کرد، اما این ویژگی محدود به کاربران Security Monitor Pro است.

موقعیت یابی دوربین IP شما

با تنظیم همه چیز، باید گوشی هوشمند را با دقت قرار دهید. در اینجا چندین گزینه دارید:

 • پایه دسکتاپ اصلی: از این برای قرار دادن تلفن خود روی یک سطح صاف استفاده کنید
 • سه پایه گوشی هوشمند: تصویری ثابت ارائه می دهد
 • سه پایه تلفن هوشمند با پایه های انعطاف پذیر: در نظر گرفته شده تا به شما امکان دهد تلفن خود را در هر مکانی قرار دهید
 • نگهدارنده تلفن نصب شده روی شیشه جلو: معمولاً در اتومبیل ها یافت می شود، ایده آل برای اتصال تلفن شما به سطوح شیشه ای یا فلزی

با راهنمای ما در مورد بهترین سه پایه های سر سیال، گزینه های خود را محدود کنید . اگر بودجه‌تان کم است، نگران نباشید، ما برخی از پایه‌های سه‌پایه گوشی‌های هوشمند DIY را نیز پوشش داده‌ایم.

وب کم IP Android شما آماده استفاده است

دوربین IP شما با نرم افزار نصب شده – تلفن با دقت در موقعیت مکانی – و پخش ویدئو در سراسر وب آماده است. شاید از آن برای مشاهده اموال خود استفاده می کنید، یا ممکن است آن را به عنوان مانیتور کودک تنظیم کنید. یا شاید شما فقط می خواهید از رویدادهای خارج از خانه یا در خیابان عکس بگیرید و آنها را با جهان به اشتراک بگذارید.

توجه به این نکته ضروری است که هنگام استفاده از این برنامه تاخیر وجود دارد. با این حال، تاخیر کمتر از هنگام مشاهده فیلم وب کم IP از طریق اینترنت تلفن همراه است.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : اسفند ۴, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…