نحوه استفاده از سیری برای پاسخ دادن به پیام های متنی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

نحوه استفاده از سیری برای پاسخ دادن به پیام های متنی

آیا می‌دانستید که می‌توانید از سیری برای پاسخ دادن به متن‌ها بدون نگاه کردن به آیفون خود استفاده کنید؟ در این پست HiVPN نحوه انجام آن آمده است.

نحوه استفاده از سیری

دستیار مجازی اپل به سطحی ارتقا یافته است که می‌توانید از آن برای انجام کل مکالمات از طریق پیام‌های متنی بدون دست زدن به آیفون خود استفاده کنید.

سیری می‌تواند پیام‌های متنی را اعلام کند، آن‌ها را با صدای بلند بخواند و حتی پیش‌نویس‌هایی را برای شما پیش‌نویس کند تا از طریق تشخیص صدا ارسال کنید. برای اینکه این کار را در آیفون خود امکان پذیر کنید، باید چند تغییر در تنظیمات خود انجام دهید.

در اینجا نحوه استفاده از سیری برای پاسخ دادن به پیام های متنی با برنامه Messages در آیفون خود آورده شده است.

چگونه سیری را وادار کنیم تا پیام های خود را اعلام کند

وقتی از هدفون استفاده می کنید، سیری می تواند تمام پیام های دریافتی را به شما اعلام کند. اگر می‌خواهید از این ویژگی استفاده کنید، به موارد زیر نیاز دارید:

 • هدفون هایی که از سیری پشتیبانی می کنند. اینها عبارتند از AirPods Max، AirPods (نسل دوم)، AirPods Pro، Powerbeats، Powerbeats Pro، Beats Solo Pro.
 • iOS 13 یا جدیدتر در آیفون شما

هنگامی که مجموعه ای از هدفون و یک آیفون به روز شده دارید، برای فعال کردن این ویژگی باید چه کاری انجام دهید:

 1. به تنظیمات بروید و روی Notifications ضربه بزنید .
 2. کلید اعلام پیام‌ها با سیری را روشن کنید.

هنگامی که مجموعه ای از هدفون و یک آیفون به روز شده دارید، برای فعال کردن این ویژگی باید چه کاری انجام دهید:

 1. به تنظیمات بروید و روی Notifications ضربه بزنید .
 2. کلید اعلام پیام‌ها با سیری را روشن کنید.
 3. توجه داشته باشید که اگر هنگام دریافت متن از دستگاه خود استفاده می کنید، این ویژگی کار نخواهد کرد. سیری فقط در صورتی پیام ها را اعلام می کند که آیفون شما قفل باشد. اگر می‌خواهید برای جلوگیری از مزاحمت، این ویژگی را متوقف کنید، فقط هدفون خود را بردارید تا مجبور نباشید به صورت دستی ویژگی را به طور مکرر روشن و خاموش کنید.
 4. سیری تا حدی پیشرفت کرده است که حتی می تواندبه تماس های تلفنی شما در هنگام استفاده از هدفون پاسخ دهد.
 5. چگونه با استفاده از دیکته به یک پیام با سیری پاسخ دهیم
 1. اگر می خواهید به پیام متنی که سیری با صدای بلند خوانده است پاسخ دهید، می توانید این کار را بدون نیاز به فعال کردن هیچ ویژگی دیگری در تنظیمات خود انجام دهید.
 2. پس از پایان خواندن پیام سیری، صدای زنگ دیگری را خواهید شنید. این زنگ نشانه شماست تا به سیری بگویید که می‌خواهید با گفتن «پاسخ» پاسخ دهید. سپس پیام خود را دیکته کنید. سیری به طور خودکار آن را برای شما تایپ می کند.

پس از اتمام صحبت، سیری پیام شما را برای شما تکرار می کند و از شما می پرسد که آیا می خواهید آن را ارسال کنید. با یک “بله” پاسخ دهید تا در راه ارسال شود.

اگر نمی‌خواهید سیری پیام‌های شما را پس از دیکته کردن دوباره برای شما تکرار کند، این کاری است که باید انجام دهید.

 1. به تنظیمات بروید و Notifications را باز کنید .
 2. روی اعلام پیام‌ها با سیری ضربه بزنید .
 3. پاسخ بدون تأیید را روشن کنید.
 4. اگر می‌خواهید با استفاده از سیری یک پیام جدید پیش‌نویس کنید، باید دکمه هوم یا دکمه کناری را فشار دهید و برای این کار بگویید «Hey, Siri».
 5. اگر فقط می خواهید پیام های خاصی خوانده شود چه؟
 1. یکی از مشکلاتی که ممکن است رخ دهد، دریافت متن های بیش از حد به طور همزمان است، و بسیاری از آنها ممکن است آنقدر فوری نباشند که نیاز به توجه فوری داشته باشند. خوشبختانه، شما می توانید انتخاب کنید که پیام های چه کسی اعلام شود و چه کسی اعلام نشود. در اینجا چگونه است:
 2. به تنظیمات بروید و روی Notifications ضربه بزنید .
 3. اعلام تماس با سیری را فشار دهید .
 4. به پایین اسکرول کنید و به دنبال اپلیکیشن Messages بگردید.
 5. یکی از چهار گزینه را با توجه به اولویت خود انتخاب کنید: موارد دلخواه،مخاطبین اخیر ، همه مخاطبین و همه .

یک مکالمه متنی هندزفری با سیری برگزار کنید

چه در حال رانندگی باشید، در باشگاه، دست‌هایتان را بشویید، یا صرفاً نمی‌خواهید گوشی خود را برای مدت زمان بیشتری برای پاسخ دادن به پیام‌ها بردارید، سیری به شما کمک می‌کند این کار را برای شما انجام دهد.

سیری قادر است متون را از طریق دیکته صوتی بدون دست زدن به تلفن خود بنویسد. برای اعلام و پاسخ به پیام های خود، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آیفون خود را به یک جفت هدفون متصل کرده و چند تنظیمات را تغییر دهید. چقدر آسان است؟

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : بهمن ۲۹, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

آیا ورود با گوگل فیسبوک یا اپل ایمن است؟
اینترنت -
مهر ۱۴, ۱۴۰۱

آیا ورود با گوگل فیسبوک یا اپل ایمن است؟

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) آیا ورود با گوگل فیسبوک یا اپل ایمن است؟ ورود به حساب‌های Google، Apple یا Facebook شما را از ایجاد نام کاربری و مجموعه رمز عبور جدید نجات می‌دهد. علیرغم راحتی، ورود به سیستم واحد (SSO) می تواند به معنای یک…

حمله سلب SSL چیست؟
اینترنت -
مهر ۹, ۱۴۰۱

حمله سلب SSL چیست؟

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) حمله سلب SSL چیست؟ حمله سلب SSL راهی برای حذف امنیت وب سایت ها از طریق HTTPS است. این سایت رمزگذاری را که برای محافظت از داده ها در برابر عبور آنلاین به صورت متن ساده است، از بین می برد….

دریافت AirDrop های تصادفی را متوقف کنید
اینترنت -
شهریور ۲۸, ۱۴۰۱

دریافت AirDrop های تصادفی را متوقف کنید

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) دریافت AirDrop های تصادفی را متوقف کنید این را تصور کنید: شما در هواپیمایی هستید که برای یک تعطیلات سزاوار عازم است، و آیفون شما با یک اعلان AirDrop در اواسط پرواز شما را پینگ می کند. چیزی که نشان می…