نحوه استفاده از VPN برای محافظت از هویت آنلاین

۵/۵ - (۵ امتیاز)

نحوه استفاده از VPN برای محافظت از هویت آنلاین

به استفاده از VPN فکر می کنید اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟ در این پست HiVPN چیزی است که باید در مورد استفاده از VPN برای محافظت از خود به صورت آنلاین بدانید.

در نگاه اول، VPN ها می توانند دلهره آور به نظر برسند. در حالی که فناوری پشت آنها پیچیده است، استفاده از VPN نسبتاً ساده است. اما چرا ممکن است بخواهید از هویت خود به صورت آنلاین محافظت کنید؟ خوب، خطر جرایم سایبری وجود دارد، نه اینکه به نظارت دولتی اشاره کنیم، و منطقه را مسدود می کند توسط پلتفرم های پخش ویدئو. برای جلوگیری از این موارد، باید از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) استفاده کنید.

نمی دانید از کجا شروع کنید؟ زمان آن فرا رسیده است که بدانید VPN چیست و چگونه دسترسی به اینترنت خصوصی را که یک سرویس VPN پولی شناخته شده است، راه اندازی کنید.

VPN چیست؟

VPN یک نرم افزار است که داده های رایانه شما را رمزگذاری می کند تا از رهگیری آنلاین آن جلوگیری کند. آنها همچنین آدرس IP شما را پنهان می کنند و تعیین مکان شما را غیرممکن می کنند.

چندین پروتکل مختلف VPN وجود دارد که دقیقاً نحوه عملکرد این فرآیند را تعیین می کند، اما در بیشتر موارد، شما نیازی به دانستن آنها نخواهید داشت. نرم افزار VPN شما نوع حفاظتی را که نیاز دارید پیکربندی می کند و بر این اساس از شما محافظت می کند.

چرا از VPN استفاده کنیم؟

رمزگذاری و مسیریابی مجدد اتصال اینترنتی شما کار زیادی به نظر می رسد. شما نیازی به زحمت ندارید مگر اینکه چیزی برای پنهان کردن داشته باشید درست است؟

در واقع، شما شگفت زده خواهید شد.

خواهید دید که افراد دلایل قانونی زیادی برای استفاده از VPN دارند ، و چیزی به سادگی ورود به Wi-Fi عمومی می تواند خطرناک باشد. همه می توانند از محافظتی که VPN ارائه می دهد بهره مند شوند.

آیا VPN ها محافظت از هویت را ارائه می دهند؟

آره، یک VPN خوب داده ها و مکان شما را رمزگذاری می کند. ناشناس ماندن آنلاین برای برخی یک انتخاب و برای برخی دیگر یک ضرورت است.

انتقاد رایج از ناشناس بودن آنلاین، احتمال سوء استفاده است. با این حال، تمایل به ناشناس ماندن آنلاین، ذاتاً از نظر اخلاقی اشتباه نیست. خدمات VPN بدون در نظر گرفتن مکان یا کنترل دولتی، ناشناس بودن را برای هر کسی فراهم می کند.

آیا باید از VPN رایگان یا پولی استفاده کنم؟

در حالی که خدمات رایگان VPN وجود دارد که بسیاری از افراد بدون مشکل از آنها استفاده می کنند، استفاده از آنها غیرعاقلانه استVPN های پولی از کاربران خود درآمد کسب می کنند و بنابراین علاقه ای به ایمن نگه داشتن آنها دارند.

حتی VPN های رایگان با نیت خوب نیز نیاز به کسب درآمد دارند، و در عصری که داده های کاربر بسیار ارزشمند است، ممکن است هوشمندانه نباشد که به یک سرویس رایگان برای حفظ حریم خصوصی خود اعتماد کنید.

آیا VPN ها ایمن هستند؟

حتی اگر هنگام استفاده از VPN ناشناس هستید، نگرانی در مورد ایمنی آنها همچنان وجود دارد. در حقیقت، VPN های پولی تقریباً در هر شرایطی ایمن هستند. تنها نقطه ضعف هر گونه گزارشی است که شرکت ها نگه می دارند و بسیاری ادعا می کنند که اصلاً هیچ گزارشی را نگه نمی دارند.

همانطور که در بالا ذکر شد، اعتماد به یک VPN رایگان ممکن است در این زمینه ایده خوبی نباشد. در هر صورت، اگر از VPN برای انجام کاری غیرقانونی استفاده می کنید، احتمال گرفتار شدن دارید. پاسخ ساده؟ از اول قانون را زیر پا نگذارید.

نحوه استفاده از VPN

انتخاب های خوب زیادی برای VPN وجود دارد. در این مثال، ما قصد داریم از دسترسی به اینترنت خصوصی (HIVPN) استفاده کنیم. سرویس HIVPN به خوبی قابل اعتماد است و این نرم افزار برای Windows، macOS، Linux، iOS و Android به همراه برنامه های افزودنی مرورگر برای فایرفاکس و کروم در دسترس است. این بهترین محافظت از هویت است که می‌خواهید در سال۲۰۲۰ پیدا کنید.

برای شروع، به وب سایت HIVPN بروید و یک طرح بخرید.  دو ایمیل جداگانه دریافت خواهید کرد که یکی خرید شما را تایید می کند و دیگری با پیوندهایی به نرم افزار HIVPN برای پلتفرم های مختلف.

نحوه نصب و استفاده از VPN دسترسی به اینترنت خصوصی

ایمیل دوم با برچسب Private Internet Access Installer Links را باز کنید و نصب کننده پلتفرم خود را دریافت کنید. این آموزش از ویندوز استفاده می کند، اما فرآیند برای macOS و Linux یکسان است.

نصب کننده را باز کنید و هنگامی که کادر گفتگوی Windows User Account Control از شما خواسته شد ، روی Yes کلیک کنید. نصب کننده باز می شود و به طور خودکار HIVPN را نصب می کند. اگر از شما خواسته شد که درایور شبکه مجازی HIVPN را نصب کنید، اجازه نصب آن را بدهید.

پس از اتمام نصب، HIVPN در سینی سیستم شما که در سمت راست پایین صفحه شما قرار دارد شروع می شود.

  نویسنده : Hivpn
  تاریخ ارسال : بهمن ۹, ۱۴۰۰

  نوشته های مرتبط

  آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

  سرورهای VPN هنگ کنگ به قانون ۱ امنیت ملی حذف شد
  VPN -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  سرورهای VPN هنگ کنگ به قانون ۱ امنیت ملی حذف شد

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) سرورهای VPN هنگ کنگ به قانون ۱ امنیت ملی حذف شد این وظیفه ماست که از حریم خصوصی کاربران خود بیش از هر چیز دیگری محافظت کنیم. و با توجه به قانون جدید امنیت ملی تحمیل شده در هنگ کنگ ، و

  ماهیت دیالکتیکی VPN ها
  VPN -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  ماهیت دیالکتیکی VPN ها

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) ماهیت دیالکتیکی VPN ها پاسخ دادن به این سوال آسان نیست: “آیا VPN خوب است یا بد؟” ابتدا باید مشخص کنید چه کسی این سوال را می پرسد. از دیدگاه یک رهبر یک رژیم استبدادی که نمی تواند…

  Tor در مقابل VPN کدام یک بهتر است
  VPN -
  اردیبهشت ۳۱, ۱۴۰۱

  Tor در مقابل VPN کدام یک بهتر است

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) Tor در مقابل VPN کدام یک بهتر است هم VPN و هم Tor حریم خصوصی و امنیت شما را در اینترنت افزایش می دهند. اما تفاوت چیست و کدام یک در نبرد بهتر است، Tor vs VPN؟ با ما در این…