چگونه سیری خواندن اعلان های خود را با صدای بلند متوقف کنیم

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

چگونه سیری خواندن اعلان های خود را با صدای بلند متوقف کنیم

سیری این توانایی را دارد که هر زمان که از AirPods یا Beats استفاده می کنید، اعلان های دریافتی شما را بخواند. در این پست HiVPN نحوه محافظت از حریم خصوصی و توقف آن آورده شده است.

خواندن اعلان سیری

سیری این توانایی را دارد که هر زمان که از AirPods یا Beats استفاده می کنید، اعلان های دریافتی شما را بخواند. در اینجا نحوه محافظت از حریم خصوصی و توقف آن آورده شده است.

چگونه سیری را از اعلام اعلان‌ها متوقف کنیم؟

آیفون شما دارای ویژگی به نام اعلام اعلان‌ها است. این ویژگی باعث می‌شود که سیری هر زمان که از هدفون‌های AirPods یا Beats استفاده می‌کنید یا زمانی که در ماشین خود هستید، اعلان‌های شما را با صدای بلند بخواند. اما اگر هر بار که نوتیفیکیشن دریافت می کنید از صدای سیری خوشتان نمی آید، چند راه برای غیرفعال کردن آن وجود دارد.

فقط این مراحل را دنبال کنید:

  1. تنظیمات را در iPhone یا iPad خود باز کنید.
  2. به پایین بروید وNotifications را انتخاب کنید .
  3. در بخش سیری ، روی اعلام اعلان‌ها ضربه بزنید.
  4. هدفون را خاموش کنید.
  5. همچنین اگر می‌خواهید سیری برای همیشه اعلان‌های شما را نخواند، می‌توانید اعلان‌ها را به طور کامل غیرفعال کنید. یا می‌توانید با ضربه زدن روی هر برنامه و روشن کردن « اعلان اعلان‌ها »، انتخاب کنید که کدام برنامه‌ها می‌توانند از اعلان‌های اعلام استفاده کنند .
  6. شایان ذکر است که در واقع دو روش مختلف برای غیرفعال کردن این ویژگی در آیفون یا آی پد وجود دارد. به جای رفتن به تنظیمات اعلان‌ها، می‌توانیدسیری و جستجو را نیز انتخاب کنید و اعلام اعلان‌ها را انتخاب کنید . مهم نیست از کدام یک استفاده می کنید. به همین ترتیب کار خواهد کرد

دیگر خبری از Siri نیست

اکنون می توانید سیری را فراموش کنید و به جای آن از گوش دادن به موسیقی، پادکست یا ویدیو در AirPods یا Beats خود لذت ببرید. البته، اگر تصمیم خود را تغییر دهید، به راحتی می‌توانید این تنظیمات را برگردانید تا سیری دوباره اعلان‌های شما را بخواند. فراموش نکنید که AirPods شما بسیار بیشتر از این می تواند انجام دهد، زیرا آنها مملو از ویژگی های زیادی هستند که ممکن است از دست داده باشید.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : بهمن ۲۸, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

حمله سلب SSL چیست؟
اینترنت -
مهر ۹, ۱۴۰۱

حمله سلب SSL چیست؟

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) حمله سلب SSL چیست؟ حمله سلب SSL راهی برای حذف امنیت وب سایت ها از طریق HTTPS است. این سایت رمزگذاری را که برای محافظت از داده ها در برابر عبور آنلاین به صورت متن ساده است، از بین می برد….

دریافت AirDrop های تصادفی را متوقف کنید
اینترنت -
شهریور ۲۸, ۱۴۰۱

دریافت AirDrop های تصادفی را متوقف کنید

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) دریافت AirDrop های تصادفی را متوقف کنید این را تصور کنید: شما در هواپیمایی هستید که برای یک تعطیلات سزاوار عازم است، و آیفون شما با یک اعلان AirDrop در اواسط پرواز شما را پینگ می کند. چیزی که نشان می…

بانک دیجیتال چیست؟
اینترنت -
شهریور ۲۸, ۱۴۰۱

بانک دیجیتال چیست؟

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بانک دیجیتال چیست؟ بانک‌های دیجیتال در سرتاسر جهان در حال اوج‌گیری هستند، با نام‌هایی که به‌جز بانک‌ها به نظر می‌رسند: Ally، WeBank، Klarna، Mox، Trust، Nubank، Wise، K Bank، Chime، Revolut، Monzo. آن‌ها به آرامی اما مطمئناً سهم بازار را از…