چگونه ردیابی برنامه های فردی را در آیفون متوقف کنیم؟

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

چگونه ردیابی برنامه های فردی را در آیفون متوقف کنیم؟

آیا برنامه ای را دانلود کرده اید که برای محافظت از داده های خود به آن اعتماد ندارید؟ فقط از iPhone یا iPad خود برای غیرفعال کردن ردیابی آن برنامه استفاده کنید. با این پست HiVPN همراه شوید.

حریم خصوصی برای اکثر افراد موضوع حساسی است. اگر از ردیابی شدن توسط برنامه‌های آیفون یا آی‌پد خود خسته شده‌اید، اپل به راحتی مانع از انجام این کار توسط برنامه‌ها شده است. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد انجام این کار بدانید.

ردیابی اپلیکیشن چیست؟

ردیابی برنامه تمرینی است که در آن برنامه‌ها حرکات شما را در داخل برنامه خود و همچنین در سایر برنامه‌ها ردیابی می‌کنند. این بدان معناست که هر چیزی که در یک برنامه خاص فشار دهید، پست کنید و به آن نگاه کنید، ردیابی می شود و به عنوان داده های کاربر برای توسعه دهندگان برای اهداف خود ارسال می شود.

اکثر مردم این را به‌عنوان بهای تعامل با یک برنامه می‌پذیرند، اما از این واقعیت که برنامه‌ها می‌توانند به ردیابی شما ادامه دهند، حتی زمانی که برنامه‌شان را بسته‌اید، خوششان نمی‌آید.

برای کمک، اپل یک ویژگی شفافیت ردیابی برنامه را معرفی کرد تا به شما کمک کند از ردیابی هر برنامه آیفون جلوگیری کنید. در حالی که این کار امکان ردیابی شما را از همه برنامه‌ها قطع می‌کند، ممکن است فقط با برنامه‌های خاصی که شما را ردیابی می‌کنند مشکل داشته باشید که می‌توانید به‌جای آن به‌صورت جداگانه غیرفعال کنید.

چگونه از ردیابی برنامه های فردی جلوگیری کنیم

فرض کنید نمی‌خواهید ردیابی برنامه را برای همه برنامه‌ها خاموش کنید، اما به‌طور تصادفی روی یک برنامه جدید Allow را فشار داده‌اید وقتی از شما پرسیده شد که آیا موافقت می‌کنید که برنامه شما را ردیابی کند یا خیر. در این مورد، نیازی به ترس نیست زیرا می توانید تنها با چند مرحله ساده از ردیابی برنامه فردی جلوگیری کنید. برای انجام این:

  1. به برنامه تنظیمات بروید .
  2. به برنامه‌ای بروید که می‌خواهید ردیابی آن را غیرفعال کنید.
  3. روی برنامه ضربه بزنید.
  4. نوار ضامن کنارAllow Tracking را پیدا کنید و برای غیرفعال کردن آن ضربه بزنید.
  5. با دنبال کردن این مراحل، باید برنامه فردی را از ردیابی شما در آیفون خود غیرفعال کرده باشید.
  6. جلوگیری از ردیابی برنامه های فردی
  7. حتی اگر ردیابی را از برخی از برنامه هایی که در آیفون خود دارید بپذیرید، به این معنی نیست که باید آن را برای همه آنها بپذیرید. اگر تصمیم خود را در مورد اجازه دادن به یک برنامه خاص برای ردیابی شما تغییر دادید، همیشه می توانید مراحل ذکر شده در بالا را برای متوقف کردن آن تکرار کنید.
  8. می‌توانید از ویژگی شفافیت ردیابی برنامه اپل برای جلوگیری از ردیابی همه برنامه‌ها استفاده کنید، اما مراقب باشید که ممکن است آنطور که فکر می‌کنید مفید نباشد.
نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : بهمن ۲۱, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…