چگونه ردیابی برنامه های فردی را در آیفون متوقف کنیم؟

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

چگونه ردیابی برنامه های فردی را در آیفون متوقف کنیم؟

آیا برنامه ای را دانلود کرده اید که برای محافظت از داده های خود به آن اعتماد ندارید؟ فقط از iPhone یا iPad خود برای غیرفعال کردن ردیابی آن برنامه استفاده کنید. با این پست HiVPN همراه شوید.

حریم خصوصی برای اکثر افراد موضوع حساسی است. اگر از ردیابی شدن توسط برنامه‌های آیفون یا آی‌پد خود خسته شده‌اید، اپل به راحتی مانع از انجام این کار توسط برنامه‌ها شده است. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد انجام این کار بدانید.

ردیابی اپلیکیشن چیست؟

ردیابی برنامه تمرینی است که در آن برنامه‌ها حرکات شما را در داخل برنامه خود و همچنین در سایر برنامه‌ها ردیابی می‌کنند. این بدان معناست که هر چیزی که در یک برنامه خاص فشار دهید، پست کنید و به آن نگاه کنید، ردیابی می شود و به عنوان داده های کاربر برای توسعه دهندگان برای اهداف خود ارسال می شود.

اکثر مردم این را به‌عنوان بهای تعامل با یک برنامه می‌پذیرند، اما از این واقعیت که برنامه‌ها می‌توانند به ردیابی شما ادامه دهند، حتی زمانی که برنامه‌شان را بسته‌اید، خوششان نمی‌آید.

برای کمک، اپل یک ویژگی شفافیت ردیابی برنامه را معرفی کرد تا به شما کمک کند از ردیابی هر برنامه آیفون جلوگیری کنید. در حالی که این کار امکان ردیابی شما را از همه برنامه‌ها قطع می‌کند، ممکن است فقط با برنامه‌های خاصی که شما را ردیابی می‌کنند مشکل داشته باشید که می‌توانید به‌جای آن به‌صورت جداگانه غیرفعال کنید.

چگونه از ردیابی برنامه های فردی جلوگیری کنیم

فرض کنید نمی‌خواهید ردیابی برنامه را برای همه برنامه‌ها خاموش کنید، اما به‌طور تصادفی روی یک برنامه جدید Allow را فشار داده‌اید وقتی از شما پرسیده شد که آیا موافقت می‌کنید که برنامه شما را ردیابی کند یا خیر. در این مورد، نیازی به ترس نیست زیرا می توانید تنها با چند مرحله ساده از ردیابی برنامه فردی جلوگیری کنید. برای انجام این:

 1. به برنامه تنظیمات بروید .
 2. به برنامه‌ای بروید که می‌خواهید ردیابی آن را غیرفعال کنید.
 3. روی برنامه ضربه بزنید.
 4. نوار ضامن کنارAllow Tracking را پیدا کنید و برای غیرفعال کردن آن ضربه بزنید.
 5. با دنبال کردن این مراحل، باید برنامه فردی را از ردیابی شما در آیفون خود غیرفعال کرده باشید.
 6. جلوگیری از ردیابی برنامه های فردی
 7. حتی اگر ردیابی را از برخی از برنامه هایی که در آیفون خود دارید بپذیرید، به این معنی نیست که باید آن را برای همه آنها بپذیرید. اگر تصمیم خود را در مورد اجازه دادن به یک برنامه خاص برای ردیابی شما تغییر دادید، همیشه می توانید مراحل ذکر شده در بالا را برای متوقف کردن آن تکرار کنید.
 8. می‌توانید از ویژگی شفافیت ردیابی برنامه اپل برای جلوگیری از ردیابی همه برنامه‌ها استفاده کنید، اما مراقب باشید که ممکن است آنطور که فکر می‌کنید مفید نباشد.
  نویسنده : Hivpn
  تاریخ ارسال : بهمن ۲۱, ۱۴۰۰

  نوشته های مرتبط

  آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

  SugarSync چیست
  اینترنت -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  SugarSync چیست

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) SugarSync چیست اگر کاربر جدید HiVPN هستید یا اگر ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کنید، احتمالاً در گذشته از SugarSync® شنیده‌اید. اما SugarSync چیست و چرا ارزش نگه داشتن آن را دارد؟ توضیح می دهیم.

  داکسینگ چیست
  اینترنت -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  داکسینگ چیست

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) داکسینگ چیست داکسینگ رایج‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید. آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه از دکس شدن جلوگیری کنید؟ این ۱۱+ نکته حفاظت HiVPN از داکسینگ را دنبال کنید و در اینترنت ایمن بمانید.

  حریم خصوصی برنامه
  اینترنت -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  حریم خصوصی برنامه

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) حریم خصوصی برنامه به راحتی اجازه دهید برنامه ها در دستگاه تلفن همراه شما جمع شوند. آنها معمولا رایگان هستند، در یک لحظه دانلود می شوند و شما را در نصب آنها راهنمایی می کنند. اما هر برنامه ای که نصب کرده…