نحوه شروع یک جلسه خصوصی Spotify

۵/۵ - (۶ امتیاز)

نحوه شروع یک جلسه خصوصی Spotify

میلیون‌ها نفر از ما از Spotify بدون در نظر گرفتن خطرات احتمالی حریم خصوصی و امنیتی آن استفاده می‌کنیم. با فعال کردن یک جلسه خصوصی و سایر ویژگی های مفید در پست HiVPN، چگونه می توانید Spotify را ایمن تر کنید.

مشکلات Spotify

در حالی که Spotify یک روش راحت برای دسترسی به صدها آهنگ است، باید بدانید که:

 • کمپین‌های Pre-save Spotify به برچسب‌ها اطلاعات زیادی درباره شما می‌دهد. این عملکرد به شما امکان می دهد آهنگ یا آلبوم را به محض انتشار دریافت کنید یا از طریق وب سایت های شخص ثالث آهنگ ها را از قبل ذخیره کنید. با این حال، با انجام این کار، می توانید به برچسب ها اجازه دهید به داده های Spotify شما دسترسی داشته باشند و رفتار شما را ردیابی کنند. سونی برای دسترسی به اطلاعات کاربران از این طریق بدنام است. با این حال، همیشه می‌توانید با رفتن به https://www.spotify.com/us/account/privacy/، کلیک کردن روی Appsو کلیک کردن روی Remove Access کنار آهنگی که از قبل ذخیره کرده‌اید، آهنگ‌های از پیش ذخیره‌شده را حذف کنید.
 • Spotify به شما اجازه مسدود کردن کاربران را نمی دهد. هر کسی می تواند شما را دنبال کند و ببیند به چه چیزی گوش می دهید. این فقدان حریم خصوصی حتی منجر به چند مورد قلدری آنلاین شده است. Spotify عملکرد پیام رسانی را حذف کرد که به جلوگیری از چنین مواردی در پلتفرم خودش کمک کرد. با این حال، این شکل از قلدری می تواند در سراسر سیستم عامل ها و به دنیای واقعی گسترش یابد.
 • برنامه Spotify به مجوزهای زیادی نیاز دارد که بتواند به مخاطبین شما دسترسی داشته باشد و بر رفتار، عادات گوش دادن و موقعیت مکانی شما نظارت کند. از این داده ها برای بهبود تجربه Spotify شما، تولید لیست پخش برای شما و همچنین به اشتراک گذاری آن با تبلیغ کنندگان استفاده می کند تا شما را با تبلیغات هدف قرار دهند. با این حال، شما نمی دانید چگونه از آن داده ها استفاده می شود و پس از جمع آوری و فروش چه کسی آن را دریافت می کند.
 • Spotify چندین نقض امنیتی را تجربه کرده و تبلیغات مخرب را میزبانی کرده است . در نقض امنیتی سال ۲۰۰۹، نشت احتمالی داده های کاربران وجود داشت.

نحوه استفاده از Spotify به صورت خصوصی

اگر همچنان می‌خواهید از Spotify لذت ببرید، نکات زیر را برای حفظ حریم خصوصی خود دنبال کنید:

تنظیمات خود را تغییر دهید

 1. روی نماد Vدر سمت راست بالای برنامه کلیک کنید.
 2. روی تنظیمات ضربه بزنید .
 3. به قسمت اجتماعی بروید .
 4. غیرفعال کردن لیست های پخش جدید من عمومی شود تا دیگران نتوانند لیست های پخش آینده شما را ببینند.

برای مخفی کردن لیست های پخش موجود خود، یک لیست پخش انتخاب کنید، روی سه نقطه کلیک کنید و Make Secret را انتخاب کنید .

 1. شروع یک جلسه خصوصی رافعال کنید تا به صورت ناشناس گوش دهید تا یک جلسه خصوصی Spotify شروع شود.

یا فقط می توانید V -> Private Session را کلیک کنید تا سریعتر انجام شود.

با این کار فعالیت شما از دیگران در Spotify و Facebook پنهان می شود. فقط توجه داشته باشید که پس از شش ساعت آفلاین شدن یا راه اندازی مجدد برنامه، جلسه به طور خودکار منقضی می شود.

 1. با خاموش کردن اشتراک‌گذاری فعالیت شنیداری من در Spotifyو نمایش هنرمندانی که اخیراً بازی کرده‌ام ، می‌توانید میزان اطلاعاتی را که Spotify درباره شما ارائه می‌دهد به حداقل برسانید.
 2. با باز کردن تنظیمات، اسکرول کردن به پایین و کلیک کردن روی نمایش تنظیمات پیشرفته ، کوکی ها را مسدود کنید . ضامن را در قسمت Privacy غیرفعال کنید . این ممکن است بر تجربه Spotify شما تأثیر بگذارد زیرا کوکی‌ها به ردیابی رفتار شما و ارائه پیشنهادهای شنیداری کمک می‌کنند.

در اپلیکیشن موبایل باید:

 1. فشار دهید آیکون چرخ دنده در بالا سمت راست.
 2. اجتماعی راانتخاب کنید .
 3. در اینجا می توانید یک جلسه خصوصی را فعال کنید، فعالیت شنیداری و هنرمندانی که اخیراً بازی کرده اید را پنهان کنید.

تعداد اطلاعاتی که Spotify درباره شما دارد را محدود کنید

 1. به https://www.spotify.com/us/account/privacy/ بروید.
 2. روی Privacy Settingsکلیک کنید . در اینجا، می‌توانید کنترل کنید که Spotify از کدام اطلاعات فیسبوک درباره شما مطلع است، تبلیغات را مدیریت کنید و داده‌های شخصی خود را دانلود کنید.
 3. Process my Facebook data راخاموش کنید . Spotify دیگر داده های مشترک فیس بوک شما را پردازش نمی کند.
 4. پردازش اطلاعات شخصی من را برای تبلیغات سفارشیغیرفعال کنید . سپس Spotify با اطلاعات شما که توسط اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته شده است مطابقت نخواهد داشت تا تبلیغات شما را هدف قرار دهد.

همچنین می‌توانید دسترسی سایر برنامه‌ها به داده‌های Spotify را با موارد زیر محدود کنید:

 1. رفتن به https://www.spotify.com/us/account/privacy/.
 2. رفتن به نرم افزار.
 3. در کنار برنامه‌هایی که داده‌های Spotify را با آنها به اشتراک می‌گذارید، روی Remove Accessکلیک کنید .

حساب فیسبوک خود را با Spotify پیوند ندهید

با ثبت نام مستقیم در Spotify، نه از طریق فیس بوک، یک حساب جدید ایجاد کنید. این به مخفی کردن اطلاعات Spotify شما از فیس بوک کمک می کند. اگر با استفاده از فیس بوک وارد حساب غیر فیس بوک خود شده اید، می توانید به V -> Settings بروید و در قسمت Social بر روی Disconnect from Facebook کلیک کنید .

جایگزین های Spotify

اگرچه Spotify بزرگترین و محبوب ترین پایگاه داده موسیقی است، اما در گذشته تاکتیک های ناعادلانه ای را به کار گرفته است. این موارد شامل ایجاد هنرمندان جعلی، قرار دادن آهنگ‌های خاص در لیست‌های پخش نامرتبط، و غیره است. همچنین، غرامت ناعادلانه هنرمندان بدنام است. در اینجا چند جایگزین با مزایای خاص خود آورده شده است:

 1. اردوی گروهی Bandcamp یک پایگاه داده عالی برای طرفداران موسیقی مستقل است. شما می توانید بسیاری از جواهرات موسیقی زیرزمینی را در اینجا پیدا کنید که ممکن است نتوانید آنها را در Spotify پیدا کنید. همچنین، می توانید مستقیماً موسیقی بخرید و از هنرمندان حمایت کنید. برای گوش دادن به موسیقی نیازی به ورود به سیستم ندارید ، فقط می توانید صفحه نمایه هنرمند را برای گوش دادن به آهنگ های او باز کنید. همچنین نیازی نیست حساب Bandcamp خود را به هیچ پلتفرم رسانه اجتماعی مرتبط کنید.
 2. ساندکلود. این وب‌سایت محبوب اشتراک‌گذاری موسیقی حاوی تعداد زیادی آهنگ و میکس از هنرمندان تازه کار و جدید است. همچنین می‌توانید به راحتی موسیقی را خودتان در Soundcloud آپلود کنید. همچنین می‌توانید بدون حساب Google یا Facebook وارد شوید. فعالیت شما را به سایر کاربران نشان نمی دهد و به شما امکان می دهد آنها را مسدود یا نادیده بگیرید. همچنین می توانید بدون ورود به سیستم به برخی از آهنگ ها گوش دهید.
 3. طنین انداز Resonate یک پلت فرم استریم اخلاقی است که انگیزه های منصفانه تری به هنرمندان می دهد و منبع باز است. همچنین، می‌توانید انتخاب کنید که داده‌هایتان با چه کسانی به اشتراک گذاشته شود و هویت خود را با خیال راحت تأیید کنید.
نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : دی ۱۸, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…