نحوه راه اندازی VPN در Chromebook

۵/۵ - (۵ امتیاز)

نحوه راه اندازی VPN در Chromebook

بله، می‌توانید از VPN در Chromebook استفاده کنید. اما احتمالاً باید آن را به صورت دستی تنظیم کنید. در این پست HiVPN نحوه انجام این کار بدون دردسر زیاد آورده شده است.

همه باید از VPN استفاده کنند. این یک بخش ضروری از مرور اینترنت مدرن است که شما را ایمن تر نگه می دارد و حریم خصوصی شما را افزایش می دهد. می‌توانید از VPN در اکثر دستگاه‌های متعلق به خود از جمله Chromebook استفاده کنید.

متأسفانه، راه‌اندازی و راه‌اندازی VPN در Chromebook به آسانی در Windows، Mac، Android یا iOS نیست. از آنجایی که Chromebookها به برنامه‌های وب متکی هستند، همیشه نمی‌توانید برنامه اختصاصی ارائه‌دهنده VPN را نصب کنید. در آن صورت، به جای آن باید اتصال VPN را به صورت دستی تنظیم کنید.

در این پست نحوه افزودن و راه اندازی VPN به Chromebook خود را توضیح می دهیم.

نحوه راه اندازی VPN در Chromebook

برخی از بزرگترین ارائه دهندگان VPN افزونه های رسمی کروم را در فروشگاه وب ارائه می دهند. ما آنها را توصیه نمی کنیم. آنها فقط از ترافیک جریان یافته از طریق مرورگر محافظت می کنند و ترافیک سایر برنامه های Chromebook شما را آسیب پذیر می کنند.

اگر  Chromebook شما می‌تواند برنامه‌های Android را اجرا کند و ارائه‌دهنده VPN شما برنامه خود را ایجاد کرده است، می‌توانید آن را نصب کنید. برخلاف افزونه‌های کروم، از کل ترافیک دستگاه شما محافظت می‌کند.

با این حال، اگر ارائه‌دهنده VPN شما برنامه‌ای ارائه نمی‌دهد، از یک دستگاه شرکتی بدون دسترسی به فروشگاه Google Play استفاده می‌کنید، یا Chromebook از برنامه‌های Android پشتیبانی نمی‌کند، باید اطلاعات VPN را خودتان وارد کنید.

می توانید با کلیک بر روی عکس نمایه خود و رفتن به تنظیمات > شبکه > افزودن اتصال > افزودن OpenVPN/L2TP اطلاعات را اضافه کنید.

شما باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید با استفاده از OpenVPN یا L2TP متصل شوید، سپس جزئیات لازم را که ارائه دهنده VPN شما به شما ارائه کرده است، پر کنید. به سادگی دکمه Connect را بزنید تا به شبکه VPN خود بپیوندید و با خیال راحت شروع به مرور کنید.

توجه: ممکن است لازم باشد یک گواهی CA را از ارائه دهنده VPN خود دانلود و نصب کنید.

مطمئن نیستید که از کدام VPN باید استفاده کنید؟ هر کاری که انجام می دهید، از VPN های رایگان دوری کنید زیرا مملو از مشکلات و خطرات هستند. ما VPN برتر برتر  HiVPNرا توصیه می کنیم .

  نویسنده : Hivpn
  تاریخ ارسال : بهمن ۱۱, ۱۴۰۰

  نوشته های مرتبط

  آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

  موقعیت مکانی دیجیتال خود را تغییر دهید
  VPN -
  خرداد ۶, ۱۴۰۱

  موقعیت مکانی دیجیتال خود را تغییر دهید

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) موقعیت مکانی دیجیتال خود را تغییر دهید از اینترنت بپرسید “من کجا هستم؟” و احتمالاً پاسخی خواهید گرفت. در این پست HiVPN نحوه فریب دادن ردیابی موقعیت مکانی آنلاین آمده است.

  چندین اتصال VPN از یک حساب HiVPN را داشته باشید
  VPN -
  خرداد ۳, ۱۴۰۱

  چندین اتصال VPN از یک حساب HiVPN را داشته باشید

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) چندین اتصال VPN از یک حساب HiVPN را داشته باشید HiVPNتعداد اتصالات VPN متعددی را که کاربر می تواند از ۲ به ۵ در هر حساب ایجاد کند افزایش داده است.

  سرورهای VPN هنگ کنگ به قانون ۱ امنیت ملی حذف شد
  VPN -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  سرورهای VPN هنگ کنگ به قانون ۱ امنیت ملی حذف شد

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) سرورهای VPN هنگ کنگ به قانون ۱ امنیت ملی حذف شد این وظیفه ماست که از حریم خصوصی کاربران خود بیش از هر چیز دیگری محافظت کنیم. و با توجه به قانون جدید امنیت ملی تحمیل شده در هنگ کنگ ، و