نحوه راه اندازی VPN در Chromebook

۵/۵ - (۵ امتیاز)

نحوه راه اندازی VPN در Chromebook

بله، می‌توانید از VPN در Chromebook استفاده کنید. اما احتمالاً باید آن را به صورت دستی تنظیم کنید. در این پست HiVPN نحوه انجام این کار بدون دردسر زیاد آورده شده است.

همه باید از VPN استفاده کنند. این یک بخش ضروری از مرور اینترنت مدرن است که شما را ایمن تر نگه می دارد و حریم خصوصی شما را افزایش می دهد. می‌توانید از VPN در اکثر دستگاه‌های متعلق به خود از جمله Chromebook استفاده کنید.

متأسفانه، راه‌اندازی و راه‌اندازی VPN در Chromebook به آسانی در Windows، Mac، Android یا iOS نیست. از آنجایی که Chromebookها به برنامه‌های وب متکی هستند، همیشه نمی‌توانید برنامه اختصاصی ارائه‌دهنده VPN را نصب کنید. در آن صورت، به جای آن باید اتصال VPN را به صورت دستی تنظیم کنید.

در این پست نحوه افزودن و راه اندازی VPN به Chromebook خود را توضیح می دهیم.

نحوه راه اندازی VPN در Chromebook

برخی از بزرگترین ارائه دهندگان VPN افزونه های رسمی کروم را در فروشگاه وب ارائه می دهند. ما آنها را توصیه نمی کنیم. آنها فقط از ترافیک جریان یافته از طریق مرورگر محافظت می کنند و ترافیک سایر برنامه های Chromebook شما را آسیب پذیر می کنند.

اگر  Chromebook شما می‌تواند برنامه‌های Android را اجرا کند و ارائه‌دهنده VPN شما برنامه خود را ایجاد کرده است، می‌توانید آن را نصب کنید. برخلاف افزونه‌های کروم، از کل ترافیک دستگاه شما محافظت می‌کند.

با این حال، اگر ارائه‌دهنده VPN شما برنامه‌ای ارائه نمی‌دهد، از یک دستگاه شرکتی بدون دسترسی به فروشگاه Google Play استفاده می‌کنید، یا Chromebook از برنامه‌های Android پشتیبانی نمی‌کند، باید اطلاعات VPN را خودتان وارد کنید.

می توانید با کلیک بر روی عکس نمایه خود و رفتن به تنظیمات > شبکه > افزودن اتصال > افزودن OpenVPN/L2TP اطلاعات را اضافه کنید.

شما باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید با استفاده از OpenVPN یا L2TP متصل شوید، سپس جزئیات لازم را که ارائه دهنده VPN شما به شما ارائه کرده است، پر کنید. به سادگی دکمه Connect را بزنید تا به شبکه VPN خود بپیوندید و با خیال راحت شروع به مرور کنید.

توجه: ممکن است لازم باشد یک گواهی CA را از ارائه دهنده VPN خود دانلود و نصب کنید.

مطمئن نیستید که از کدام VPN باید استفاده کنید؟ هر کاری که انجام می دهید، از VPN های رایگان دوری کنید زیرا مملو از مشکلات و خطرات هستند. ما VPN برتر برتر  HiVPNرا توصیه می کنیم .

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : بهمن ۱۱, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

خرید VPN برای رفع انسداد واتس اپ
VPN -
مهر ۹, ۱۴۰۱

خرید VPN برای رفع انسداد واتس اپ

۴.۱/۵ - (۲۵ امتیاز) خرید VPN برای رفع انسداد واتس اپ مطمئن نیستید از کدام VPN برای رفع انسداد واتس اپ استفاده کنید؟ HiVPN بهترین VPN را برای WhatsApp نشان می دهد و راهنمای گام به گام نحوه برقراری تماس WhatsApp با VPN را ارائه…

نحوه استفاده از VPN با FanDuel
VPN -
شهریور ۲۹, ۱۴۰۱

نحوه استفاده از VPN با FanDuel

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) نحوه استفاده از VPN با FanDuel ممکن است به خارج از کشور سفر کنید و متوجه شوید که نمی توانید به وب سایت یا برنامه مورد علاقه خود متصل شوید. گاهی اوقات، تنها رفتن به خارج از ایالت کافی است تا…

نحوه استفاده از VPN با BetMGM
VPN -
شهریور ۲۹, ۱۴۰۱

نحوه استفاده از VPN با BetMGM

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه استفاده از VPN با BetMGM بر کسی پوشیده نیست که برنامه های قمار و حتی برنامه های فوتبال فانتزی دارای قوانین کلی در سطح ایالتی هستند. ممکن است قمار در ایالات متحده قانونی باشد، اما به این معنی نیست که…