نحوه ضبط صفحه نمایش در آیفون (با صدا)

۵/۵ - (۸ امتیاز)

نحوه ضبط صفحه نمایش در آیفون (با صدا)

در این پست HiVPN نحوه ضبط صفحه نمایش در آیفون با ابزار ضبط صفحه داخلی و همچنین برخی از برنامه های شخص ثالث عالی آورده شده است.

امکان ضبط صفحه نمایش آیفون به دلایل مختلفی مفید است. ممکن است صفحه نمایش خود را ضبط کنید تا به دوستان یا اعضای خانواده نشان دهید که چگونه کاری را در آیفون انجام دهند. شاید شما وبلاگی داشته باشید که در آن آموزش های ویدئویی کوتاهی را برای iOS ارسال می کنید. یا شاید بخواهید کانال یوتیوب خود را پر از ویدیوهای آموزش آیفون راه اندازی کنید.

هر چه که باشد، اکنون آسان‌تر از هر زمان دیگری می‌توان ضبط صفحه در iOS ایجاد کرد. ما شما را با نحوه ضبط صفحه در آیفون خود با یک ابزار داخلی و همچنین چند برنامه ضبط صفحه نمایش آیفون آشنا خواهیم کرد.

نحوه ضبط صفحه نمایش در آیفون

آیفون‌هایی که iOS 11 به بعد دارند می‌توانند از ابزار ضبط صفحه استفاده کنند. این ابزار دقیقاً در iOS تعبیه شده است، یک سکه هزینه ندارد و یکی از مفیدترین ابزارک های آیفون است.

مرحله ۱. ابزار ضبط صفحه را فعال کنید

برای استفاده از ابزار ضبط صفحه در iOS، ابتدا باید آن را در Control Center فعال کنید. برای انجام این:

  1. تنظیماترا باز کرده و Control Center را انتخاب کنید .
  2. به پایین بروید و بهکنترل های بیشتر بروید و باید ضبط صفحه را ببینید .
  3. روی نمادPlus ضربه بزنید و آن را در زیر هدر Included Controls به بالای صفحه بکشید.

مرحله ۲. ضبط صفحه خود را شروع کنید

  1. مرکز کنترلرا باز کنید. در آیفون X یا جدیدتر، برای انجام این کار، انگشت خود را از گوشه سمت راست بالای صفحه به پایین بکشید. در مدل‌های قبلی، انگشت خود را از پایین صفحه به بالا بکشید.
  2. روی دکمه Screen Recordingضربه بزنید تا قبل از شروع ضبط گوشی، یک شمارش معکوس سه ثانیه ای مشاهده کنید. این به شما زمان می دهد تا صفحه نمایش خود را آماده کنید. می‌توانید «مزاحم نشوید» را روشن کنید تا از تداخل اعلان‌های بازشو در ضبط صفحه جلوگیری کنید.
  3. اگر می‌خواهید هنگام ضبط صفحه‌نمایش صدا ضبط کنید، دکمه را طولانی فشار دهید و سپس روی نمادخاموش کردن میکروفون ضربه بزنید تا روشن شود. هنگامی که میکروفون را روشن کردید، دفعه بعد که صفحه خود را ضبط می کنید صدا را ضبط می کند، مگر اینکه به عقب برگردید و آن را خاموش کنید.
  4. هنگام ضبط، نوار یا ساعت بالای صفحه شماقرمز خواهد شد .

مرحله ۳. ضبط صفحه خود را متوقف کنید

  1. برای توقف ضبط، می‌توانید روی ساعت قرمز یا نوار قرمز در بالا ضربه بزنید و با ضربه زدن رویتوقف تأیید کنید که می‌خواهید ضبط را پایان دهید . از طرف دیگر، می توانید دوباره روی دکمه ضبط صفحه در مرکز کنترل ضربه بزنید.
  2. وقتی ضبط را متوقف می کنید، اعلانی خواهید دید که ضبط صفحه در برنامه Photos شما ذخیره شده است. و وایلا! به این ترتیب می توان صفحه نمایش خود را ضبط کرد.

نحوه استفاده از برنامه های ضبط صفحه آیفون

در حالی که ابزار ضبط صفحه همراه با iOS به اندازه کافی خوب کار می کند، ممکن است بخواهید یک برنامه شخص ثالث را امتحان کنید که ویژگی های اضافی را ارائه می دهد. برنامه های زیادی برای انتخاب وجود دارد، اما دانلود این سه برنامه رایگان و استفاده آسان است.

۱. TechSmith Capture

اگر از طرفداران Snagit برای عکسبرداری از صفحه کامپیوتر هستید، TechSmith Capture را برای iPhone و iPad دوست خواهید داشت.

روی دکمه قرمز در بالای برنامه ضربه بزنید تا ضبط شروع شود و سپس شروع پخش را در صفحه بعدی انتخاب کنید. در صورت تمایل می توانید میکروفون را برای ضبط صدا نیز روشن کنید.

درست مانند ابزار اصلی در iOS، ساعت یا نوار بالای صفحه شما در حین ضبط قرمز نشان داده می شود. برای توقف ضبط، روی نوار قرمز ضربه بزنید و Stop را انتخاب کنید . اعلانی خواهید دید که ضبط صفحه شما ذخیره شده است.

برنامه را باز کنید و ضبط را مشاهده خواهید کرد که در صورت تمایل می توانید آن را به اشتراک بگذارید. گزینه ای را از Camtasia، Snagit، TechSmith Relay یا یکی از گزینه های اشتراک گذاری دستگاه خود انتخاب کنید. اگر Snagit را روی رایانه خود نصب کرده اید، گزینه اشتراک گذاری در اسناگیت ایده آل است.

دانلود : TechSmith Capture (رایگان)

۲. آن را ضبط کنید! ضبط کننده صفحه

این را ضبط کن! Screen Recorder یکی دیگر از گزینه های خوب اپ استور است. این برنامه تقریباً مشابه TechSmith Capture کار می کند.

برای شروع ضبط، روی دکمه قرمز ضربه بزنید و سپس شروع پخش را در صفحه بعدی انتخاب کنید. اگر می خواهید صدا را با صفحه نمایش خود نیز ضبط کنید، می توانید مجدداً میکروفون را روشن کنید.

ساعت یا نوار بالای صفحه شما در حین ضبط قرمز خواهد بود. برای پایان ضبط، روی ساعت یا نوار قرمز ضربه بزنید و توقف را انتخاب کنید . هشداری خواهید دید مبنی بر اینکه ضبط صفحه شما ذخیره شده است.

برای مشاهده ضبط خود، برنامه را باز کنید. از آنجا، می‌توانید آن را با Camera Roll، YouTube یا یکی از برنامه‌های دیگر دستگاهتان به اشتراک بگذارید. این را ضبط کن! همچنین یک ویرایشگر ویدیوی خوب را برای شما ارائه می دهد تا ضبط خود را کوتاه کنید، اندازه بوم را تغییر دهید، رنگ پس زمینه را اضافه کنید و موارد دیگر.

۳. DU Recorder

یکی دیگر از برنامه های ضبط صفحه آیفون که باید بررسی کنید، DU Recorder است. این برنامه برای ضبط صفحه نمایش مانند دو مورد بالا کار می کند. با این حال، با DU Recorder، اگر می‌خواهید ضبط شده را در عکس‌های خود ذخیره کنید ، با ضربه زدن روی Record to Local Device شروع می‌کنید. سپس روی Start Recording ضربه بزنید ، DU Recorder را انتخاب کنید و Start Broadcast را انتخاب کنید .

با ساعت یا نوار قرمز در بالای صفحه نمایش خود، درست مانند بقیه، از شما استقبال می شود. روی ساعت یا نوار قرمز رنگ ضربه بزنید تا ضبط خود متوقف شود و سپس برای تأیید روی Stop ضربه بزنید . اعلانی خواهید دید که ضبط شما در Photos شما ذخیره شده است.

DU Recorder ویژگی‌های اضافی نیز ارائه می‌کند، از جمله پخش زنده به YouTube ، فیس‌بوک و Twitch. همچنین می‌توانید ویدیوها را از داخل برنامه ویرایش کنید تا متن یا موسیقی را برش دهید، متن یا موسیقی را برش دهید.

دانلود : DU Recorder (اشتراک لازم است، آزمایشی رایگان موجود است)

نوبت شماست که یک عکس از صفحه آیفون بسازید

اکنون که می دانید چگونه از ابزار مناسب ضبط صفحه در iOS و همچنین چند برنامه عالی از App Store استفاده کنید، نوبت شماست. اکنون می توانید یک ضبط عالی از صفحه نمایش آیفون در تنها چند دقیقه ایجاد کنید. اگر نگران چرخش صفحه در حین ضبط هستید، در اینجا نحوه چرخش اجباری به حالت افقی در iPhone آورده شده است.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : بهمن ۱۵, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…