چگونه VPN خود را متوقف کنید

۵/۵ - (۶ امتیاز)

چگونه VPN خود را متوقف کنید

ویژگی HiVPN به شما امکان می‌دهد به جای قطع کردن هر بار اتصال VPN شبکه خصوصی مجازی  را برای مدت کوتاهی مسدود کنید . بیایید بررسی کنیم که این چه مزایایی به همراه دارد.

اتصال خودکار

خودکار قابلیت اتصال یک راه عالی برای مطمئن شوید که شما بیشتر امنیتی از حساب HiVPN خود را دریافت کنید. با این حال، هنگامی که از HiVPN استفاده می کنید، نمی توانید بدون غیرفعال کردن اتصال خودکار ابتدا از آن جدا شوید. به راحتی فراموش می شود که اتصال خودکار را دوباره روشن کنید، که می تواند شما را ناامن کند. اینجاست که ویژگی مکث وارد عمل می‌شود ،می‌توانید در صورت نیاز بدون غیرفعال کردن اتصال خودکار، اتصال را قطع کنید.

چه زمانی ممکن است توقف HiVPN مفید باشد؟

در حالی که توصیه می کنیم VPN خود را همیشه روشن نگه دارید تا به صورت آنلاین ایمن بمانید، موارد متعددی وجود دارد که توقف آن ممکن است مفید باشد:

 • مشاهده محتوایی که در منطقه شما موجود است اما در کشوری که سروری که به آن متصل هستید محدود شده است (در صورتی که هیچ سروری در کشور شما وجود نداشته باشد)
 • راه اندازی یک اتصال اینترنتی برای اولین بار و در لیست سفیدIP روتر خود.
 • احراز هویت و اتصال به Wi-Fi در هتل ها
 • عیب یابی مشکلات شبکه

چگونه VPN خود را متوقف کنید

 1. مطمئن شوید که به یک سرور متصل هستید.
 2. قطع اتصال رافشار دهید .
 3. انتخاب کنید تا چه مدت می خواهید VPN خود را متوقف کنید و روی انتخاب ضربه بزنید.

این کار برای اندروید و ویندوز دقیقاً یکسان است. با گذشت زمان، اتصال VPN شما به طور خودکار بازیابی می شود ، هیچ اقدام دیگری لازم نیست.

  نویسنده : Hivpn
  تاریخ ارسال : دی ۱۲, ۱۴۰۰

  نوشته های مرتبط

  آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

  خرید VPN کشور ویتنام
  VPN -
  تیر ۵, ۱۴۰۱

  خرید VPN کشور ویتنام

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) خرید VPN کشور ویتنام اینترنت در ویتنام رایگان نیست. دولت همچنان به اعمال کنترل ها و مقررات سختگیرانه، سانسور اینترنت و دسترسی به داده های شما بدون رضایت شما ادامه می دهد. بسیاری از سایت ها، به ویژه آنهایی که از حزب…

  خرید VPN کشور اوکراین
  VPN -
  تیر ۵, ۱۴۰۱

  خرید VPN کشور اوکراین

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) خرید VPN کشور اوکراین آدرس IP اوکراینی به شما امکان می دهد به سایت هایی دسترسی داشته باشید که فقط در اوکراین در دسترس هستند. هنگامی که به خارج از کشور سفر می کنید، این تنها راه برای پیگیری برنامه های…

  خرید VPN کشور ترکیه
  VPN -
  تیر ۵, ۱۴۰۱

  خرید VPN کشور ترکیه

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) خرید VPN کشور ترکیه ترکیه سال هاست که رژیم سانسور و نظارت اینترنتی خود را تشدید کرده است. دولت حاکم کنونی، حزب عدالت و توسعه (AKP) به رهبری رجب طیب اردوغان، از زمان کودتای نافرجام در سال ۲۰۱۶، بیشتر قصد محدود…