چگونه از آدرس جدید و بدون فیلتر سایت hivpn مطلع شویم؟

۵/۵ - (۴۱ امتیاز)

چگونه از آدرس جدید و بدون فیلتر سایت hivpn مطلع شویم؟

اگر برای پیدا کردن آدرس بدون فیلتر سایت hivpn دسترسی به کانال و ربات تلگرام hivpn را ندارید ، همیشه میتوانید از قسمت Bio پیج اینستاگرام ما به آدرس جدید و بدون فیلتر دسترسی داشته باشید ،آدرس داخل پیج اینستاگرام hi vpn همیشه در دسترس و بدون فیلتر میباشد ، با توجه به اینکه سایت های فیک و تقلبی از نام نشان ما برای گول زدن کاربران استفاده میکنند لطفا حتما در‌ این مورد با دقت عمل کنید .

لطفا پیج اینستاگرام ما را فالو کنید.

https://instagram.com/hivpn

 

همچنین آدرس اصلی ما در گوگل سایت زیر میباشد، این آدرس فیلتر است و فقط با VPN میتوانید به آن دسترسی داشته باشید.

https://h-vpn.com

با عضویت در کانال تلگرام hivpn و همچینین عضویت در ربات هوشمند ما میتوانید از منوی ربات روی گزینه <آدرس سایت> بزنید تا آدرس جدید برای شما ارسال شود.

آدرس ربات ما در تلگرام :

https://t.me/hivpnpaybot

دانلود برنامه های اختصاصی Hi VPN

برای دسترسی به آدرس بدون فیلتر و جدید سایت HiVPN میتوانید برنامه های اختصاصی ما برای اندروید و ویندوز را نصب کنید و از منوی برنامه رو ی آدرس سایت بزنید ، سایت HiVPN برای دسترسی سریع تر به آدرس سایت و اتصال کاربران اقدام به ساخت برنامه های اختصاصی خود کرده است که با استفاده از این برنامه ها شما میتوانید به آسانی و بدون تنظیمات دستی به VPN پرسرعت ما متصل شوید. در حال حاضر برای اندروید و ویندوز و Android TV .برنامه اختصاصی قابل استفاده میباشد .

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : دی ۵, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

آیا ورود با گوگل فیسبوک یا اپل ایمن است؟
اینترنت -
مهر ۱۴, ۱۴۰۱

آیا ورود با گوگل فیسبوک یا اپل ایمن است؟

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) آیا ورود با گوگل فیسبوک یا اپل ایمن است؟ ورود به حساب‌های Google، Apple یا Facebook شما را از ایجاد نام کاربری و مجموعه رمز عبور جدید نجات می‌دهد. علیرغم راحتی، ورود به سیستم واحد (SSO) می تواند به معنای یک…

خرید VPN برای رفع انسداد واتس اپ
VPN -
مهر ۹, ۱۴۰۱

خرید VPN برای رفع انسداد واتس اپ

۴.۲/۵ - (۲۷ امتیاز) خرید VPN برای رفع انسداد واتس اپ مطمئن نیستید از کدام VPN برای رفع انسداد واتس اپ استفاده کنید؟ HiVPN بهترین VPN را برای WhatsApp نشان می دهد و راهنمای گام به گام نحوه برقراری تماس WhatsApp با VPN را ارائه…

حمله سلب SSL چیست؟
اینترنت -
مهر ۹, ۱۴۰۱

حمله سلب SSL چیست؟

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) حمله سلب SSL چیست؟ حمله سلب SSL راهی برای حذف امنیت وب سایت ها از طریق HTTPS است. این سایت رمزگذاری را که برای محافظت از داده ها در برابر عبور آنلاین به صورت متن ساده است، از بین می برد….