نحوه غیرفعال کردن Pop-Up Blocker در کروم

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

نحوه غیرفعال کردن Pop-Up Blocker در کروم

همانطور که پاپ آپ ها آزاردهنده هستند، برخی از آنها مفید هستند. در این پست HiVPN نحوه غیرفعال کردن مسدود کننده پاپ آپ در کروم آورده شده است.

نحوه غیرفعال کردن Pop-Up Blocker در کروم

مسدودکننده‌های پاپ‌آپ از خراب کردن تجربه آنلاین شما توسط پاپ‌آپ‌های مزاحم جلوگیری می‌کنند. در واقع، مرورگرهای محبوب، مانند گوگل کروم، به طور پیش فرض پنجره های پاپ آپ را مسدود می کنند.

باز هم، مسدودکننده‌های پاپ‌آپ، پاپ‌آپ‌های مفید را نیز مسدود می‌کنند  اگر یک وب‌سایت از شما بخواهد اطلاعاتی را در یک پنجره بازشو وارد کنید، می‌تواند مشکل ساز شود. در اینجا نحوه نحوه غیرفعال کردن Pop-Up Blocker در کروم را توضیح خواهیم داد.

نحوه غیرفعال کردن Pop-Up Blocker در کروم

  1. Google Chrome را راه اندازی کنید.
  2. روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای مرورگر کلیک کنید. سپس از منوی کشویی تنظیمات را انتخاب کنید.
  3. از منوی پیمایش سمت چپ، روی حریم خصوصی و امنیت کلیک کنید و تنظیمات سایت را انتخاب کنید.
  4. به پایین بروید و رویPop-ups and redirects کلیک کنید .
  5. سپس، در قسمت Pop-ups and redirects ، مسدود شده (توصیه شده) را خاموش کنید تا پنجره های بازشو از همه وب سایت ها مجاز باشد.
  6. در قسمت Allow ، روی افزودن کلیک کنید تا پنجره‌های بازشو فقط از وب‌سایت‌های خاص مجاز باشد. کافی است URL سایت را در پنجره ظاهر شده وارد کنید و روی افزودن کلیک کنید .
  7. برای مسدود کردن پنجره‌های بازشو از یک وب‌سایت خاص، بهBlock بروید و روی افزودن کلیک کنید . URL سایتی را که می خواهید مسدود کنید وارد کنید و روی افزودن کلیک کنید .

اگر همچنان پنجره‌های بازشو حواس‌پرتی را مشاهده می‌کنید، سعی کنید ابزار پاک‌سازی Chrome را اجرا کنید. برای استفاده از این ابزار، chrome://settings/cleanup را در نوار آدرس وارد کنید. سپس، روی Find کلیک کنید . اگر برنامه های مشکوکی پیدا شد، می توانید آنها را حذف کنید.

نصب و استفاده از افزونه های مخرب نیز می تواند به تجربه مرور وب شما آسیب برساند. برنامه‌های افزودنی بد ممکن است نرم‌افزارهای تبلیغاتی را نصب کنند و داده‌های شما را بدزدند، به همین دلیل است که همیشه مهم است که به دنبال افزونه‌های سایه دار Chrome باشید .

مسدود کردن یا مجاز کردن پنجره‌های بازشو در Google Chrome

پاپ‌آپ‌هایی که هنگام مرور وب ظاهر می‌شوند می‌توانند حواس‌تان را پرت کنند. با این حال، برخی از پاپ آپ ها ممکن است مفید باشند. بنابراین، منطقی است که از برخی سایت ها اجازه داده شود و آنها را در برخی دیگر مسدود کنید.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : اسفند ۲, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…