نحوه حذف تاریخچه یوتیوب

۵/۵ - (۶ امتیاز)

نحوه حذف تاریخچه یوتیوب

همه ما می‌دانیم که گوگل داده‌های زیادی را جمع‌آوری می‌کند، اما آیا می‌دانستید که هر ویدیویی را که تماشا کرده‌اید و حتی هر جستجویی را که در یوتیوب انجام داده‌اید ثبت می‌کند؟ مطمئناً اگر توصیه های ویدیویی را دوست دارید، ممکن است راحت باشد. با این حال، این داده ها توسط غول فناوری برای ایجاد “نمایه کاربری” شما استفاده می شود و شما را در یک “حباب فیلتر” قرار می دهد. هیچ شرکتی نباید اینقدر اطلاعات در مورد شما داشته باشد، با این پست در HiVPN اکنون سابقه یوتیوب خود را حذف کنید.

چگونه تاریخچه تماشای یوتیوب خود را حذف کنیم

 1. وب سایت یوتیوب را باز کنید و روی نماد منو در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید. روی تاریخچه کلیک کنید .
 2. در اینجا همه ویدیوهایی را که در یوتیوب تماشا کرده اید می بینید. می‌توانید هر ویدیو را به‌ صورت جداگانه با زدن «X» کنار آن حذف کنید. برای حذف کل تاریخچه خود، از منوی سمت راست ، روی پاک کردن تمام سابقه تماشا کلیک کنید .
 3. اگر فقط می خواهید تاریخچه تماشای خود را برای آینده قابل پیش بینی متوقف کنید، روی گزینه Pause Watch Historyاز منوی سمت راست کلیک کنید .

چگونه تاریخچه جستجوی یوتیوب خود را حذف کنیم

 1. وب سایت یوتیوب را باز کنید و روی نماد منو در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید. تاریخچه را انتخاب کنید .
 2. از منوی سمت راست، تاریخچه جستجو را انتخاب کنید . در اینجا تمام کلمات کلیدی را که تا به حال در نوار جستجوی یوتیوب تایپ کرده اید مشاهده خواهید کرد.
 3. می‌توانید جستجوهای فردی را با فشار دادن «X» در کنار آنها حذف کنید. برای حذف کل تاریخچه خود، از منوی سمت راست روی پاک کردن تمام سابقه جستجو کلیک کنید .
 4. اگر فقط می خواهید تاریخچه جستجوی یوتیوب خود را برای آینده قابل پیش بینی متوقف کنید، از منوی سمت راست روی Pause Search Historyکلیک کنید .

چگونه تاریخچه نظرات یوتیوب خود را حذف کنیم

 1. وب سایت یوتیوب را باز کنید و روی نماد منو در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید. تاریخچه را انتخاب کنید .
 2. Comments را از منوی سمت راست انتخاب کنید . در اینجا همه نظراتی که تا به حال داده اید را می بینید.
 3. برای حذف نظرات خود، نشانگر را روی آنها نگه دارید تا نماد منوی سه نقطه ظاهر شود. روی آن کلیک کرده و Delete را انتخاب کنید .

در مورد گوشی شما چطور؟

احتمالاً شما نیز ویدیوهای زیادی را در تلفن خود تماشا می کنید. اگر برای تماشای ویدیوها در برنامه یوتیوب با حساب Google خود وارد شده باشید، سابقه جستجو و تماشای شما همچنان ثبت خواهد شد. برای توقف موقت، از حالت ناشناس یوتیوب استفاده کنید.

 1. برنامه یوتیوب را باز کنید و روی نماد نمایه خود در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید .
 2. گزینه Turn on Incognito را انتخاب کنید . می توانید هر زمان که بخواهید با بازگشت به تنظیمات حساب خود آن را خاموش کنید.

چگونه داده های خود را به طور خودکار حذف کنیم

با رفتن به صفحه My Activity، می توانید تنظیمات خود را تغییر دهید و از گوگل بخواهید که تاریخچه تماشا و جستجوی شما را به طور منظم حذف کند. با این حال، گوگل تنها دو گزینه در اختیار شما قرار می دهد – حذف داده های خود پس از ۳ یا ۱۸ ماه.

 1. وب سایت یوتیوب را باز کنید و روی نماد منو در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید. تاریخچه را انتخاب کنید .
 2. از منوی سمت راست روی Manage All Activityکلیک کنید . شما را به صفحه فعالیت من گوگل می برد.
 3. برای حذف خود کاربر روی Choose کلیک کنید .
 4. انتخاب کنید تا چه مدت می خواهید یوتیوب داده های شما را حفظ کند و انتخاب خود را تأیید کنید. اگر قبلاً سابقه خود را حذف نکرده‌اید، Google از شما می‌خواهد داده‌های قدیمی‌تر از جدول زمانی انتخابی خود را حذف کنید.
نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : دی ۱۸, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

۷ برنامه برتر حریم خصوصی و امنیت اندروید
اینترنت -
دی ۳۰, ۱۴۰۰

۷ برنامه برتر حریم خصوصی و امنیت اندروید

۵/۵ - (۶ امتیاز) ۷ برنامه برتر حریم خصوصی و امنیت اندروید ایمن نگه داشتن رایانه یا لپ تاپ یکی از اساسی ترین و ساده ترین مراحل برای همه ما است.اما آیا ما به همان اندازه برای تلفن هایمان بررسی می کنیم؟بسیاری…

بهترین برنامه های کیف پول بیت کوین برای اندروید
اینترنت -
دی ۳۰, ۱۴۰۰

بهترین برنامه های کیف پول بیت کوین برای اندروید

۵/۵ - (۶ امتیاز) بهترین برنامه های کیف پول بیت کوین برای اندروید بیت‌کوین‌ها دنیای ارزهای دیجیتال را تسخیر کرده‌اند  و اگر عضو جامعه بیت‌کوین هستید و اندروید دارید، احتمالاً می‌خواهید بدانید بهترین برنامه‌های کیف پول بیت‌کوین چیست. در این پست با HiVPN همراه…

FCC به قوانین جدید جمع آوری داده های خصوصی برای ISP ها رأی می دهد
اینترنت -
دی ۳۰, ۱۴۰۰

FCC به قوانین جدید جمع آوری داده های خصوصی برای ISP ها رأی می دهد

۵/۵ - (۶ امتیاز) FCC به قوانین جدید جمع آوری داده های خصوصی برای ISP ها رأی می دهد به روز رسانی قانون در ۲۷ اکتبر با نگرانی های قابل توجهی در مورد جمع آوری داده ها توسط ISP ها به اجرا در…