چگونه اکانت اسکایپ خود را حذف کنیم

۵/۵ - (۸ امتیاز)

چگونه اکانت اسکایپ خود را حذف کنیم

اکنون که بسیاری از برنامه ها دارای عملکردهای داخلی تماس صوتی و تصویری هستند، اسکایپ روز به روز کمتر محبوب می شود. این، همراه با نگرانی های قابل توجه در مورد نظارت و حفظ حریم خصوصی دولت، به این معنی است که حذف حساب Skype شما ممکن است ایده خوبی باشد.سایت HiVPN به شما کمک می کند که به راحتی اکانت اسکایپ خود را برای همیشه حذف کنید.

 

نمی توانید حساب اسکایپ خود را حذف کنید؟ به این دلیل است که مایکروسافت انجام این کار را بسیار دشوار کرده است. اما خبر خوب این است که غیرممکن نیست. زمانی که مایکروسافت اسکایپ را خریداری کرد، به بخشی جدایی ناپذیر از حساب های مایکروسافت تبدیل شد. این بدان معناست که برای بستن حساب اسکایپ خود، باید کل حساب مایکروسافت خود را حذف کنید.

پس از تکمیل فرآیند، مایکروسافت مهلت ۶۰ روزه را آغاز می کند. در این مدت همچنان می‌توانید با ورود به سیستم حساب خود را بازیابی کنید و همچنان در فهرست جستجو قابل شناسایی خواهد بود. پس از آن، آنها حساب اسکایپ شما را برای همیشه حذف می کنند.

نحوه حذف حساب اسکایپ در دسکتاپ (ویندوز یا مک)

برای حذف دائمی حساب Skype خود، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. برنامه اسکایپ را روی دسکتاپ خود راه اندازی کنید.
 2. روی نام اسکایپ خود در گوشه سمت چپ بالا کلیک کنید و از منوی کشویی تنظیمات را انتخاب کنید .
 3. در پانل سمت راست، به پایین بروید و روی بستن حساب خود کلیک کنید .
 4. رمز عبور خود را دوباره وارد کنید تا حساب خود را تأیید کنید.
 5. توجه: شما کل حساب مایکروسافت خود را می بندید، بنابراین ممکن است چند حساب دیگر وجود داشته باشد که ممکن است بخواهید قبل از ادامه کار از آنها مراقبت کنید. وقتی مطمئن شدید که می‌خواهید ادامه دهید، روی Next کلیک کنید .
 6. هر مورد را در چک لیست مرور کنید، دلیل حذف را انتخاب کنید و روی علامت گذاری حساب برای بسته شدن کلیک کنید .

اکنون ۶۰ روز صبر کنید و حساب Skype شما به همراه بقیه حساب مایکروسافت شما برای همیشه حذف می شود.

نحوه حذف اکانت اسکایپ در موبایل (اندروید یا iOS)

متأسفانه، به نظر می رسد روند حذف حساب در برنامه تلفن همراه اسکایپ در حال حاضر کار نمی کند. ما به شما توصیه می کنیم حساب خود را در نسخه دسکتاپ حذف کنید یا مستقیماً به حساب مایکروسافت خود بروید .

چگونه اسکایپ را حذف کنیم و حساب مایکروسافت خود را حفظ کنیم

اگر از هیچ سرویس مایکروسافت دیگری استفاده نمی کنید، حذف اکانت مایکروسافت احتمالا انتخاب آسانی خواهد بود. با این حال، اگر از سایر خدمات یا محصولات مایکروسافت مانند Xbox Live یا Outlook استفاده می کنید اما می خواهید استفاده از Skype را متوقف کنید، ممکن است نخواهید حساب خود را به طور کامل حذف کنید. اما اگر نتوانید اکانت مایکروسافت خود را حذف کنید، چگونه اسکایپ را حذف کنید؟ متأسفانه، تنها راه این است که اطلاعات شخصی خود را به حداقل برسانید و سپس برنامه را از همه دستگاه های خود حذف کنید. مایکروسافت به شما اجازه نمی دهد پیوند حساب خود را لغو کنید.

نحوه حذف پیام های اسکایپ

اگر دیگر از اسکایپ استفاده نمی کنید، می تواند ایده خوبی باشد که مکالمات خود را از هرگونه اطلاعات حساس یا خصوصی پاک کنید. اگر گذرواژه‌های قدیمی شما کشف شود یا سازندگان برنامه‌ها به‌روزرسانی آن‌ها را متوقف کنند، برنامه‌های قدیمی و بلااستفاده می‌توانند در برابر نفوذها آسیب‌پذیر شوند. در اینجا نحوه حذف پیام های Skype آورده شده است:

روی دسکتاپ:

 1. با کلیک بر روی آن، با پیام اسکایپ که می خواهید حذف کنید وارد مکالمه شوید.
 2. پیامی را که می‌خواهید حذف کنید پیدا کنید و روی سه نقطه کوچکی که در کنار آن ظاهر می‌شوند کلیک کنید. وقتی این کار را انجام دادید، یک منوی کشویی خواهید دید. روی Remove کلیک کنید و کارتان تمام شد.

در موبایل:

 1. به تب Chats بروید و روی مکالمه ای که حاوی پیامی است که می خواهید حذف کنید ضربه بزنید.
 2. پیامی را که می خواهید از مکالمه خود حذف کنید پیدا کنید و انگشت خود را روی آن نگه دارید. پس از چند لحظه، یک منو ظاهر می شود. حذف را بزنید و پیام از بین می رود!

نحوه حذف مکالمات اسکایپ

حذف کل تاریخچه مکالمه اسکایپ یک راه مطمئن برای حذف اطلاعات خصوصی یا حساس است. با این حال، یک چیز را فراموش نکنید – کاربر اسکایپی که با او صحبت کرده اید سابقه ای از پیام های خود را حفظ می کند مگر اینکه با حذف آنها موافقت کند.

روی دسکتاپ:

 1. این یکی راحته هنگامی که مکالمه ای را که می خواهید حذف کنید پیدا کردید، روی آن کلیک راست کنید و منوی کشویی را مشاهده خواهید کرد. برای پاک کردن چت، روی حذف گفتگو کلیک کنید.

در موبایل:

 1. مکالمه ای را که می خواهید حذف کنید در برگه چت ها پیدا کنید. انگشت خود را روی آن نگه دارید و یک منوی بازشو خواهید دید.
 2. مکالمه را در منوی pop-up انتخاب کنید و حذف کنید.

چگونه اسکایپ را از گوشی هوشمند خود حذف کنیم

اگر می خواهید برنامه را از دستگاه خود حذف کنید، این مراحل را دنبال کنید. این که آیا از اندروید iOS استفاده می کنید، روند باید تقریباً یکسان باشد.

 1. تنظیمات را باز کنید .
 2. به Apps بروید .
 3. برنامه اسکایپ را جستجو کنید یا به آن بروید.
 4. برنامه اسکایپ را حذف کنید.

به یاد داشته باشید، با این کار حساب یا داده های شما حذف نمی شود. این مراحل به سادگی برنامه را از گوشی هوشمند خود حذف کنید.

چگونه اشتراک خود را لغو کنیم

اگر قصد ترک اسکایپ را دارید و اشتراک پولی اسکایپ دارید، باید آن را نیز لغو کنید. در غیر این صورت، حتی اگر از آن استفاده نکنید، ممکن است به صدور صورت‌حساب ادامه دهد. برای لغو اشتراک خود این مراحل را دنبال کنید:

 1. به صفحه خدمات و اشتراک های مایکروسافت خود بروید و وارد حساب خود شوید.
 2. اشتراک Skype را پیدا کنید و پرداخت و صورتحساب را انتخاب کنید . سپس روی لغو کلیک کنید .
 3. برای ادامه لغو، دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید. پس از لغو اشتراک، یک ایمیل تأیید نیز دریافت خواهید کرد.
  نویسنده : Hivpn
  تاریخ ارسال : دی ۴, ۱۴۰۰

  نوشته های مرتبط

  آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

  ۱ تماس در واتس اپ برای ایجاد نظارت کافی است
  اینترنت -
  تیر ۵, ۱۴۰۱

  ۱ تماس در واتس اپ برای ایجاد نظارت کافی است

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) ۱ تماس در واتس اپ برای ایجاد نظارت کافی است یک آسیب پذیری جدید کشف شده به هکرها اجازه می دهد تا کاربران واتس اپ را استراق سمع کنند، چت های آنها را بخوانند و نرم افزارهای جاسوسی را فقط…

  جنایت سیا
  اینترنت -
  تیر ۵, ۱۴۰۱

  جنایت سیا

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) جنایت سیا کلاهبردارانی که خود را به عنوان ماموران سیا معرفی می کنند، برای ادعای داشتن پورن کودکان، باج می خواهند و تهدید می کنند که دستگیر شوند. با ادامه این مطلب در HiVPN همراه باشید.

  نحوه شناسایی کلاهبرداران در اینترنت
  اینترنت -
  تیر ۵, ۱۴۰۱

  نحوه شناسایی کلاهبرداران در اینترنت

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی کلاهبرداران در اینترنت کلاهبرداران مهربانی مردم را شکار می کنند. ما در این پست HiVPN به شما می گوییم که چگونه آنها را از کسانی که واقعاً نیازمند هستند متمایز کنید.