نحوه حذف اکانت Kik

۵/۵ - (۱۵ امتیاز)

نحوه حذف اکانت Kik

کودکان زندگی دیجیتالی خود را خیلی زود شروع می‌کنند، و محافظت از آنها در برابر خطراتی که در کمین آنلاین وجود دارد، روز به روز دشوارتر می‌شود . پیام‌رسانی فوری یکی از زمینه‌هایی است که والدین باید محتاط باشند و Kik یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های پیام‌رسان برای جوانان است در این مقاله HiVPN به شما می گوید کیک چیست؟ چرا یک تهدید بالقوه است؟ و چگونه می توان اکانت Kik را حذف کرد؟

کیک چیست؟

Kik Messenger که با نام Kik نیز شناخته می‌شود، یک برنامه پیام‌رسان تلفن همراه رایگان برای سیستم‌های iOS و اندروید است. می توانید از آن برای تبادل پیام های خصوصی و اشتراک گذاری فیلم ها و عکس ها با سایر کاربران استفاده کنید. ثابت شده است که بین نوجوانان بسیار محبوب است.

برای استفاده از Kik فقط به ایمیل، تاریخ تولد و نام کاربری برای ورود نیاز دارید. این بدان معناست که سایر کاربران فقط حداقل اطلاعات را در مورد یکدیگر می بینند. این برنامه همچنین پس از مدتی تاریخچه های پیام را حذف می کند. با این حال، این برنامه همچنین دارای مشکلات حریم خصوصی مختلفی است، از جمله ثبت IP و عدم رمزگذاری انتها به انتها .

چرا باید حساب Kik را حذف کنید؟

چند دلیل برای حذف حساب Kik شما وجود دارد:

 • بهره برداری و تهدیدات آنلاین بهره کشی از کودکان در هر برنامه ای که به افراد اجازه می دهد ناشناس بمانند مشکلی است. Kik و بسیاری دیگراز برنامه های رسانه های اجتماعی از این قاعده مستثنی نیستند. محققان همچنین دریافت اطلاعات از این شرکت برای بررسی این موارد را دشوار می دانند. با این حال، این شرکت اقدامات سخت گیرانه تری را برای مقابله با این تهدیدها ارائه کرده است.
 • عدم کنترل والدین. نوجوانان می توانند بدون دخالت والدین خود به راحتی از کیک استفاده کنند. در حالی که خردسالان باید اجازه والدین را برای استفاده از برنامه داشته باشند، آنها می توانند با وارد کردن تاریخ تولد نادرست به راحتی از این موضوع عبور کنند.
 • حریم خصوصی ضعیف. Kik رمزگذاری سرتاسر ندارد، بنابراین ارائه‌دهندگان خدمات می‌توانند تمام پیام‌های شما را در صورت تمایل ببینند یا در اختیار شخص ثالث قرار دهند. این شرکت همچنین می تواند IP شما را ببیند و موقعیت شما را پیدا کند. فقدان رمزگذاری همچنین رهگیری پیام های کاربران را برای مجرمان سایبری آسان تر می کند.
 • کاربران نمی توانند هویت را تأیید کنند. کاربران می‌توانند بدون آدرس ایمیل یا شماره تلفن معتبر وارد Kik شوند، بنابراین تأیید هویت شخصی بسیار دشوار است. این باعث عدم پاسخگویی و شفافیت در بین کاربران می شود و می تواند منجر به کلاهبرداری، سوء استفاده و آزار سایبری شود.
 • عدم شفافیت Kik واقعاً شفاف نیست زیرا کد آن برای بررسی مستقل باز نیست. طراحی آن نیز به درستی مستند نشده است و ممیزی مستقل نیز نداشته است.
 • هزاران برنامه پیام رسانی امن تر وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر، فهرست برنامه‌های پیام‌رسانی امن ما را بررسی کنید .

نحوه حذف دائمی حساب Kik

برای حذف دائمی حساب Kik، باید:

۱.مشخصات خود و دلیل خروج را وارد کنید و کادر زیر را علامت بزنید.

۲.Go را کلیک کنید

۳.شما یک ایمیل از Kik دریافت خواهید کرد. بازش کن

۴. روی گزینه Permanently Deactivateضربه بزنید و دستورالعمل های بعدی را دنبال کنید.

حساب شما برای همیشه حذف خواهد شد. دیگر اعلان دریافت نخواهید کرد و هیچ کس نمی تواند نام کاربری یا نمایه شما را در برنامه ببیند. نمی‌توانید حساب خود را دوباره فعال کنید، بنابراین اگر می‌خواهید دوباره به برنامه دسترسی پیدا کنید، باید یک نمایه جدید ایجاد کنید. این مراحل برای هر دو سیستم اندروید و آیفون اعمال می شود.

نحوه غیرفعال کردن حساب Kik

شما به تازگی یاد گرفته اید که چگونه حساب Kik خود را حذف کنید. حالا بیایید ببینیم چگونه آن را غیرفعال کنیم. غیرفعال کردن Kik یک روش بسیار ساده است.

پس تفاوت بین غیرفعال کردن و حذف چیست؟ هنگامی که Kik را غیرفعال می کنید، دریافت تمام مکاتبات از برنامه را متوقف می کنید، هیچ کس نمی تواند نام کاربری شما را پیدا کند و در لیست مخاطبین ظاهر نمی شوید. با این حال، حساب Kik شما برای همیشه حذف نمی‌شود و در صورت ورود مجدد دوباره فعال می‌شود.

چگونه اکانت Kik خود را بدون ایمیل غیرفعال یا حذف کنیم

اگر دیگر آدرس ایمیل خود را به خاطر نمی آورید، نمی توانید حساب خود را به روش معمول حذف کنید. در این مورد، می توانید برای راهنمایی بیشتر با پشتیبانی کیک تماس بگیرید .

چگونه حساب Kik کودک خود را حذف یا غیرفعال کنیم

اگر می‌خواهید حساب Kik فرزندتان را حذف کنید، می‌توانید با شرکت تماس بگیرید و درخواست دهید. همچنین می‌توانید با ارسال یک پیام به [email protected] با موضوع «استعلام والدین» درخواست غیرفعال‌سازی را ارسال کنید. در پیام، باید دلیل حذف را مشخص کنید و نام کاربری و ایمیل Kik فرزندتان را لیست کنید. نماینده Kik به زودی با شما تماس خواهد گرفت.

با این حال، همچنان باید نام کاربری و آدرس ایمیلی را که فرزندتان برای ایجاد حساب استفاده کرده است، بدانید. می توانید این اطلاعات را با وارد شدن به حساب Kik آنها و کلیک کردن روی نماد چرخ دنده در گوشه سمت چپ بالا پیدا کنید. در آنجا می توانید نمایشگر و نام کاربری فرزندتان را ببینید.

با این حال، همچنان باید نام کاربری و آدرس ایمیلی را که فرزندتان برای ایجاد حساب استفاده کرده است، بدانید. می توانید این اطلاعات را با وارد شدن به حساب Kik آنها و کلیک کردن روی نماد چرخ دنده در گوشه سمت چپ بالا پیدا کنید. در آنجا می توانید نمایشگر و نام کاربری فرزندتان را ببینید.

همچنین می توانید آن را از طریق فرم Kik قبلاً ذکر شده حذف کنید . فقط باید به حساب ایمیل نمایه Kik فرزندتان دسترسی داشته باشید.

همچنین، به خاطر داشته باشید که نمی‌توانید مکالمات Kik فرزندانتان را از دستگاهتان نظارت کنید زیرا Kik محتوای چت را در بین دستگاه‌ها به اشتراک نمی‌گذارد.

اگر کسی من را در کیک آزار دهد، چه کاری می توانم انجام دهم؟

اگر کسی در Kik شما را آزار می دهد ، توصیه می کنیم موارد زیر را انجام دهید:

 • با ارسال پیام به آدرس [email protected] فورا مزاحم را گزارش دهید. این شما را با مرکز ایمنی Kik که وضعیت شما را مدیریت می کند، در تماس خواهد بود. همچنین می‌توانید با پیروی از دستورالعمل‌های مسدود کردن کاربر در زیر، به راحتی یک قلدر را در برنامه Kik گزارش دهید. شما فقط باید به جای مسدود کردن، گزینه گزارش کاربر را انتخاب کنید.
 • تمام ارتباطات را با مزاحم قطع کنید. به هیچ وجه اطلاعات شخصی را در اختیار آنها قرار ندهید یا موافقت نکنید که شخصاً با آنها ملاقات کنید.
 • اگر زیر سن قانونی هستید، فوراً به والدین یا سرپرستان خود اطلاع دهید.
 • در موارد جدی تر، به پلیس سایبری محلی اطلاع دهید.

ما همچنین به شما توصیه می کنیم یک کاربر مزاحم را مسدود کنید. شما می توانید این کار را انجام دهید:

 1. پیمایش به چتی که با آنها داشتید.
 2. با کلیک بر روی نام کاربری دوست خود در بالای چت.
 3. ضربه زدن روی سه نقطه عمودی در گوشه بالا سمت راست.
 4. با کلیک بر روی گزینه Blockو تایید انتخاب خود.

اگر می‌خواهید یک کاربر را رفع انسداد کنید، کافی است به فهرست مسدود کردن در تنظیمات حریم خصوصی Kik بروید و با کلیک بر روی یک نام کاربری خاص، آن‌ها را رفع انسداد کنید.

چگونه می توانم پیام های Kik بین من و کاربر دیگر را حذف کنم؟

Kik هنگامی که از حداکثر تعداد پیام‌های قدیمی فراتر رفتید، به‌طور خودکار حذف می‌شود. اما اگر می خواهید پیام های اخیر خود را حذف کنید، باید:

 1. چت را باز کنید.
 2. پیامی را که می خواهید حذف کنید انتخاب کنید.
 3. روی آن به مدت طولانی فشار دهید و روی Deleteضربه بزنید .

اگر می خواهید کل مکالمه را حذف کنید:

 1. روی نام کاربری دوست خود در بالای چت کلیک کنید.
 2. روی Delete Chatضربه بزنید .

فقط به خاطر داشته باشید که این روش فقط پیام ها را از طرف شما حذف می کند زیرا Kik پیام ها را در فضای ابری خود ذخیره می کند و امکان حذف آنها از هر دو طرف وجود ندارد.

جایگزین های کیک

در اینجا چند جایگزین Kik وجود دارد که ارزش بررسی دارند:

 1. JustTalk Kids

JusTalk Kids برنامه ای برای کودکان برای برقراری تماس ویدیویی و ارسال پیام است. والدین می توانند برای فرزندان خود رمز عبور تعیین کنند و دسترسی آنها را کنترل کنند. علاوه بر این، این برنامه به افراد غریبه اجازه نمی دهد با بچه ها در برنامه تماس بگیرند. والدین همچنین می توانند به راحتی مخاطبین خاص را در هر زمان حذف کنند.

 1. پیام رسان فنک

Fennec Messenger گزینه دیگری است که ارزش بررسی دارد. مانند JustTalk، از تماس افراد غریبه با فرزند شما جلوگیری می کند. همچنین دارای یک مکان یاب تلفنی است که به شما در ردیابی دستگاه کودک در مواقع اضطراری کمک می کند. همچنین یک ویژگی محدود زمانی مفید وجود دارد که تعداد ساعاتی را که می توان در برنامه صرف کرد، محدود می کند.

 1. مسنجر ستاره ها

Stars Messenger یک برنامه زیبا و کاربرپسند برای کودکان شما است. باز هم، هیچ غریبه ای نمی تواند در این سرویس به فرزند شما متصل شود. همچنین می توانید گروه های خصوصی راه اندازی کنید و محیط امن تری را برای فرزندان خود ایجاد کنید.

Kik با VPN

اگر همچنان می خواهید از کیک استفاده کنید، حداقل خود و فرزندانتان را ایمن تر کنید. همانطور که در بالا ذکر شد، Kik سابقه بسیار خوبی در حفظ حریم خصوصی ندارد. از رمزگذاری انتها به انتها استفاده نمی کند، بنابراین ارائه دهندگان خدمات می توانند مکالمات شما را نظارت کنند، در حالی که مجرمان سایبری می توانند آنها را رهگیری کنند. IP و موقعیت جغرافیایی شما نیز برای شرکت قابل مشاهده است.

بنابراین VPN دوست شما در اینجا است. ترافیک شما را رمزگذاری می کند و هیچ کس نمی تواند آن را رهگیری کند. علاوه بر این، IP اصلی شما را پنهان می کند، بنابراین مکان شما برای کسی قابل مشاهده نخواهد بود.

امنیت آنلاین با یک کلیک شروع می شود.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : دی ۱۶, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…