چطور یک VPN خوب انتخاب کنیم؟

۵/۵ - (۲۳ امتیاز)

چطور یک VPN خوب انتخاب کنیم؟

همه VPN ها یکسان نیستند. VPN های رایگان ممکن است داده های شما را به بیرون درز کنند، در حالی که سایرین متعلق به نهادهای مشکوک هستند، به طور مستقل حسابرسی نمی شوند و از رمزگذاری ضعیفی استفاده می کنند که به راحتی شکسته می شود.

VPN شما باید از رمزگذاری ۲۵۶ بیتی پیشرفته استفاده کند و مرتباً توسط حسابرسان مستقل مورد بازرسی قرار گیرد. در این مقاله با hivpn همراه باشید تا به شما بگوییم چگونه یک وی پی ان خوب و قوی و پرسرعت انتخاب کنید.

نحوه انتخاب VPN برای بهترین محافظت و حفظ حریم خصوصی.

سرعت

اول از همه، سرعت. حتی اگر در حین بازی یا تماشای برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود به یک VPN برای محافظت از شما نیاز دارید، بدون یک VPN سریع، بی وقفه دچار تاخیر و بافر خواهید شد.

به دنبال پروتکل های قوی و رمزگذاری باشید

یک VPN زمانی که بر اساس پروتکل های قوی و سبک ساخته شده باشد سریعتر است. به عنوان مثال HiVPN را در نظر بگیرید: از پروتکل انحصاری HiSPEED استفاده می کند که بر اساس پروتکل معروف shadowsocks ساخته شده است. آنقدر سبک و قدرتمند است که هنگام استفاده از VPN سریع ترین سرعت ممکن را دریافت می کنید.

سرورها و کشورها

هنگامی که از یک برنامه VPN استفاده می کنید، می توانید از منو به کشورهای مختلف متصل شوید. جعل موقعیت مکانی شما به شما امکان می دهد در حین سفر بدون محدودیت به اینترنت دسترسی داشته باشید و همچنین شهروندان را از ظلم سیاسی آزاد کنید.

سریع ترین VPN ها صدها، اگر نه هزاران سرور در هر کشور خواهند داشت. هر چه سرورهای بیشتری در یک کشور وجود داشته باشد، احتمال اتصال شما به یکی از نزدیک‌ترها بیشتر می‌شود. و هر چه به سرور نزدیکتر باشید سرعت شما بیشتر می شود.

به عنوان مثال، HiVPN دارای بیش از ۳۰۰ سرور در ۲۰ کشور در سراسر جهان است و هر بار تست های سرعت را شکست می دهد. اکنون حتی می توانید شهر خاصی را که می خواهید به آن متصل شوید، از هلند و نیویورک گرفته تا سنگاپور و آلمان، انتخاب کنید و همیشه یک VPN برای سرعت بهینه شده است.

حفاظت

به دنبال رمزگذاری ۲۵۶ AES-bit باشید

آنهایی از ما که به حداکثر محافظت در برابر جاسوسان و جاسوسان نیاز دارند، به یک VPN نیاز داریم که از قدرتمندترین رمزگذاری ۲۵۶ AES-bit استفاده می کند ، این فناوری است که داده های شما را به هم می زند تا مزاحمینی که قصد سرقت آن ها را دارند، نتوانند آن را بخوانند. همیشه به دنبال VPN باشید که از قوی ترین رمزگذاری و پروتکل ها استفاده می کند.

رمزگذاری قوی همچنین برای مدیریت محدودیت‌های جغرافیایی و محافظت در Wi-Fi عمومی مفید است .

امنیت

VPN های رایگان در مقابل VPN های پولی

گاهی اوقات، یک VPN دارای رمزگذاری قدرتمند، حداکثر محافظت و مجموعه ای از برنامه های کاربردی آسان است که حتی ممکن است رایگان باشند! برخی از VPN های رایگان با فروش داده های شما به تبلیغ کنندگان و اشخاص ثالث درآمد خود را به دست می آورند. VPN های پولی می توانند تیم های تحقیقاتی و توسعه عظیمی را برای ارائه خدمات ایمن و خوب طراحی کنند.

*هرگز به VPN های رایگان اعتماد نکنید زیرا این معمولاً راه کسب سود آنهاست. *

VPN چه داده هایی را جمع آوری می کند؟

اطمینان حاصل کنید که شرکت VPN گزارش های ارتباط یا ترافیک شما را ردیابی یا ذخیره نمی کند. این بدان معنی است که حتی کارکنانی که برای شرکت کار می کنند نمی توانند داده های شما را ببینند، بنابراین حتی اگر از آنها خواسته شود که آنها را به اشتراک بگذارند، نمی توانند.

این اطلاعات معمولاً به‌عنوان یک ویژگی تبلیغ می‌شوند تا اینکه در تن چاپ کوچک پنهان شوند.

راحتی

هیچ کس تمام تجهیزات را بدون هیچ ایده ای از نحوه استفاده از آن نمی خواهد. به دنبال یک برنامه VPN باشید که استفاده و درک آن آسان باشد، زیرا پیشرفت‌ها و ویژگی‌های جدید دائماً اضافه می‌شوند، و شما می‌خواهید بتوانید بدون هیچ زحمتی جلو بروید.

اکثر برنامه‌های VPN 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می‌کنند، بنابراین می‌توانید قبل از انجام تعهد ببینید که آیا استفاده از آن خوب و ساده است یا خیر.

به دنبال اپلیکیشن ها در چندین پلتفرم باشید

وقتی نمی توانید از آن در رایانه شخصی، لپ تاپ یا روتر خود استفاده کنید، استفاده از VPN در تلفن شما فایده ای ندارد. اگر یک گیمر هستید، به دنبال یک VPN باشید که بگوید می توان از آن در روتر خانگی شما استفاده کرد. HiVPN را می توان به راحتی روی روتر شما پیکربندی کرد، به این معنی که هر دستگاه Wi-Fi، از جمله کنسول بازی شما، محافظت می شود.

آیا می توانید از یک ورود برای چندین دستگاه استفاده کنید؟

تصور کنید در فرودگاه هستید. شما در حال تماشای یک برنامه تلویزیونی با لپ تاپ خود هستید و با تلفن خود خرید می کنید. تصور کنید مجبور هستید از VPN روی لپ تاپ خود خارج شوید، نمایش خود را مختل کنید، و فقط برای اینکه بتوانید چیزی بخرید، در گوشی هوشمند خود وارد VPN شوید.

برنامه‌های VPN ممتاز مانند HiVPN به شما امکان می‌دهند از آن در ۲ دستگاه به طور همزمان استفاده کنید. تا زمانی که حداکثر اتصالات همزمان از ۳تجاوز نکند، حتی می توانید لاگین خود را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید.

آیا برنامه ها به زبان های مختلف ارائه می شوند؟

یک برنامه VPN دریافت کنید که به چندین زبان ترجمه شده است، نه فقط انگلیسی. این را می توانید در صفحه پرسش و پاسخ VPN بیابید. HiVPN در تمام برنامه های خود برای macOS، Windows،، iOS، Android و Android TV به چندین زبان ترجمه شده است. به این ترتیب حتی اقوام و دوستان شما در خارج از کشور نیز می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.

بنابراین، اکنون می دانید که به دنبال چه چیزی باشید، چگونه VPN مناسب را انتخاب کنید؟ همچنین بستگی به این دارد که برای چه چیزی به VPN نیاز دارید.

از VPN برای چه استفاده می کنید؟

گیمرها

شما به یک VPN نیاز دارید که از حملات DDoS جلوگیری کند و IP شما را با رمزگذاری قوی پنهان کند.

  • VPN را انتخاب کنید که بتواند روی روتر شما پیکربندی شود، زیرا اکثر VPN ها برنامه ای برای کنسول های بازی ندارند.
  • VPN را انتخاب کنید که از رمزگذاری نسل بعدی استفاده می کند. این اطمینان حاصل می کند که مهاجمان نمی توانند رمزگذاری را شکسته و به شما حمله کنند.

کاربران معمولی

شما به یک VPN نیاز دارید که از رمزگذاری قدرتمند استفاده می‌کند و برنامه‌هایی برای هر پلتفرمی دارد تا بتوانید برنامه‌های تلویزیونی و ورزش‌های زنده را از هر دستگاه خود تماشا کنید.

  • برای سرعت بهتر یک VPN با تعداد زیادی سرور در سراسر جهان انتخاب کنید.
  • VPN را انتخاب کنید که از رمزگذاری پیشرفته استفاده می کند، زیرا حداکثر حریم خصوصی را در برابر چشمان کنجکاو تضمین می کند. رمزگذاری قوی همچنین برای مرور وای فای عمومی در فرودگاه ها، کافه ها و هتل ها ضروری است. این اطمینان حاصل می کند که هیچ اطلاعاتی را در اختیار هکرهایی قرار نمی دهید که به مکان هایی با Wi-Fi عمومی مراجعه می کنند.

طرفداران حریم خصوصی

برای اطمینان از حداکثر حریم خصوصی و امنیت، به رمزگذاری قدرتمند نسل بعدی نیاز دارید. شما همچنین باید سیاست حفظ حریم خصوصی آنها را بررسی کنید.

  • VPN را انتخاب کنید که مرتباً توسط حسابرسان مستقل مورد بازرسی قرار گیرد. HiVPN توسط یکی از ۴ شرکت حسابرسی بزرگ، PricewaterhouseCoopers AG (زوریخ، سوئیس)، یکی از معتبرترین و مشهورترین حسابرسان در جهان، حسابرسی شده است.
  • VPN را انتخاب کنید که سیاهه های ترافیکی شما را حفظ نمی کند و سوئیچ kill ارائه می دهد. این خط‌مشی مطمئن می‌شود که داده‌های شما ذخیره یا به اشتراک گذاشته نمی‌شوند، و اگر اتصال شما به VPN مشکل داشته باشد، کلید kill دستگاه‌های شما را آفلاین می‌کند. به این ترتیب، شما هرگز افشا نمی شوید.

کار از خانه

اگر برای دسترسی ایمن به فایل های کاری به VPN نیاز دارید، امنیت اولویت اصلی شماست. با تجهیزات مناسب، وای فای خانه شما از شعاع چند مایلی خانه شما هک می شود. همچنین ممکن است ترافیک شما توسط ISP شما نظارت شود که ممکن است آن را به اشخاص ثالث بفروشد.

  • یک VPN را انتخاب کنید که می تواند روی روتر شما پیکربندی شود. هر گونه فعالیت آنلاین از خانه شما به طور خودکار بدون نیاز به نصب برنامه در هر یک از دستگاه های خود رمزگذاری می شود.
  • شما به یک VPN نیاز دارید که از رمزگذاری نسل بعدی استفاده کند. فایل های کاری و ترافیک داده شما شامل اطلاعات حساسی است که نیاز به محافظت مناسب در برابر عوامل مخرب دارد.
  • یک VPN با محافظت اضافی انتخاب کنید. HiVPN دارای ویژگی CyberSec است که به شما در مورد وب سایت هایی که در کلاهبرداری و حملات سایبری دخیل هستند هشدار می دهد.
  • ممکن است بخواهید لایه HiVPN را در نظر بگیرید ، که مخصوص استفاده شرکت طراحی شده است. می توانید مجوزهای دسترسی را مدیریت کنید، از اتصال خودکار برای محافظت از کارمندان لذت ببرید، و از سرورهای اختصاصی برای عملکرد بهینه بهره ببرید.

HiVPN محبوب ترین VPN در ایران با بیشترین کاربر در سراسر ایران است. لطفا امروز آن را امتحان کنید.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : آذر ۲۶, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

HiVPN بهترین VPN برای سفر است
VPN -
آبان ۱, ۱۴۰۱

HiVPN بهترین VPN برای سفر است

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) HiVPN بهترین VPN برای سفر است سفر احتمالا بهترین زمان برای استفاده از VPN است، و نه فقط به این دلیل که بسیاری از کشورها اینترنت را سانسور می کنند. به احتمال زیاد زیاد در حال جابجایی هستید و به مجموعه کاملی از…

خرید vpn برای ios جدید
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

خرید vpn برای ios جدید

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) خرید vpn برای ios جدید یک VPN iPhone می تواند محتوای محدود جغرافیایی را رفع انسداد کند، ISP شما را از ردیابی و کاهش سرعت شما باز دارد، ترافیک شما را رمزگذاری می کند تا از داده های شما محافظت…

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN

۵/۵ - (۹ امتیاز) ۱۰ دلیل برای استفاده از VPN VPN (شبکه خصوصی مجازی) یک نرم افزار ساده است که برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما ایجاد شده و با ناشناس کردن ترافیک و مکان شما زندگی را برای هکرها سخت تر می کند. اما می…