نحوه خرید vpn از HiVPN

۵/۵ - (۱۶ امتیاز)

نحوه خرید vpn از HiVPN

اگر درباره VPN ها شنیده اید اما مطمئن نیستید که به آن نیاز دارید یا خیر، یا اگر تصمیم گرفته اید که HiVPN بخرید ، این راهنمای شماست.
آیا باید از VPN استفاده کنید ولی با تعداد زیادی سایت فروش VPN مواجه هستید، و نمیدانید به کدام یک باید اعتماد کنید؟  دلایل مختلفی وجود دارد که چرا ممکن است شخصی بخواهد از VPN استفاده کند. ممکن است به این دلیل باشد که می‌خواهید برخی از بخش‌های فعالیت وب آنلاین خود را خصوصی نگه دارید، می‌خواهید به محتوای مسدود شده در منطقه‌ای که در آن هستید دسترسی داشته باشید، یا می‌خواهید یک لایه امنیتی اضافی هنگام کار بر روی وای فای عمومی داشته باشید. و یا برای فعالیت در سایت های ارز دیجیتال نیاز به ip ثابت و اختصاصی برای ترید دارید ، ما به شما نحوه خرید از سایت HiVPN را آموزش میدهیم.

VPN چیست و چگونه کار میکند؟

وقتی VPN را روشن می کنید، ترافیک وب شما را از طریق یک تونل رمزگذاری شده به سروری که توسط شرکت VPN کنترل می شود ارسال می کند. از آنجا به طور معمول به وب خارج می شود. اگر مطمئن شوید که فقط به وب‌سایت‌های ایمن شده با HTTPS متصل می‌شوید ، داده‌های شما حتی پس از خروج از VPN همچنان رمزگذاری می‌شوند. این ساده به نظر می رسد ، اما می تواند تأثیرات عمیقی بر حریم خصوصی شما داشته باشد.

اینطور فکر کنید: اگر ماشین شما از مسیر خود خارج شود، کسی می تواند شما را دنبال کند و ببیند کجا می روید، چه مدت در مقصد خود هستید و چه زمانی در حال بازگشت هستید. آنها حتی ممکن است بتوانند به داخل ماشین شما نگاه کنند و درباره شما اطلاعات بیشتری کسب کنند. با HiVPN، گویی از خانه خود به داخل یک تونل زیرزمینی، به یک پارکینگ بسته رانندگی می‌کنید، به ماشین دیگری تغییر می‌دهید و بیرون می‌روید. هیچ کس که در ابتدا شما را دنبال می کرد نمی داند کجا رفته اید.

وقتی VPN شما روشن است، هرکسی که در شبکه شما جست و جو می کند نمی تواند ببیند که شما در حال انجام چه کاری هستید. این درست است حتی اگر جاسوس شبکه را کنترل کند. شبکه‌های وای‌فای عمومی، که همه جا حاضر و راحت هستند، متأسفانه برای مهاجمان نیز بسیار راحت هستند . به عنوان مثال، چگونه می دانید که “starbucks_wifi-real” در واقع شبکه Wi-Fi برای کافی شاپ است؟ در واقع، یک شوخی محبوب محققین امنیت این است که شبکه ای با نام یک سرویس رایگان و محبوب ایجاد کنید و ببینید چند دستگاه به طور خودکار متصل می شوند.

حتی اگر تمایل دارید به همنوعان خود اعتماد کنید (که ما آن را توصیه نمی کنیم )، باز هم نباید به ارائه دهنده خدمات اینترنتی خود (ISP) اعتماد کنید. درایران، ISP شما بینش زیادی در مورد فعالیت های آنلاین شما دارد. . یک VPN حتی ISP شما را از حفظ حرکات شما جلوگیری می کند.

یکی دیگر از مزایای VPN این است که آدرس IP واقعی شما در پشت آدرس IP سرور VPN پنهان است. این امر ردیابی حرکات شما در سراسر وب را برای تبلیغ کنندگان و دیگران دشوارتر می کند. حتی یک ناظر اختصاصی به سختی می‌تواند بگوید که ترافیک چه کسی است، زیرا داده‌های شما با همه افراد دیگری که از همان سرور VPN استفاده می‌کنند مخلوط می‌شوند.

نحوه انتخاب سرویس VPN

بازار VPN در چند سال گذشته منفجر شده است و از یک صنعت خاص به یک غوغا همه جانبه تبدیل شده است. بسیاری از ارائه دهندگان از نگرانی های فزاینده جمعیت عمومی در مورد نظارت و جرایم سایبری سرمایه گذاری می کنند، به این معنی که تشخیص اینکه یک شرکت واقعاً چه زمانی خدمات مفید ارائه می دهد و چه زمانی روغن مار می فروشد دشوار است. در واقع، حتی VPN های جعلی ظاهر شده اند، بنابراین مراقب باشید.

وقتی به دنبال VPN هستید، فقط روی سرعت تمرکز نکنید، زیرا این عاملی است که شما و شرکت VPN کمترین کنترل را روی آن دارید. از آنجایی که تقریباً همه شرکت‌های VPN ترکیبی از فناوری‌های مشابه را ارائه می‌دهند، به جای آن ارزش را در نظر بگیرید. چگونه می توانید با کمترین بیشترین بهره را ببرید؟ به دنبال ویژگی های اضافی مانند تقسیم تونل، اتصالات چند هاپ و غیره باشید. ممکن است همیشه به این موارد نیاز نداشته باشید، اما در صورت نیاز مفید هستند.

تقریباً هر سرویس VPN برنامه خود را با یک رابط کاربری گرافیکی کامل برای مدیریت اتصال و تنظیمات VPN ارائه می دهد و توصیه می کنیم از آن استفاده کنید. ممکن است مواردی مانند کروم صرف را نادیده بگیرید و در عوض ترجیح دهید به صورت دستی اتصالات VPN خود را مدیریت کنید. این کار می کند، اما انجام این کار خسته کننده است، نیاز به به روز رسانی دستی دارد و به شما امکان دسترسی به ابزارهای حفظ حریم خصوصی اضافی که بسیاری از VPN ها ارائه می دهند را نمی دهد. وقتی به یک VPN نگاه می کنید، تصمیم بگیرید که آیا می توانید به آن نگاه کنید یا خیر.

ارزیابی قابلیت اعتماد VPN یک چیز دشوار است. این امر توسط خود صنعت VPN آسانتر نمی شود که محله ای از خنجر زدن و ادعاهای ساختگی است . ما متوجه شدیم که علیرغم برخی اشتباهات، اکثر بازیکنان اصلی VPN بازیگران بدی نیستند، اما همیشه جایی برای پیشرفت وجود دارد. بهترین سرویس‌های VPN در مورد نقاط قوت و ضعف خود صادقانه و صادقانه عمل می‌کنند، یک خط‌مشی رازداری قابل خواندن دارند، و یا ممیزی‌های شخص ثالث، گزارش شفافیت یا هر دو را منتشر می‌کنند.

بهترین راه برای دانستن اینکه آیا VPN برای شما کار می کند یا نه این است که آن را در خانه خود امتحان کنید. ببینید آیا می توانید به همه سایت ها و خدماتی که نیاز دارید دسترسی داشته باشید یا خیر. دریابید که آیا رابط قابل استفاده است یا خیر، و آیا سرعت در منطقه شما قابل قبول است یا خیر. برخی از خدمات VPN یک آزمایش رایگان ارائه می دهند، بنابراین از آن بهره ببرید. اطمینان حاصل کنید که از چیزی که برای آن ثبت نام کرده اید راضی هستید و در صورت عدم رضایت از ضمانت بازگشت پول استفاده کنید.

در ارائه دهنده VPN به دنبال چه چیزی باشید؟

  • پشتیبانی گسترده از  طریق سرورهای متعدد در کشورهای مختلف.
  •  انتقال نامحدود داده ، بدون هزینه استفاده از داده های اضافی.
  • اتصال مجدد نامحدود ، به شما امکان می دهد هر چند بار که دوست دارید متصل شوید.
  • انتخاب مکان مجازی ، به شما امکان می دهد مکان مجازی خاصی مانند ایالات متحده آمریکا یا بریتانیا را انتخاب کنید.
  • حفاظت از بازرسی عمیق بسته ، جلوگیری از شناسایی داده های VPN در حال انتقال توسط اشخاص ثالث (به عنوان مثال دولت، هکرها، ISP ها) با استفاده از روش های بازرسی بسته عمیق.
  • پشتیبانی از چند سیستم عامل  برنامه ها و برنامه های سیستم عامل در سراسر رایانه ها و دستگاه های تلفن همراه، از جمله Windows، macOS (OS X سابق)، لینوکس، iOS، Android، Windows Mobile.
  • خط مشی رازداری  آیا ارائه دهنده اطلاعات شناسایی شخصی شما را ثبت و ذخیره می کند؟ ارائه‌دهندگان ممکن است تعداد اتصالات به سرورهای خود و زمان وقوع آن‌ها را برای اهداف متعادل‌سازی بار و تعمیر و نگهداری پیگیری کنند، اما نباید گزارش‌های مربوط به افرادی که هستید و به چه چیزی متصل شده‌اید را ذخیره کنند. سیاست حفظ حریم خصوصی ارائه دهنده را به دقت بررسی کنید.
  • پشتیبانی آنلاین   فنی و مشتری پاسخگو برای ارائه راه‌حل‌های سریع و مفید برای هر مشکلی که پیش می‌آید، ترجیحاً ۲۴ ساعته، زیرا مشکلات ممکن است در شبانه روز رخ دهند و خدمات پشتیبانی حتی ممکن است در منطقه زمانی متفاوتی باشند.

نحوه خرید از سایت HiVPN چگونه است ؟

برای استفاده از سرویس های HiVPN ابتدا باید از سایت اکانت تهیه کنید:

۱ – ابتدا وارد بخش خرید اکانت سایت شوید.

۲- سپس یکی از پلن های HiVPN انتخاب کنید.

۳- در قسمت اطلاعات کاربری باید یک نام کاربری و رمز عبور دلخواه وارد کنید .

۴- سپس یک ایمیل معتبر برای ارسال اطلاعات در فرم وارد کنید.

۵ – سپس رو دکمه پرداخت بزنید تا به درگاه بانکی منتقل شوید.

۶- پس از پرداخت روی تکمیل فرایند خرید بزنید تا به سایت برگشت شوید.

۷- در صفحه بازگشت نام کاربری و رمزی که انتخاب کرده اید بلافاصله فعال میشود.

نکنه: پس از اینکه اکانت خود را خریدای کردید به بخش آموزش سایت مراجعه کنید و برای ip ثابت حتما از پروتکل openvpn استفاده کنید.

برای اندروید و ویندوز از برنامه های اختصاصی hivpn استفاده کنید ، پروتکل openvpn در این این برنامه ها تعبیه شده است.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : دی ۶, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

HiVPN بهترین VPN برای سفر است
VPN -
آبان ۱, ۱۴۰۱

HiVPN بهترین VPN برای سفر است

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) HiVPN بهترین VPN برای سفر است سفر احتمالا بهترین زمان برای استفاده از VPN است، و نه فقط به این دلیل که بسیاری از کشورها اینترنت را سانسور می کنند. به احتمال زیاد زیاد در حال جابجایی هستید و به مجموعه کاملی از…

خرید vpn برای ios جدید
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

خرید vpn برای ios جدید

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) خرید vpn برای ios جدید یک VPN iPhone می تواند محتوای محدود جغرافیایی را رفع انسداد کند، ISP شما را از ردیابی و کاهش سرعت شما باز دارد، ترافیک شما را رمزگذاری می کند تا از داده های شما محافظت…

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN
VPN -
مهر ۲۷, ۱۴۰۱

۱۰ دلیل برای استفاده از VPN

۵/۵ - (۹ امتیاز) ۱۰ دلیل برای استفاده از VPN VPN (شبکه خصوصی مجازی) یک نرم افزار ساده است که برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما ایجاد شده و با ناشناس کردن ترافیک و مکان شما زندگی را برای هکرها سخت تر می کند. اما می…