چگونه شناسه چهره به چهره شخص دوم را در آیفون خود اضافه کنیم

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

چگونه شناسه چهره به چهره شخص دوم را در آیفون خود اضافه کنیم

این راهنمای ساده  HiVPN را دنبال کنید تا به شخص دیگری که می‌شناسید و به آن اعتماد دارید اجازه دهید قفل آیفون خود را با Face ID با استفاده از چهره خودش باز کند.

هنگامی که یک iPhone یا iPad را با شریک یا خواهر یا برادر خود به اشتراک می گذارید، ممکن است بخواهید بیش از یک چهره به Face ID اضافه کنید تا باز کردن قفل برای هر دوی شما آسان تر شود.

اگر از یک آیفون با تاچ آی‌دی استفاده کرده‌اید، احتمالاً به یاد دارید که حداکثر پنج اثر انگشت مختلف را می‌دهد. بر اساس این اطلاعات، منطقی است که فکر کنید آیا می توانید چندین چهره را در Face ID ثبت نام کنید یا خیر.

موضع رسمی اپل این است که شما نمی توانید این کار را انجام دهید. اما در واقع یک ترفند مفید وجود دارد که به شما امکان می دهد یک نفر دیگر را به Face ID اضافه کنید. این راهنمای سریع به شما نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهید.

چگونه شناسه چهره به چهره شخص دیگری را اضافه کنیم

Face ID به طور مداوم تغییرات صورت را یاد می گیرد و با تغییرات منظم صورت مانند رشد ریش، مو و سبیل، عینک، کلاه و غیره سازگار می شود. با این حال، برای قابل اعتمادتر کردن Face ID، با شروع iOS 12، اپل گزینه تنظیم یک ظاهر جایگزین را اضافه کرد.

این در درجه اول برای افرادی است که اغلب ظاهرهای کاملاً متفاوتی ایجاد می کنند. اما می توانید از این برای اضافه کردن چهره همسر یا خواهر و برادر خود به Face ID نیز استفاده کنید و به خوبی کار می کند.

در اینجا نحوه اضافه کردن شخص دیگری به Face ID آیفون خود آورده شده است:

  1. تنظیمات را باز کنید و روی Face ID & Passcode ضربه بزنید .
  2. روی تنظیم یک ظاهر جایگزین ضربه بزنید .
  3. دستورالعمل های ساده روی صفحه را برای ثبت نام این چهره جدید دنبال کنید. باید با شخصی که می خواهید اضافه کنید باشید تا بتواند از چهره خودش استفاده کند.
  4. دکمهSide را فشار دهید تا دستگاه قفل شود و سعی کنید با استفاده از این چهره تازه اضافه شده قفل آن را باز کنید. باید کار کند.
  5. اگر گزینه Setup an Alternate Appearance را نمی بینید، به این دلیل است که قبلاً آن را اضافه کرده اید. برای ادامه، باید رویReset Face ID ضربه بزنید ، که چهره های اضافه شده فعلی را حذف می کند. سپس، یک بار با استفاده از چهره خود آن را تنظیم کنید و پس از آن، روی Set Up an Alternate Appearance ضربه بزنید تا چهره شخص دیگری اضافه شود.
  6. اگر می‌خواهید چهره‌ها را از Face ID حذف کنید، باید با استفاده از مراحل بالا دوباره آن را بازنشانی کنید.

آیا اضافه شدن دو نفر به فیس آیدی بی خطر است؟

شخصی که به Face ID اضافه کرده‌اید، مانند شما دارای حقوق باز کردن قفل و احراز هویت است. این بدان معناست که آنها می توانند با استفاده از Face ID خرید کنند، از طریق Apple Pay پرداخت کنند و در همه جاهایی که می توانید از Face ID استفاده کنند. بنابراین، مطمئن شوید که فقط فردی را اضافه می کنید که واقعاً به او اعتماد دارید.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : بهمن ۲۳, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…