چگونه دسترسی به اینترنت خصوصی از فعالیت آنلاین شما محافظت می کند؟

۵/۵ - (۵ امتیاز)

چگونه دسترسی به اینترنت خصوصی از فعالیت آنلاین شما محافظت می کند؟

آیا دسترسی به اینترنت خصوصی به اندازه شهرت آن خوب است؟ ما در این پست HiVPN را آزمایش می کنیم تا بفهمیم آیا باید از آن استفاده کنید یا خیر.

استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) می تواند به افزایش حریم خصوصی آنلاین شما کمک کند. اما در حالی که برخی از VPN ها عالی هستند، برخی دیگر کمتر هستند. یک VPN ضعیف ممکن است گزارش‌های فعالیت را حفظ کند یا سرعت شما را تا حد خزیدن کاهش دهد. دیگران ممکن است داده های شما را بفروشند، نشت DNS را برطرف کنند و به طور کلی خدمات ضعیفی ارائه دهند.

دسترسی به اینترنت خصوصی یکی از بزرگترین شهرت را در بین ارائه دهندگان VPN دارد. برای اینکه بفهمیم آیا این جایگاه شایسته است، برنامه را دانلود کردیم، ثبت نام کردیم و دسترسی به اینترنت خصوصی را آزمایش کردیم.

آیا به VPN نیاز دارید؟

آنلاین شدن این روزها ساده است، اما هرگز ۱۰۰ درصد امن، امن و خصوصی نیست. خطرات در هر مرحله تهدید می شود. ممکن است هویت شما به سرقت رفته یا فعالیت شما توسط هکرها یا حتی دولت نظارت شود. شاید شما هدف بدافزار یا باج افزار قرار بگیرید یا حتی دسترسی به حساب های آنلاین خود را از دست بدهید.

یکی از راه‌های کاهش این خطرات و سایر خطرات تبدیل شدن به یک مسئله، اصلاح رفتار آنلاین خود است. با این حال، در ارتباط، باید از VPN استفاده کنید.

استفاده از VPN از طریق برنامه مشتری در رایانه یا تلفن همراه (یا از طریق روتر) فعالیت آنلاین شما را رمزگذاری می کند. با یک اشتراک ماهانه (یا سالانه)، این رمزگذاری می تواند حریم خصوصی شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

سپس می توانید از VPN برای غلبه بر سانسور ایالتی یا مسدود کردن منطقه استفاده کنید و امنیت خود را در شبکه های Wi-Fi باز بهبود بخشید.

با توجه به تعداد بیشماری از موضوعات آنلاین، همه باید از VPN برای اتصال به اینترنت استفاده کنند. این به اندازه قفل نگه داشتن پنجره های خود در هنگام بیرون رفتن معقول است.

دسترسی به اینترنت خصوصی چقدر است؟

دسترسی به اینترنت خصوصی، مرور خصوصی رمزگذاری شده را در اکثر دستگاه ها ارائه می دهد. شما می توانید یک برنامه برای:

  • ویندوز ۱۰ (نسخه های ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی)
  • سیستم عامل مکینتاش
  • لینوکس
  • اندروید
  • iPhone/iPad

علاوه بر این، VPN افزونه هایی را برای مرورگرهای Chrome، Firefox و Opera ارائه می دهد. به علاوه، از OpenVPN و روترهایی که سیستم عامل DD-WRT، Tomato و PfSense را اجرا می کنند، پشتیبانی می شود. اجرای VPN بر روی روتر خود به جای دستگاه های فردی باعث صرفه جویی در خرابی سرورهای سوئیچینگ می شود.

با این حال، برای HIVPN ضروری نیست، زیرا سرورهای آن می توانند ۱۰ اتصال را از یک حساب واحد مدیریت کنند. این باید برای اکثر خانواده ها کافی باشد.

آیا این یک VPN است که می توانید به آن اعتماد کنید؟

احساس اینکه می توانید به VPN انتخابی خود اعتماد کنید بسیار مهم است. بدون اعتماد پرداخت حق اشتراک ماهیانه فایده ای ندارد. VPN اساساً اعتماد را می فروشد. برای پول خود، باید انتظار تحقق دو مفهوم کلیدی را داشته باشید: رمزگذاری و حریم خصوصی.

دسترسی به اینترنت خصوصی یک شرکت مستقر در ایالات متحده است که متعلق به Kape Technologies است که شرکت CyberGhost VPN را نیز اداره می کند.

این بدان معناست که در صورت درخواست، دسترسی به اینترنت خصوصی از نظر قانونی مجبور به انتشار کلیه اطلاعات مربوط به فعالیت آنلاین خواهد بود. حساب‌های منفرد، فعالیت در یک محدوده زمانی یا تاریخی خاص، سایت‌های بازدید شده و هر چیز دیگری همگی بازی منصفانه‌ای هستند.

با این حال، دسترسی به اینترنت خصوصی در صفحات خود اعلام می کند که هیچ گزارش ترافیکی را حفظ نمی کند. اگر دقیق باشد، به این معنی است که هیچ فعالیتی برای انتشار ندارد. در عوض، درخواست‌های دولت در مورد فعالیت محدود به ورود به سیستم و داده‌های اتصال سرور خواهد بود.

ویژگی های دسترسی به اینترنت خصوصی

اشتراک در HIVPN فقط به شما امکان دسترسی به تعداد زیادی برنامه و سرورهای VPN در سراسر جهان را نمی دهد. چندین ویژگی کلیدی VPN در این سرویس قرار داده شده است.

برای مثال، پوشش IP آدرس IP واقعی شما را پنهان می کند . این حریم خصوصی با رمزگذاری (AES-256) افزایش می‌یابد که تمامی تراکنش‌های آنلاین را ایمن می‌کند. همانطور که اشاره شد، هیچ گزارش ترافیک توسط HIVPN حفظ نمی شود، در حالی که یک فایروال VPN نیز برای جلوگیری از اتصالات مخرب گنجانده شده است.

استفاده از HIVPN حفاظت از هویت را فعال می کند ، تا زمانی که هنگام استفاده از آن به هیچ سایتی وارد نشوید. همچنین می‌توانید از این VPN برای رفع انسداد وب‌سایت‌هایی که ممکن است توسط سیاست‌های دولتی یا محلی به روی شما بسته باشند، استفاده کنید.

دسترسی به اینترنت خصوصی از شبکه های همتا به همتا پشتیبانی می کند که برای استفاده از بیت تورنت ایده آل است. توجه داشته باشید که همه استفاده های بیت تورنت غیرقانونی نیستند. HIVPN همچنین تبلیغات، ردیاب‌ها و بدافزارها را از دسترسی به دستگاه شما مسدود می‌کند و پهنای باند نامحدودی را ارائه می‌دهد . بنابراین می‌توانید هر چقدر که دوست دارید از آن استفاده کنید و تقریباً هر چیزی را دانلود کنید.

مانند اکثر VPN ها، HIVPN پروتکل های مختلفی را ارائه می دهد: OpenVPN، IPSEC/L2TP، PPTP و پروکسی SOCKS5. در بیشتر موارد، نیازی به تغییر این تنظیمات نخواهید داشت.

با دسترسی به اینترنت خصوصی آنلاین شوید

استفاده از دسترسی به اینترنت خصوصی به همان اندازه ساده است که برنامه یا برنامه افزودنی را دانلود کنید، اطلاعات کاربری خود را اضافه کنید و متصل شوید. در زیر به استفاده از VPN در سه سناریو نگاه می کنیم: استفاده از رایانه رومیزی، مرورگر دسکتاپ و دستگاه تلفن همراه.

دسترسی به اینترنت خصوصی در ویندوز

برنامه HIVPN برای دسکتاپ از شما می خواهد که پس از نصب وارد سیستم شوید. این انتخاب خودکار را بر اساس زمان پینگ به عنوان سریعترین سرور VPN در منطقه شما برجسته می کند.

برای اتصال به سادگی آن را انتخاب کنید.

این برنامه همچنین طیف وسیعی از تنظیمات، از جمله مدیریت تنظیمات برگزیده شبکه، تغییر ظاهر برنامه، و تنظیمات برگزیده اتصال/پراکسی را ارائه می‌کند.

نحوه استفاده از دسترسی به اینترنت خصوصی با افزونه مرورگر

اگر ترجیح می دهید فقط مرور خود را ایمن کنید، اضافه کردن HIVPN به Google Chrome، Mozilla Firefox و Opera آسان است. هر مرورگر یک افزونه دسترسی به اینترنت خصوصی در کتابخانه مربوطه خود دارد.

این دارای یک نسخه باریک از برنامه اصلی دسکتاپ با همان ابزارهای اتصال سریع است. با این حال، تنظیماتی برای حفظ حریم خصوصی و امنیت، از جمله حفاظت از ردیابی و مسدود کردن میکروفون و دوربین را نیز خواهید یافت.

HIVPN را در تلفن همراه خود دریافت کنید

ما دسترسی به اینترنت خصوصی را در اندروید آزمایش کردیم. یک برنامه ساده تر از نسخه دسکتاپ، دوباره به صورت پیش فرض به یک سرور خودکار انتخاب می شود. تنظیمات سریع از گوشه سمت راست بالا برای انتخاب سرور، فعال کردن سوئیچ kill، تعویق سرویس و نظارت بر استفاده قابل دسترسی هستند.

به عنوان مثال، ممکن است یک یا دو برنامه را برای دور زدن محافظت VPN ترجیح دهید. برخی از سرویس های پخش به طور فعال VPN ها را مسدود می کنند، بنابراین دور زدن این بلوک با تعلیق استفاده از VPN با آن برنامه ها مفید است.

آیا دسترسی به اینترنت خصوصی اتصال شما را کند می کند؟

اتصال به VPN تقریباً بر سرعت اتصال شما تأثیر می گذارد. در بیشتر موارد این ناچیز خواهد بود، اما با VPN های ضعیف، کاهش سرعت قابل توجه خواهد بود.

شایان ذکر است که اتصال به VPN در طرف دیگر جهان به طور طبیعی کندتر از یک VPN در منطقه شما خواهد بود. در حالی که چنین انتخابی ممکن است ضروری باشد، این فاصله را هنگام در نظر گرفتن سرعت در نظر بگیرید.

دسترسی به اینترنت خصوصی:

در این مرحله باید ایده ای داشته باشید که آیا می خواهید به HIVPN به عنوان VPN خود اعتماد کنید یا خیر. این پر از ویژگی ها است و از پلتفرم های زیادی پشتیبانی می کند. و همانطور که دیدیم، HIVPN قطعا سریع است و استفاده از برنامه ساده است.

با این حال، هنگام بررسی جریان، مسئله غلبه بر geoblocking با موفقیت وجود دارد. اگر در مورد حریم خصوصی واقعی نگرانی دارید، اقامت HIVPN در ایالات متحده نیز ممکن است مشکل ساز باشد. با این حال، دسترسی به اینترنت خصوصی سریع، انعطاف پذیر است، از سیستم عامل سفارشی با OpenVPN پشتیبانی می کند و حریم خصوصی را برای فعالیت های همتا به همتا فراهم می کند.

برای اکثر کاربران، دسترسی به اینترنت خصوصی یک انتخاب ایده آل برای VPN است.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : بهمن ۸, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…