چگونه از تاکتیک های مسدود کردن جغرافیایی عبور می کنید؟

۵/۵ - (۵ امتیاز)

چگونه از تاکتیک های مسدود کردن جغرافیایی عبور می کنید؟

بسیاری از ما می‌دانیم که چگونه با تاکتیک‌های مسدودکننده جغرافیایی فاحش برخورد کنیم و از اقدامات متقابل خود علیه آنها استفاده کنیم. زمان آن فرا رسیده است که همه چیزهایی را که آموخته ایم در این پست HiVPN به اشتراک بگذاریم.

ممکن است قبلاً اصطلاح ” geo-blocking ” را نشنیده باشید، اما به احتمال زیاد حداقل یک بار آن را تجربه کرده اید. برای افراد ناآشنا، این عمل قفل کردن محتوای دیجیتال در یک منطقه خاص است ، و مانع از دسترسی هر کسی که در جای دیگری قرار دارد به آن محتوا است و بد است.

خوشبختانه، بسیاری از ما یاد گرفته‌ایم که چگونه با این تاکتیک‌های مسدودکننده جغرافیایی فاحش برخورد کنیم و از اقدامات متقابل خود علیه وب‌سایت‌ها و شرکت‌های رسانه‌ای که از آنها استفاده می‌کنند استفاده کنیم. و ما از شما می‌پرسیم این هفته به اشتراک‌گذاری آنچه که همه آموخته‌ایم به امید محکوم کردن این عمل منسوخ به زباله‌دان تاریخ اختصاص دارد.

در کشور شما موجود نیست.

ما می خواهیم بدانیم، چگونه می توان تاکتیک های مسدود کردن جغرافیایی را دور زد؟

تاکتیک‌های مسدود کردن جغرافیایی توسط تعداد فزاینده‌ای از وب‌سایت‌ها به کار گرفته می‌شوند که ناامید هستند تا جهان را به بخش‌های قابل مدیریت تقسیم کنند. این چیزی است که بسیاری از شرکت‌های رسانه‌ای و صاحبان محتوا بر آن اصرار دارند، و یوتیوب، نتفلیکس و مواردی از این دست می‌توانند در مورد آن انجام دهند.

استدلال آنها ساده است: انجام معاملات با قلمروهای جداگانه سودآورتر از کل جهان است. به همین دلیل است که، برای مثال، مردم ایالات متحده می توانند از طیف وسیعی از محتوای حسادت آمیز در Netflix لذت ببرند اما نمی توانند iPlayer BBC را تماشا کنند .

مشکل بزرگ اینجاست که اینترنت جهانی است و به طور کلی به ایده قدیمی مرزها احترام نمی گذارد. مردم متوجه می شوند که فیلم جدیدی در حال اکران در ایالات متحده است و طبیعتاً می خواهند فرصتی برای تماشای آن در اسرع وقت داشته باشند. اما آنها نمی توانند به دلیل مسدود کردن جغرافیایی.

راه‌های مختلفی برای دور زدن تاکتیک‌های geo-blocking وجود دارد. اینها شامل سرورهای پراکسی رایگان ، VPN های ممتاز (شبکه های خصوصی مجازی) و خدمات DNS هستند. یا، برای ماجراجویانه‌تر، اشتراک‌گذاری و پخش فایل غیرقانونی. اغلب اوقات، زمانی که شخصی بخواهد محتوایی را که آشکارا در دسترس او نیست تماشا کند یا به آن گوش دهد، اتفاق می افتد.

ما فقط می خواهیم بدانیم از چه روش هایی برای دور زدن تاکتیک های مسدودسازی جغرافیایی استفاده می کنید؟ به ما بگویید از کدام سرور پراکسی یا VPN استفاده می کنید، یا چگونه و چرا چیزهایی را که واقعاً در دسترس شما نیستند با روش های سنتی تر و قانونی تر دزدی دریایی می کنید. همچنین، به ما بگویید چه وب سایت هایی در استفاده از تاکتیک های مسدودسازی جغرافیایی در کشور شما مقصر هستند و نگرش شما نسبت به کل موضوع.

ما به شما نیاز داریم

همه نظرات خوانده می‌شوند و به اکثر آنها پاسخ داده می‌شود، قبل از اینکه پاسخ‌ها به یک مقاله کامل تبدیل شوند که در مورد روش‌های مختلف دور زدن تاکتیک‌های مسدود کردن جغرافیایی بحث می‌کند.

  نویسنده : Hivpn
  تاریخ ارسال : بهمن ۱۳, ۱۴۰۰

  نوشته های مرتبط

  آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

  SugarSync چیست
  اینترنت -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  SugarSync چیست

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) SugarSync چیست اگر کاربر جدید HiVPN هستید یا اگر ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کنید، احتمالاً در گذشته از SugarSync® شنیده‌اید. اما SugarSync چیست و چرا ارزش نگه داشتن آن را دارد؟ توضیح می دهیم.

  داکسینگ چیست
  اینترنت -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  داکسینگ چیست

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) داکسینگ چیست داکسینگ رایج‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید. آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه از دکس شدن جلوگیری کنید؟ این ۱۱+ نکته حفاظت HiVPN از داکسینگ را دنبال کنید و در اینترنت ایمن بمانید.

  حریم خصوصی برنامه
  اینترنت -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  حریم خصوصی برنامه

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) حریم خصوصی برنامه به راحتی اجازه دهید برنامه ها در دستگاه تلفن همراه شما جمع شوند. آنها معمولا رایگان هستند، در یک لحظه دانلود می شوند و شما را در نصب آنها راهنمایی می کنند. اما هر برنامه ای که نصب کرده…