چگونه از تاکتیک های مسدود کردن جغرافیایی عبور می کنید؟

۵/۵ - (۵ امتیاز)

چگونه از تاکتیک های مسدود کردن جغرافیایی عبور می کنید؟

بسیاری از ما می‌دانیم که چگونه با تاکتیک‌های مسدودکننده جغرافیایی فاحش برخورد کنیم و از اقدامات متقابل خود علیه آنها استفاده کنیم. زمان آن فرا رسیده است که همه چیزهایی را که آموخته ایم در این پست HiVPN به اشتراک بگذاریم.

ممکن است قبلاً اصطلاح ” geo-blocking ” را نشنیده باشید، اما به احتمال زیاد حداقل یک بار آن را تجربه کرده اید. برای افراد ناآشنا، این عمل قفل کردن محتوای دیجیتال در یک منطقه خاص است ، و مانع از دسترسی هر کسی که در جای دیگری قرار دارد به آن محتوا است و بد است.

خوشبختانه، بسیاری از ما یاد گرفته‌ایم که چگونه با این تاکتیک‌های مسدودکننده جغرافیایی فاحش برخورد کنیم و از اقدامات متقابل خود علیه وب‌سایت‌ها و شرکت‌های رسانه‌ای که از آنها استفاده می‌کنند استفاده کنیم. و ما از شما می‌پرسیم این هفته به اشتراک‌گذاری آنچه که همه آموخته‌ایم به امید محکوم کردن این عمل منسوخ به زباله‌دان تاریخ اختصاص دارد.

در کشور شما موجود نیست.

ما می خواهیم بدانیم، چگونه می توان تاکتیک های مسدود کردن جغرافیایی را دور زد؟

تاکتیک‌های مسدود کردن جغرافیایی توسط تعداد فزاینده‌ای از وب‌سایت‌ها به کار گرفته می‌شوند که ناامید هستند تا جهان را به بخش‌های قابل مدیریت تقسیم کنند. این چیزی است که بسیاری از شرکت‌های رسانه‌ای و صاحبان محتوا بر آن اصرار دارند، و یوتیوب، نتفلیکس و مواردی از این دست می‌توانند در مورد آن انجام دهند.

استدلال آنها ساده است: انجام معاملات با قلمروهای جداگانه سودآورتر از کل جهان است. به همین دلیل است که، برای مثال، مردم ایالات متحده می توانند از طیف وسیعی از محتوای حسادت آمیز در Netflix لذت ببرند اما نمی توانند iPlayer BBC را تماشا کنند .

مشکل بزرگ اینجاست که اینترنت جهانی است و به طور کلی به ایده قدیمی مرزها احترام نمی گذارد. مردم متوجه می شوند که فیلم جدیدی در حال اکران در ایالات متحده است و طبیعتاً می خواهند فرصتی برای تماشای آن در اسرع وقت داشته باشند. اما آنها نمی توانند به دلیل مسدود کردن جغرافیایی.

راه‌های مختلفی برای دور زدن تاکتیک‌های geo-blocking وجود دارد. اینها شامل سرورهای پراکسی رایگان ، VPN های ممتاز (شبکه های خصوصی مجازی) و خدمات DNS هستند. یا، برای ماجراجویانه‌تر، اشتراک‌گذاری و پخش فایل غیرقانونی. اغلب اوقات، زمانی که شخصی بخواهد محتوایی را که آشکارا در دسترس او نیست تماشا کند یا به آن گوش دهد، اتفاق می افتد.

ما فقط می خواهیم بدانیم از چه روش هایی برای دور زدن تاکتیک های مسدودسازی جغرافیایی استفاده می کنید؟ به ما بگویید از کدام سرور پراکسی یا VPN استفاده می کنید، یا چگونه و چرا چیزهایی را که واقعاً در دسترس شما نیستند با روش های سنتی تر و قانونی تر دزدی دریایی می کنید. همچنین، به ما بگویید چه وب سایت هایی در استفاده از تاکتیک های مسدودسازی جغرافیایی در کشور شما مقصر هستند و نگرش شما نسبت به کل موضوع.

ما به شما نیاز داریم

همه نظرات خوانده می‌شوند و به اکثر آنها پاسخ داده می‌شود، قبل از اینکه پاسخ‌ها به یک مقاله کامل تبدیل شوند که در مورد روش‌های مختلف دور زدن تاکتیک‌های مسدود کردن جغرافیایی بحث می‌کند.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : بهمن ۱۳, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم

۵/۵ - (۱۱ امتیاز) کوکی ها را فقط برای یک وب سایت پاک کنیم پاک کردن کوکی ها از مرورگر شما برای جلوگیری از حملات سایبری، کندی بارگذاری وب سایت و اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی شما مهم است. اما گاهی اوقات لازم نیست…

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بهترین فضاهای مجازی برای کار و بازی «متا پاها را اعلام کرد» احتمالاً یکی از عناوین عجیب‌تر هفته گذشته از رویداد مجازی صاحب فیس‌بوک، متا کانکت بود. پیشینه: متا میلیاردها دلار برای فضای مجازی خود، Horizon Worlds هزینه کرده است، و با این…

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی
اینترنت -
آبان ۱, ۱۴۰۱

نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) نحوه شناسایی و جلوگیری از برنامه های جعلی با تلفن‌های هوشمند، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که کارهای شگفت‌انگیزی را با لمس یک دکمه انجام می‌دهند و اغلب به صورت رایگان. با این حال، سیب های بدی نیز وجود دارند: برنامه…