چگونه از تاکتیک های مسدود کردن جغرافیایی عبور می کنید؟

۵/۵ - (۵ امتیاز)

چگونه از تاکتیک های مسدود کردن جغرافیایی عبور می کنید؟

بسیاری از ما می‌دانیم که چگونه با تاکتیک‌های مسدودکننده جغرافیایی فاحش برخورد کنیم و از اقدامات متقابل خود علیه آنها استفاده کنیم. زمان آن فرا رسیده است که همه چیزهایی را که آموخته ایم در این پست HiVPN به اشتراک بگذاریم.

ممکن است قبلاً اصطلاح ” geo-blocking ” را نشنیده باشید، اما به احتمال زیاد حداقل یک بار آن را تجربه کرده اید. برای افراد ناآشنا، این عمل قفل کردن محتوای دیجیتال در یک منطقه خاص است ، و مانع از دسترسی هر کسی که در جای دیگری قرار دارد به آن محتوا است و بد است.

خوشبختانه، بسیاری از ما یاد گرفته‌ایم که چگونه با این تاکتیک‌های مسدودکننده جغرافیایی فاحش برخورد کنیم و از اقدامات متقابل خود علیه وب‌سایت‌ها و شرکت‌های رسانه‌ای که از آنها استفاده می‌کنند استفاده کنیم. و ما از شما می‌پرسیم این هفته به اشتراک‌گذاری آنچه که همه آموخته‌ایم به امید محکوم کردن این عمل منسوخ به زباله‌دان تاریخ اختصاص دارد.

در کشور شما موجود نیست.

ما می خواهیم بدانیم، چگونه می توان تاکتیک های مسدود کردن جغرافیایی را دور زد؟

تاکتیک‌های مسدود کردن جغرافیایی توسط تعداد فزاینده‌ای از وب‌سایت‌ها به کار گرفته می‌شوند که ناامید هستند تا جهان را به بخش‌های قابل مدیریت تقسیم کنند. این چیزی است که بسیاری از شرکت‌های رسانه‌ای و صاحبان محتوا بر آن اصرار دارند، و یوتیوب، نتفلیکس و مواردی از این دست می‌توانند در مورد آن انجام دهند.

استدلال آنها ساده است: انجام معاملات با قلمروهای جداگانه سودآورتر از کل جهان است. به همین دلیل است که، برای مثال، مردم ایالات متحده می توانند از طیف وسیعی از محتوای حسادت آمیز در Netflix لذت ببرند اما نمی توانند iPlayer BBC را تماشا کنند .

مشکل بزرگ اینجاست که اینترنت جهانی است و به طور کلی به ایده قدیمی مرزها احترام نمی گذارد. مردم متوجه می شوند که فیلم جدیدی در حال اکران در ایالات متحده است و طبیعتاً می خواهند فرصتی برای تماشای آن در اسرع وقت داشته باشند. اما آنها نمی توانند به دلیل مسدود کردن جغرافیایی.

راه‌های مختلفی برای دور زدن تاکتیک‌های geo-blocking وجود دارد. اینها شامل سرورهای پراکسی رایگان ، VPN های ممتاز (شبکه های خصوصی مجازی) و خدمات DNS هستند. یا، برای ماجراجویانه‌تر، اشتراک‌گذاری و پخش فایل غیرقانونی. اغلب اوقات، زمانی که شخصی بخواهد محتوایی را که آشکارا در دسترس او نیست تماشا کند یا به آن گوش دهد، اتفاق می افتد.

ما فقط می خواهیم بدانیم از چه روش هایی برای دور زدن تاکتیک های مسدودسازی جغرافیایی استفاده می کنید؟ به ما بگویید از کدام سرور پراکسی یا VPN استفاده می کنید، یا چگونه و چرا چیزهایی را که واقعاً در دسترس شما نیستند با روش های سنتی تر و قانونی تر دزدی دریایی می کنید. همچنین، به ما بگویید چه وب سایت هایی در استفاده از تاکتیک های مسدودسازی جغرافیایی در کشور شما مقصر هستند و نگرش شما نسبت به کل موضوع.

ما به شما نیاز داریم

همه نظرات خوانده می‌شوند و به اکثر آنها پاسخ داده می‌شود، قبل از اینکه پاسخ‌ها به یک مقاله کامل تبدیل شوند که در مورد روش‌های مختلف دور زدن تاکتیک‌های مسدود کردن جغرافیایی بحث می‌کند.

نویسنده : Hivpn
تاریخ ارسال : بهمن ۱۳, ۱۴۰۰

نوشته های مرتبط

آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

حمله سلب SSL چیست؟
اینترنت -
مهر ۹, ۱۴۰۱

حمله سلب SSL چیست؟

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) حمله سلب SSL چیست؟ حمله سلب SSL راهی برای حذف امنیت وب سایت ها از طریق HTTPS است. این سایت رمزگذاری را که برای محافظت از داده ها در برابر عبور آنلاین به صورت متن ساده است، از بین می برد….

دریافت AirDrop های تصادفی را متوقف کنید
اینترنت -
شهریور ۲۸, ۱۴۰۱

دریافت AirDrop های تصادفی را متوقف کنید

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) دریافت AirDrop های تصادفی را متوقف کنید این را تصور کنید: شما در هواپیمایی هستید که برای یک تعطیلات سزاوار عازم است، و آیفون شما با یک اعلان AirDrop در اواسط پرواز شما را پینگ می کند. چیزی که نشان می…

بانک دیجیتال چیست؟
اینترنت -
شهریور ۲۸, ۱۴۰۱

بانک دیجیتال چیست؟

۵/۵ - (۱۰ امتیاز) بانک دیجیتال چیست؟ بانک‌های دیجیتال در سرتاسر جهان در حال اوج‌گیری هستند، با نام‌هایی که به‌جز بانک‌ها به نظر می‌رسند: Ally، WeBank، Klarna، Mox، Trust، Nubank، Wise، K Bank، Chime، Revolut، Monzo. آن‌ها به آرامی اما مطمئناً سهم بازار را از…