HiVPN حفاظت از نشت IPv6 را پیاده سازی می کند

۵/۵ - (۵ امتیاز)

HiVPN حفاظت از نشت IPv6 را پیاده سازی می کند

آدرس‌های IP بی‌نهایت نیستند و اکثریت محبوب‌ترین آدرس‌های IP پروتکل اینترنت IPv4 در حال حاضر به صورت ترکیبی تمام می‌شوندبه این ترتیب، IPv6، پروتکل اینترنت نسل بعدی برای جایگزینی IP نسخه ۴ معرفی شد و به کاربران و دستگاه های بیشتری اجازه می داد آدرس های IP پیچیده تری تولید کنند . ما را در این مقاله HiVPN همراهی کنید.

اگرچه اکثر کاربران اینترنت از پروتکل اینترنت IPv4 استفاده می کنند، برخی از ارائه دهندگان اینترنت نیز شروع به ارائه پشتیبانی IPv6 کرده اندبه این ترتیب، بسیاری از ارائه دهندگان VPN با چالشی روبرو هستند تا اطمینان حاصل کنند که شخصی که IPv6 دارد آگاه است که پروتکل آنها ممکن است با سرویس VPN که عمدتاً از سرورهای IPv4 پشتیبانی می کند سازگار نباشد، در حالی که به طور یکپارچه از یکی به دیگری سوئیچ می کندHiVPN مفتخر است که بگوید تمام پلتفرم‌هایی که در حال حاضر توسط HiVPN پشتیبانی می‌شوند، دارای محافظت از نشت IPv6 هستند.

به طور خلاصه، اگر مشتری HiVPN یک آدرس IP IPv6 داشته باشد، رابط IPv6 آنها مسدود می شود و فقط ترافیک IPv4 با HiVPN تغییر مسیر داده و رمزگذاری می شود، که تضمین می کند آدرس IP واقعی شما هرگز لو نمی رود.

از نظر فنی، هنگام ایجاد یک اتصال OpenVPN، مشتریان ما مسیرهای اضافی اضافه می کنندترافیک IPv6 به طور موثر به یک “سیاه چاله” در دستگاه تغییر مسیر داده می شوداین ویژگی به طور پیش‌فرض در همه برنامه‌های HiVPN که از OpenVPN استفاده می‌کنند، اتفاق می‌افتد و نیازی به هیچ اقدام کاربر نداردپروتکل IKEv2/IPsec این کار را به صورت خودکار انجام می دهددر مرحله بعد، ما قصد داریم به پشتیبانی IPv6 در سرورهای خود بپردازیم . وبلاگ ما را برای به روز رسانی در مورد موضوع دنبال کنید.

  نویسنده : Hivpn
  تاریخ ارسال : دی ۲۹, ۱۴۰۰

  نوشته های مرتبط

  آخرین مطالب مرتبط با خرید VPN از ما دنبال کنید

  موقعیت مکانی دیجیتال خود را تغییر دهید
  VPN -
  خرداد ۶, ۱۴۰۱

  موقعیت مکانی دیجیتال خود را تغییر دهید

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) موقعیت مکانی دیجیتال خود را تغییر دهید از اینترنت بپرسید “من کجا هستم؟” و احتمالاً پاسخی خواهید گرفت. در این پست HiVPN نحوه فریب دادن ردیابی موقعیت مکانی آنلاین آمده است.

  چندین اتصال VPN از یک حساب HiVPN را داشته باشید
  VPN -
  خرداد ۳, ۱۴۰۱

  چندین اتصال VPN از یک حساب HiVPN را داشته باشید

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) چندین اتصال VPN از یک حساب HiVPN را داشته باشید HiVPNتعداد اتصالات VPN متعددی را که کاربر می تواند از ۲ به ۵ در هر حساب ایجاد کند افزایش داده است.

  سرورهای VPN هنگ کنگ به قانون ۱ امنیت ملی حذف شد
  VPN -
  خرداد ۲, ۱۴۰۱

  سرورهای VPN هنگ کنگ به قانون ۱ امنیت ملی حذف شد

  ۵/۵ - (۱۰ امتیاز) سرورهای VPN هنگ کنگ به قانون ۱ امنیت ملی حذف شد این وظیفه ماست که از حریم خصوصی کاربران خود بیش از هر چیز دیگری محافظت کنیم. و با توجه به قانون جدید امنیت ملی تحمیل شده در هنگ کنگ ، و